• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
tu som,furt zisťujeme,čo s tým auto,uvidíme zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....nestratila som sa,však máte novú vedúcu,nie? :grinning: :grinning: :grinning: mladá pred polhodinou odletela,mali meškanie,tu je asi 31 stupňov a hrozia nám krupobitím a búrkami,tak čakáme,čo bude,nedá sa na tom dvore ani vydržať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,no hurááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
a my máme viac,bebe,o 17-tej 35 stupňov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fuj...ani dýchať nemožem...a to mám veľký hrudníček :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,ja už pomaly kapem,ani ventilátor nepomáha,fuj,napíšem tam hore asi reklamáciu :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
napíš :grinning: :grinning: :grinning: ,my sme si na ochladenie naliali studený nemecký šampus...mám pocit,že vypijem jednu stopku a som hotová :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bacha,lebo budeš mať pre zmenu sekeru v hlave :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: mne by teraz aj pivo stačilo a opijem sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ja nepijem ale mali sme pred vcerom navstevu doniesli cervene ja som bola ozaj opitucka hihi normalne sa mi tocila hlava :sweat_smile:
2. srp 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale darinka sa neozýva a mne začína byť nejako blbo od žalúdka,bojím,bojím... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nasi prisli z metra a donielsi nam vela masa som si rozkazala a som to taka nadrb..krajala a porcovala do sacku .. no este ze som si neodkrojila prst . :grinning:
2. srp 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: to tu nehovorme o sebe takto verejne,svet je zlý.... :grinning: :grinning: :grinning: dari,kde si??????
2. srp 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je jedno uz ma tu sleduje jedna striga :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladka...ne,jako fakt???????????????????????????napíš IP :angry:
2. srp 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. srp 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka,ono sa tých stríg nájde... :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejaké strigy nás nepoložia :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:cry: je to ubohe a potom rozpravat aka som vtipna ... :sweat_smile:
baby no nieco pikantne nahodme nech sa niekto nenudi.. snad to uz pochopi... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
2. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pikantné sú jedine uhorky :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: tak podme na to ajstak sa na tom najlepsie pobavim.. no som ja ale prasa co? :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aké prasa,vladka,my tu máme odbornú diskusiu o zelenine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi tu je striga? ale ved nahod nohy nech vonia :grinning: :grinning: :grinning: ako vedla robila fris :grinning: :grinning: napis ip ak chces :wink:
2. srp 2009 ve 21:25  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj baby co je z dari ? vedla je aste len podvanastej co sa tam stalo ticho ako v hrobe.no ja idem cicikat :grinning: dobru noc
2. srp 2009 ve 21:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie tu nieje lenma cita apotom roztrubuje ze rozpravam asi tak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: o sexe a tak ..dari ma asi doma uhorkovy salat :grinning: ale dufam ze ma v dobrom
2. srp 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ked som tu tak vy nikde bohaca :frowning2: sup sem lebo idem spat
2. srp 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojte moje,včera u nás bola strašná búrka a uragán,celú noc pršalo,večer vypli elektrinu a zapli ju blbci až o pol 4 ráno,zobudila som sa ako sa všetko rozsvietilo,tak som letela zhasínať.Dneska budeme zháňať ten servis na auto,držte palce :angry:
3. srp 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fris, neozývala som sa však sa vrátili z východu, musela som sa obracať :slight_smile: Aj tu bolo včera mrtvo, ale ja vám to oživím v teme vedla, pomoc budem potrebovať podporu, neboj sa bambi prežila som včera dalšie debaty z hrdosťou,môžte byť na mna pyšné.Ale stojí ma to vela síl ale s vašou pomocou to pôjde. Ozaj na odlahčenie, bola uhorka Vladi. Nie síce v tom pravom zmysle ako by som chcela, ale uhorkáč sa nakoniec zlakol :wink: Ozaj napadlo ma, že ked som chodila na strednú školu chodili sme do lednic na aktivitu letnú, to ešte bolo za socializmu. Fris asi vie kde to je. Robili sme v konzervárnach a tam išli po páse také šalátové uhorky, mi v rukách ostre nože a sekali sme ich. To mali byť tie plátkové sterilizované uhorky. Keby ste nás videli ako sme ich z radosťou sekali. Takže uhorkáč by mal byť v pozore, mám to nacivičené , dva týždne sme to robili :grinning:
3. srp 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. srp 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, včera mi to nevyšlo, aj keď som sa chystala večer. Poobede sme boli pre staršiu dcérku, konečne prišla z tábora, už som sa nevedela dočkať. Tak som ju vystískala. Potom sme boli na zmrzke v meste a večer som ich okúpala, a keď som malú išla uložiť pospala hodinu, potom sa zobudila a nevedela zaspať do pol 12-tej. Takže som bola zničená jak pes. To bolo asi tým teplom. :slight_smile:
Ale dnes hlásia silné búrky tak uvidíme, ale až podvečer, tak snáď mi stihne vyschnúť prádlo. :wink:
no škoda, že som tu nebola, keď ste mali uhorkovú sezónu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
takže darinka nech sa má na pozore, Prax je prax. :grinning: :grinning: :grinning:
a môj manžel je tiež plešatý, ale zo začiatku mal takú hustú ofinu, čo si prehadzoval s hlavou na bok, ako sa to dakedy robilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a tiež som veriaca a manžel je inej viery ako ja a fungujeme :slight_smile: :wink: :slight_smile: :wink:
vladkaz a s tým šerbľom si ma prekvapila, moja sadne oblečená, ale keď jej dám dole plinku tak neposedí ani sekundu. Plače na raty. :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
bambi ja milujem opekanie a grilovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
simi škoda že ste tu kameru nemali, bola by sranda :grinning:
fris, tak už si mama? Mladá kedy zase príde? :frowning2:
a ešte vladkaz to nás budú všetky asi ohovárať, lebo všetky píšeme o sexe. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. srp 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravujem fris, tak už si sama?
3. srp 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanja :grinning: :grinning: :grinning: ja som ťa pochopila :grinning: :grinning: :grinning: ,ahoj :grinning: :grinning: :grinning: mladá už je v Londýne,celý let mali strašné turbulencie,to boli tie búrky,čo sa potom na nás dovalili...akurát mám chlapa týždeň doma...no budem lietať s tým autom :stuck_out_tongue_closed_eyes: .musím sa smiať,ako píšeš o mužovej ofine,spomenula som si na Kaisera,ako si honil patku :grinning: :grinning: :grinning: .
Aha,mladá sa vráti asi za tri týždne,ide niekam vystupovať s tancom,takže doma bude málo...
3. srp 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek