• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vanja,miki je pes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo :grinning:
5. pro 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ja som myslela vskratke miki ako mikuláš :grinning:
5. pro 2009 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mikuáš,bambuľa :grinning: :grinning: :grinning:
teo-daj jej banán v čokoláde...sa oblíííže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: káááááááááááááblik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
rajooooooooooooooooooooo
5. pro 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,by bola zalepená aj kde nechce :grinning: :grinning: :grinning:
a tento poznáte:
Rozprávajú sa dve blondínky:
"Od Mikuláša som tehotná"
" A to čo bol za rozum dávať do okna pi.."
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak baby idem aj ja do hajan, dobrú noc a sladké erotické sníčky prajem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja idem tiež,čautééééééééééé,Mikulášice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrú firs :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrú :slight_smile:
5. pro 2009 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,z toho som sa smiala už minule :grinning: :grinning: :grinning: tak nedávaj do okna,dávaj mužovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrúúúúúúú,mňa prísavka nechcela pustiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
a erotické nielen sníčky,jasnéééééé???teda fris hej :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
5. pro 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte pekneho miikulasa prajem :grinning: :dizzy_face:
6. pro 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja podobne ,nech nam ten mikulas iba dobre veci nosi,ved sme boli dobry ze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 12:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
tak aj odo mňa-všetkým trpasliciam pekného a hojného Mikuláša :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
u nás bola besná noc,malá revala,ako keby ju rezali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale Mikuláš aj mikuláš stihol prísť,mladý sa nevedel dočkať-čokoholik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy,máte mikulášsky štrajk??? :confused: :confused: :confused:
kde ste všetky???frisuľa,žiješ??? :confused: :confused:
6. pro 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,motám sa po baráku,chvíĺu som bola v záhrade.ale začalo pršať,stihla som ostrihať nejaké haluze,nakŕmila dogy a už sa klepem,idem si daď čajík :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...nakŕmila dogy a je grogy :grinning: :grinning: :grinning: daj si grog :grinning: :grinning:
naše dieťa-malé,je dnes megahnusné,len reve za všetko-moje nervy :angry: :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ideme pozerať Krtečka,musím ju mať na kolenách a hladká ma po ruke-asi potrebuje ľudské teplo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. pro 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ako lezie krtko z dierky?Hm,to by zaujímalo teo :grinning: :grinning: :grinning: bambuľa,to je počasím,je tak blbý tlak,že už mi tretí deň tečie z nosa červená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris my sme prave dokrtkovali ...tak uz dnes prosim nie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,to vážne???ufff,to železo by malo účinkovať,len to chce čas,mne už roky netiekla z nosa tak,ako keď som bola decko a brala len Ascorutin,treba vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj tu je blbé počasie,sychravo,hmla,zima-fuj :unamused: :unamused: :unamused:
6. pro 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
keď je takto blbý tlak,motám sa ako ožralec :grinning: :grinning: :grinning:
teo,ste zavreli deti do pivnice???? :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie zavreli sme spalen ...zapalili sviecku a romantika ako svina :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,keď zapálim sviečku,oko povie neromanticky...někdo umřel???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ..tak ja na to,že burani z dediny,nepoznajú romantiku :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas ta sviecka bola z nudze pretoze pri 100-ke ziarovke sa mi sexovat naozaj nechce a nocne lampy nemame ..posledna mi vybuchla pred tyzdnom a vyrazila poistky v celej bytovke :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
moju svokru na vás,erotomani,tá by stála vo dverách,a dávala pozor,aby jej nič neuniklo :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek