S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
8. pro 2009

no super aj bambi prišla do dennej zmeny supeeer 😵 teba som to už dlho nezažila

jalao no snažíme sa pretože ešte musím toho veľa stihnúť a roky veľa rokov som nepiekla lebo nebolo kde len som sa skôr začala učiť a tak teraz čo robím sa teším ked sa to podarí a prvý rok si pečiem na vianoce sama, babka ma k tomu nechcela pustiť, lebo ona si to robila postupne sama a aj to mi potom vyčítala. ale to už neriešim.
jalao a aké pyžamko flanelové si tu radila bambi???? no to tuším už ani nerobia 😀

tak a moja dcéra sa berie do varenia a pečenia aj ked frfle že prečo sa to musí ale ked začne tak robí a úspech ju teší

a aké básnické nálety nám tu začínajú no super urobíme Koníčkovský recitál.

vďaka tomu pršaniu mám od noci migrénu jak sviňa,

bambi no to je teda prekrásny darček budeš na zjedenie, ja by som si také s tým mojím špekom nemohla dovoliť a ako sa vyjednáva s ježiškom, ja mu to dávam roky už aj písomne a kašle na mňa asi s tým .....

fribee ja mám veľmi veľkú predstavivosť a som si to na chvílu predstavila no vďaka vynálezu a globálnemu otepleniu sa bombarďáky zmenšili na tangáče a takéto košlee na sexi prádelko čo dostane bambi.

bambi09
8. pro 2009

frisuľa,už chrníš???letenku máš??? 😕 😕 😕 😕 teplé gačure si zabaľ-v Londýne bude zima,tu je na hov.. počasie,leje celú noc,zas budeme doma...včera som bola s deťmi von a malá sa mi krááásne natiahla do blata a nechcela pochopiť,že na šmykľavku nemôže,lebo je mokrá 🙄 🙄 🙄
budem konečne piecť,ale sa motám z toho nevyspatia,ani káva nepomohla 😝 😝 😝 😝
a nechcem zakríknuť,ale v novom roku sa asi sťahujemeeee... 😅 😅 😅 😅 😉

frisbee
autor
8. pro 2009

bambuľa,keby som si tu na dedine obliekla také malé čudo,zmrznú mi všetky končeky,z postele by viseli zatuhlé bradavky 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

veronka,si nemysli,že ja som nejaká sex bomb-na to je tu frisuľa 😀 😀 😀
ale chlapovi sa páčim a to je hlavné 😉 😉
šak myslíš,že kto s tým prišiel,háááá 😀 😀 😀 😀
a ja viem,kde si sa učila piecť chlebík 😅 😅 😅 ešte pečieš???

vladkaz1
8. pro 2009

Bambi ,tak ja by som nielen brucho musela v tom schovat 😝 😀
Akurat som sa povadila s mojim ,lepsie povedane ja som mala preslov sak normalne sa pustil domna preco som nenavarila?? chapete? 😝

bambi09
8. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Vladka,hladný chlap=nervózny chlap 😀 😀 😀 😀 klíííííd tento týždeň sa chystáme do TT,tak nech moc nevyskakuje,lebo dostane po holej 😀 😀 😀 😀že mu odkazuje teta bambi-a nech mi vyká 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a nech sa prihlási,kto dnes nemá migrééénu 😝 😝 😝

frisbee
autor
8. pro 2009

nechrním,idem si chystať veci do kufra,čo treba vyprať a tak.letenku mám.
vladi,no chudáčik,má hlad? 😀 😀 😀 😀
baby,včera večer som sa zase chytila s kamilom 😀

frisbee
autor
8. pro 2009

mne by z toho prádielka asi vypadlo všetko 😀 😀 😀 😀

darina60
8. pro 2009

Veri, o chvílu odpíšem.
Bambi, práve sa snažím ti poslať maila.
Julka Tebe som poslala oči 🙂
Ináč bambi s tým negliže a kto na to prišiel. Môj muž včera za mna prihadzoval na aukciách také lesklé leginy, že jemu sa to na mne páči. A predtým som písala, že mi kúpil čižmy, ktoré do roboty by som nemohla nosiť, jedine, žeby som robila v bordeli 😀 😀
Vladi, klud, mier, ale ináč aj mna by to naštvalo keby sa na mna s hentým vyvalil 😀 😀

bambi09
8. pro 2009

dari 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 máme doma ale nemravov 😀 😀 😀 😀 no hádaj,kto s tým prišiel u nás 😀 😀 😀 😀 čakááám na mailík 😉

bambi09
8. pro 2009

aj ja som vám také peknééé poslala,máte???? 😕

frisbee
autor
8. pro 2009

dari...pekné,že sa o teba stará...si ťa oblieka ako Barbie...za tým sú nejaké chúťky,tak to vidím 😀

vladkaz1
8. pro 2009

Isiel si nieco kupit na obed ,ale sak nemozem varit kazdy den ved mi to ide na nervy .. 😀

veronkaj
8. pro 2009

bambi áno pečiem, lebo to je jednoduché nahádžeš, stlačíš a vyberieš, len nie tak často ale robím v tom kysnuté cesto, je to super, 5 minúť kým to nahádzeš a 5 min. na spracovanie a hotovo.

vlakaz a čo sa bál že schudne??? 😉

ako čítam nejako sme jak napojený,

mnohé z nás mali výmenu názorov a mnohé nás bolí hlava a sme ako zbitý pes

vladkaz1
8. pro 2009

veronkaj ja neviem ci je hladny .. urcite nie ved mame doma salam a salat inokedy mu to nevadi ze si da takyto obed ako parky .. nejako som ho rozmaznala bohaca

bambi09
8. pro 2009

veronka,veď ježiško donesie aj pekáreň-teda dúfam 😀 😀 😀 😀 že nie len nemravnosti 😀 😀 😀
po Vianociach budem musieť zas na spoveď 😀 😀 😀 😀 😅
Vladka,ani ja nevarím každý deň,len skoro každý 😀 😀 😀 😀 ale keď už,tak na 2 dni 😝 😝 😝
malá včera zruhla zo sedačky a treskla si čelo do stolíka-keby tam neboli tie paprčky z Ikea bezpečnostné,tak má dieru v hlave 😒 😒 😒 😒 takto má "len" červený šrám 🙄 🙄 🙄 🙄
dari,máááám,super,odpovieeeem 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

vladkaz1
8. pro 2009

no Bambi ale ja navarim na 2 dni a u nas to moj zje za jeden vies? sam .. som mu povedala vcera ze sa mu robi dvojita brada podbradok 😝 jaky bol vysportovany fesak a teraz je jak slon,len cigaretka kavicka zranica 😝
No davaj pozor chuda mala cmuk 😵

frisbee
autor
8. pro 2009

bambuľa,ja tiež uvažujem nad pekárňou,kubaka písala,že ju vydražila na aukre za pár šupov a výbornú značku,potom mi napíšeš,či si spokojná...oko pieklo kedysi chleba,hm,to by som mu darovala 🙂

vladi,veď mu povedz,že ti je pri varení zle z výparov,na to nemá protiargument,čo sa budeš rozčuľovať 😀

veronkaj
8. pro 2009

bambi ja keby som čakala na ježiška tak čakám doteraz tak jednoducho som našetrila išla a kúpila ale tento rok už viem čo dostanem na ježiška teda ak si to nerozmyslí, ked teraz každý deň varím pre štyroch a neznášam napríklad strúhať zeleninu a tak alebo potrebujem veľa cibule nakrájať a pod. tak som povedala že si kúpim taký komplexný domáci robot lebo nemám ani mlynček na mäso a tak musím kupovať ešte aj to mleté ale treba aj na iné a MP vyhlásil že to by mohol ježiso doniesť tak som zvedavá. takže na vianoce dostanem robotu aby som mohla viac variť.

vlakaz nič si z toho nerob, aj u nás ja varím každý deň a napríklad mladý mal v noci ešte chuť tak ráno vidím nahádzané taniere v drese a to čo malo byť ešte dnes pre nich pre 3 naobed nechal tak pre jendého . nuž nech sa teraz postarajú.

bambi aspoň že ten pád dopadol tak aj tak si viem predstaviť ten plač ale kým sa vydá sa to určite zahojí.

bambi09
8. pro 2009

Vladi,liezla dole s plyšovým koňom-takým hebedom,tak mala obsadené ruky a nemala sa ako chytiť,tak lupla,ja som to nevidela,bola som v kuchyni a muž sa len otočil a bolo ☹ ☹ ☹ ☹ ale len si porevala,dali sme obkladík a dúfam,že nič z toho nebude 😒 😒 😒
a tvoj je asi v puberte 😀 😀 😀 😀 vo vývoji a ty mu nedopraješ 😀 😀 😀 😀 náš mladý je za dvoch a je suchý,jak vytrepaná Detva 😀 😀 😀 😀 ťahá sa hore a nemá kedy pribrať 😝 😝 😝

frisbee
autor
8. pro 2009

tak som zase nakukla do kamila a holky sa už dopracovali k tomu,že mu kladú otázky ako mi,nech prestane neosobne citovať a napíše poriadne,o čo mu ide 😀

bambi09
8. pro 2009

veronka,Kenwood má dobrý mixér,taký fakt je tam všetko 😉 aj môj vysnívaný Kitchen Aid,ale to až v budúcom živote 😀 😀 😀
fris,tak u vás je to naopak??ježiškuľa donesie Oku pekáreň??? 😀 😀 😀 😀
a to moje divoké dieťa hádam vyrastie bez ujmy na zdraví,aj syn bol taký,aj na pohotovosti sme skončili ešte v KE s úrazom 😒 🤐

frisbee
autor
8. pro 2009

naša mladá nebývala chorá,ona má celý život iba úrazy,super je to 😝
no ja práve nad tou pekárňou uvažujem,ale neviem 😒

bambi09
8. pro 2009

fris,kde je kamil???len mrknem 😅 😅

vladkaz1
8. pro 2009

bambi ja mam mixer eta taky rucny s 2 ma miskami .. som max. spokojna to som dostala ako svadobny dar ,akurat mi jedna miska praskla som tam aj vrele mixovala do omacky ..dobra vec veru ..
Chudatko malinka posielam jej cmukanec ,neboj nam raz mala spadla z baroveho stola ,sekunda bohaca ,nic sa jej nestalo a ja som este 2 dni blvala

bambi09
8. pro 2009

a desperátky majú novú kočku?? 😕 😕

vladkaz1
8. pro 2009

no prave mi moj oznamil ze si musi spravit vecernu skolu ,vcera bol u riaditela a pojde hore ked si dorobi skolu

veronkaj
8. pro 2009

frisbee čo to rozoberáte za vedlajšiu tému kamil???

inak poviem čo sa mi včera stalo išla som sa urehotať.

včera som varila večeru a dcéra bola vyvenčiť nášho punťa a keď som ja v kuchyni tak automaticky tam vždy je aj punťo a doutekal z tej prechádzky a samozrejme ku mne a pozerám, že čo má zase v papulke, občas nejaké drievko alebo tak donesie, všetko chytá a hovorím že daj pusti a na ruku mi vypadol malý kvietok.

hovorím no pekné punťo mi doniesol kvet len tak asi ma má rad. a smiali sme tomu s dcérou