S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

ada32
2. led 2010

ahojte,
vy ste prezrati a ja musim varit.treti den jest kapustnicu ma nebavi 😝 tak som urobila zemlovku a mam chut na zemiakove placky.na polievku som sa vykaslala.

mm isiel z domu,uz dva tyzdne tu ma syna a este sa nevideli.a chalan ani neciti potrebu aspon zodvihnut telefon a zazelat pekne vianoce alebo co 🙄 a tak sa na neho mm tesil... 😠 ☹

frisbee
autor
2. led 2010

vladi,kašli na upratovanie,odpočívaj,ja už som tiež rezignovala 😉

adi...no to ma mrzí,myslela som si,že sa mladý už umúdril,koľko má rokov? Ja som vždy za jednoduché a rýchle riešenia,celý život sa ťažko vyrovnávam s nezmyselnými alebo hysterickými reakciami,po tom všetkom sa snažím nezaťažovať zbytočnosťami...človeka to fakt zamrzí,je to najbližší človek a nedochádzajú mu základné veci...myslíš,že to je výchovou matky? 😕

nikinka008
2. led 2010

Ahojte,vidim ze uz ste vsetky prejedene 😀 😀 ja som varila kapustnicu na silvestra a este mame mne strasne chuti aj keby som ju mala jest cely den 😀 😀 ved je to len raz do roka 😅

bambi09
2. led 2010

ahojte 🙂
hmmm,tak vidím,že sa nám ten nový rok nejako divnô rozbieha 😅 😅 😅
ja som trávila noc ratovaním syna,mal hrozné kŕče a potom hnačku,jak hovado,takže noc bola aj u nás na prd 😒 😒
keď nie jedno,tak druhé,malá kupodivu spala dobre,nabehala po byte kilometre 😅 😅
teraz je ocko s nimi vonku,ale nadlho to nevidím,nenormálne tu hučí,mňa rozbolelo koleno,tak som sama doma,už musím k tej lekárke konečne,už to mám dlho,len to odsúvam na neskôr,ako blbá 😒
adi,tak ten synátor-to je tiež číslo,nebude on v puberte?? 😕 😕 😕 a takú žemľovku by som si veru dala,mäsa budem mať dosť na mesiac 😀 😀 😀 a zemiakové placky,odkedy ich robím na lievancovej panvici ich milujem 😅
a už je chasa doma,takí sú vyfúkaní,že idem variť čaj 😀 😀 😀

ada32
2. led 2010

fris ma 19.ja si nemyslim,ze by ho mama nejak stengrovala proti nam.ona je tazka malomestiacka a podla mna svoju energiu vynaklada na ine veci,ktore su pre nu dolezite.napr.na udrzanie svojho miesta v spolocnosti,v ktorej sa chce pohybovat.
mysim si skor,ze to je vychovou typu opicia laska.teda:kupim ti vsetko na svete len aby si ma neopustil a ked sa mi nepaci nieco co robis,radsej ti to ani nepoviem aby som nestratil tvoju lasku.
takato vychova sa zvycajne konci tym,ze deti vyrastaju do materialne zalozenych egocentrikov a nejaka empatia im byva cudzia.ale to je len moj nazor.nechcem tu nikoho urazat a uz vobec nie sa navazat do mojho nevlastneho syna.aj ked dnes rano som to uz nevydrzala a povedala som mm,ze mam chut cHalanovi povedat par teplych slov.lebo uz mi toho mojho muza bolo luto ked som videla cela sviatky ako sa trapi.
aj ked kazdy rodic zbiera to,co si zasial pred rokmi,ze?

a ja som este tiez nedoskakala,este uvidim ako dopadnem ja so svojimi detmi.tak nechcem sudit a odsudzovat,lebo vychovat z deti rovnych ludi je ta najtazsia praca na svete.

ty si super vychovala svoju dceru podla mna.citala som ta v inej teme.
velmi vam fandim. 😉

inak u mojich starych rodicov sa min.tyzden zastavil mamin bracho s frajerkou a ta mala so sebou kamaratku a ked mi ju mamina opisovala,myslela som si,ze to bola tvoja dcera.
studuje v Londyne psychologiu,ma tmave vlasy/asi taky strih ako mas ty v pase/na morave ma priatela-to som si myslela,ze by tiez mohlo byt realne,ale volala sa Janka,takze to asi nebola ona. 😅
ale uz som si hovorila ze aka nahodicka.a uz som mame vylicila,ze som asi kamaratka s maminou tej Janky 😀

ada32
2. led 2010

bambi ja uz som kapustnicu supla aj do mraznicky.som jej navarila tolko,ze by som vsetkych bratislavskych bezdomovcov s nou nakrmila. 😅

moje male dieta tiez jede.dodobeda rozbil obal zo 4 cd-cka Stana Getza.draheho skoro trafil slak ked sa vratil domov 😨 😔
potom si prisunul stolicku,ze sa bude pozerat ako robim zemlovku,uz som len pocula ze tapitu/capicu/a navliekol si na hlavu mikrotenovu igelitku plnu otrusiniek z rozkov,tak som mohla rovno druhy krat vysavat.
tak som cez schody zarevala na prvorodeneho,nech okamzite vypne pocitac a venuje sa decku!
a posluchol chalan.
len ked on sa s nim nevie normalne inteligentne zahrat.to je vzdy treskot,jakot,rehot a ja len trpnem ktory mi pride s rozbitou hlavou alebo bez zubov 😠

bambi09
2. led 2010

adi,sa tu rehlím 😀 😀 😀 😀 no,pestré to máte,niečo mi to pripomína,hlavne to volanie na syna pri PC 😀 😀 😀
oni majú svoj svet a podobné to je v tom,že keď mu poviem,aby sa zahral so sestrou,tak to skončí jej revom-vnucuje jej to,čo ju nebaví 😅 😅 😅 takže normálny súrodenecký vzťah-tak to má byť 😀 😀 😀
prajem pevné nervy,mne tečú teraz,čo je syn už tretí týždeň kvôli chorobe doma každý deň 😀 😀 😀 😝
a kapustnicu sme na Silvestra ani nevarili,síce ju milujeme,ale keďže ešte kojím a som nenažranec,keď ju máme,tak malá potom trpí,takže preventívne sme nevarili-toto nikinke závidím,že môže zjesť hocičo 😅 😅 😅

frisbee
autor
2. led 2010

adi...no nebola to ona 🙂 ...ale ďakujem.Mladá si už akurát zvyšuje kvalifikáciu,potom sa chce po škole vrátiť domov,čo ma moc neteší,pretože vonku by mala neporovnateĺne väčšie uplatnenie než tu.No uvidíme.

K tomu,čo si napísala o ex tvojeho chlapa...toto je presne to,čo nepochopím u normálneho človeka...i čo sa týka výchovy,i ten snobizmus,v konečnom výsledku najviacej uškodí svojemu synovi-to som zažila s našimi,vychovali z brata pekného sebca,materialistu a nezodpovedného človeka.Dopadlo to tak,že jeho osoba je nedotknuteľná,neznesie absolútne žiadnu kritiku na svoju osobu a bez akýchkoľvek morálnych škrupulí obral matku i mňa o všetko po babičke a ani mu to nepríde divné. 😝

Mne i mladej pomohlo,že sme sa veľmi skoro museli postaviť na vlastné nohy,máš pravdu,čo sa do dieťaťa vloží,to tam je,ja chápem,v akej ste situácii a že ťa to mrzí za tvojeho muža....a zase keď čítam tvoj život a tvoje názory,tak si myslím,že tvoje deti majú veľmi dobrý základ,že ti budú robiť iba radosť 😉

ada32
2. led 2010

ahaaa to nikinka pisa la o tej kapustnici .so sa pomylila 😅

bambi09
2. led 2010

fris,súhlasím,keď dáš deťom všetko-najskôr ťa potom kopnú niekam 😒 😒 😒

ada32
2. led 2010

presne si to vystihla fris.Morálne škurpule sa to da nazvat.to som myslela.

no kiez by si mala pravdu s tymi mojimi detmi.lebo ja na rozdiel od teba nie som chlap.a skoda.ja som matka nerva.a ked zarevem,pocut ma az k vam.a preco sa chce tvoja dcera vratit?predpokldam,ze jej nevyhovuje ich povaha a sposob zivota.

bambi tak to nie som sama na svete?uf!
nie ze by som ti priala nervy,ale aspon nie som sama.ja som myslela ze to len ja mam doma taky element neschopny inteligentnej cinnosti s vlastnym bratom 😅

bambi09
2. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 adi,keď sa malá narodila,bol by ju zjedol od lásky,ale to ešte len puberta začínala,teraz má svoj virtuálny svet a aj keď má určené pravidlá,tam je najradšej 😒 😒 nehovorím,čo mu nakážem,urobí,aj malú postráži,pohrá sa s ňou,ale už je to iné,ale tak myslím,že je to normálne-nemôže suplovať rodičov a malá je už tiež taká,že si presadzuje svoje,tak to aj chápem,ale ľúbia sa a to je hlavné 🙂 🙂 🙂
opičiu lásku som ja nezažila,naopak,brat mal to šťastie,ale keď porovnám,na život som skôr pripravená ja,on stále sedí mame pri zadku a aj keď sa tvári,že už som veľký,nedokáže byť zodpovedný 😒 😒 😒
nemám patent na rozum,ale musím si so všetkým poradiť sama,nemám nikoho za zadkom,takže tak 😉

bambi09
2. led 2010

a ešte mám fris aid,na to som skoro zabudla 😀 😀 😀 to je pre mňa viac,ako naše rodiny-moja a mužova dokopy-odtiaľ máme len ťažký nezáujem 😒 😒

frisbee
autor
2. led 2010

bambuľa 😀 😀 😀 😀 ..ja som taká mama zvieratiek a trpaslíkov 😀 😀 😀 😀 ....a furt som pripravená,mám tú detskú lekárničku a čepček fris aid 😀 😀 😀

adi..pravda,povedala,že na jednej strane by tam ostala,ale že jej chýbajú tie vzťahy a srdečnosť,čo je u nás,že už toho má za toľké roky dosť.

bambi09
2. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veď ja viem...ty vieš...tak je dobre 😵 😵 😵 😵 😵
ty si naša mama Kami 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

😀 😀 😀 ...bambuľa,no pomaly do nej dorastám 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

hahaha 😢 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to nemám strach ani náhodou-tvoje telesné miery sú ok 😀 😀 😀 😀 😀
ale ja už tiež nutne potrebujem pohyb,ten zdravý na inom tele nestačí 😀 😀 😀 😀 😀 asi oprášim orbitrek,keď dožehlím tú kopu,čo tu mám rozloženú 😝 😝 😝 😝 na váhe to nevidno,ale ja sa necítim dobre,chce to odľahčiť jedálniček 😝 😝

nikinka008
2. led 2010

Ahojky,akurat som sa vratila s prechadzky s malou,este spinka v kociku na chodbe dufam ze sa velmi nespoti lebo je naobliekana 😕 ani 5 min a vonku mi zaspala tak som si spravila jedno kolecko a sla domov riadny mraz je vonku a mala stale soplikuje tak nechcela som snou byt dlho a pre istotu som jej este cez kocik dala plast aby moc na nu nesiel ten chladny vzduch 🙄 ale co sa mi stalo ....este pred tym ako som sla vonku som myslela ze upeciem rybu tak som zapla sporak dala panvicu s olejom ale medzitym som si to rozmyslela ze radsej pojdem najprv s malou von a potom to sprvim tak som to vypla,,,,ale vonku som si na to spomenula a myslela som ze som zabudla vypnut tak som rychlo utekala s kocikom este ze som sa niekde neposmykla fuuu nestacila som dychat 😝 mm len namna pozeral ze co vystrajam,a nemohla som mu ani zavolat lebo nemam kred ale som sa zlakla 😀 😅

frisbee
autor
2. led 2010

niki...mne sa to stáva pravidelne,idem v aute a mám nervy,či som zamkla,vypla žehličku a tak,normálne som sklerotická,to nie je sranda..a raz sa mi podarilo nechať kľúče v zámku...poctivo som zamkla a nechala ich tam,fuj,to boli nervy,som to zistila za dve hodiny 😝

bambuľa,od tej doby,čo sedávam na koňovi je to s mierami horšie a horšie 😀

bambi09
2. led 2010

hahaha,vy ste ako ja,nám raz viseli kľúče zvonka celú noc 😅 😅 😅 našťastie,aj sme ich tam ráno našli a mňa skoro vystrelo 😅 😅 najlepšie je,keď ideme k našim,sme v Nitre a ja začnem-vypla som žehličku??ak niečo narýchlo žehlím pred cestou,vypla som ohrievač v kúpeľni ??atď. 😅 😅 😅 nenávidím sa za to a asi si zavediem debilníček a pred cestou budem škrtať-kulma vypnutá,žehlička vypnutá... 😀 😀 😀 muž síce po mne všetko kontroluje a 100x ma ubezpečí,že je všetko ok a kamoši majú kľúče od bytu,ale ja nerváčim,kým nie sme doma a vidím,že je všetko ok 😅 😅 😅
takže kľud,je nás viac takýchto 😀 😀 😀 kým si nezabudneme hlavu na krku,je dobre 😀 😀 😀
a s tým koňom je to tak-síce si rozširuješ okruh svojich známych,ale aj zadnicu 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. led 2010

😀 😀 😀 😀 nicu aj prednicu 😀 😀 😀 😀
Ozaj,ešte som vám nenapísala 😀 😀 😀 😀 no typický chlap...mm doobeda na Vianoce išiel do kúpeľne,videla som ho,že si obzerá sprchu,trochu tieklo zo závitu.Než som stačila reagovať,všetko rozložil,potom sa pokúšal zalepiť tú prasknutú gumu,čo je v tej kovovej hadici,omotal to kilometrami lepiacej pásky,takej,aká býva na mieste činu 😀 😀 😀 😀 😀 ,no a výsledok je ten,že to tečie ešte viacej 😀 😀 😀 .Pýtala som sa ho,prečo sa do toho pustil,keď sú všetky obchody zatvorené a nemáme kde kúpiť novú,že to mohlo počkať po sviatkoch..on,že ho to nenapadlo 😀 😀 😀 ....chcel to napraviť,tak že nech mu zistím telefóny na Siko,že tam dnes skočí,haha,oni majú po celej republike inventúry a otvárajú až v utorok,super,sprchujeme sa ako v Rusku 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

fris 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja som mojemu 3 mesiace hovorila,nech kúpi novú hadicu,kúpili sme spolu pred sviatkami 😀 😀 😀 predtým sme kúpili dve-akože kovové-hahaha,vnútri taká bužírka,že frcguma vydrží viac 😀 😀 😀 😀 dve nám praskli do dvoch dní,tak nám vrátili prachy a teraz sme kúpili obyčajnú hacicu a je lepšia,sú dobré aj tie omotané akoby kovovým drátikom,ale všeobecne kvalita tých hadíc nula bodov 😠 😠 😠 ja mám tú starú schovanú pod vaňou-keby náhodou,netiekla,len popraskali tie kovové somarinky,tak to už nebolo pekné 😝

ada32
2. led 2010

bambi ty si taky vetesnik ako moj syn 😀 ten si tiez vsetko vsade schovava,lebo sa mu to este zide.
nedavno zbieral prazdne rolky z toaletneho papiera.ked uz ich mal asi 500,no asi pat plnych tasiek,som stratila nervy a slahla som to do kosa.skoro plny kos co mame vonku toho bol.
on schovava vsetko mozne .minule som mu pod vankusom nasla prazdny kelimok od jogurtu a pozlatko z taveneho syra.ale to uz je nieco ine,nie zberatelstvo.on ma totiz zakazane na poschodi jest.moze len ovocie.

moja posledna otazka pred spanim: sme zamknuti?ano. Urcite??? Ano!!!
horsie je,ked mi mm odpovie:neviem,ty si isla posledna.tak to musim vyliezt z postele a sprintujem dole vsetko kontrolovat.lebo casto nie sme zamknuti ked idem ja posledna.
a uz sa mi aj take stalo,ze som zaparkovala,okno na dverach nechala otvorene a kluce v zapalovani.takze nie ste same.

ada32
2. led 2010

bambi frcguma predsa musi nieco vydrzat.ked ti praskne hadica-no haste.
ale ked ti praskne frc.. tak moze byt pruser na cely zivot 😲

bambi09
2. led 2010

adi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 áno,ja som zberateľka,ale len určitú dobu,máme malý byt,tak sa nedá 😀 😀 😀 😀 😀
raz za čas sa naserkám a muž nosí do kontajnera všetko možné aj nemožné,ale rolky od hajzláku som ešte nezbierala 😀 😀 😀 😀 to len syn také nebielené pre škrečka občas,ale už ani nie,už je chudáčik starý a chorý,len spí a papá-ten škrečok myslím
a s tým zamykaním,to má muž na straosti,väčšinou len bezpečnostný zámok hore zamkneme na dvakrát a retiazku,ale tie kľúče zvonka to som bola tááák nasraná na seba,že až,ale to sme boli všetci von,ja som odomkla svojimi a za mnou ešte išiel muž a syn,tak som očakávala,že vliezli dnu,vytiahli kľúče z dverí a zatvorili-takže odvtedy vždy kontrolujem dvere-pre istotu,či tam kľúče nevisia alebo hneď po odomknutí kľúče vyberiem a dám na miesto 😅 😅 😅
to je asi choroba nás žien,tie kľúče 😀 😀 😀
a fakt som sa tu rehlila na tých 500 prázdnych rolkách od WC papiera 😀 😀 😀 to nemá chybu 😀 😀 😀

bambi09
2. led 2010

adi,s tou frcgumou je to ako kedy 😀 😀 😀 😀 niekedy prúser,niekedy šťastie... 😅 😅 😅

frisbee
autor
2. led 2010

ha..zberateľka bola naša mladá..všetko potrebovala....nenápadne som vyhadzovala kúsky papierikov,igelity a ke´d sme nedávno prestavovali jej izbu a ona bola doma,tak mi pomáhala...hahaha,sama sa skoro pocvrkala,čo všetko strkala do šuplkov 😀

simona55
2. led 2010

cavte, teraz sme sa vratili od svatkovcov, 😝 😝 😝 😒 uz som musela niekde vyrazit, uz ,uz ma chytala depka, trosku som si za debatila, 😝 neviem preco ale , mam taky strach zniecoho,nieco ako by sa malo stat, ☹ neviem,neviem a neviem co to je, mozno ze tie neviriesene problemi co my zostali. ☹ citam ze ste zberatelia aj unas jedneho casu to bolo ze sme gmbiky zbierali . a nakoniec sme ich dali jednej znamej tete,krajcirke,ale mali vahu urcite5kg,no asi menej 😉

langkofel
2. led 2010

hehe Stastny novy rok!!!

Ci syn to zbiera rolky od WC papiera? tak sa pridavam do klubu, aj ja, ale ja ich fakt potrebujem my s nimi niekedy s malou majstrujeme kadejake hovadiny. A najlepsie bolo, ked som minule u priatela zbalila 2, ze to potrebujem a on mi o tyzden doniesol asi 20, ze ved si vravela ze ti to treba 😀 😀 😀 (neviem ci u celej rodiny pozbieral, ci co) ale uz mam teraz zasobu, uz mi netreba, nie ze mi aj vy poslete.

Kocky vas citam, ale chodim skoro spat, tak velmi nepisem, robim ako drak, hotel plny, turistom to hrabe a my sa mozme aj scvoknut.

ada32
2. led 2010

langkofel moj syn to zbieral.skoda ze som ta nepoznala,poslala by som ich tebe.to by ste mali na dalsich 10 rokov co robit. 😀