• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
tak tu zas fučí,jak na Sibíri-hrôza,som vešala prádlo a tááák ma vydulo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a som pozerala v správach,že na Kolibe je sneh,tak ak nebude zajtra fučať,balíme sane a boby a hor sa pod Kamzík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a malá opica je už vyspatá,som zvedavá,dokedy bude strašiť-vymenovala všetky ozdoby na stromčeku a už fičííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé,moje detstvo na Kamzíku..zvláštne,že keď sme tam dva roky bývali v podnájme,nebolo po snehu ani pamiatky,takže si malá neužila...
2. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,v meste nie je ani vločka,keby to nebolo v správach,tak o tom ani neviem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a Simonka nech už je doma,už sa o ňu aj ja bojím :frowning2: :frowning2:
s tou očistou máš pravdu,mne sa žiada jablko :sweat_smile: :sweat_smile: dnes sme sa dorazili ešte zmrzlinou po polievke,šaláte,rezni a pohári kofoly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,to mi nehovor,že to do teba všetko vliezlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som mala zeleninovú polievku a večer plnenú paradajku :grinning:
2. led 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris tak ty už tak zdravo si začala nový rok?
2. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm,tak vliezlo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: skoro mi bok vyvalilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a opravujem meteo info-chumelí tak jemne už aj tu a primŕza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a novoročné predsavzatia boli nejaké? :sweat_smile:
2. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no musíme,Bohoušku :grinning: :grinning: :grinning: ...ja som vždy jedla zdravo,akurát tie Vianoce hreším a to skoro 8 mesačné sedenie na koňovi mi deformuje telíčko :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris Venuša je bohyňa krásy :grinning:
2. led 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
myslíš Věstonická??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
plnenú paradajku som mala rada takú pečenú,to nám v Carltone v kantíne dávali-mňam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
vanji,ja si už nedávam,nikdy som to nedodržala a štvalo ma to-takto sa príjemne prekvapím,ak niečo vyjde a je to lepšie :grinning: :grinning: :grinning:
ale dáme si asi spoločné,menej koňovať... :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha..predsavzatia si nedávam...ja som realistka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...no bambuľa,na to ani nepomysli...že bez koňa...to tu v tej dedine už naozaj zdochnem :sunglasses:
2. led 2010 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris založíš nejaké združenie so susedou a budete organizovať spoločenské podujatia :grinning: :grinning: :grinning:
bambi na mondrom alebo na mm :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,nebooooj,však píšem,že nikdy nedodržím,takže-dávam si novoročné predsavzatie vôôôôbec nechodiť na koníka-teda modrého :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji-modrého,ružový môže byť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no,frisuľa,začni podnikať v kultúre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
združenie nazízačov založíme...ja kukám k nim,oni ku mne :grinning: :grinning: :grinning:
bambuľa,v poslednom momente si to upresnila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ma teraz napadlo fris, som tu mala návštevu a moje a ich deti boli hore v detskej a chodili nás špehovať a zapisovali si čo robíme, o čom sa rozprávame. Dnes som upratovala a našla ten papierik. som sa narehotala.
2. led 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris zistím u dcéry ak oto funguje a predám ti jej know how :grinning:
2. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,som počula ,že CIA má nedostatok agentov,možno ti ich zamestnajú :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji,nech dcéra určí cenu,odkúpim patent :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zajtra sňou hodím reč, vieš tajní agenti chodia skoro spávať :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no aby si ešte nezohnala tú kameru v pere,čo tu furt inzerujú,to by ste sa mohli dočkať nemilého prekvapenia pri hrátkach :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
daj pokoj ešte som o takom nepočula :slight_smile:
2. led 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
a naša agentka nechodí skoro spať,vyspí sa a potom strašíííí :angry: :angry: :angry: :angry: toto je malý zázrak,fakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanja,bojíš,bojíš??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a teda baby,došli vám vianočné a novoročné maily??lebo kočka z inej témy reklamovala,že jej to neprešlo,tak len tak sa pýtam :confused: :confused: :confused:
2. led 2010 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vanji...no aj tu na koňovi som to myslím videla,vpravo,ako sú reklamy :grinning:
bambuľa,mne čosi došlo,tak dúfam,že to je ono.
Baby,normálne zaspávam,asi vám zmiznem.
2. led 2010 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne došli ďakujem ty si taká šukuľka :grinning:
2. led 2010 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby idem spať, oči mi kipkajú, prajem peknú erotickú noc :slight_smile: :wink:
2. led 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale veď ja nie preto,len či vám to došlo :confused: :confused: nemáte za čo :wink:
ty si väčšia šukuľka,takú čižmu ja nevyšijem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
a ja sa tiež rozlúčim na dnes,muž nám spravil Vianoce-pustil mi Popolušku,tak idem do páááá :grinning: :grinning:
ale som véééľmi rada,že vanjuš chodí častejšie :wink: a že aj adka a langoška chodia :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak bábušky dobrúúú noc a páááá zajtra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. led 2010 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek