• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vanja,tak,to bude mať za trest,taaaak ho priškrtííííííím :grinning: :grinning: :grinning:
kurnik,ja musím ešte sladkosti do balíčkov nahádzať :confused: :confused: :confused: nestíhačka :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vánja,zdrávstvuj,pozdravľáju tebjá s prázdnikom...sa nesmejte,také svaly nemá nik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...bambi,ja som videla nemecký dokument o nudistoch,boli tam aj takí,čo jazdia na bicykloch na výlety,ale v meste im zakázali byť úplne nahí,tak si tam dávajú ponožku :grinning: :grinning: :grinning: ...taká mikulášovská super darček :grinning: :grinning: :grinning:
tu som bambula :grinning: ja pijem kelta :slight_smile: :slight_smile: kazdy vecer ako antibiotika :cry: kazdych 24 hodin mala by som kazdych 12 ale ze vraj az tak zle na tom nie som :grinning:
a moôj mikuláš pre deti už v okne a mikuláš pre mňa ešte na gauči si hovie :grinning: :grinning: :grinning:
i ja tibia pazdravľáju
5. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo my pijeme všetko, časové odstupy radšej neuvádzam :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
spasíbo,vánja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ste sa všetky rozsexovali a mne sa divíte,že prehmatávam dogy :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a ty kde máš mikuláša?
5. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som si uz cizmicku umyla sprchacom bruno banani a teraz cakam na bananka :grinning:
5. pro 2009 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo treba vystaviť čižmičku, to ťa neučili? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji,moj Mikuláš je v Linzi,som tu sama samička :grinning: ,preto tak kmitám,aby som stihla dať všetko doporiadku,kým sa vráti a rozvešia tie svoje ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

čižmičku sprcháčom????hm,hm :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj,tu to rozdávajú teraz večer tí čerti a mikuláši,nie ako na Slovensku ráno za okno
5. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kedy Oko dorazí???chudáka hneď prevalíš :grinning: :grinning: :grinning:
ja neviem nájsť čižmu-kurnik :angry: :angry: :angry: vanja,hlásenie,kefku sme už našli,hľadáme čižmu :grinning: :grinning: :grinning:
teodorka,sa má niekto,Kelt je mňam :dizzy_face: tak pravidelne užívaj,veď vieš,že ATB treba dodržať dávkovanie a časové intervaly :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja dúfam,že dorazí včas,aby ma v iatok mohol hodiť na letisko a ostať doma so psami,inak by som nikam nemohla.Ja pivo pijem málo,ale v Londýne sa teším na Guinessa :grinning:
5. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo cizmicku co nosim furt so sebou :grinning:
bambi v tomto som ja poctivak...pana dr pocuvam na slovo :grinning:
teo a nečistila si komín??isto čižmičku??? :grinning: :grinning: :grinning: aj barančeka na nej máš??? :confused: :grinning:
fris,ponožka je dobráááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: si to predstavujem :sweat_smile: :sweat_smile:
vanju,kým si tvoj Mikuláš len hovie,je dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
bambi ešte mu dám čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
len nech si vanjušin hovie,aspoň je ona s nami :slight_smile:
mali by sme dať teraz na tému hviezdičku-mládeži a deťom do 99 rokov neprístupné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja nemam komin ...ja mam cizmicku ...teda dnes vecer to je cizmicka ...na velku noc kuriatko a tak vzdy aktualne :grinning:
5. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem vám poslať, aké mám ja čižmičky pre deti
5. pro 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ešte,že vám nerozumiem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
však ja som rada,že si hovieeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: môj sa zobudil a šrotí-hladný je :grinning: :grinning: :grinning:
som chcela puding variť,ale mladá spí,tak nechcem robiť rámus s hrncami a miskami-tak bude zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ,vies ze ani ja si nerozumiem? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teo,ty si trendy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mladému už dáááááávno ušila takú zelenú s kožušinkou,aj aplikáciu Mikuláša som urobila,ale neviem ju nájsť,aspoň im nebude ľúto,že jeden má a druhý nie,musia stačiť normálne čižmy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
práve som odhryzla Mikulášovi hlavu,honí ma mlsna :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlavne,aby čižmy nevoňali :grinning: :grinning: :grinning:
ja som in in a za chvilu bude zo mna in -valid :grinning:
neboj,dáme deo sprej :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na moje nožičky v lete ani sprej nepomáha :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,neboj,do postele trafíš :grinning: :grinning: :grinning: a budeš in posteľ :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek