• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
fris, no nádhera, gratulujem,
toť básnické črevo v sebe nezaprieš. :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
veď viem,gény sú gény :grinning:
30. lis 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris mozem mat depku aku chcem ale Ty mi vsetko vynahradis :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to si so mnou ešte nič nezažila :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Fris Hviezdoslavova.....wow, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty máš v tej práci riadne inšpiratívne jing a jang :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prosím ťa a ako sa dá povaliť oko????
30. lis 2009 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cestou zo záchodíku som ho poslala čakať na manželské lože :grinning:
30. lis 2009 ve 23:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty si ho nepovalila Ty si ho ovalila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
on bol tak prekvapený,že ani nevedel,čo sa deje :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Friska píše básničky,
kto spočíta detičky?
Spokojne si odfukujú,
maminky si posurfujú.
Vínka si tu ulejú,
aj sa riadne nasmejú...
Z každej z nich si príklad ber
a bacha, ide december!! :slight_smile:
30. lis 2009 ve 23:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
správne oli,alkohol tam chýbal :grinning:
30. lis 2009 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
baby,zmiznem vám...idem na kontrolu,doktore...a toto všecko je moje?vanjuša,ešte sa stretneme v tomto v roku, :wink: ,amore mio?
30. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ved -som nemohla dať, že kalíšok si vylejú , o akom Teo písala, hoci aj to by sa hodilo...do rýmu.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. lis 2009 ve 23:54  • Odpověz  • To se mi líbí
fris a teraz ťa akože čaká, či čo?
a to ho len tak necháš?
30. lis 2009 ve 23:55  • Odpověz  • To se mi líbí
baby idem aj ja spať, tak dobrú noc, a stretneme sa frsi ešte v tomto roku neboj.
tak dobrú noc a pozdravujem ostatné baby čo tu neboli dnes večer.
pááááááááááááááá
30. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
baby, rýmy mi došli :wink: :wink: :wink: , idem osvedčeným smerom - vycikať, umyť, pomodliť a spať...ako ma to moja mamula učila.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Akosi ste sa rozutekali....
30. lis 2009 ve 23:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ano, Vanja, príde ešte dakedy pri splne mesiaca....dobrú noc všetkým. :wink: :wink: :wink:
30. lis 2009 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
aj ja prajem dobru noc vsetkym ...asi si idem este vyliat ten kalich a spat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2009 v 00:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobrú noc,baby..vanji,ja som v práci,vieš...no už by som spala teraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 00:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a ja tu este furt trcim ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz pojdem aj ja lebo zajtra budm na nevydrzanie :grinning: :sunglasses:
1. pro 2009 v 01:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ježkove husličky,ja nestíham listovať,to čo ste sa zbesneli??? :grinning: :grinning: :grinning:
píšete,jak divé :grinning: :grinning: :grinning:
na kalich sa chystám aj ja,tiež mi to prišlo blééé,ale frisuľa ma presvedčila :slight_smile: :wink:
1. pro 2009 v 01:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
že bléé,veď budeš čistučká ako obláčik :grinning:
1. pro 2009 v 01:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ste sa ma zľakli???no,dobre,tak idem,dobrú noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
teo,nezabudni ten kalich vylievať,len nie často :grinning: :grinning: :grinning: a vďaka za môj úbohý prst,bolí,bolí :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
muž pofúkal,zalepil a no,môžeš pokračovať :grinning: :angry: :angry: no nie je "zlatý"??? :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 01:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čo ti pofúkal?ako vidím tie tajomné usmieváky,prebúdza sa vo mne obrazotvornosť :grinning:
1. pro 2009 v 01:35  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neobrazotvoruj a spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: pofúkal prst a že môžeš ďalej krájať :angry: :grinning: k nemu by som už volala záchranku :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 01:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som sa prave dorehlila z mojim v posteli az sa mi zdalo ze mi kalich vytiekol tak som to isla skontrolovat ...fris preco mi to furt vbehuva dnu? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: vsak za chvilu si to budem rukou robit 5x denne :grinning: :grinning: :grinning:
jaj a este vecer som si skypovala s bejvalym ...ako vzdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a vravi mi ze chce stavat montovany dom a teraz som to hovorila mm v posteli a on ze a z coho chce stavat z Merkura alebo z Lega ?no tak som skoro pototo :grinning:
bambula ten Tvoj muz musi byt z Teba hotovi vsak Ty mu nedas kus oddychnut ...kup si uz konecne kalich a zistis aka si Ty len sebestacna zena :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 v 01:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: teo,nekúpila si si malý,mne drží na jednom mieste ako prilepený :wink:
1. pro 2009 v 01:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobré ránko,o chvíľu to tu ožije,už chcem byť doma.dari,hlásenie :slight_smile:
1. pro 2009 ve 04:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko, ja od šiestej zarezávam, tak musím podať hlásenie. Fris, všetko o.k., včera som z roboty nabehla domov a piekla som linecké. Chcela som aj umývať okná, ale fúkal hrozný vietor, tak nechcem nachladnúť. Doteraz som Vás čítala, no teda to boli témy :wink: :wink:
Fris a Ty dávaj pozor na seba, jedno nemáš v poriadku, a už si druhé narazíš. :wink:
Ostatné z dennej šichty kde ste????
Vladi, ja som Ti prvá predpovedala chlapca, ked Ti začalo bývať zle :slight_smile: :slight_smile: Ja pri dcéra nič a pri malom do 17 týždňa som dôverne záchodovú misu poznala :wink: :wink: A gratulujem... :wink: :wink:
Bambi, aj ked sa tu nestretávame tak som rada, že žiješ, že máš dobrú náladu, prstík dúfam, že sa hojí a mladý ako so zdravím??
Juli a dúfam, že aj denná šichta bude dnes, hoci si sa zaplietla medzi nočnú :slight_smile:
Veronka hlásenie zo včerajška :wink:
1. pro 2009 v 06:58  • Odpověz  • To se mi líbí
friiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis ty budes mat vyznamenanie za tu to basen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bambula ano poslednej dobe chodim sem vela, mas pravdu , tu sa viem odreagovat a nemysliet na staosti, :frowning2: to to je vesela tema, sem sa chodim smiat sa :grinning: :grinning: ved ktoby sa,sa nesmial ked tu sa meni tema z zodna naden :grinning: :grinning: :grinning: tu uz bolo vsetko mozne, :grinning: sracka kacka,piska ,jojojojooooooj, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: caw Vanulka, vitaj ,uz som ta hladala,chcela som podat v Marekize patranie, po nezvestnej Vanulke zelenoocke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mas stastie ze si sa objavila. :grinning: dnes sa chystam z mojim Davidkom k dokine, nechce papkat, a dost vyrazne schudol :frowning2: , a aj si ho dam pekne ostrihat. :slight_smile:moj chrustik.jeeeeeeeeeej Vladenka,gratulujem ti , no vidis, super :slight_smile:
1. pro 2009 v 07:49  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte, dobre ranko, neboj Dari, jednym ockom...nevyspatym :unamused: tu budem naporudzi... :wink: :wink: :wink:
vcera som si dopriala s dievcatami nocny zivot, dnes uz budem len dospavat :wink: :wink: Dnes pridem zo skolky rovno domov, akurat som slubila Tanicke, ze pojdeme sviecky na adv. veniec kupit, lebo mlady vcera doniesol roztomily adv. veniec, vyrobil ho sam - vlastne len taku formu, co vytvoril, naglazuroval a vypalovali, tak ma potesil, vyzdobime si ho a idem sa ladit aj ja na sviatky... :wink:
1. pro 2009 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek