S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
1. srp 2009

vladka..teraz som si to čítala...ja si myslím,že človek musí mať to správne v sebe a nemusí chodiť do žiadnych organizácií...vidím to podľa mojej susedy klebetnice zlodejky a udavačky...bývalá komunistka,v kostole je prvá a pritom kradne,klame,ohovára,dohnala svoju nevestu pomaly do blázinca...ale je tam s tou bibliou v kostole prvá.Za človeka hovoria činy 😉

vladkaz1
1. srp 2009

mne to pride divne ale neodsudzujem to je mi to jedno kazdy veri v to co chce a co uznava
Ja verim v moje deti v mojho manzela ktory ma obcas serie 😀 dost casto haahaha ...a v samu seba .. nie v boha ..alebo ako by som to povedala oki nekazme si vecer kocky co ake uhorky rajciny??? 😅 😅 😅 😅

frisbee
autor
1. srp 2009

vladka..neboj,debata začala uhorkami,a uhorkami aj skončí 😀 😀 😀

vladkaz1
1. srp 2009

😀 😀 😀 tak tak mojko baby musim ist lebo uz moj ani nedycha chudak taky je nasraty hahaha .. packo je mi luto chcela som kecat a mal je hore isla cikat moje malinke je uplne bez pleeen 😀

bambi09
1. srp 2009

tak asi vás sklamem,ja som veriaca,ale nechodím každú nedeľu do kostola,ani to nikomu nevnucujem 🙂 😉
ja zas bez toho neviem žiť,bez viery,aj som tak bola vychovaná,ale fris má vo veľa veciach pravdu,ale netreba všetkých hádzať do jedného vreca,ja poznám veľa fajn ľudí z Paťovej školy aj kostola,naši Minoriti sú skôr kamoši,ako vážni páni farári 🙂 🙂 a detské omše v "našom"kostole sú pre mňa psychoterapia 🙂
ale nikomu vieru nevnucujem 😔
a idem za tým mojim,tiež zazerá,tak otvoríme šampus a dorazíme sa 😀 😀 😀 ja si len tak cucnem 😅
zajtra sa na vás teším,prajem príjemné uhorkové sny a aktivity,fris,Ty nie si dúfam sama doma ako darinka??
asi nám zahajala,keď už nepíše 😀
tak babuľky,dobrú a krásnu noc-dovi-dopo 😉

frisbee
autor
1. srp 2009

bambi moja,neboj,nie som ateista 😉
vladka,idem aj ja už padám po tom všetkom 🙂 🙂 🙂
pááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

bambi09
1. srp 2009

a vladka,gratulujem k bezplienkovému výkonu,si fakt dobrá 🙂 🙂 😉

frisbee
autor
1. srp 2009

vladka už nenosí plienky?????????????????????????????????? 😀

darina60
2. srp 2009

Dobré ránko určite spíte, ale keďže ja som išla spať večer ako vždy t.j. po deviatej, dáko mi vypadával net, a potom som pozmagýnala dáke gombíky a hore mi ta lišta zmizla tak som ho radšej vypla. Malý ostal spať o babky tak som ostala samučká. A pozriem sem a tu sa uhorky rozoberali 😀 😀 Ja som včera teda len na jednu myslela, ale len myslela 😀 😀 Fris to muselo byť hrozne, s tým autom. Ja mám teda vodičák tiež o d 30 rokov jazdím denne ale len po meste, len 2 krát som bola mimo v jednej dedeine za kamoškou ale to je asi 5 km vzdialená. Velké vzdialenosti eee. A nebola si v tom Brne na Polívkovej 6O, vraj včera oslavoval?

vladkaz1
2. srp 2009

baby ano je uplne bez plienok ...super aj ja sa tesim v noci bola 3X cikat do serbala sme vybali baterku ide nam to na nervy hlavne MM .. haha
bambi nie ze sklames ,ja som napisala ,ze nikoho neosudzujem .. je to cisto len tvoja vec, len ked som si precitala temu tak mi to nic nedalo, jednoducho aj ja som chodila ako mala do kostola .. ale niesom takeho nazoru pripustit si boha, alebo ako to tam kocky pisu, smilstvo a take veci ..mne to nic nehovori ked je to pre teba dolezite tak preco nie.. neodsudzujem je to tvoje nikto ti to nebere a paci sa mi ze narovinu napises ze si veriaca !!! a podobne veci, je dobre ked sme tu kazda s inym narozom a vieme sa respektovat !!!
Darinka je ti smutucko mojko nebojkaj pridu domkov a bude aj uhorka teda mozno 😉 jaj ja vam velmi drkam palce ..Fris no teda s tou cestou nic moc .. ti poviem neviem co by som robila ..

bambi09
2. srp 2009

ahojte kočky 🙂
vladka,veď práve o tom to je,vedieť sa rešpektovať,ja rešpektujem ľudí,čo veria aj neveria,nie je to o tom,je dosť veriacich,čo nežijú podľa viery a je dosť neveriacich,čo majú morálne zásady,ako keby boli veriaci,to je o človeku a ja fakt ľudí nehodnotím podľa toho,ale podľa toho,akí sú 🙂 🙂 😉
niekedy má ateista lepšiu morálku ako "veriaci",to je fakt,takže to neriešme,hlavne,že si tu rozumieme,nie?? 🙂
a darinka,neboj,aj "Tvoja uhorka" sa vráti 😀 😀 😀
a fris,ako???už lepšie??boli uhorkové sny a aktivity?? 😅 😅 😅
a vladka,fakt obdiv,to ja malú tak skoro nenaučím,byť bez peluchy ☹ ☹ ☹ a ešte aj v noci

darina60
2. srp 2009

Bambi, že tvoja uhorka 😀 😀 No neviem, či dnes bude moja 😀 😀 A fris, sa nemôže asi spamat z tých včerajších uhoriek 😀 😀 Malého mam doma čakám aj ked trochu s obavami na výletníkov, teda na toho staršieho 😒 Len malého keby sa mi podarilo na obed uložiť 😉 Potom sa ozvem, ako to u nás prebiehalo.

bambi09
2. srp 2009

darinka,držím palce a myslím na Teba 🙂 🙂 😉
no a kde je frisbee neviem 😕 😕 😕

frisbee
autor
2. srp 2009

tu som,baby,varím jak divá 😀 .uhorkové sny neboli,spala som ako zabitá a v nejakej blbej polohe,mám pocit,ako by som mala medzi lopatkami zaseknutú sekeru 😀

simona55
2. srp 2009

ahojte babusky 😀 😀 vydim ze vcera to tu vrelo,aj ste pozavarali uhorky 😀 😀 len nech niesu moc na kyslo 😀 😀 dari zelam ti pekne zavaranie uhoriek na vecer 😀 😀 daj tam vsetko co treba nech to je sladke ,viac vasne 😉 😝 😀 no ty uz vies ak to treba ,.stymi erotickimy vecickami.mozno vecer semnakukne,m alebo len precitat. 😝

bambi09
2. srp 2009

frisbee,tak nech Ti drahý sekeru vytiahne,to máte divné zvyky,sekať sa medzi lopatky 😀 😀 😀
a simonka,čo Ty dnes tak poskromne tu???si sa včera namakala,čo?? 😕 😕 aj napíš,nie len čítaj 🙂 😉

vladkaz1
2. srp 2009

Bambi pekne si to napisala boze baby my len uhorkujeme hahahaha sa smejem ... musim sa lebo co precitam tam uhorka 😀 my ideme asi spat dnes nic nerobim MM umyl riad navarene mam mala sa prave vykalala do serbla sa tesime len keby to chcelo ist aj vonku tak na ihrisku je stale pocikana lebo sa zahra ale aj sa pyta nemozem povedat ,... 😀

bambi09
2. srp 2009

vladka,aj tak je šikulka,naša posedí na nočníku 3 sekundy a už vstáva a uteká a hovienka zbieram občas z koberca a pucujem 😝 😝 😀 😀
ale tak raz sa to určite naučí,nerobím z toho stres a drámu 🙂 😉 chce to vytrvalosť a trpezlivosť,tak pred nami je ešte dlhá cesta 😅 😅
no,ja mám jednu uhorku aj v chladničke a ešte akú,hrubú,veľkú,bude dobrý šalátik... 😀 😀 😉

vladkaz1
2. srp 2009

😀 😀 no to bude salatik ja som robila zas mexicky gulas moj si rozkazal velmi mu chuti ja uz som prejedena v takomto teple chcem robit leco na veceru ..
musim ist nasim natrhol sa mi kocik jak som prala potah skor sa mi tam len bok rozparal tak mama ma krajcirstvo pojdem to zasit nech mozeme fungovat aj s kocikom nechcem nech sa to taha ..
mala je sikovna veru ale poviem vam to od kedy sme zacali latkovat ...ja som nedavala klasicke plienky pozri v albume plienocky su velmi pekne a aj koly tomu ze mala zdravotne problemi nemohla mat pamperskovu plienku ..ale je naozaj sikovna vnimava .. vcera som sa smila boli sme v lidli a mala kakoooo mama kakoo sedela v kociku stojime v lhej rade teraz co? no popustali ma vydrzala a vonku taky prud.. asi pol minutovy ja som nechapala tak si myslim na to ze ma 20 cat mesiacov ze s to aj uvedomuje je super ...no este vonku na nu vplyvaju hracky zahra sa tak sa pocika .. ☹ to musime dokresat ..
neboj pojde to aj vam ani sa nenazdas a bud eto ved mate este chvilu cas 🙂

simona55
2. srp 2009

pokusim sa bambi nieco aj popisat, 🙂 🙂 stim serblovanim chcem aj smojim zacat .len mu musim kupit bilik 😀 😀 ale normalne sa toho bojim 🙂 bude viac na zemi ako vovnutri. 😀 svagrova mala minule sedela na biliku a ako tak vstavala a zase sedala tak si okakala serbel 😀 😀 chuda to nezbadalo a uz dokoncila sracku tak ze sa oblece no ako vstala tak sa ho chytila a ruky same hovno 😀 😀 chytila si tvar a od oci az po bradu vsetko od hovna 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 hned ju mater okupala a ze teraz ma teta pobozkaj ja ze nie fuj, 😀 😀 ona ze uz ma nejubis ☹ 😀 tak smutne ja ze ano ale sikakana 😀 😀 ona ze uz nieééééééééééééééé musela som ju pobozkat lebo by strasne plakala 😀 😀 😀 .ale to som ju len natahovala ze ju nepobozkam 😀 😀 😀 baby viete co dnes som stala hore strasnim placom snivalo sa mi ze som sa pohadala z bratom na nieakom dedicstve 😝 😝 ☹ a to som sa normalne ocula ako placem a slzy ako z potoka. ☹ 🙂 ja neviem co sa som nou deje,dufam ze nichytam nejaku depku. 😝 😝 🙂 a potom sme ranajkovali pri stole vsetci a take nervi som dostala iba preto ze dcere spadol z ruky nozik hned som sa rozplakala, 🙂 mm vravi co ti je? ja ze neviem , odrana si aka podrazdena. mozno to teplo?alebo mi uz ide na nervi ze som stale doma? ale aj teraz mam naladu na psa.asi skocim zajtra k lekarovy nieco nieje vporiadku, ja to citim. 🙂 🙂 ☹

simona55
2. srp 2009

ozaj tie ktore este mate plienkacov 🙂 co pouzivate na zadocek pri vystipani od plienky? neviem najst taku to temu,moj maly ma nie zadok alle vajcia a gulicky vystipane 😀 😀 uz so skusala rybaci krem,aj baby niveu,a vcera som mu kupila pitiol,no uvidime co sa stim da urobit.

bambi09
2. srp 2009

simonka,no ,veru,treba občas z domu vypadnúť,ono ten monotónny kolobeh človeku neprospieva,ja som rada,keď stále niekde lietame a nie je stále len stereotyp,aj keď muž už nemá dovolenku,aby mohol čerpať na Vianoce,chceme ešte v septembri zájsť do Prahy na predĺžený víkend,dúfam,že sa podarí 🙂 😉
no a s tým odúčaním od plienok je to niekedy veru veselé 😀 😀 😀
urob si nejaký malý výlet aj s malým a hneď Ti bude lepšie,uvidíš 🙂 🙂 😉
čakám,čo darinka napíše a či frisbee už vytiahla tú sekeru z chrbta 😕 😕 😕
a vladka,máš na tom veľkú zásluhu,veď sa malej venuješ 🙂 😉 😉

bambi09
2. srp 2009

simonka,my máme Sudocrem,je veľmi dobrý a keď je veľmi zle,tak mám z lekárne Imazol,to mi lekárka predpísala a ešte aj Hipp krémik na zapareniny je dobrý,možno ostatné aj iné poradia 🙂 😉
a ešte raz sme dávali genciánovú violeť,strašne to farbí,na fialovo,ale keď už nič nezaberie,tak to určite,inak dievčatká to majú horšie,treba viac pozor dávať,chalani majú všetko dôležité schované,ale zas s Paťom som zažila šok na trnavskej urológii,keď taký mäsiar mu dal nasilu predkožku dole,až mal ranku a 2dni reval pri cikaní,som mala chuť mu jednu vypáliť,takí ľudia by nemali s deťmi robiť 😠 😠 😠

simona55
2. srp 2009

no aj ja cakam daríííí co povies nas zvitanie. 🙂 a co fris co sa stal zteba daky masaker ci co . 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. srp 2009

ahote zt som doma Simi ty co popises ja sa musim sulat.. 😀 😀 😀 😀
Bambi ano mas pravdu dakujem je to aj moja zaskuha ale z velkej strany Luckina keby nechce tak ma este plienky.. 🙂 som spotena a hladna idme do vane a napapat samala je mamne teraz zavesena jak cecik lebo co som si dovolila ist s kamosku na kavu? ale aj som zasila kocik chvlabohu nebola to taka pohroma .. 🙂

bambi09
2. srp 2009

vladka,tak Ty si šikulka 🙂 😉
my čakáme,kým sa malá dohajá a ideme do Ikea,tak je teplo,že sa nám skôr nechcelo,už by tie horúčavy mohli skončiť 😝 😝 😝 pre mňa teda určite 😝 🙄
a naša frisbee nás hlboko zanedbáva,pošlem sťažnosť na lampáreň 😀 😀 😀 a na toho imbecila nad nami pošlem sťažnosť na lumpáreň,aj tak mi to bude prd platné 😠 😠 😠 😖
ja chcem dóóóóm na vidieku ☹ ☹ ☹ skôr,než ma šľak trafí 😝 😝 😝
do stredy by malo byť auto,z TT,ešte má francúzske značky,tak ho muž ustajní vo firemných garážach,aj uvažujem nad nejakou poistkou proti krádeži,ale či sa to aj oplatí??? 😕 😕

bambi09
2. srp 2009

darinka,čo je nové,popíš,lebo horím nedočkavosťou... 😕 😕 😕

bambi09
2. srp 2009

frisbee,vanja,čo ste nezvestné??? 😕 😕 😕

vladkaz1
2. srp 2009

bambi robila som leco dostala som taku chut uz sa na neho chystam tyzden tak prave papkam aj ja cakam co dari napise a kde ste kto? 🙂 😕

simona55
2. srp 2009

vladi to stym serblom je smiesne 😀 😀 😀 no to si ma mala videt ked ja som uvidela malu ako vypada 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to somspadla nazem od smiechu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a mala sa len kukala co je tejto tete. 😀 😀 😀 a potom ona ten velky smiech 😀 😀 no vtedy dat ju do kanndy kamery hat vyhra 1 miesto. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .vecer este dojdem prinesiem aj fris 😀 😀 😀 😀