S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
3. led 2010

fris som si precitala co si pisala v teme o strasidelnych domoch...az ma celu ozjabalo 😕 😝 😝 ..ja by som nieco take nechcela zazit nikdy ☹

frisbee
autor
3. led 2010

no baby,ja by som tomu neverila...ale zažil to každý cudzí,čo u nás spal...to nehovorím,aby som vás odradila od návštevy 😀 ,ale odkedy tam visia tie kríže je príjemne a ticho,no hovorím,uvidíme...

bambi09
3. led 2010

sa nerob,nechceš nečakanú návštevu,tak nás strašíš 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

ťa prejde smiech 😀

bambi09
3. led 2010

haha,len aby oni neutekali predo mnou,keď spustím 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

by si cvrkala pod perinou,vole,svetlo a baba reve...oni se otočili..to sme boli noví,takže votrelci,mala dlhé vlnité vlasy,fuj...

bambi09
3. led 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 fuj 😝
neboj,ja prídem na otočku,alebo s pamperskou 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

no s pamperskou 😀 😀 😀 😀

bambi09
3. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 zas sme u toho... 😀 😀 😀

frisbee
autor
3. led 2010

a teraz tu sedím sama a v telke thriller s Mikym Rúrkom,ako hovorí oko,a ako mám ísť do kúpelne,hááááá?

bambi09
3. led 2010

daj pokoj s Mikym 😀 😀 😀 videla som nedávno jeho aktuálne foto-ach,na zaplakanie-hvízdy,nehvízdy,téš sú to len luďááá 😀 😀 😀 a beš,ja idem tieš 😀 😀 😀 do vanéééé,lebo ehm,teplá voda nepotečéééé 😀 😀 😀
pozerali sme P.Lišku v tom filme Venkovský učitel a teda dobré rozuzlenie,ehm 😅 😅 😅

bambi09
3. led 2010

idem teda,na dnes dobrú noc,zajtra sa ozvem 🙂 😉
dobrúúúúú noc 😵 😵 😵 cmuky-cmuk 😉

frisbee
autor
3. led 2010

pá,dobrú,idem aj ja 🙂 cmuk

jalao
4. led 2010

Fijuuu, fijuu, fijuuu, zimny vietor fuuuka, a z neba sa sniezik sype biely ako muuuuka!! 😀 😀 😀 😀
Zdravim cely kolektiv aktivnych aj menej aktivnych kobyliek a kedze som tu toho roku este nebola prisla, vinsujem vsetkym vsetko dobre v roku 2010, nech sa mame lepsie, nech sme zdravsie a este krasnejsie ako sme boli dovcul. 😉 😉
Poveternostna situacie: bielo, bielo, snahu nakydaneho, super, ale rano veru joooj minus 14 stupnov 😅 😅
Krasny zamrazeny den prajem vsetkym! Piste! 😉 😉

vladkaz1
4. led 2010

Dobre ranko dnes sme si pekne pospali ,az niekto zvoni a naraz spravca odpisoval vodu .. nejako skoro nie? 😕 😅 este by som hajala moj isiel do obchodu kupit ranajky

darina60
4. led 2010

Ahojte kočky, aj ja Vám prajem v Novom roku len to najlepšie, aby ste boli hlavne zdravučké, aj celé rodinky. Ja dnes už zarezávam, od 17.dec. som nebola v práci tak mám toho hrozne veľa, a ešte aj začiatok roka. Tak Vás zdravím, sviatky som prežila ale už som rada, že som v práci.
Vladi nám vodu spisovali 29.12. a plyn včera.
Mi sme boli zvyknutý tiež dlhšie spať, a dnes som chudiatko malého musela budiť aby vstával, lebo išiel na varovku k babke.
Jalao, u nás chladno, ale snehu nie je,tak trošku závidím... 🙂

vladkaz1
4. led 2010

Ahoj dari ,tak to ti nezavidim ale raz zacat pracovat musime ze? Aj moj dnes ide nechce sa mu vobec ...
Ale ja sa tesim raz budem mat doma upratane a cisto 😀 nech len ide .. 😀

bambi09
4. led 2010

ahojte 🙂
my ideme papať a skúsime,či je teda na Kolibe sneh,julka,závidím,že máte,ale doprajem deckám,veď majú prázdniny 😵 😵 už zarezávaš??či máš dovolenku??
darinka,tak pomaly sa rozbiehaj,napíšem,len vymrzneme,aj tu je mínus a fúka,tak teplý čaj je povinná výbava 😉
mne bolo v noci ble,cítim sa jak tehotná,žalúdok na vode,ble,dnes bude očistný deň 😝 😝 😝 normálne mi je nagrc 😝 😝 😝
Vladenka,poslala som mail,dorazil aj s obrázkom?? 😅 😅 a vodu nám boli odpisovať ešte pred Vianocami,plyn nemáme a elektriku si chodia,ani neviem kedy 😒 😒
ocina máme až do 10.1.doma,tak budeme akční,akurát jeden deň potrebuje na lekára a zubár nerobí to,čo potreboval,tak musí budúci týždeň 😝
já teda asi budu zvracet 😕 😕 😝
fris,budíííííček 😀 😀 😀

vladkaz1
4. led 2010

Bambi co je co je???????
Ze by pu?????
Veronkaj sa dlho neozvala ze?
No dosiel ten mail ale to je len do 25 kg .. a my potrebujeme do 60 stiat 😒 😉 ,ale dik ajstak na neho nemam 2 tisicky 😀 😝

darina60
4. led 2010

Bambi, vitaj, napíš keď bude čas 🙂
A nie si tehulka náhodou? 😉 😉
A fris čo, ešte panička spí, či čo 🙂 🙂
Mne každý v práci, že či som nič nejedla cez sviatky, ked som taká chudá 😀 😀 Prd, ešte aj včera som si na večeru dala trečšiu pečeň, a keďže to muž neľúbi tak sme ju z dcérou spráskali 😀 😀
A predtým nam doniesol sused domácu údenú slaninu a mňam, ale bola dobrá. Len ja všetko keď zjem skončí vo WC, a už sme zas pri hovienkách.

bambi09
4. led 2010

baby,kľud,Pú nebude-najbližšiu päťročnicu nie je v pláne 😀 😀 😀 jedine,že by sme kolísku na strop zavesili,ako kedysi chudobní ľudia mávali 😀 😀 😀 😀 len som prežratá nezdravých vecí,ale také obrovské jablko som v tých kŕčoch zjedla,že som ho nevládala dojesť 😝 😝 😝 takže za ble môže len a len moje obžerstvo 😀 😀 😀
dari,to ti teda závidím,ale s tým musíme niečo urobiť,lebo budeš za chvíľu priesvitná 😅 😅 😉
a fris asi hajá,lebo v noci zle spí-to je nedostatkom sexu 😀 😀 😀
Vladka,tak muž hovorí,že na taký ťažký len ten statický stojan,otočný ee,náš je LED technológia,tenký,jak výkres a má len 12,5 kg 😉 tak kúpite inde a neskôr,alebo necháte na skrinke,drahé sú tie stojany 😒 😒

frisbee
autor
4. led 2010

ahojte,nehajám,ale hajala som skoro do 11.tej. 😀 ,potom som vešala oku závesy do izby,periem,upratujem...
a zase som samozrejme pekne tatala 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. led 2010

fris,kvalitné kako je základ 😀 😀 😀 a čo zas blbneš???Vladka sa ukľudnila a ty šaškuješ so záclonami??? 😕 😕
veď Vianoce už boli 😀 😀 😀
no,idem aj ja,tam kde aj ty a pááá poobede,príp.večer 😅 😅
veronka,hlásenie-šup,šup 😕 😕

simona55
4. led 2010

cawte, dnes som stavala o9,30 boze boli sme celu noc hore z mm a davidko ,asi to budu zuby lebo mal taku horucku az mu za krkom horelo :- ☹ fris joj aj ja by som sa velmi bala u teba 😒 😒 co to bol za dom ked si ho kupovala? ci tam nahodou nebyvala carodejnica? 😉 😉 😀 😀 a vy ostatne ako sa mate? ja som ako po opici, 🙂 vsetko ma boli a nechce nic aj menzes ma trapi uz som ho nemala od novembra, ale netestesa pu to nebude 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
4. led 2010

Ahojte,,,strasne som unavena po vcerajsku aj noc bola o nicom 😖 utekam do skoly ale vobec sa mi nechce 😝 pekny zvysok dna papa 🙂

vladkaz1
4. led 2010

Bambi ja neviem kolko ma kilo 😀 pockaj hodim ti link prave som vsetko vyupratovala muza mam v praci ,pojdem nakupit a nasim ... mala nechce spat a uz rozhadzuje
http://ishop.nay.sk/sk/catalog/product-detail?p... tento mame .. alebo taky podobny neviem ale naslo mi ho ako tento 🙂

frisbee
autor
4. led 2010

ta de ste,nás ťahám z druhej strany 😝 ...išla som so psami skákať do mrazu na dvor a ten kretén sused vypustil taký smrad z komína,že sa dusíme aj v byte,je mi bľuvno 😝 .

bambi09
4. led 2010

ta tu sme,my sme nedávno prišli-vymrznutí,vrzli sme aj nákup v Lidli,malej mám pyžamko,pančušky,tieločko,sebe podprdu,síce bez skúšania,ale tak za necelých 5 éčok hoc len na doma ponosím 😀 😀 😀 a cestovín do aleluja,mäso už nechcem ani vidieť 😅 😅 😅 celý deň mi je bľujno 😝 😝
na Kolibe sneh je,ale ako nic moc,syn roztrepal boby na tých hrčiach,skákal pol metra od zeme,my sme s malou len na menšom kopčeku boli,v podstate lesná cesta do kopca,tak tam sme s ňou bokom boli,sami,takže super,vymrzli sme dobre,malá mala ľadové ručičky 😝 😝 😝 ale super bolo,len šmykľavá cesta,všetci sa šmýkali pri bufetoch za bobovou dráhou 😅 😅 😅
zistili sme,že nemáme s mužom žiadnu kondičku,tak sa ide cvičiť 😀 😀 😀
fris,sused je debil 😠 😠 😠 ten náš hulí na WC a zasmradí nám celý byt-hovado 😠 😠 😠
Vladi,tam píšu váhu 25 kg,to by vám udržal taký držiak,len teraz ešte nie sú-samé inventúry,muž mi povie,kedy budú 🙂 😉
niki,tie deti sa nejako spikli,či nie kvôli malej si nespala??a pekne sa uč 🙂 😉
simonka,tak u vás by už tie choroby a horúčky fakt mohli prestať,našej lezú už neviem ako dlho stoličky,ale okrem smradu v plienke zatiaľ klop,klop,horúčky neboli-vďakabohu,dnes posedela asi 2 minúty na nočníku a už fúúúú,ako keby ju osy štípali 😀 😀 😀 bola fuč s holou riťkou 😀 😀 😀

vladkaz1
4. led 2010

nesiel kon

nikinka008
4. led 2010

Ahojky co robkate?Ja som dostala chut na slaninku s ciulou tak tlacim do hlavy..aj ked to je dost tazke na noc
😝 ale budem si musiet umyt na 3 krat zuby aby manzel mohol kludne spat 😀...mm uz spi na gauci dnes musel vstavat skor a bol po nocnej lebo ja som sla do skoly tak nech si odychne 🙂 chudatko...rano ideme s malou k doktorovy...
bambi no ano kvoli malej vecer nie a nie zaspat som ju 2 hodiny uspravala uz som mala dost 😝 tak som ju nachvilku zobrala dole do obyvacky a ona zrazu tlaci do plienky 😀 mozno ze preto nechcela zaspat lebo este cakala 😀 😀 😀 ktovie 😕 potom som jej este raz dala papat a nastastie uz potom zaspala,,,ale aj tak noc bola hrozna stale som k nej stavala davala cumel a tak inak k nej vstanem 2-3 krat co je ten lepsi pripad....ale dnes zaspala pekne uvidime v noci 😅