• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Dobre ranko ,dakujem veronkaj :slight_smile:
9. pro 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,psi ma zobudili hajzlíci,zase sa po mne plazili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. pro 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: no asi chceli nejaku dobrotu :grinning: ze hajzlici :grinning: hahahaha
Moji este spia aj mala .. jaky mam klud :zipper_mouth: len nebudem hovorit lebo do 5 minut bude hore
9. pro 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, ja vas iba pozdravim a letim lk dokimu ,uz cely tyzden ma strasne boli hlava, a kruti sa mi mam take dni na odpdnutie, mozno ze to bude VT oci mam cervene ako rak.no pa potom sa ozvem.
9. pro 2009 v 08:30  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi tak sa drz moja ,budem na teba mysliet :wink: :dizzy_face: a niesi tehu????
9. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
simi,drž sa,len aby to nebola tá potvora,čo s ňou bojujem už mesiac,motá sa mi hlava asom slabá :confused:
vladi,ona sa bijú,kto si na mňa ľahne :grinning:
9. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Fris no pekne ... tvoj MM neziarli prosimta ??? ale ja moja mama ma taky vstah so havom a tak isto je velky jak slak .. ked sa roztiahne v posteli zaberie jedno miesto :grinning:
To mate unavu kocky ale ani to pocko neprida veru
9. pro 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vladi,oko sa robí,že brble,ale sám ich tam láka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,no a teraz som od minulého pondelka sama doma,tak sa tak vyvaľujeme ráno :grinning:
9. pro 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha tak tak je to :grinning: ,super .. ono to mas mozno dobre ze aspon si odpociniete aspon na tyzden nie?
9. pro 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super skladáme sa tu,
tak ja som včera napísala všetky doklady, tak ako sme sa dohodli a dnes ich ideme podpísať u notára a zaevidovať. tak hádam pochodíme dobre

simonka a čo ťa chytá, no len aby to nebol ďalší macko pu, :wink:
fris a u teba už by to mohlo prejsť, teba to teda riadne dlho držalo

a dnes budem variť iba polievku a kúpim nejaké rožky možno toust. chlebík a urobím spojené tousty.

vlaka inak pozri ako to letí není dávno si bola v 7tt už tam je 17tt.
9. pro 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vladi,fakt je to odpočinok,hahahahaha som napísalaže odpičonok,hahahahahaha...a hlavne tu nikde nevisia tie jeho ponožky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

veri..tak dobre vybavte,a drž sa :slight_smile:
9. pro 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronkaj veru tak boze jak to leti .. ja ani neviem v kolkatom som ,keby si mi nepovedala vobec to nesledujem ani nepozorujem ,pri malej som ratala vsetko a chvalila sa v koltatom mesiaci som, teraz keby sa ma niekto opytal ani neviem :grinning: :grinning: :grinning:
Ono clovek to preziva inak :grinning:
9. pro 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronkaj super ze ste si to spravili este podpisat pred notarom a mas aj ty nejaku istotu keby bolo keby ..chapeme sa urcite :wink:
Fris ze ponozky nevisia ???
Moj zas ma pohadzane kade tade ,rano mi este vyfrflal ze som mu na prd kavu spravila :grinning: ,za dobrotu na zebrotu ,ale do noci bude zas prec tak si pojdem polabrit troska zas :grinning:
9. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladkaz to je celé tak aj tak že všetko keby niekto chcel môže napadnúť a tak ešte musí spísať drahý aj závet kvôli dedeniu.
inak by ma jeho deti asi rozniesli v zuboch.
pôvodne sme chceli kupno predajnú zmluvu napísať na nás dvoch tak ako máme úver len to by zase jeho bývalá nepodpísala a súdili by sa ešte bohvie kolko rokov.
9. pro 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm no musite nieco vyspekupovat a nech napise zavet teda a nehc ho potvrdi a da kopiu aj tebe ..
Kolko ma deti? ja ze len syna?
9. pro 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka má ešte aj dcéru ale tá býva teraz u priateľa a veľmi otca nemusí.
a uvidíme čo ešte prinesie život určite budeme musieť ešte čo to meniť a problémy aj tak budú. vždy a hlavne ked sa jeden z nás pominie.
9. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veri,no hlavne,nech to je doriešené.Baby,píšte,nech s vami ešte stihnem osláviť 9.tisíci príspevok,sme dobré,na beremese nám téma upadla,máme iba 100 strán :frowning2:
9. pro 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kocky nemate facebook pridala som bohovske video malej :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.facebook.com/?filter=app_2392950137 som zvedava ci to tu pojde spustit
9. pro 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka skúsila som tam na tú adresu ísť ale akurát to pýtalo odo mňa registráciu.tak som sa zaregistrovala a keď ho máš vysvetli mi prosím hlúpej ako to funguje a na čo je to dobré.??
9. pro 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám fb,už som ´ta požiadala o priateľstvo,uvidíš moje decko :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veri,to je taký lepší skype aj s fotkami :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee a ako sa s tým pracuje???
9. pro 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hore je kolńka,že profil,tam napíšeš údaje o sebe,vložíš tam fotku,aby ťa poznali tvoji známi a chodia ti tam správy ako na skype.Ja som pako na počítače,ale dole je kolónka nápoveda,a to ťa všade navedie :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napíš moje meno do kolónky vyhľadať,vyhodí ti to tabuľku,že pridať k priateĺom,ja ťa potvrdím a ty sa budeš mocť podívať do mojeho fb.
9. pro 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no skúsim
9. pro 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
frisbee a aké meno tam mám napísať tak ako máš tu frisbee?????
9. pro 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
veri,civilné :slight_smile:
9. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
oki kocky idem sa tam prihlasit a hodim vam foto uz konecne vypadam jak clovek a mam nafarbene vlasy :grinning:
9. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte uz som doma, predstavte si u lekara plno ludi, a ja zaklopem ,vyjde sestricka, ze vraj co zdenka? sestricka ja len KTodmerat, ona ze po dnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: NATASTIE SOM MALA PROTEKCIU :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face: troska mi to bolo trapne ze som predbehla ludi ale potom som sa im ospravedlnila :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: odmerala mi KTa pozera este raz a 160/100 skoro ma slak trafil. predpisal mi magnezium, a hned aj jednu davku pichla,fuuuu citila som ako by som sa popisala :grinning: ale liek mi nemohol predpisat k voli kojeniu, skusim maleho oducit,itak uz len na noc potrebuje.ale macko pu to nebude boze chran, uz by som to nevinosila z mojim TK,uz by to bolo nebezpecne.a traz rychlo pojdem varit ,uz sa mi aj polievka vari a a este granadir a pojdem si trochu k malemu lahnut. citim ze sa mi hlava rozpoli.
9. pro 2009 ve 12:36  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek