S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
9. pro 2009

Dobre ranko ,dakujem veronkaj 🙂

frisbee
autor
9. pro 2009

dobré ránko,psi ma zobudili hajzlíci,zase sa po mne plazili 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
9. pro 2009

😀 😀 😀 no asi chceli nejaku dobrotu 😀 ze hajzlici 😀 hahahaha
Moji este spia aj mala .. jaky mam klud 🤐 len nebudem hovorit lebo do 5 minut bude hore

simona55
9. pro 2009

ahojte, ja vas iba pozdravim a letim lk dokimu ,uz cely tyzden ma strasne boli hlava, a kruti sa mi mam take dni na odpdnutie, mozno ze to bude VT oci mam cervene ako rak.no pa potom sa ozvem.

vladkaz1
9. pro 2009

Simi tak sa drz moja ,budem na teba mysliet 😉 😵 a niesi tehu????

frisbee
autor
9. pro 2009

simi,drž sa,len aby to nebola tá potvora,čo s ňou bojujem už mesiac,motá sa mi hlava asom slabá 😕
vladi,ona sa bijú,kto si na mňa ľahne 😀

vladkaz1
9. pro 2009

😀 Fris no pekne ... tvoj MM neziarli prosimta ??? ale ja moja mama ma taky vstah so havom a tak isto je velky jak slak .. ked sa roztiahne v posteli zaberie jedno miesto 😀
To mate unavu kocky ale ani to pocko neprida veru

frisbee
autor
9. pro 2009

no vladi,oko sa robí,že brble,ale sám ich tam láka 😀 😀 😀 😀 ,no a teraz som od minulého pondelka sama doma,tak sa tak vyvaľujeme ráno 😀

vladkaz1
9. pro 2009

Aha tak tak je to 😀 ,super .. ono to mas mozno dobre ze aspon si odpociniete aspon na tyzden nie?

veronkaj
9. pro 2009

no super skladáme sa tu,
tak ja som včera napísala všetky doklady, tak ako sme sa dohodli a dnes ich ideme podpísať u notára a zaevidovať. tak hádam pochodíme dobre

simonka a čo ťa chytá, no len aby to nebol ďalší macko pu, 😉
fris a u teba už by to mohlo prejsť, teba to teda riadne dlho držalo

a dnes budem variť iba polievku a kúpim nejaké rožky možno toust. chlebík a urobím spojené tousty.

vlaka inak pozri ako to letí není dávno si bola v 7tt už tam je 17tt.

frisbee
autor
9. pro 2009

no vladi,fakt je to odpočinok,hahahahaha som napísalaže odpičonok,hahahahahaha...a hlavne tu nikde nevisia tie jeho ponožky 😀 😀 😀 😀

veri..tak dobre vybavte,a drž sa 🙂

vladkaz1
9. pro 2009

Veronkaj veru tak boze jak to leti .. ja ani neviem v kolkatom som ,keby si mi nepovedala vobec to nesledujem ani nepozorujem ,pri malej som ratala vsetko a chvalila sa v koltatom mesiaci som, teraz keby sa ma niekto opytal ani neviem 😀 😀 😀
Ono clovek to preziva inak 😀

vladkaz1
9. pro 2009

Veronkaj super ze ste si to spravili este podpisat pred notarom a mas aj ty nejaku istotu keby bolo keby ..chapeme sa urcite 😉
Fris ze ponozky nevisia ???
Moj zas ma pohadzane kade tade ,rano mi este vyfrflal ze som mu na prd kavu spravila 😀 ,za dobrotu na zebrotu ,ale do noci bude zas prec tak si pojdem polabrit troska zas 😀

veronkaj
9. pro 2009

vladkaz to je celé tak aj tak že všetko keby niekto chcel môže napadnúť a tak ešte musí spísať drahý aj závet kvôli dedeniu.
inak by ma jeho deti asi rozniesli v zuboch.
pôvodne sme chceli kupno predajnú zmluvu napísať na nás dvoch tak ako máme úver len to by zase jeho bývalá nepodpísala a súdili by sa ešte bohvie kolko rokov.

vladkaz1
9. pro 2009

hmm no musite nieco vyspekupovat a nech napise zavet teda a nehc ho potvrdi a da kopiu aj tebe ..
Kolko ma deti? ja ze len syna?

veronkaj
9. pro 2009

vladka má ešte aj dcéru ale tá býva teraz u priateľa a veľmi otca nemusí.
a uvidíme čo ešte prinesie život určite budeme musieť ešte čo to meniť a problémy aj tak budú. vždy a hlavne ked sa jeden z nás pominie.

frisbee
autor
9. pro 2009

veri,no hlavne,nech to je doriešené.Baby,píšte,nech s vami ešte stihnem osláviť 9.tisíci príspevok,sme dobré,na beremese nám téma upadla,máme iba 100 strán ☹

vladkaz1
9. pro 2009

no kocky nemate facebook pridala som bohovske video malej 🙂

vladkaz1
9. pro 2009

http://www.facebook.com/?filter=app_2392950137 som zvedava ci to tu pojde spustit

veronkaj
9. pro 2009

vladka skúsila som tam na tú adresu ísť ale akurát to pýtalo odo mňa registráciu.tak som sa zaregistrovala a keď ho máš vysvetli mi prosím hlúpej ako to funguje a na čo je to dobré.??

frisbee
autor
9. pro 2009

mám fb,už som ´ta požiadala o priateľstvo,uvidíš moje decko 🙂

frisbee
autor
9. pro 2009

veri,to je taký lepší skype aj s fotkami 🙂

veronkaj
9. pro 2009

frisbee a ako sa s tým pracuje???

frisbee
autor
9. pro 2009

hore je kolńka,že profil,tam napíšeš údaje o sebe,vložíš tam fotku,aby ťa poznali tvoji známi a chodia ti tam správy ako na skype.Ja som pako na počítače,ale dole je kolónka nápoveda,a to ťa všade navedie 🙂

frisbee
autor
9. pro 2009

napíš moje meno do kolónky vyhľadať,vyhodí ti to tabuľku,že pridať k priateĺom,ja ťa potvrdím a ty sa budeš mocť podívať do mojeho fb.

veronkaj
9. pro 2009

no skúsim

veronkaj
9. pro 2009

frisbee a aké meno tam mám napísať tak ako máš tu frisbee?????

frisbee
autor
9. pro 2009

veri,civilné 🙂

vladkaz1
9. pro 2009

oki kocky idem sa tam prihlasit a hodim vam foto uz konecne vypadam jak clovek a mam nafarbene vlasy 😀

simona55
9. pro 2009

ahojte uz som doma, predstavte si u lekara plno ludi, a ja zaklopem ,vyjde sestricka, ze vraj co zdenka? sestricka ja len KTodmerat, ona ze po dnu 😀 😀 😀 😀 NATASTIE SOM MALA PROTEKCIU 😝 😝 😝 😝 😵 😵 troska mi to bolo trapne ze som predbehla ludi ale potom som sa im ospravedlnila 🙂 🙂 😵 😵 odmerala mi KTa pozera este raz a 160/100 skoro ma slak trafil. predpisal mi magnezium, a hned aj jednu davku pichla,fuuuu citila som ako by som sa popisala 😀 ale liek mi nemohol predpisat k voli kojeniu, skusim maleho oducit,itak uz len na noc potrebuje.ale macko pu to nebude boze chran, uz by som to nevinosila z mojim TK,uz by to bolo nebezpecne.a traz rychlo pojdem varit ,uz sa mi aj polievka vari a a este granadir a pojdem si trochu k malemu lahnut. citim ze sa mi hlava rozpoli.