S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

veronkaj
15. pro 2009

bambi ešte čo nieje môže byť, a zrovna sa také stane keď sa to najmenej čaká, len stále ked príde na to reč počúvam aký je starý a máme aj ten úver aj keby som predala svoj byt tak ešte by sme aký taký úver mali a potom, že už ani ja niesom najmladšia a kto by ma potom zamestnal s malým dieťaťom čo bude každú chvílu choré, a čo prázdniny a tak.... a pokial na toto nebude argument nevyvrátitelný tak ho nepresvedčím. a to som si vychovala a starala sa o moju dcéru od 3 rokov sama a stihla som pri tom splatiť si aj byt.

bože ja zmrznem pri -15 ja som veľmi zimomrivý človek
😝

ja mám ešte zarobené cesto na linecké idem ešte dnes upiecť pre babku dúfam že trochu z hrdosti poľaví a keď nie zjeme my.

jalao no pekne vidím že aj ty si dávaš pod stromček robotu aj ja veru, idem si kúpiť taký ten multifunkčný robot hlavne preto, že nemám mlynček na mäso a hlavne taký čo strúha zemiaky, lebo to nenávidím ani kapustu a tak nech maká stroj, a zároveň aj keď potrebujem niečo viac vymixovať a tak, mám taký ten ponorný ale to nieje na všetko vhodné.

a migréna je stále, hlava ma bolí jak sviňa asi by som už mohla aj veterinárovi chodiť a brucho sa polepšilo.
a od žalúdka zle s tých liekov no čo už uvarím kamilkový čaj za liter a pomaly cuckám. dnes bude na obed zase niečo suché aby sa ulavilo.

slivovicuu neeee to fuj. ale tak vodka s džúsom by bola fajn.

bambi09
15. pro 2009

veronka,lieky nie na lačný žalúdok,to pozor
a teda máš pravdu,čo nie je,môže byť 😀 😀 😀 ja mám 39,malá ešte nemá 2,muž má 42 a minule sme sa bavili o treťom 😀 😀 😀 on by si aj trúfol,ja už nie 😅 😅 😅
julka,my máme telku asi 5 ročný Panasonic,ale dáme ju babke,tej odišiel ten jej ruský Elektron do páááááá 😀 😀 😀 tak nech má na čom tie 3 programy pozerať,čo u nich chytí,ona aj tak chodí skoro spávať 😀 😀 😀
a toto čudo budeme tvrdo 3 roky splácať,práčku máme 2-ročnú,ešte rok budeme splácať-stačí?? 😀 😀 😀
ja mať dom vo výstavbe,stačí mi aj skákacia Tatramatka 😀 😀 😀 ty budeš mať dom a my sa tu budeme tlačiť ďalej,tak pokoj moja 😀 😀 😀
a synátor nech teda zaberie,náš má nachytaných dosť známok a na január má prísny zákaz ochorieť 😠 😀 😀 😀
darinka,nerob chute s tortou,mňam,dala by som si ku kávičke,nie len to suché vianočné 😀 😀 😀 plniť budem až budúci pondelok 😝 😝
a nemáš za čo 🙂 😉 vďačne...
ženy,malá vyžobrala arašidy papať,nelúpané,nesolené,ja blbá som jej dala a má alergickú reakciu na zadočku,som čumela,jak puk a arašidy sa budú na Vianoce jesť u nás potajomky,ťažko jej vysvetliť,že nemôže 😝 😝 😝
aj ja musím opatrne,keď jej to tak zapôsobilo 😕 😕 😕
veronka a neboj,babka len hrá hrdú a urazenú,ale určite čaká na to,že prídete-poznám také tipy ľudí 😉

veronkaj
15. pro 2009

darinka no pekne že sa tu aj zastavíš ,
to máš super, že ste si dali niekde robiť veci na oslavy, ja som všetko robila s dcérou, misy, asi 5 druhov a to také, že to boli na tých veľkých táckach, čo majú viac ako pol metra, ale chvalabohu je to len raz za rok.

joj bambi tak to nepoznáš našu babku, všetci sú milý len my sme zlý a ked sa raz zatne tak amen, my k nej chodíme v podstate už iba zo slušnosti, nieje medzi nami už žiadny ľudský vzťah taký citový ak vieš čo myslím, pretože je taká aká je a tiež sme iba ľudia.

bambi kuk ip

bambi09
15. pro 2009

veronka,už som kuk,máš odpoveď 🙂 😉
a teda normálne ťa obdivujem,ja som mala na krstiny len krstných so synom+my s mužom,mama a syn a mala som paniku 😀 😀 😀 ale mama doniesla tortu aj zákusky napečené,my sme dali tortu upiecť a 90% jedla mama robila,tak som jej bola za to vďačná,ešte sme aj na faru odniesli a mužovi do roboty 😅 😅 😅 toľko zákuskov a torta mamina obrovskááá bola 😀 😀
toto ti teda nezávidím,ale ty si ďalšia šukuľka z partie,to je jasné 😀 😀 😀
a kde je naša šukuľka Vladenka??? 😕 😕 a simonka???
veronka a k tej babke,viem,o čom píšeš,my sme k svokrovcom chodili tiež len zo slušnosti,ale svokra si vždy našla dôvod na rýpanie a kritizovanie,tak sme tam neradi chodievali 🙄 🙄 🙄 teraz máme aspoň pokoj 😝
ale babka nech si uvedomí,že takto si od seba všetkých odoženie a zostane fakt sama 😒 😒 😒 lenže komu niet rady.... 😒 😒

bambi09
15. pro 2009

veri,sa tu rehlím,to isté som dnes dostala a poslala som tebe-nedošlo ti to?? 😕 😀 😀 😀 aj ostatným babám-je to fakt zlaté 😅 😅

jalao
15. pro 2009

joj bambi, to sa ani nepytaj, kolko este desatrocnic doslova aj dopismena este budeme tu rozostavanu stavbu splacat... ☹ ☹ ☹...je to strasny zavazok... A ved esteze existuje takyto splatkovy system, vdaka tomu, kto ho vymyslel, aj my tak mame telku, chladnicku, nejake nabytky 😉 😉 Niekedy sa mi zda, ze robime hlavne na tie splatky 🙄 🙄 Ale co narobime, ze? ja si myslim, ze taku zehlicku, ako mam tych 15 rokov, taku uz mat nebudem, tuto by som si mala nechat vo vitrine, odzehlila 3 deti, z toho 2 deti na latkovych plienkach, ale uz chudiatko nevladze... 😀 😀 😀
TEraz o inom, dnes mam ist na pohreb, kamoskinej mamine...v septembri ju diagnostikovali, ze sa jej akosi tazsie dychalo...dnes je polka decembra...toto su starosti ☹ ☹ ☹ ☹ Od rana na nich myslim.

bambi09
15. pro 2009

julka,tak to je smutné,s tou kamoškou ☹ ☹ ☹ ☹ veru,užívajme si aj to splácanie,veď nevieme,čo sa môže stať ☹ ☹ ☹
my máme na splátky väčšinu vybavenia domácnosti,aj nábytku,vďakabohu za to,tak veru 😵
a buď rada,že budeš splácať dom,my až do dôchodku tento kamrlík 😒 😅 😅 ale bývame,deti majú domov a teplo,to je hlavné,už sa len dožiť toho dôchodku,nech deťom nezostanú iba dlhy po nás 😅 😅 😅
a tá žehlička by si teda zaslúžila byť muzeálny exponát 😀 😀 😀
veronka,poslala som mail,ale má 10 mega,tak napíš,či to prešlo,ak nie,pošlem na viackrát 😉

jalao
15. pro 2009

bambula, ja som od teba nic nedostala.. ☹ Ale ja som vam rano rozposlala jeden forik...tyka sa mojej srdcovky...zehlenia. 😀 😀 😀 Mate?

bambi09
15. pro 2009

julka,mám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak pošlem ešte raz,malo to len 1 mega,tak neviem 😕 😕 😕
a idem makáááť,musím si zakázať na pár hodín net 😀 😀 😀

veronkaj
15. pro 2009

jalao tak to je teda smutné, bohužial stáva sa to čím ďalej častejšie, a hlavne čím ďalej mladším a mladším, dnes už je bežné že 30 tbnici majú infarkty. bohužial doba nás núti hnať sa

a úver budeme aj my splácať do dôchodku a to nehoráznymi splátkami

bambi idem pozrieť meil

veronkaj
15. pro 2009

jalao od teba som dostala to žehlenie, no super nápad, myslím, že každý chlap by zostal taký zaskočený ako ten,

bambi prišiel mi meil o tých detičkách, čo som poslala dalej iný nie

bambi09
15. pro 2009

veri,viem,vrátilo sa mi to,že je to na tvoju schránku veľké,tak to rozdelím 😉

jalao
15. pro 2009

Baby, v sobotu mame ist na vianocny koncert s nazvom stretnutie generacii, je to take mile predstavenie vianocne ladene, robia to studenti, tanec, hudba, divadielko a tento rok nam draftovali aj malu Tanu 😀 😀 😀 😀 Idu 3 taketo skolkarky, tie 2 su uz ostrielane a nasa chudiatko prvy krat...dufam, ze sa v poslednej chvili nezatne...lebo uz aj to sa mi stalo 😀 😀 😀
Simonka, ta je na usnom chudiatko...auuuu, ucho. 😖 Veronka, babka to vnutri inac citi urcite, hoci sa takto chova...ale zrejme to nevie dat nejako najavo...alebo nechce..to je zlozite.. 😒
Vladka netusim...muzik sa o nu krasne a vzorne stara...nove saticky, nove cizmicky 😉 😉 😉 Ale niet nad stastnu manzelku - a naviac cakatelku! 😀 😀 Kedysi nam jeden znamy povedal, ze Ked su zeny stastne...tak je vsetko v poriadku!! 😀 😀 😀 😀 😀 S tymto teda ja suhlasim. 😎

jalao
15. pro 2009

pockaj, Bambi, este nechod...este si to musime dopovedat. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simona55
15. pro 2009

no to ste popisali, co tie dlhy, 😝 😝 😝 no aj mi budeme nas dom splacat20rokov,uzpomali budem dochodkina 😀 😝 baby ze dlhy ma kazdy? kazdy ma nejaku pozickuze?lebo ja si myslim vzdy ze len ja som chudobna, 🙂 😝 ale nevadi kym je robota , a zdravie tak je vsetko.

jalao
15. pro 2009

simonka, ahoj, je to veru tak, tak... Slovo chudoba je straaaaaasne relativne... 🙂 🙂 🙂

bambi09
15. pro 2009

veronka,poslala som to na 4x,napíš potom,či prešlo všetko 😉
julka,aj ja s tým súhlasím a ešte sú vtedy aj pekné 😀 😀 😉 a teda ten koncert môže byť taký milý predvianočný zážitok 😵 😵 nech to Tánička zvládne na 1s* 😉
a fakt,simonka asi lieta po múdrych ☹ 😒 ucho je hnusná bolesť 😝 😝 😝
ale ženy,idem robiť,lebo sa fakt neodlepím 😅 😅 😅 píšte,večer dočítam,alebo možno občas nakuknem aj teraz 😅 😅 😅

bambi09
15. pro 2009

simonkaaaa,tu siiii,ako ucho??? 😕 😕 😕
a neboj,my máme pôžičky 3 😀 😀 😀 😝 výplatu ani nevidím,hneď si to každý scucne,to svoje 😀 😀 😀 😝
taká doba je,chceš bývať??plať ako murovatý,keď nemáš rodičov milionárov(v lepšom prípade muža milionára 😀 😀 😀 ) štát ti nič nedá zadarmo,ani to,na čo máš nárok,ak o tom nevieš 😝 😝 😝
a julka má pravdu-chudoba je relatívny pojem-viď hladujúce deti s vyfúknutými bruškami ☹ ☹ 😔 😔
my sa máme oproti nim ako prasce v žite,máme jedlo,čo na seba, teplo v byte,aj na kultúru občas minieme,vozíme sa v autách-nie sme veru chudobní-máme za čo ďakovať 😵 😵 😉
ale už fakt idéééém,aj keď sa mi od vás nescééééé 😀 😀 😀 😀

veronkaj
15. pro 2009

no bambi veru aj ja asi radšej tiež dobehnem večer aj ked to chcem zase piecť 😖

bambi zatial mi nič neprišlo.

simona55
15. pro 2009

no nemyslela som chudob taku aku maju, v inych statoch, ☹ ale taku ze clovek roby a roby a peniaze nevidi, ☹ ked si chcem nieco kupit musim 3krat rozmyslat ze ci mozem alebo nemozem,no ale pritom si zijeme,ale tento rok2009bol hrozni rok dufam ze ten druhy bude lepsi, .

veronkaj
15. pro 2009

simonka

no ako ucho bolí???

viem veľmi dobre o čom si písala, mňa babka vyhodila z domu, ked som mala čerstvých 20 bez ničoho, potom som išla do podnájmu, potom som si vzala svojho manžela, platili sme podnájmi a bolo to od výplate k výplate a potom som sa rozviedla a začala splácať pôžičku na byt, splácala som mesačne 10.000,00 Sk a môj plat bol 8,000 k tomu bolo treba ešte aj účty za byt a obliekať rýchlo rastúce dieťa, skôlku, potom školu, byt zariadiť a tak dokola takže sa bolo treba oháňať a hľadať stále nejakú bokovku aby bolo z čoho a aj sme žili veľmi skromne.
ale podarilo sa a teraz vidíš znovu splácam úver aby som mohla byť s tím koho ľúbim,lebo musel vyplatiť bývalú.

a všetko ostatné ide viacmenej bokom ale už som bola aj na dovolenke minulý rok takže už viem aké je more.

simona55
15. pro 2009

babi moje ja som nesla , ☹ moj maly mal taku strasnu horucku ☹ ze radsej som si dala termin na zajt
r,a, nemala som srdce ho tu nechat zo svokrou,hoci viem ze ked je snou tak je akoby somnou, ale aj tak😉 jalao nie malinka je na detskom odd.ale som este nevolala ze co je snimy ,potom vam dam vede,baby mna ucho neboli len strasne sumi a ako by som ho mala zalahnute.

bambi09
15. pro 2009

...ženy,ste kde??? 😕 😕 😕 takú absenciu máte,že áááž,frisuľa nás zajtra zdrbeeeee 😀 😀 😀
simonka,ja som mala tiež raz ucho zaľahnuté a bolo to tiež hnusné,všetko som počula ako keby z hrnca 😀 😀
skús poriadne zívnuť alebo zakašľať 😉
a teda malý vám horúčkuje??ach jo,chúďatko malé,dávajte na neho pozor,nech to nejde cez 39,aby kŕče nedostal ☹ ☹ ☹ držím palce,nech je čím skôr bez teploty ☹ ☹ ☹ asi budete mať ťažkú noc 😒
naša opica dnes dostala na riť,100x som jej povedala,nelez na stoličku,padneš-mala ma v paži a veru,že aj padla,našťastie to je taká nízka plastová stolička ešte po synovi,tak nepadla z veľkej výšky,ale hučala,jak minimax,lebo som ju neľutovala,ešte som jej priložila 😠 😠 😠 ale keď sa vyhučala a nevedela sa ukľudniť,tak som ju pritúlila a bolo po plači 😝 😝
u nás bola dnes sodoma-gomora,syn preťal kábel od telky,keď vysekával dieru do steny,teda len sádru,čo tam bola naliata,aby sme pretiahli kábel a podarilo sa 😅 😅 tak dostal hubovú polievku a dnes sme bez telky,ešte,že net mám cez wifinu 😀 😀 😀
ožehlila som horu prádla a ďalšie visí na balkóne 😝 😝 😝 nekonečný príbeh 😒 😒 😒
tak dobrú včeličky,zajtra páááá

veronkaj
16. pro 2009

dobré ráno

simonka no čo sa to u Vás všetko takto deje, držkaj sa nám a detičky nech sa uzdravia čím skôr a nezabudni treba strážiť aj tlak, je mi to ľúto, daj vedieť čo a ako myslím na teba aj tvoje pokladíky, nech to už máte za sebou a tak skoro nech vás už nič nechytí najlepšie by bolo keby sa deťom vyhýbali všetky choroby a úrazy.

veronkaj
16. pro 2009

a ozaj vy ste nič nepopísali, no to bude pucung od friss,

držíme ti palce fris rýchlo prileť ale leť pomaly a nízko aby sa ti nič nestalo, tešíme sa na teba veľmi 🙂

bambi no pekne, tak ste mali veselo v úvodzovkách, ešte že sa nič nestalo aj ked je jasné, že nemôžeme okolo detí behať s poštárikom a byť po ruke ked padajú vždy.

inak aj ja som žehlila aj prala, poznám,

a teraz koho viac ľutovať, to že dostal hubovú za kábel alebo to že ste bez telky 😀

no babulky a pekne prísť na koníka, kde ste všetky,??

vladkaz1
16. pro 2009

cafte prisla som os gyndy a od zubara ,som lahsia o 62E a ti mi robil len 2 zuby ,co som mala uz blombu volakedy tak ze pod tym som mala kaz ,no a vybrusil mi kamen .. porazi ma sak len prachy furt na nieco ,ale musela by som si to vybavit

jalao
16. pro 2009

ahojte, som tu na skok sem, skok tam....Ja mam uz misu vanilkovych rozkov, dnes si zamiesim na linecke zliepane a plnene oriesky, to je taka babracka, ale zapojim domaci pomocny team.. 😀 😀 😀 Hormony ma zmahaju, krize ma hrozne bolia, tak to budem zrejme miesit posediacky ☹ ☹ ☹ Moja Tana vcera tolko mixovala s plastovou brankou, lebo do nej triafala loptou goly, po celom byte to skusala a vsetkym ukazovala, ako vie kopnut gol do branky, co ma cca meter sirku 🙂 🙂 , az rozbila krasnu sklenenu misu na stole, aj plakala, ale dost ma to nahnevalo, lebo som jej tiez 10x povedala, nech s tou branou nebeha 😠 😠
Simonka, takto pred sviatkami horucky, chudiatko maly david, kuriruj ho, nech je na Stedry vecer uz fit! 🙂

veronkaj
16. pro 2009

no kuknem a vidím, no dochádzka hrozná čo sa deje??? štrajkujeme????
fris, bambi, nikinka, vanja, darinka.................... a ostatné kde ste??? varíte, pečiete, no teda

jalao
16. pro 2009

Veronka, no ale tak pis sama, ja som tu castokrat trpela samomluvou.. 😀 😀 😀 😀 ja akosik nesciham... 😉 Na piatok chcem dovolenku, tak musim este vela toho zmaknut.
Vcera mi MM vvravi, ze preco uz peciem tak zavcasu, tak mu vravim, ze potom by som toho mala naraz vela...a on, ze ved ja ti pomozem.. 😀 , tak som mu pripomenula, ze dnes ide na futbal a zajtra na vianocny vecierok 🙄 🙄 🙄 a v piatok s mojim otcom robit klobasky... Ti chlapi su fakt niekedy jak decka...este aby som aj na jeho "program" ja myslela.... 🙄 🙄

kristina25
16. pro 2009

ahojte baby
mam otazocku. Vy sa osobne poznate? Pytam sa preto, lebo by som vam aj na pisala, ale pipada mi to trosku blbe 😀
Mozno sa teraz na mne rehlite 😀 😀