S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
6. led 2010

ženy kde ste, nás ťahám z druhej strany.
bambi je mi ľúto že Emilko zomrel.

Baby mi povedzte že kde je ten sneh čo vy ospevujete? 😠 😠 😠 😠
u nás ani "ň"

vanja
6. led 2010

simi či k tomu dodať..... ☹
ja si myslím, že sú ešte príliš mladí na to aby mali dieťa, veď oni sami sú ešte deti.
No čo sa stalo už sa stalo, len tak ako píšeš, cítiš to sama, že to nie je dobré a ozaj ak sa takto správajú teraz čo bude neskôr?

veronkaj
7. led 2010

dobré ráno babulky tak som tu po sviatkoch

všetkým Vám želám všetko dobré, do nového roka, hlavne zdravie ale aj šťastie a nech sa Vám v tomto roku darí všetko čo začnete a splní všetko po čom túžite.

ani vás určtie nestihnem tak skoro prečítať, doma nám moc nešiel net takže som nemala šancu, tento týždeň hádam opravia.

ako ste sa mali alebo podajte niekto v stručnosti prehľad??

frisbee
autor
7. led 2010

čaute 🙂 ..ja iba na skok,včera som išla skoro spať,dnes sa pokúsime dostať do toho Znojma,akurát vypije kávičku,kako,hlava...a letíme.... 🙂

jalao
7. led 2010

Ahojte dobre rano, Veronka vitaj po dlhej dobe 🙂 . Tu sa udialo vsetko mozne aj nemozne, tazko sa mi to sumarizuje...z kazdeho rozku trosku 😀 😀
My sme boli vcera lyzovat, bolo super, vzduch nas riadne unavil, aj pohybu nam bolo treba, nohy ma bolia, decka vecer bez slova zaspali 😉, takeho akcie by som brala aj castejsie.... , ja som si dala vynimocne kavu a vydrzala som dlho, predlho, o tretej som sla buvat a to som sa este prehadzovala... 🙄 🙄

veronkaj
7. led 2010

ahojte,
no tak aspoň v stručnosti neviem kedy dočítam tolko strán???

my sme boli včera teda vyhnala som nás aj so psíkom von, ten má hrozne rád sneh ale aj paradoxne aj teplo ten len radiátor a krb a tak sa včera vyšantil v snehu a potom bol zničený ako pes. 😀

u nás nové nič, akurát to že mladý dostal ešte na sviatky veľa darov od frajerky kvôli ktorej bolo tak dusno a o dva dni sa rozišli, teraz má vraj nový objav tak čakáme čo bude.

a čo u simonky už mladá uverila že je tehulka??? to musí byť doma radosti,
fris, darinka, vanja,.... a všetky som rada,ž e som opäť tu aj ked neviem čo skôr ale teším sa na Vás.

simona55
7. led 2010

ahojte, len vas pozdravim, a dodam ano vani ako vravis ved aj oni su deti, 😉 ale uz vcera bolo vsetko ok vyriesili si nezhody medzy sebou,len dcera teraz nema rada ked sa knej priatel tuli,navsetko je nervozna,aj namna ked jej nieco poviem hned je vybuch,mozno ze to tato tehotnost robi .

vanja
7. led 2010

simi to sú tie tehotenské hormóny 😀

vladkaz1
7. led 2010

ahojte aj ja chcem len popriat pekny den ,vcera som zaspala jak babetko tepovala som vsetko aj postele koberec v detskej a v obyvke ... ma to zmohlo ..
Zle som sa vyspala a zas a mi snivaju take cudne sny no des 😝
Simonka je precitlivela a jasne ze je to s tehu ,ja som taka ista .. vsetko mi vadi 😀

bambi09
7. led 2010

aaaaaahojte 🙂
ja tiež len stručne,dnes som nevyspatá,mladá štrajkuje,je mrzutáááááá,že až 😝 😝 tak som ich s ockom poslala posánkovať na náš sídliskový kopček,zároveň majú poverenie kúpiť hadicu na sprchu,tá nová-"super kvalitná" made in Hornbach včera prdla 😠 😠 😠 tak tu na sídlisku máme predajničku-ak ju nezrušili 😅 😅 tak nech kúpia poriadnu hadicu,lebo ma už z toho porazí-ešte že som predvídavo tú starú nevyhodila 😅 😅
Vladka,tak si si mákla 😝 😝 a čím to tepuješ,že to nemáš mokré??ja potrebujem komplet koberce vytepovať-teda postupne,ale poraď,ako na to čo najlepšie 🙂 😉
fris,dobre dojdite a vybavte,čo treba,tu je už odmäk a že má pršať-no super 😒 😖
vanji,to je super,že malej takto robíte radosť tým lyžiarskym výcvikom 🙂 náš mladý sa naučil dobre na lyžiarskom zo školy,tak som rada,že tá investícia nebola zbytočná-čo si budeme nahovárať,bola to dobrá pálka 😝 😝 😝
julka,tak to máš super dovolenku-teda až na to učenie 😝 😝 a verím,že deti po takej aktivite večer odkväcnú 😀 naše len tu chodia na sane a sú hotové tiež a my samozrejme ešte viac 😅 😅 ach,tá kondička 😅 😅
simonka,mladí sa musia učiť spolu žiť,to sa nedá len tak,že budú ako dve hrdličky,jasné,že s dcérou mávajú tehu hormóny,ja som bola nervózna,ako pes na začiatku 😀 😀 takže pokoj,dcére aj zaťovi vysvetliť,ako sa veci majú,aké veľké zmeny prebiehajú v tele aj mozgu ženy a nech sa hneď neodúvajú-máte internet,nech študujú a pripravujú sa na bábo 🙂 🙂 😉
veronka,no hurá,že sa ozveš,už sme chceli pátranie vyhlásiť 😀 😀 a tu nič extra nové-ako vždy,sex a hovienka riešime 😀 😀 😀 a svetový mier 😀 😀 a s tou frajerkou mladého-dobréééééé 😅 😅 😅
nikinka,ten mail som ti ja poslala,hej,pekné,že??aj ostatným babám-máte?? 😕a ten recept-normálne si mi chúťky narobila,ale my máme od mäsa pauzu,tak nabudúce 😅 😅 dnes len palacinky a dve polievky robím 😝
a puding,mňam 😅
včera sme si teda dali do tela,boli sme vonku do 19:30 😅 😅 malá už nevládala,vošla do veľkého snehu a ručala,ani za svet ísť tým smerom,kam bolo treba,tak ju muž zobral pod pazuchu a ručala ešte viac,chcela maminku,tak som ju v tom snehu vliekla-mala som dosť 😀 😝 😝
adi,langoška,vy nemáte nič nového??? a monicka??málo chodíte medzi nás 😉
haha,jaká som stručná 😀 😀no nič,idem makať,kým je tu to krásne ticho a nedovalí sa Rýchla rota 😝 😝
darinka,teba srdečne pozdravujem a už idem na ten mail 🙂 😉

bambi09
7. led 2010

Vladka a ty už 21.tt 😅 😅 😅 sa picnem,ako to letííííííí,za chvíľu rodíš,dievča moje 😅 😅 😉

veronkaj
7. led 2010

no super bambi a mám ako tak prehľad,
no už sa budem snažiť častejšie tu byť, aspoň z práce vás pozrem určite.
vladkaz ty ozaj fakt už 21 týždeň ako to letí, a macko pu poslúcha,??
simonka no tak mladý sa učia žiť spolu to už nieje randenie a kino, poznáme ale čo už aj to musí byť a ty ako tlak a uško???
ostatné si pozreim priebežne a hlavne že riešite svetový mier, 😀 v Ba sa teraz rieši mýto a je odstavená ulica hlavná kvôli štrajku

darina60
7. led 2010

Ahojte dievčatá, a bambi ďakujem, ako vieš, že som tu a len šmírujem 😀 😀
Mám toho veľa v práci, tak som tu dnes až do večera. Nemáme obedy, dala som si studenú tresku, zapila teplým čajom a záchod je na dnes môj 😀 😀
A hadicu od vane máme tiež pokazenú, a nebola ani z najlacnejších a mali sme ju len rok a pol. Muž to tak vyriešil, že odmotoval a dal tam zo sprchy, lebo mi sprchu nepoužívame. A pokazená hadica čaká v sprchovom kúte ani neviem na koho už mesiac 😀 😀
Medzitým sa nám pokazila sprcha z kuchynskej batérie, tiež prdla hadica, dva týždne som v kuchyni bez umývadla, riad musí ísť do umývačky alebo do WC umývadla 😀 😀 ALe dnes sa mm chystá do Blavy kúpiť tú hadicu, lebo u nás vraj nemajú 😠 😠 😠
Fris šťastne dojdite, ja tie cesty šmykľavé nemusím, aj ráno som išla pomaličky autom..
Vladi fakt to letí, nemáš nové foto bruška?
Veronka dobre že si sa ozvala, simi, vanja , julka aj Vás pozdravujem.
Mi sme si včera tiež užili snehu, dnes je ho už pomenej. Aj snehuliaka sme na dvore postavili 😉

frisbee
autor
7. led 2010

tak už som tu,ahojte všetky 🙂 🙂 🙂 🙂 hlavné cesty dobré,edľajšie vrstva snehu a ľad,kúpili sme oku notebook,že služobný musel vrátiť,kúpila som si žehličku po 15.tich rojoch,stavili sme sa na obed,sánkovala som sa v záhrade a cvičila psy a už som celá hotová 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. led 2010

darinka,mail odišiel 🙂 😉 čekejte- čekejte 😀 😀 a na tie hadice nemám slov,my sme mali túto "až" dva týždne,tie predošlé-akože kovové vydržali dva dni-ja to nechápem 😒 😒 😕 a mini snehuliačika sme aj my včera vygúľali,bol veľmi sypký sneh, dnes je už mokrý,taký dobrý na snehuliakov
fris, ty si celá hotová až dnes???ja už 39 rokov 😀 😀 😀 banda je už doma, dnes je síce teplejšie, ale malá má vymrznuté líčka, pôjde hajať 😵 😵 a vanji- nezáviď tú trochu snehu, zajtra má pršať, tak bude čľapkanica, vy aspoň nebudete mať mokré nohy 😅 😅 asi zajtra nabehne na nejaké OC omrknúť výpredaje,dnes sa mi nechce, mám čo robiť,zas prať a žehliť-ako inak 😝 😝 😝
julka,držíme ti kolektívne päste na tie skúšky,neboj,ty to zmákneš,veď nie si béčko 😉

simona55
7. led 2010

mna slaktrafííííííííííííííííííííííííííííí 😠 uz potreti krat pisem,a necumim na obrazovku len pisen a pismena nejdu, dakujem veronka za opitanie uz som asi zdrava necitim teraz nic boliet.len trosicku na dusi, 😉 ale to je asi normalne vies velke deti velke starosti,dneska som sa zo zatom zhovarala ze co to je medzy nimi, tak mi povedal ze on nevie,on sa neciti zanic viny.on ju nosi inak na rukach to je pravda, mozno ze dcera je jezibaba, je mi luto toho chalana, dnes ked som sa snim rozpravala tak mi povedal ze mu dcera povedala ze uz jej city zacinaju vychladnut ,uz niesu tie co citila ked sa spoznali, 😒 normalne som len oci gulala a nevedela vydat hlaska,ja ze co tara , ved je doteba spprosta, uz ozaj tie hormony snou mavaju,uz som mu nevedela co povedat.ze mu povedala ze dieta este neznamena vela, zeona si ho vychva aj samma, ☹ dneska jked pride dcera domou lebo je v praci,musim si snimy sadnut a podebatit.niekde som schybila teraz uprimne baby , pomozte,. 😢

bambi09
7. led 2010

simonka,tak to je teda smutné,ale podľa mňa dcéra prechádza zmenami-nech ni je hrrrrr,nech si naštuduje,čo s ňou robí tehu a nech nemachruje-zostať sama s deckom nie je sranda 😒 😒 😒 a zaťko nech je trpezlivý,viem,že to pre chlapa tiež nie je ľahké,ale musia sa naučiť,že nie vždy slnko svieti do vzťahu a treba vydržať aj mraky a búrku 😉
držím palce-veľa sily 😉

vanja
7. led 2010

simi, tam nič nepomôže len sa porozprávaj s dcérou, alebo najlepšie s oboma naraz, držím palce.
bambi, snehu nieto, a deti sa chcú ešte vyblázniť,, veď ešte prázdniny. Tak musíme za snehom cestovať.
ja som dnes vyupratovala celý dom, posteľné prezliekla, už periem 4 práčku, zložila stromček, a všetko vianočné. Takže už mám pokoj, víkend bude športový - teda dúfam. Musí byť, lebo mám poplach, dnes som sa postavila na váhu, mám o 4 kg viac!!!!!!!!!!!!!
To nem dobre.
dnes len polievočka a ovocie. 😀 😀 😀 😀
a veľa vody 😀 😀 😀

simona55
7. led 2010

uz som im navrhla nech skusia bit u ich rodicoch, mozno ze doma je lenivsia, a tam mozno ze bola ina nie?

vanja
7. led 2010

no simi to je dobrý nápad, lebo tak je zvyknutá, že je doma a všetko urobíš aj ty, nemusí ona, a u svokry by sa aspoň snažila. A možno by potom pochopila, ako dobre jej bolo doma pri tebe. 🙂

simona55
7. led 2010

je mi znych naplac 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 strasne ma to boli, pritom dceru milujem ,a neradaju pustam z domu .

jalao
7. led 2010

ahojte holky, Bambi, diky za povzbudenie, budem robit, co mozem. Kuchynu som zverila rodine, radsej sa tam neobzeram, lebo by ma porazilo, sustredim sa teraz len na jedno, to prezijeme. 🙄 🙄 Na dovolenke sme neboli...to sme sa len na obed vybrali do Rajeckej Lesnej a vecer sme uz boli doma a to sme sa este v takej kolibe na slizikovu polievku zastavili 😉
Ak by som mala vyjadrit svoj nazor na situaciu u Simonky, tak je pravdou, ze ja mam synovca, co ma 18 rokov a ten by nevedel ani kocura vychovat, ani seba este uplne nevie, nieto maleho cloveka...Takze v tomto pripade je to skor zataz na rodicoch, aby im pomohli v zaciatkoch, lebo jednoduche to nebude 😒 😒
Dari, tebe sa chystam uz ani neviem ako dlho odpisat, tak sa nehnevaj prosim ta, som dost mimo posledne dni, ale nie kvoli MM, alebo tak, to je ok. klop,klop,klop.
Bambi, nase decka si tiez uzivaju snehu plnymi duskami, je to skvele, od nedele ma zase snezit, ale ved to je uz taka rarita, ze skoda sa tam nevyvalat! 😀 😀 O kondicke mi ani nevrav!! Vcera som na tom svahu fucala jak lokomotiva... 😠 😠
Fris, predstav si, ze mne priniesol Jezisko novu zehlicku po 16 rokoch!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 Tu staru dame do vitriny a bude mat cedulku ZEhlicka plna zásluh1 😀 😀
Vladka a ty si ani nepisala, ci uz Pu kopka...ale zrejme uz hej, ten cas je fakt neuprostny.. 😉 😉
tak zatial vsetko, idem domov, pride kamoska a ideme sa spolu mordovat. Stromcek este zostava, robi super domacu atmosferu 😉 😉

vanja
7. led 2010

tak príjemné mordovanie jalao 😀

vanja
7. led 2010

no a ktej žehličke, ja mám ešte novú, má len 11 rokv 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. led 2010

simonka,ja ťa chápem,ale myslím,že toto by bolo dobré riešenie-mladá asi nevie,čo od dobroty,keby mala takého,čo ju nebodaj bije alebo je na ňu zlý,pochopila by,ale na to je ešte mladučká,musí dospieť a dozrieť-bohužiaľ rýchlejšie,ako iné dievčatá,keďže už sama bude maminou 🙂 😉 aj keď ti bude srdce za ňou plakať,musíš ju nechať dospieť a vyletieť z hniezda,je to pre mamu ťažké,ale nevyhnutné,naše deti nám nepatria,len nám boli dané ako dar,aby sme ich vychovali,pripravili na život najlepšie,ako vieme a pustili ich ,nech žijú vlastný život 🙂 😉
samozrejme,že to neznamená,že nás už nebudú potrebovať,sú s nami stále spojené neviditeľnou pupočnou šnúrou,len nemôžeme ich maléry riešiť za nich,keďže poradiť si nedajú,musia sa naučiť žiť a byť zodpovední za svoje skutky
julka,ja viem,že dovolenkuješ doma,ale aj tak si to viete pekne spestriť-to je fajn 🙂 😉 na kuchyňu a prípadný bordel kašli,teraz sa sústreď na učenie,ostatné počká,kým nejde o život ide o ... 😀 😀 😀
vanji,ja by som ti toho snehu dopriala,aj som vám včera posielala na diaľku,ale sa asi vysnežilo niekde pred Soroškou a k vám to už nedošlo,Perinbabka má už asi tenkú perinu 😀 😀
a ozaj Vladi,malý kope,kope??? 🙂 😉
a stromček máme ešte aj my,ak ho nedáme dole cez víkend,tak tu bude až do ďalšieho víkendu 😀 😀
a ani sa nenazdáme a bude tu Veľká noc 😝 😝 😝 😕

vanja
7. led 2010

bambi nestraš s veľkou nocou 😀 😀 😀
teraz skončilo jedno bláznovstvo a už myslíš na druhé 😀 😀 😀 😀
ten sneh veru nedorazil, ale aspoň nemusím zametať chodníky. 😀 😀 😀 😀

jalao
7. led 2010

Vanja, no ved to je uplne nova!!!! 😀 😀 Pekne som napisala to slovo neuprostny 😀 😀 😀 😀 dodrzala som gramaticke detaily. 🙂 Vanja, aj my sme vcera ucili malu tanu lyzkovat, bola zlata, pomerne trpezliva, tahali sme ju do kopca a pušťali si ju a dole chytali 😉 😉 😉 vydrzala skoro hodinku, co je super na 1. krát, podla mna..
vanjuska, este nedavaj dole stromcek...vies, za ako dlho budu vianoce???? 😀 😀 😀

frisbee
autor
7. led 2010

ha..teraz neviem,komu mám skorej písať,tak asi simonke..srdiečko,jasne,pohovor si s oboma,prípadne nech idú k svokre,hlavne keď sa tvária ako dospelí,tak sa musia aj ako dospelí chovať,aj sa ich spýtaj,ako si predstavujú život,dieťa tiež niečo stojí,na to už usia mať nejaký plán.Nebuď smutná,pretože toto je už ich súkromie,ako si ho zariadia,tak ho budú mať,mama im nebude stáť za zadkom do smrti 😉 .
jalao,ty si šikovná baba,školu zvládneš ľavou zadnou 🙂
bambuľa,vanjuša,vladenka,veri cmuk.....zase odbehnem,ale ja sa vrátim 😀

vanja
7. led 2010

jalao tak to je super že tak vydržala, my nelyžujeme ešte, ale chceme staršia aby sa naučila, aj sme jej inštruktora zaplatili a potom ideme my s manželom. A o rok aj malá.
Stromček už je dole, už mám vyupratované, aj tak mi ho už z jednej strany obhrýzli také 2 myšky, čo u mňa bývajú 😀 😀 😀 😀
asi som tam dala veľa saloniek. 😀 😀 😀 😀

bambi09
7. led 2010

já se vrátím a se mnou příde i zákon 😀 😀 😀 😀
čo furt lietaš a nesadneš si na kefku??? 😀 😀 😀
a vanji,ja nestraším,veď uvidíš 😅 😅 a teda 4 kilá,no,na tebe to musí byť strááááášne vidno,to ja by som už gate nezapla 😀 😀 😀
julka,tak Tánička je šikovná 😵 😵 nech jej to vydrží,ja by som rada malú začala na rok učiť stáť na korčuľkách a potom hádam aj tie lyže,syna muž naučil celkom slušne "brusliť", tak nech teraz naučí aj malú a mňa 😀 😀 😀
ale ja budem tvrdší oriešok,aj keď odvahu a chuť mám 😅 😅 😅