S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
28. pro 2009

ahojte vidim ze vsetky sviatkujete 😀 😀 ...nam uz tiez ostala uz len kapustnica asi na dva taniere salat sa uz zjedol ale uz sa tesim na dalsiu kapustnicu aj na salat 😀 😀...v posledne dni som sama s malou a uz mi z toho trosku sibka 😅 mm je v praci zase a pride asi niekedy o polnoci potom cez den spi a ked nespi tak sa uci 😖 mala posledne 2 dni vkuse len huci uz mi z toho ide hlava prasknut neviem co uz snou robit 😖 keby ju aspon hracky zaujimali ale kdeze a na rukach ju nosit urcite nebudem 🙄 snicim sa nevie dlho zabavit a nedajboze ze by som odisla do druhej miestnosti tak to spusti plac....teraz nastastie spi ale davam tomu taku pol hodinku 😖 ...mozno ze je nervozna z toho ze ma stale plny nostek tak vysavac mam cely den po ruke a len tahame a tahame ☹ asi pojdeme s nou k doktorovi...

frisbee
autor
28. pro 2009

langoška naša,ty si tu doma,veď som ti písala,že nám chýbaš,ako sa máš,ako sa ti darí,srdiečko?Musím ti povedať,že som sa od srdca zasmiala,ako si prispela do striedavej starostlivosti,s tým chlapom sme sa hádali už aj v inej téme a on furt iba cituje tie svoje články 😀 😀 😀

niki,to bude asi tým soplíkom,a možno aj zmenou času,máte tam o hodinu menej,ja som to tiež zle znášala 😉

bambuľa,ďakujééééééém,dnes som dostala,ale moje ti poštou nepošlem,haha,z rúčky do rúčky 😀

vladi,trpel 😀 😀 😀 😀 😀

langkofel
28. pro 2009

je ahoj frisbee, ved tu len bludim, neviem kde mam prispiet, ku kazdej teme ma daka somarina napadne 😀 😀 😀 , bola som v regionoch a do talianska sa nam nastahovali dake slovenky co to tam roztacaju a talianky ignoruju 😝 , tak tam ani nie nepisem....ale zas az tak casto som tu nie....
Teraz mam pracu na polovicny uvazok, tak mam viac casu a vecer byvam doma...
A vy ako sa tu mate? vidim ze veselo, to je dobre 😉

frisbee
autor
28. pro 2009

langoška naša,tu je veselo,akurát sme tu cez sviatky pomenej,každá má kopu práce.Len píš somariny 😀 😀 😀 ,my začnee seriózne a skončíme u hovienok a sexu,tu sa to vždy zvrhne 😀 😀 😀
Pekne si pamätaj,že tu je tvoja základňa a do ostatných tém možeš nakukovať,my tiež vždycky niekam vlezieme,ale tu nám je dobre 😉 .

langkofel
28. pro 2009

a ozaj ako sa ma darinka?

frisbee
autor
28. pro 2009

no teraz sa pár dní neozvala,ale myslím,že situácia je v normále,ak sa to tak dá nazvať,darinka bojovala ako lev,rodina funguje,my jej držíme palce,ono to človeka poznamená,aj keby nechcel,však dari..kukni sem a napíš 😉

Trvalo to dlho,langoška,ty si bola s nami v lete,veru je to už polroka,myslím,že to,čo si prežila dari by chlap psychicky nevydržal.

bambi09
28. pro 2009

langoškááááá,ahooooj,no konečne,že aj k nám zavítaš 😵 😵 😵 ako fris píše-u nás si doma,radi ťa tu uvidíme čo najčastejšie 🙂 😉
a k darinke-súhlasím s fris,chlapi vedia problémy akurát tak vyrábať,ale následky neunesú 😠 😠 😠 darinka je naša star,dúfam,že sa ozve čím skôr,zaslúži si náš obdiv,ako to ustála 🙂 😉
fris,na predchádzajúcej strane som sa niečo pýtala k Oku 😀 😀 😀 kde mám odpoveď??? 😀 😀
a nemáš za čo-malo to prísť ešte pred Vianocami,ale spoľahnúť sa na Slov.poštu sa neoplatí 😝 😝 😝 😒
je to len taká drobnosť,ale bude aj z rúčky do rúčky-neboj 😵 😵 😵

frisbee
autor
28. pro 2009

bambuľa moja,haha,oko stejne noší frajerskú šiltovku,no tak ju nebude skladať,že aby baby nekukali...no mohli by,ale keby boli z jeho vekovej kategóŕie,tak sú pre mňa neškodné 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. pro 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 budajku si mu mala,nie frajerskú šiltovku 😀 😀 😀 😀 😀 môj mal minule zimnú čiapku a jedna pani ho nazvala dedkom,keď sme boli s malou potme na ihrisku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 bože,jak ja som sa smiala a on predýchaval-frajer 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. pro 2009

ozaj,langoška,máte sneh??? 🙂

frisbee
autor
28. pro 2009

bambuľa 😀 ,my s langoškou máme výhodu,že budeme furt pre našich chlapov mladé kočeny 😀 😀 😀 😀
Čiapku by si oko nedalo,musí byť stále za frajera,takže nosí tie macherské šiltovky,blýska mu spod nich zelené oko a trčí orlí nos...no hotový Redford po plastike 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. pro 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 môj má veľké uši,tak mu je zima 😀 😀 😀 😀 čiapku v zime miluje 😀 😀 😀
a vy ste mladé kočky aj pre nás,nie len pre vašich zrelých chlapov 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉
a teda takého fešáka púšťaš medzi vlčice???hmmmm 😀 😀 😀 😀 😀 nevieš,čo po svete behá 😀 😀 😀 😀

langkofel
28. pro 2009

hehe dik frisbee, ale mas pravdu...moj ma hm miernu plesinku (aby som ho neurazila 😀 ) a strasne rad nosi ciapky v zime. Mal krasnu supravu ciapku a sal, taku modernu ale stratil ciapku, a teraz si kupil taku pletenu daky Ed Hardy ci kto, no vyzera trosku ako pubertiak, ale len pokym ju ma na hlave, ako ju da dole 😀 😀 😀 😝

frisbee
autor
28. pro 2009

kua,baby,seká sa mi net,musím furt reštartovať 😕

bambuľa,ešte si nebola v týchto končinách,toto je ako vesnička středičková,čiapky zmijovky a baby strašné odevy,haha,tu niet z čoho vyberať 😀 😀 😀 😀

langoška,presne,mm vyzerá s čiapkou super 😀 😀 😀 😀 ,vždy,keď ju dáva dole,tak povie,že si potrie hlavu medom a urobí kotrmelec v kaderníctve 😀 😀 😀 😀

langkofel
28. pro 2009

tak to ma dobry hlod, moje zase ze vzdy ked pride do kadernictva, povie kadernikovi kamosovi, sprav mi daky dobry uces, a kadernik na to "ja som kadernik, nie carodejnik" 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. pro 2009

😀 😀 😀 😀 ...mm tam radšej nechodí a terorizuje mňa,aby som ho strihala,aj keď mi to nejde ,a potom sa diví 😀 😀 😀 .

Ja som sa dnes uvidela v zrcadle,no fuj,keď už hovoríme o vlasoch,som ako pračlovek...pražena,tiež musím ísť aj na farbu,ľudia,ja asi starnem 😀 😀 😀 ..mi tam vyliezlo,čo som nemala 😀 😀 😀 😀

bambi09
28. pro 2009

fris,nekecaj 😀 😀 😀 aj ja sa musím nafarbiť-včera som si ukradla chvíľku na odchlpenie 😀 😀 😀 ale na farbu mi už nevyšlo 😝 😝 😝
langoška,nie je dôležité,čo má chlap na hlave,ale v hlave 🙂 😉
môj zas u kaderníčky nechá toľko vlasov,že by aj na parochňu vyšlo 😀 😀 😀 😀 😀 a ja tiež 😝 😝 mám síce jemné,ale husté 😅 😅
a ty čo máš s praženou??? 😕 😕 😕 máš pod pazuchami prachovku??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
28. pro 2009

bambuľa,haha,mám aké dlhé neupravené háro,aj sa škrabem,možno nejaké zvieratká 😀 😀 😀 😀 ,no ako z jaskyne 😀 😀 😀

langkofel
28. pro 2009

bambi tak to si sa trafila, s tym na hlave - v hlave.... Teraz ma tak napadlo, moj ex nemal ani na hlave, ani v hlave... 😀 😀 😀 No ale ja asi tiez chvilu nie, ked som to s nim tahala 😀 😀 😀 , nastastie ma osvietilo 😝

frisbee
autor
28. pro 2009

langoška,ale je to chvalabohu za tebou,teraz už musí byť všetko iba lepšie 😉
bambuľa,to je dobré,že má tvoj veĺké uši,aspoň sa ho máš za čo držať,keď sa rýchlo hýbete 😀

langkofel
28. pro 2009

frisbee 😀 😀 😀 som si oplula monitor 😀 😀 😀

nikinka008
28. pro 2009

mala konecne uz spi 😀 ....uz mi hucala dohlavy az az 🙄 ked mm pride dnes z roboty tak mu poviem ze zajtra nech sa postara o malu on a aby k nej rano vstal lebo ja si uz fakt musim oddychnut,nevladzem 😝

frisbee
autor
28. pro 2009

langoška,vitaj do klubu,ja si tu na neho pľujem pravidelne...haha,aj kávu 😀 😀 😀 😀

niki,no veru,odpočiň si.Ozaj,čo tie tvoje rany,ako ťa poškriabal ten pes? 😕

langkofel
28. pro 2009

no kocky pojdem ja pomaly do hajan, rano musim zavcasu stavat, veziem malu ku kamoske, bo maju prazdniny a ja potom sup ho do roboty, ale zastavim sa u vas castejsie, ak teda smiem 😉 tak dobru noc.

frisbee
autor
28. pro 2009

langoška,že smiem,ty musíš,si nám tu tak chýbala,veď prelistuj naše debaty,ako sme ťa volali...dobrú noc prajem 🙂

jalao
28. pro 2009

ahojte všetky!!!!
hlásim príchod z chaty... 😉 Dnes tam dokonca snežilooooo 😅 😅 😅 Dievčatá sa aspoň poriadne vybobovali a vypekáčovali...takže misia splnená. Misia rodičov spočívala v poriadnej nočnej zábave, disko tancoch, aj tombolu sme si spravili 😀 😀 , mali sme aj parochne a iné prča doplnky, takže prvú noc sme sa bavili hádam do 4 a túto druhú noc trošku menej...už sme nevládali...takže asi do 3 len 😀 😀 😀 😀 😀 Dokopy nás bolo 29 plus jeden pes plemena Americká akita 😀 😀 No ale všetko malo svoj koniec..periem 3. práčku, Táňu naháňame do postele a starších sme odviezli na ich skautské Vianoce za mesto na skautskú chatu 🙂 🙂 Vy ste babule písali, písali, nemôžem na všetky reagovať, ale pripájam sa do partie plus 3 kilá naviac 😀 😀 😀
A vítam staronovú Langu. 😉

vanja
28. pro 2009

langoška vitaj konečne, kde si bola tak dlho
a pripájam sa k téme o manželových vlasoch, môj má také háro, že raz za 2 týždne zoberiem strojček na vlasy dám tam že 3 mm nadstavec a poď ho. 😀 😀 😀 😀
ale keď sme sa spoznali ešte mal vlasy, aj na svadbe,no ale čo sa stalo s vlasmi, nevedno 😀 😀 😀 😀 😀 preriedili sa 😀 😀 😀 😀
jalao tak ty si si užívala čo?

nikinka008
28. pro 2009

fris....vidis na to som aj skoro zabudla ale este nie uplne 😠 no na nohach som bola sama modrina a na chrbte ani neviem pozerala som sa len raz a mala som ho cely doskriabany 😖 ale urcite lepsie radsej ja ako nedajboze mala 😔 ....svokra mi potom povedala ze ked sme prvykrat prisli tak mala spravit tak ze priviest psa a zoznamit ho s malou a somnou,tak som jej razne povedala nie a viac sa nebavim nebudem riskovat este kvoli nejakemu psovi aj ked viem ze mm na nom dos zalezi ale sa mi velmi ospravedlnoval za to co sa stalo 😕 ...brrrr este teraz ma z toho otriasa 😖

jalao
28. pro 2009

ahoj Vanja, hej, mali sme sa veselo. Vy sa na Oravu nechystáte??...A ano, aj u nás funguje domáca mašinka už celé roky...kolko milimetrov mi tam nastavi, to neviem, ale šupito šup a "účes" je na svete.. 😀 😀 😀 😀 😀 Ale strihá sa tak asi raz za 2 mesiace...ako kedy. V lete viac. 😉

frisbee
autor
28. pro 2009

čaute 🙂 🙂 🙂 ..no jalao,ste si pekne užívali 🙂
vanjuš,ja tiež neviem,kam sa im tie vlasy tratia 😀 😀 😀
niki...žiadne zoznamovanie,tieto plemená psov sú iné,ako ostatné,tam to takto nefunguje,pes musí byť zatvorený,to sa nedá takto riskovať život dieťaťa...no hlavne,že sa nič nestalo.