S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
7. pro 2009

Tinka ja ti srdecne gratulujem 😵
Veronkaj tak si to uzite moja 😵

frisbee
autor
7. pro 2009

ja som normálne zaspala,prebralo ma,že volá mladá 😝

vladkaz1
7. pro 2009

moja sak terba si aj pospat .. ja sa nudim a mala spekuluje tesim sa na panelak .. dnes som ani nevarila bola som sa najest v restike 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

ja som bola dnes po týždni v meste a nejako ma to zmohlo,zima a vlhko,Vastičko 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
7. pro 2009

ja som zas nejaka cula ,len mala mi tu spekuluje jedna radost .. boli sme tancovat .. mala mala radost 😀 😀 uplne bola bohovska 🙂

frisbee
autor
7. pro 2009

a kde to bolo? 🙂

vladkaz1
7. pro 2009

v detskom kutiku 🙂

frisbee
autor
7. pro 2009

ste ju tam zatvorili??? 😀

vladkaz1
7. pro 2009

nie ved tam chodia deticky, nakukli sme a akurat mali zabavu .. tak sme sa pridali 🙂 to su kutiky v centrach nakupnych ,nepoznas?
jaj dala som sprchu rozmyslam nad darcekmi ,moj mal peknu vyplatu tak sa tesim .. aspon raz za rok a suskana ma meninky 13 teho a ja den po nej narodeninky 🙂 som zvedava co dostaneme 😀 ,dnes mi moj MM povedal nech setrim a neotrieskam vsetko dnes 😅

frisbee
autor
7. pro 2009

poznám,si robím srandu,sama by som tam išla váľať sa v loptičkách 😀 😀 😀 😀 ..si mi pripomenula,naša má v sobotu 12.teho meniny,akurát tam budem 😕 ..to znamená dar k promóciii a dar k meninám...no už písala,že prejdeme nákupné centrá...fuj,samý bacil 😝

vanja
7. pro 2009

ahojte baby
vladi no dačo nechaj aj na zajtra, nemusíš otrieskať všetko v jeden deň 😀 😀 😀
ja som dnes na seba troška minula
som si kúpila rifle, tričko s dlhým rukávom, a pulóver taký široký s krátkymi rukávmi čo mi spod neho vidno trčiko, dačo ako pelerína. 🙂
veď idú vianoce nie?
a čo si pokúpila fris?

vladkaz1
7. pro 2009

Fris moja som si aj myslela ze si zomna strielas 😀
no ja nerada chodim s malu po centrach ,ale co mi ine zostava .. ked sme same 😖
No a co kupis dcerke?
ja nemam ani tusa co nasej kukuricke .. jednu hracku chcem a ostatne nieco praktikus ... 😀 lebo ma moc hraciek a moc veci na seba tak to tak isto odpada ..nestiha vynosit 😝
nasla som nadherne nausnicku tu na konovi len sa bojim aby nejako neskodili 😝 to ako malickost hodim link ak najdem

vanja
7. pro 2009

fris, moja kolegyňa bola tak raz s malou v nákup. centre atiež išla malá medzi haldu loptičiek, a zrazu sa postavila a kričí: Mami pišám. A už to bolo. 😀 😀 😀

vanja
7. pro 2009

vladka peknú sú 🙂

vanja
7. pro 2009

čítam že kamil už dávno nemal sex, tak sa prišiel odbavovať zase? 😀 😀 😀
no ale že má až takú úchylku 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

ahoj,Snehuľa 🙂 dobre si kúpila..ja vám tak závidím,že nemáte boky a ženské tvary,rifle na vás vyzerajú tak pikantne 🙂 😉
vanji,už sa zase hádame s kamilom 😝

vladi,no ja sa budem rozhodovať až namieste,podľa toho,čo si vyberiie,ale k promócii chcem niečo z bieleho zlata.No hoď link.

vladkaz1
7. pro 2009

Vanja mala ma naucnice straasne drahe asi 5 tis . stali ale bojim sa stale ze ich strati tak som ich chcela odlozit a neskor jej ich dat ,, a zatial kupit nejaku imitaciu

frisbee
autor
7. pro 2009

jé,kukám,že to moje tam skočilo až po vás 😕 ..vladi,pekné,zisti materiál.
vanji,aj ja by som tam pišala 😀 😀 😀 😀
predstav si,že najprv mu baby radili a chválili ho a potom mu jedna po druhej napísali,že z neho majú zlý pocit 😕

vanja
7. pro 2009

frsi to je klasika ani tam nepíšem, len sa rozčúlim
fris aj ja mám boky, ja kúpiť nohavice to bol furt problém, mám úzky pás a široké boky.
vladka a ty si myslíš, že neskôr to bude lepšie? Stále sa budeš báť či ich nestratí. Keď ich budeš mať odložené v šuflíku nikto na nich nebude pozerať. A načo to je dobré. Len jej ich nechaj.Ver, že keď pôjde do škôlky, školy tak je väčšie riziko, že to stratí, ako teraz keď je doma.

vanja
7. pro 2009

keď už tak ja by som brala tie srdiečka

vladkaz1
7. pro 2009

Vanji ja jej ich dam potom zamknut 🙂
Ja mam odjakziva rit boky a stehna 😝

vanja
7. pro 2009

ženy, šak buďme radi, že máme aj riť aj boky aj stehná. no začo by nás tí chlapi chytali???? 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

vladi,hlavne,aby to pravda,že je to neškodný materíál,ale sú krásne. 😉
vanji,ja už som sa rozčúlila,najprv som tam nechcela vliezť,ale opäť klasika,zase začal urážať 😝
no to mám ja,široké boky-úzky pás,ale tým,že som malá,tak tie gate vyzerajú srandovne,ty si čiara,furt na tebe budú vyzerať dobre 😉

frisbee
autor
7. pro 2009

amen 😀 😀 😀 😀

vanja
7. pro 2009

no keď to povieš ty, ako keby to aj pravda bola 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. pro 2009

ve´d vieš,že ja stebou vždy súhlasím... 🙂 🙂 🙂
kua,bambuľa tu nebola,tak ako mám vedieť,že je OK,há?bambuľa,napíš OK. 😀 😀 😀

vanja
7. pro 2009

má oneskoreného mikuláša 😀