S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
11. pro 2009

vanja len či to nezabudne použiť v tom strese. 😀

jalao
11. pro 2009

jooo, sexem jsem sek! 🙂 🙂

vanja
11. pro 2009

veri, tak to musí si už dať teraz o ktorej letíš fris?

frisbee
autor
11. pro 2009

pred druhou odchádzame do Brna,o piatej to letí.Nič nezabudnem,nakoniec sa pogrckám z chlastu 😀 😀 😀 😀

vanja
11. pro 2009

neboj kéď si teraz dáš, do 5-tej vytriezveš. A vlietadle vám nič nedajú?
😀

veronkaj
11. pro 2009

dajú poučenie a nohy pod stoličky 😀

vanja
11. pro 2009

idem baby
idem s malou vonku pred spaním, nech sa unaví.
čaute a pekný deň
fris pááááááááááááááááááááááá

frisbee
autor
11. pro 2009

nedajú,to je nízkonákladovka...práve beží Bean na Nove,tak tu cvrkám 😀
vanji,pááááááááááááááááááááááááááá

veronkaj
11. pro 2009

páá vanji

fris necvrkaj čo sa trocháriš??? 😀

frisbee
autor
11. pro 2009

dobre,tak si aj kaknem 😀

vladkaz1
11. pro 2009

😅 cafte kocky uz som doma nakupila som ponozky pancuchy slovensku vyrobu a pre mna pancuchy 60 denove a 40 denove za 3 E no nekup to kvalitne tak sa vytesujem .. jak decko doniesla som 7 more ponozky bavlnene 2X pancuchy tie denNove a nechala som tam len 10E 🙂
V bepone by som ani pancuchy za to nekupila 😅 😝
Fris davja si hlavne na seba pozor a jujjj teskam sa za teba ,jak vam bude dobre s dcerkou 🙂
Vanji ta rolada moze byt fajn .. ale taka sladka ze mi vypadnu zuby nie? 😀

bambi09
11. pro 2009

ahojte 🙂
tak tu sa cvrkalo a ja som pri tom nebola... ☹ ☹ 😀 😀 😀 😀
mali sme ďalšiu besnú noc,tak sme cez deň dospávali-už som z toho vyčarpaná 😝 😝 😝
frisuli mi nechcelo odoslať sms,asi nevedelo nájsť lietadlo 😀 😀 😀 tak dúfam,že to v šťastí prežije 😝 😝
ostatné po vás dočítam,ste sa teda pekne rozbehli-nadrábali ste včerajšok?? 😕 😀 😀 😀

simona55
11. pro 2009

bambi co len nieste chory? aj my sme boli trochu viac hore 😝 skusala som mu nedat cici ,ale bol besni ako pes. 😀 😀 😀 😀 citam tu fris len kakala cely den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
11. pro 2009

ozaj ja som vam zabudla , povedat ze dcera zacala auto skolu, 🙂 🙂 🙂 uz ma 2trenazer zasebou 🙂 🙂 uci sa a na to ze sa zacala iba tyzden ucit tak je dost sikovna chyta same 55ky,velmi sa tesim, ved rodic chce to najlepsie pre svoje deti ze. 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
11. pro 2009

simonka,neboj,chorý je len náš škrečok Emil ☹ ☹ ☹ dnes s ním boli chlapi u veterinára,lebo som si všimla,že sa veľmi škrabe a že má roztoče-liečba liekmi ho zabije-zničí mu pečeň-kúpeľ v dechte tiež a je to nebezpečné aj pre malú,keby sa nadýchala,tak za diagnózu sme dali 10eur 😠 a žiadna pomoc,jedine dať uspať ☹ ☹ ☹ tak sme ho vykúpali v roztoku s tea tree oil,aj riedený propolis som mu dala na ranky-taký je chudáčik vystrašený z toho všetkého ☹ ☹ ☹ normálne sa neviem na nič sústrediť,je to malé,ale je to člen rodiny,máme ho cez 2 roky,jeden nám už dávno zomrel,tento sa držal,ale už je starý...ak prežije,tak mu nakúpime zajtra vitamíny a uvidíme,či sa z toho vylíže 😝
tak je mi smutno,noc bola besná,lebo malá sa zobudila po druhej a do štvrtej sa len gúľala v postieľke a po mne,nevedela zaspať a asi 10 krát didkala po sebe-keď som povedala nedám-hrozný rev 😝 😝 😝
a teda super,že je dcéra taká šikovná,ja až na jar-dúfam 😅 😅 😅 držíme palce 😉

vladkaz1
12. pro 2009

cafte ja vsatanem ze idem docitat a my na 2 strane uplne dole... kde ste boli nocna smena??? 😀
Simi dcerka je sikovnicka zvladne a gratulujem ze stale robi na 55 😉 B.
Babmbi jasne ze to zamrzi so skreculkom ... dufam ze uz je v poho 😉

simona55
12. pro 2009

diki vladi, dufam ze to takto pojde dalej 🙂 neskor pridem teraz idem varita prat

vladkaz1
12. pro 2009

Nemas za co dakovat Simi ..
Babi aj my mame taku noc ze hruza ,ale sme chvalabohu zdrave ,len sa mi mala pocurala zas cez noc 😝
idme nasim vencit psa a vecer budem zas piect cesta mam nachystane

jalao
12. pro 2009

ahoj partička, tak ako prebieha sobota? Ja už sa nevládzem ani hýbať, riadne poriadky sme s deckami porobili, 3 igelitky rárohov sme vytriedili, aj hračky aj haraburdy, aj oblečenie, no super pocit. Periem 3. pračku, 5 postelí som prezliekla, ešte rýchlo jedno okno chcem dokončit, kým sa nezotmie. Mali sme len kapustnicu, večer čakám pár spolužiakov s deckami, tak bude prča, kupila som len v Lidli take mrazené pizzy a ideme pozerať tú našu stužkovu 😀 😀 😀 😀 z pred....xx rokov 😀 😀 Kokso...som tam mala o 20 kg menej 😠 😠 😠
Včera som skušku zmákla, tak mám energie za kona. 😉

bambi09
12. pro 2009

ahojte 🙂
ja len na skok,lebo nás frisuľa nakope,že sa tu flákame 😀 😀 😀
tiež makám,furt niečo treba,kurnik 😒 😒 keď pečiem,upratovanie ide bokom,keď upratujem,stojí mi pečenie 😀 😀 😀
zas sme mali nevyspatú noc,dnes som muža vyhnala s malou von,čo pršalo nebola a zle spí 😝 😝 tak nech ju vyštípe a unaví sa,nabalila som ju ako snehuliaka 😀 😀 😀
Julka,super,že skúška urobená-môžete oslavovať 🙂 😉 a nepreháňaj,dnes je teda riadna kosa na okná,ja som rada,že už mám hotové,aj keď sú zas opršané,kašlem to-až na jar zas 😒 😒
a že si mala na stužkovej o 20 kg menej-no bóóže 😀 😀 😀 nemala si 3 deti 🙂 😉 nerieš...
Vladenka,šup oddychovať-šetri sa nám,veď už si skoro v polke tehu 😅 😅 😅 neskutočne to letí 😕 😕 😕
Frisuľa,ty dýchaj londýnsky smog a keď budeš mať chvíľku,príď nás podporiť,nemá kto ťahať nočné 😅 😅 😅
tak čaute,trpaslice,idem pokračovať 🙄 🙄 🙄
P.S.:Emil žije,ide sa zas kúpať 😅 😅 😅

simona55
12. pro 2009

ahojte, vypecete,varite upratujete,a ja tu lezim z bolavou hlavou ☹ je vam dobre, radsej budem piect ako taku to bolest znasat. ☹ ☹ ale dufam ze uz co skoro to pominie. 😉 dcera mi vravi pod mami ideme sa skusat na testy ja ze nemozem taku bolestmam. 😝 😝 babule, fris cita nase prispevky? ked ano tak ja ju pozdravujéééééééééééééém : 🙂 a nech sa skoro vrati, 🙂 🙂 ale nech si tam aj uzje, dobrodruzstvo. 😵 ozaj baby ja som vam aj zabudla napisat, co sa udialo unas. ☹ svagrina ma to chore dievcatko, ma 6rokov, a ma chorobu dystrovia mozgu alebo taketo nieco, no a teraz sa dostala snou do nemocke ze ma zapal priedusiek, a od stredy sa este nezobudilo, len spi a spi, dnes strasne plakala svagrina ☹ ☹ tak som ju lutovala. tak mame taky smutny vikend.

frisbee
autor
12. pro 2009

ahojte baby,ja len rychlo,vypadava net...v lietadle som po kinedryle zaspala ako drevo,v metre sme s mladou jedine belosky 😀 ,dnes sme nachodili kilometre,londyn je tak plny ludi,ze sa neda chodit po chodniku,fotim,na obed sme boli v spanielskej restauracii,nezerte to velebnosti,bolia ma nohy,chrbtica,ofuklo mi celo,budem mala stara spolava...piste piste.majte sa pekne cmuk cmuk

bambi09
12. pro 2009

jéééééééééééééééééééé,teta fris píše 😵 😵 😵
ahooooj zahraničný turisto 😀 😀 😀 dávaj si na čelo čapicu,nech nesmrkáš na slávnosti 😀 😀 😀
foť,foť,foť a užívaj si 😵 😵 😵 tešíme sa na teba,až budeš späť 🙂 😉
Simonka,hoď si panadol,to môžeš,ja tiež občas dávam,keď už veľmi bolí 😝 😝 😝 a teda s tým dievčatkom je mi to ľúto 😔 😔 chúďatenko malé ☹ ☹ ☹ veru,čo viac si priať,ako zdravé deti-všetko ostatné je nedôležité 😔

simona55
13. pro 2009

jáááááááááááááááááááj ahoj teta fris, no co ako sa mas,? fris tam je tiez zima? je tam peknwe co? joj mas sa dobre ,ako citam, 🙂 🙂 🙂 uzi si to tam potom napises ake si mala zazitky, 🙂 🙂 🙂 🙂 no mne bolievka ustupila, uz mi jwe lepsie, no stou malo je uz ze vraj lepsie, volala svagrina, ze uz nieco aj papkala. ☹ ☹

vladkaz1
13. pro 2009

cafte my sme dnes boli v tescu tam sa nedalo hybat .. mala nam spala ,mame doniesli novy nabytok do obyvacky tak otec potreboval pomoct zniest stary do pivnice .
Malej sme kupili auto land rover k meninam a adamovi tu hokejku pojdem este nejke knihy nakupit do maxu a nasej malej nieco k vianociam neviem co sice
Dostali sme vysluzku zo zabijacky co vcera nasi boli tak varit nemusim

simona55
13. pro 2009

no vladi tak si sa aspon nenudila 😀 😀 😀 uz pomali budes mat vsetko k vianociam pokupene ze? aja ewste nic nemam,ja to urobim na poslednu chvilu, tie to vianoce budu, budu zase skromne ako vlanajsie,ale rodina vravi ze jim ma jezisko vela zdravicka dat, 🙂 🙂 🙂 tak to budu mat,

vladkaz1
13. pro 2009

Simi aj my budeme mat skormneho jeziska veru my sme si dali pracku a Oliverka pod stromcek 😀 a malej nemame nic Emke kupime knihu a nejaku cacku macku a Adamkovi sme kupili hokejku tak este nejake auto dokupime s nasimi si nedavame ani so segru naco .. ved len kopec penazi sa potrieska len deckam sme kupili a nasa mlada ma dnes meniny je Lucky tak dostala to auto co patrilo povodne Adamkovi .. musim ist este kupit jedno take iste 😀
Fifi co chce mala je beznadejne vypredana som zvedava ci niekde zozeniem 😔

bambi09
13. pro 2009

ahojteeee 🙂 😉
Vladenka,malej oslávenkyni Lucke všetko naj,naj k meninkám 😵 😵 😵 😵 -ani som dnes nepozrela do kalendára 😝
najedli sme sa a boli sme na vianočných trhoch v meste aj v Inchcebe,v meste zima,snežilo,tak taká pekná náladička bola,len na môj vkus strašne veľa žranice,pitia a fajčiarov 😠 😠 😠 pozreli sme trošku program-detičky tancovali a betlehemček,pokúpili nejaké blbinky,aj v Inchebe,hlavne medík a sviečky z včelieho vosku,tovaru a tovaru,len by to chcelo ešte jedného sponzora 😀 😀 😀 😝
v meste sme mladému kúpili knižky a malej super nálepky a v lekárni lieky-zas to moje veľké dieťa kašle,som to v piatok zakríkla 😒 😒 😒 aj nejaké oblečko mladému a pyžamo v Inchebe,ešte pár vecí dokúpiť a koniec s nákupmi 😝 😝 😝 😝
simonka,myslím,že vo väčšine rodín to tak bude-musíme sa uskromniť,ale zmysel Vianoc predsa nie je len v darčekoch 🙂 😉
Vladi,Fifi mali v Tescu minule-síce je to dosť drahé,ale mali,len neviem,či ešte majú 😕 aj Čmeldu mali 😅 😅 😅

vladkaz1
13. pro 2009

Bambi u nas v tescu neni uz Fifi iba cmelda bol ... co je to drahe ??? dnes bol ten cmelda za 20E to by som est eza to dala 🙂 ais neviem pokial nezbadam nieco lepsie .. mala sa hrala dnes iba po obede s tym auto a uz nema vyfuk a stierac no povedzte mi clovek da za to 10E a hned tam vsetko odpadava ako to robia preboha???? a nasa susa je hrozne na hracky taketo ako FIFI maciky a neviem co ..
Bambi muselo byt super teda .. ja sa tesim na zajtra co dostane moj mi povedal ze nema Eura ze som mu dnes vsetko zobrala ked ma nasral 😀 😅 tak dzfam ze si namna spomenie a aspon kvet mi donesie 🙂

veronkaj
14. pro 2009

bambi to je super že Emil to prežil 😉
vlakdaz - že malej kúpili auto land rover nabudúce aj nám by ste mohli pokupovať?? znelo to ako by fakt.

frisbee no krásne si to zvládla vraveli sme ti to že si šikulka, som rada že si prežila v zdraví a v pohode a drž sa nám tam

všetky vypekáte a ja musím ešte niečo dorobiť,

inak podávam hlásenie z víkendu:
- navarila som, nachystala som, všetko sa zjedlo, zostalo nám za jeden tanierik
- návšteva bola v plnom počte, a posledný 5 ti odišli o 1 v noci
- celú nedeľu som bola ako dolámaná a unavená
- prekvapko sa nekonalo takže predpokladám že tento víkend keď budem mať narodky.

toť vsjo.