S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
31. pro 2009

tak my sme mali druhé Vianoce,v Tescu sme si nejaké handričky pokúpili a malej žehličku s výbavou 😀 😀 😀 dostane na narodky,teraz má hračiek habaďúru a aj tak len mrnká a najlepšia hračka pre ňu je živý tvor-čiže niekto z nás,kto sa jej venuje 😅 😅 😅
za chvíľu si aj ja nalejem,malá nám zaspala v aute,tak čakám,že ju každú chvíľu tie delobuchy zobudia,začína tretia svetová 😒 😒 😒 chudáci psíkovia a tehuľky 😖 😖 😖 prskavky nemali,takže u nás žiadna pyrotechnika nebude-ja som zásadne proti 😒 😒 😒
inak ani neviem,čo beží v telke,ale o ôsmej mrkneme medzinárodný Silvester,mali sme telku zapnutú len chvíľu na Vrchní prchni 😝 😝
ja som milovala Menšíkove Silvestre,ale už to stopli,lebo to reprízovali každý rok 😅 😅
najskôr budem čítať,tá kniha ma zaujala vééééľmi 😅 😅

frisbee
autor
31. pro 2009

bambuľa,no fakt,oko tiež brble,že bude písať protestné listy,že tento rok nedávajú Menšíka 😕 ..kukneme na čs Silvester a uvidíme,práve som videla správy z BA,ako tam niekto spieval na pódiu...ježiš,mne je smutno.....

monicka32
31. pro 2009

prave nam odisla navsteva a idem sa natiahnut pred telku. 😵 😵 fris co si smutna pusti si tv ,nieco tam urcite ide co ti odvedie myslienky 😉 Mensika možem aj ja takeho klasika už mat nebudeme ale tak co už .mne je po dvoch fernetíkoch celkom veselo asi si vistacím aj sama 😀 😀 .Decka sa vitesuju so psom a drahý už cumí do bedne a ako ho poznam minimalne na hodku zalomí 🙂 Frisulka viem že ste mali troch ja som ti aj písala že aj nas to coskoro caka ,ale nechcem to dnes rozoberat.Akurat som im nadelovala diazepam lebo už su chudence na infarkt!!!neviem dokedy to este bude rachotit ale dufam že zajtra už bude konečne klud.

bambi09
31. pro 2009

ženy,ta dze sce 😀 😀 😀 😀 šak je Silvester 😅 😅 😅
sem sa,hopaaaaa,ja ešte vyrábam s mladým novoročný pozdrav do mailu,ale nakukujem a tu slabá účasť 😕 😕
fris,nesmúť,prídeš a urobíme záťah,budeme pariť do rána,taxík nás domov odvezie 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. pro 2009

hahahaha...taxálem...kájo pojď,pojedeme taxálem 😀 😀 😀 😀 škoda,mohl jet s nama,mohl jet s nama 😀 😀 😀

vanja
31. pro 2009

čaute baby, tka mi sme s manželom už stiahli jedno šampanské, ešteže som kúpila 2.
A idem vám sem hodiť novoročný pozdrav:

A keď vydržíš do večera nepapať, iba piť, uvidíš v zrkadle opité prasiatko.
Nie, nie, ja už nemusím ja už ho vidíííííííííím. 😀 😀 😀 😀

Šťastný Nový rok 2010.

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bambi09
31. pro 2009

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do vašich srdiečok štastie sadá,
zabudnite na bolesť a starosti
a prežite ďalší rok v láske a radosti.
________________________________________
Nech sa starosť všetka zruší
a nech vládne pokoj v duši.
Čo bolelo nech sa zhojí,
čo tešilo nech sa zdvojí.
Aby boli v novom roku
iba slzy šťastia v oku.
________________________________________
Šťastný nový rok 2010
veľa lásky, zdravia a splnených snov
vám zo srdca želajú Bambiovciiiii

babyyyyy,mám vás rada 😵 😵 😵 😵 😵

bambi09
31. pro 2009

vanja,sa z teba pocvrkááám 😀 😀 😀 😀 nepi už,rozmazávaš sa mi 😀 😀 😀
my šampus len detský,ale vínko ťaháme-muž červené domáce a ja biele Nacht Gold,mňááááám 😀 😀 😀
inak,tú reklamu už aj malá vie skoro naspamäť 😅 😅
a neverím vlastným ušiam,u nás ustáva delostrelecká paľba-dochádza im munícia asi 😀 😀 😀
a ešte jedna vec-nezabudnite-ako na Nový rok,tak po celý rok,takže sexujte,sexujte,sexujte a proletári všetkých krajín spojte sa 😀 😀 😀

vanja
1. led 2010

bambi vezmem si to k srdcu 😀 😀 😀 😀
čakám na mm a ideme na to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

šťastný nový rok babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
1. led 2010

Tak uz len stastny novy vam prajem 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 my uz ideme do hajan aj s malu ta je hore .. 😅

frisbee
autor
1. led 2010

hepy ňúúúú jíííííííííííííííííííír 😀 😀 😀 😀 .u nás bola kopa ľudí,tak až teraz 😀

teodorka
1. led 2010

Stastny Novy rok Vam zelam aj ja od susedov 🙂 🙂 🙂

simona55
1. led 2010

stastny novy rok, babulky,ja som sa na silvestra zobudila , isla som uspat maleho,a zaspala som aj ja 😀 😀 😀 😀 😀 .

frisbee
autor
1. led 2010

šťastný nový rok...... 😀 😀 😀 😀 zobudila som sa,že mi niekto funel za hlavou,haha,Toník mi spal omotaný okolo hlavy 😀 ,v náručí mačka,na bruchu Kouďák 😀 😀 😀 .Včera som sa sem dostala neskoro,susedka,čo mala byť u nás prišla koza o trištvrte na 12 so svojimi dvomi deťmi a jedným cudzím,psi v šoku,tak sme zachraňovali psy a pacifikovali deti.o polnoci nešiel otvoriť sekt,aj štupeľ sa zlomil,do toho tie decká so susedkou nechali dvere otvorené na ulicu,skoro mi psi zdrhli,potom bez slova odišli domov...do toho prišla druhá susedka,sedeli sme ešte hodinu a pol v obývačke,som prežraná,mám otravu alkoholom,vykakala som 20 kg,no skrátka.......heppy ňú jír 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-

nikinka008
1. led 2010

fris ty nemas chybu 😀 😀 😀 ....aj ja vam vsetkym prajem stastny novy rok vela zdravia stastia lasky,a pohlavnej sviezosti 😀 😀 😀 😅

bambi09
1. led 2010

ahojte 🙂
tak ja že už všetky chrápete,tak som šla aj ja a držala sa nášho hesla sexu zdar!! a vy ste sa tu zlietli,ako nočné sovy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no ale nevadí,prespali sme dnes pol dňa 😅 😅 😅 dúfam,že to tak nebude po celý rok 😀 😀 😀 niki,tá pohlavná sviežosť,to,to je hlavné 😀 😀 😀 😀 😉
a čo,dnes vyspávate opičky?? 😀 😀

ada32
1. led 2010

ahojte,
hepy ňú jír je bomba fris. 😀 a preco si vykakala 20kg? 😀 😕 to ako po obzerstve?tak to moja toaleta by musela mat kapacitu aspon metrak.

inak som vam vlastne prisla zazelat vsetko dobre v novom roku,nech je lepsi ako ten stary,nech ste vsetky v pohode.a nech mate dostatok sexu,lebo clovek bez sexu-hotova opica.

bambi09
1. led 2010

adi,ďakujeme a nápodobne 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
1. led 2010

fris a zas sme pri hovienkach.... 😀 😀 😀 😀 😀
a mne keby suseda prišla v takú hodinu,tak ju pošlem do teplých krajín-si mala šoky,čo??? 😕

frisbee
autor
1. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 adi,ja nerada,ale musela som žrať...svinský chlast 😀 😀 😀 😀 ...ďakujeme za prianie...som si hovorila,že som nejaká animálna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
bambuľa...veď kako je naše hobby 😀 😀 😀 😀 ...šoky sme mali,ešte s tými neposlušnými deťmi,to bolo čosi..my sme ju čakali zvečera 😝 .Tá druhá mi nevadila,tam máme taký rodinný vzťah,mm jej chcel poďakovať za to,ako mu pomáhala so psom,to už se boli tak prebratí po tej prvej návšteve že až 😎

bambi09
1. led 2010

fris,tak ono není sused jako sused 😅 😅 😅 my tu máme takých,že si nechodíme pripíjať,ale mali sme aj veľmi dobrých predtým,za tým mi je smutno,toto je vchod podivínov 😒 😒 😒

vanja
1. led 2010

čaute baby, ta de ste všecky, nás ťahám z druhej strany
už nem silvester 😀 😀 😀

bambi09
1. led 2010

vanji,netuším,nakukujem a nikde nikto 😕 😕 😕 ahoj 😉

vanja
1. led 2010

nazdar, už som prestala piť, už sa ti nerozmazávam? 😀 😀

bambi09
1. led 2010

nie,nie,ja nemusím... 😀 😀 😀 😀 ja už pijem 😀 😀 😀
sme pozerali ten nový slovenský film,ale konštatujeme s mužom,že takú blbosť sme už dlho nevideli 😅 😅 😅
tak ako??prvý deň roka??

vanja
1. led 2010

návštevný, sme boli u svokry a švagra
a vy?

bambi09
1. led 2010

my sme prespali pol dňa 😅 😅 vypražila som cez 20 rezňov,dúfam,že aspoň na dva dni postačí a nemusím variť 😝 😝 😝 😝 zajtra pôjdeme podľa počasia do lesa,sme prežratí,treba nám nutne pohyb 😀 😀 😀 dnes sme boli strááášne leniví ísť von,ale už to normálne potrebujem,takú poriadnu prechádzku

simona55
2. led 2010

ahojte, no bambi ako vravis, aj unas bolo to ze iba sme zrali azrali, 😀 😀 😀 😀 a sme vsetci prezrati, vcera som chcela deti vitiahnut na dvor a kusok odnas, a napokon sa mne nechcelo. 😀 cely den sme prelezali a valali poposteli. o 20,00 sme zacali kukat ten film o tej hadanke,ale mna moc ceske dabingi nebavia,tak som zaspala ako drevo 😀 😀 😀 a dnes uz navarim nieco dietne, 😝 bleeeeeeeeeee fuj uz mi je zle ked pomyslim na jedlo.

frisbee
autor
2. led 2010

čaute,ja som pred chvíľou vstala..zvláštne,večer zaspím ako drevo,potom sa furt budím a zaspím až nadránom 😕 😕 😕

vladkaz1
2. led 2010

Fris ja tak isto mala cestovala v posteli s nami no hrozne som spala vstala som az ked ma tahala za vlasy asi pol hodku do zadu nech jej dam mliecko 😀
Som rozlamana a jak ovalena mechom ,vcera som total upratala cely byt od rana do nejakej 14 som to robila dnes mame doma vybuch vybuch baby ... uplne na prd to robim vsetko ...
A mali sme navstevu boli etse gratulovat Lucku .