• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
vanji,díky...ja som flegmatik,tiež si myslím,že auto sa opraví....akurát mi došiel humor v tej zákrute,keď nešlo otočiť volantom.spala som poobede skoro 5 hodín ako zabitá,asi stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: .keď čítam tie tvoje problémy,spomenula som si,čo som mala všetko podobné,brucho som mala tvrdé stále,doktorka v brne v šoku a hneď ma poslala do nemocnice,do toho sa mi pridali problémy s pečeňou a krvou...tak ma napadlo,čo všetko si my baby vytrpíme,a chlapi si toho ani nevážia...
1. srp 2009 ve 23:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ale nám sa to vráti v deťoch- teda dúfam :slight_smile:
viem si to predstaviť v tej zákrute.
a daj si ešte jedno polcedi, bude lepšie :slight_smile:
1. srp 2009 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na mna to padlo až teraz,ja mám chladnú hlavu v konkrétnej situácii,teraz som sa rozklepala...ale ja som zvyknutá bojovať,ráno som to zase ja :slight_smile: .vanjuška,no to pevne dúfam,že sa to v deťoch vráti :wink:
bambi moja...okrem úpalu a šoku...už sa spamätávam :slight_smile:
1. srp 2009 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,si ma predbehla :slight_smile: tak to ja môžem byť ešte rada,že mi pri Katke "len"bolo celé tehu zle a dva mesiace pred pôrodom som skoro nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,tak to je fakt nanič deň,ale hádam to pôjde opraviť,hlavne,že sa Ti nič vážne nestalo,uffff :confused: :confused:
1. srp 2009 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,tak to chce fakt dobrý spánok,to je asi ten šok,nestihla si to spracovať :frowning2: ja by som už bola na prášky,aj sa bojím ísť robiť vodičák,teraz ešte viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. srp 2009 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdeee steee :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja som si robila vodičák na staré kolená na 30-tku ,bola som najstaršia žiačka, ale pobehám s autom keď treba. No na také vzdialenosit ako fris chodíš ty, to určite nie.
2. srp 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja už som skoro ja,štve ma,čo sa stalo,keď bolo všetko v poriadku a štve ma,že tu na vidieku nikto cez víkend nepracuje,ja už by som to viezla do opravy,som akčná osoba :grinning:
no a veselá téma,nie...dnes som behala ako srnka,boli sme sa pozrieť na výstave psov a ukázať potomka našej chovateľke,bolo teplo ako sviňa,tak sme išli okúpať psy do blízkeho lomu....a tam je nudistické centrum a medzi tými desiatkami psov sa prechádzali hnahí chlapi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: som nevedela,či sa mám pozerať po svojom psovi,alebo na uhorky :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hnahí sú nahí :grinning:
idem spať baby, tak dobrú noc zajtra :sunglasses:
autor
papa
2. srp 2009 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Fris sranda no na uhorky si mala cucat ja by som cucala aj ked mam doma vystavnu pestovanu haahahahaha
2. srp 2009 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale fuj :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: nie fuj uhorky su mnam :sweat_smile: Fris teda na co nemyslis... :wink: :zipper_mouth:
2. srp 2009 v 00:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nemyslím,ja som to videla :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved este vidiet .. :grinning: teda sa ti bude snivat ci nie? :grinning:
2. srp 2009 v 00:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to nie,tí,čo tam behali s tými uhorkami boli celkom nechuťáci,nemajú sa kde ukazovať,tak chodia do lomu :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: no fuj teda no fuuuuuj nechutaci ble :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: moj nema vlasy :frowning2: sa mu sekla masinka a je jak basista som smutna :frowning2: mal nadherneho kokosa a v zadu taky copik :frowning2:
2. srp 2009 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však je to moderné,aj Kojak bol sexi :grinning:
2. srp 2009 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no pre mna nebol nezvyk vies .. ach bol taky jak talianko a teraz je jak basista Kojak ble :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
2. srp 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
odbehla som sa odsmradiť,ako posledná,smrdeli sme jak stará šunka dymom :grinning: :grinning: :grinning: vrátim sa a ako tu veselo... :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,chlapi bez vlasov sú že vraj véééééľmi vášniví :grinning: :grinning: :grinning: povieš,či je to pravda :wink:
2. srp 2009 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a Tebe sa uhoriek zachcelo???ja radšej rajčiny :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ako hovorí ten moj,stačí si namazať hlavu medom a urobiť kotrmelec v holičstve :grinning:
2. srp 2009 v 00:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moj je vasnivy aj tak aj tak tu nejd eo vlasy a musi sa mu hlavne chcet :grinning: :grinning: :grinning:
A tvojbaby citala som teraz temu o bohu nechcem sa nikoho dotknut ale ja mam dost nevadi ..nieco mi to dalo ..nieco teda neviem , co ale nieco
2. srp 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambi,uhorky sa tam pritrafili náhodou :grinning:
2. srp 2009 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: nahoda je pes... neviem neviem Fris :grinning:
Inak moj uz peni zas ja neviem ci ziarli na notebok ale som tu dost dlho teda noo :sweat_smile:
2. srp 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vladka a čo také si sa dočítala?? :confused: :confused:
2. srp 2009 v 00:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi odsmradit :grinning: :grinning: :grinning: ja odpadnem ja som sa tak isto bola odsmradit a natrela som si brucho ze nivea na spevnenie a nohy na celulit. som zvedava ci zabere :grinning: :grinning: no asi eeeeee ale neva o pokus to stoji som dostala s toho fotenia kozmetiku tak skusam aj nemozneee :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi no nic v podstate ..neviem ako to napisat ... no nic mi to nedalo .. tak asi len som si pomyslela svoje hodim ti link?
2. srp 2009 v 00:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek