S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
7. led 2010

bambi vidno, v rifliach už mám napasovanú riť. 😢
a minulý rok som sa bola aj ja so strašou korčuľovať, som sa postavila ani neviem po koľkých rokoch a nezabudla som. 😀 😀 😀 😀 Len na druhý deň bola svalovka. 😀 😀 😀

vanja
7. led 2010

bambi a my sme doteraz nerobili, ani pomaly nechodili nikde, ani na dovolenky ani na nejaké športové aktivity, pretože všetok voľný čas pohltila stavba, takže teraz máme čo dohánať, to zameškané,. 🙂

simona55
7. led 2010

mate pravdu baby moje,ja som si snimy pohovorila predchcvilkou aj z muzom aj somna dceru nahulakal,strasne plakala, bolelo mato ale, somjej to nedavala najavo a ten sprosty zat plakal tak isto snou, ved su este deti no ni nie? ☹ este zatial z izby nevisla lebo sa hanbi pret mm, a ja sa hanbim zanu. 😠 ale stou svokrou to skusim nech sa tam nastahuju, viem ja som to pokaslala mala som byt prisnejsia.no dost,uz o inom, 🙂 aj unas je krasny sniezik, dnes sme si pozicali sane od susedky, a trosku som povozila Davka, 🙂 tak sa tesil, ani do vnutra nechcel ist.aj mi sme vcera davali dole stromcek,ved uz len gule a pozlatko tam vyselo 😀 😀 ,ved akoby nie? ved ja mam viac mysi ako vani.

vladkaz1
7. led 2010

Ahojte kocky ja som este len teraz dosla .. no boli sme u nasich a bobovat sa mala spi jak drevo ja som unavena jak cert a moj v praci ..
Ano leti to bohaca ze 21 tyz. .... sak za chvilku je maj lasky cas .. ze teramin mam od 12 teho maja idealny do 26 maja ... takze si vyber 😀
berem podstivo to magne na krce noh a tak ..
No maly kope o dusu hruza ,,, az sa kolko krat ani uvolnit nemozem a snivaju sa mi uz 3 ti den hrozne sny hrozne .....
Simi to je mi fakt luto ze to tak prezivate doma s dcerkou .. hmm pokecaj si s nou veru
bambi no tepovacom od kamosky ma philips triatlon a tep som si kupila ,keby si vedela jaka spina s tej postele fuj a to som ju asi 4x tepovala ,no hruza islo to dobre najprv som to takym malym nadstavcom a koberce sa robia ako keby si vysavala hned tu vodu taha do seba 😉 takze to mokre neme uz dnes je vsetko vonave suche 🙂

vladkaz1
7. led 2010

pridala som aj fotky malej aj brusenko 🙂

bambi09
7. led 2010

Vladenka,dík za tip,no,tepovač nemám,ale zišiel by sa 😅
počúvaj moja,v Nay novom letáku som videla fixný držiak na plazmu aj s montážnou sadou za cca 900,- Sk,do 75 kg to udrží,keby ste chceli,choďte omrknúť 🙂 😉 a tie sny,to som mala aj ja,tiež kadejaké bludy,nemysli na to,Macko Pú je v poriadku,všetko bude ok,ani sa nenazdáš a už ťa vezú 😀 😀 😉 len to nepreháňaj s upratovaním už,si už v druhej polke tehu,tak sa viac hýčkaj,zaslúžiš si 🙂 🙂
vanji,no veď vy si tiež zaslúžite trochu relaxu a výletov,užívajte si to v rámci možností-ty s mužom lyžujete??
simonka,pravdu máš-veľké deti-veľké starosti,treba mladých nechať,nech sa aj sami starajú a zariadia si život,už budú rodičmi,tak musia 😉 viem,že si to vyčítaš,ale nemáš čo,jedine tak to,že dcérka nemala žiadnu antikoncepciu,ale tak už sa to zmeniť nejde,treba riešiť to,čo je,hlavu hore,bude dobre,neboj,ty máš svojich starostí dosť,nezaškodí,keď sa aj mladí trošku potrápia,tým sa len učia,ako žiť 🙂 😉
a že to nie je ľahké vieme všetci 😒

bambi09
7. led 2010

Vladka,a kde máš to bruško?? 😅 😕 šak ty si cenká,jak prútik 😅 😅 😅 a že 21.tt 😅 😅
ale peknučké ste,kočendy moje 😵 😵 😵 bude to chlapčeeeeek,na 1000% 😀 😀

vladkaz1
7. led 2010

bambi mas pravdu v ramci moznosti robim to co zvladnem ,dnes po pravde musela ist somnou babka velky kus az domov od nic peso lebo s kocikom sa vobec nedalo prejst a na z brucho tahalo ved to je namaha ...
nema ti niekt pozicat tepovac? chod s kobercom von vonku vyvalaj v cistom snehu a uvidis aky bude pekny
😀
Kukala si foto?

vladkaz1
7. led 2010

no nemam tam podprdu na tej foto takze ceciky ked su v podprde vylezie brusko ha .... a pozorujem na sebe ze vecer mam vacsie brusko nafuknute nez cez den ... nejako sa vecer nalievaj ale kozy mam teda statocne .. az ma bolia ,no som ozaj zvedava ci to bude ten chlop 😀

simona55
7. led 2010

vravy dcera ze ona to nemislela tak , ale ten jej trulko sa iba tuli strááásne ju miluje,neviem ci je este jeden takto milujuci chlap, 😀 😀 😀 uz mi slubili ze ale hlavne dcera ze uz sa to nestane.som jej vravela ked je nervozna nech sa oblece a urobi dve kla po dvore a bude vsetko ok.

simona55
7. led 2010

ozaj baby vydeli ste , v spravach ze bezdomovec nasiel vela euracov v cizme, v kontajnery 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😝 a kupil si dom, ale neviem ze co bolo dalej vie niekto otomto.?prosim info 😀

vladkaz1
7. led 2010

Simino vidis 🙂 dohodli sa...
No ja som to nevidela telku nekukam jak je rok dlhy 😀

simona55
7. led 2010

pred chvilkou som bola unich v izbe a tááák strasne sa lubili, boze,romeo ajulia 😀 😀 😀 ja ze nechvam to trva vecne, oni ze dufam. 😉 😉 vladi ozaj nieco otvojom brusku,vies co ani ja som v 5,a6mesiaci ani nemala brucho,a potom bolo zretelne ale velmi.aj tyi si chodila vela na wcko.? lebo dcera to roby stale.

vladkaz1
7. led 2010

simi ja som vela grcala veru a na WC chodim raz za 3 dni hruza
Dala som vam vecern foto bruska do albumu ... a stihla veru niesom 😀
Simi vidis tak asi to bude chlapcek ked aj ty si nemala brusenko

nikinka008
7. led 2010

Ahojte babule,,,dostali ste maila? 🙂 neskor napisem teraz mam malu za chrbtom nedaa sa 😀 😀

vanja
7. led 2010

ahojte niki dostala som ďakujem
bambi nelyžujeme, ale ak sa to dcére zapáči tak začneme aj my 😀
simi tak len nech nemajú také chvíľky častejšie 🙂
vladi ale to beží čo, veď zachvíľu nám rodiš 😀

vladkaz1
7. led 2010

baby hrozne ma bolelo bruchu musela som ist na zachod ,nenermalne az krce 😠 😝
vanji ano jak s detickami to leti ze???

vanja
7. led 2010

vladka veru, ja som len teraz rodila prvé a už tu ho na puberta začala 😀

vladkaz1
7. led 2010

No vidis moja ty mas este 2 kocky .. maju roznu povahu ?
nasa mala je hrozny jedos ale vie byt aj take pekne poslusne dievcatko .. len je hrozne oplasena predvadza sa v poslednej dobe a nepocuva ...
Dufam ze to obdobie bude rychlo prec 😅

vanja
7. led 2010

vieš ako sa hovorí, že každý vek má svoje čaro?
a povahy majú totálne rozdielne
staršia je taká bojácna, nepriebojná, ľahko ovplyvniteľná a mladáje neskutočný čert, to budeme mať roboty čím ďalej tým viac
😀 😀 😀 😀
ale to je asi tak všade.

vanja
7. led 2010

ale ťžko teraz škatuľkovať, možno ešte ostaneme prekvapení, čo bude z jednej aj z druhej 🙂

vladkaz1
7. led 2010

🙂 hm ved uvidite mozno si to vymenia nakoniec nie?
Ano kazdy vek ma svoje caro ale toto co uz stvara nas pokladik je moc ... to ma estelen 2R .. paneboze .. je priebojna nebojacna ,ale velmi oplasena ,nesustredi sa ani sa nedokaze sustredit na nejaku vec je tvrdohlava ,ale tak roztomila zaroven 😀

vanja
7. led 2010

to hovoríš o mojej?
😀 😀

vladkaz1
7. led 2010

no ved asi kazdy to ma doma ze? 😀

vanja
7. led 2010

ale dnes som si z teba zobrala príklad a mám všetko vyupratované 😀 😀 😀
ma normálne štartuješ, keď zapnem koňa a čítam že tu už máš zase vyupratované 😀 😀

vladkaz1
7. led 2010

pocuj ja uz to nenapisem bohaca ,lebo niekto si mysli ze sa chvalim ale vobec tak to nieje .. som proste chora z bordelu a teraz mam bordel napr. je vecer a nic sa mi nehccelo popratat 😀

vanja
7. led 2010

ja mám poriadok 😀 😀 😀 lebo som celý deň upratovala, len riad mi ostal v drese po večeri, ale kašlem naňho, šak aj ráno je deň 😀 😀

simona55
8. led 2010

dobre ranko, skoro som vstavala,sice ani moc nespala,ved Davidko bol chorucki,strasne kasle ,sopli,pritom som chcela ist dneska do mesta, povibavovat co treba k zvys,rodicaku,ale uz len na druhy tyzden.musim zobrat maleho k dokine.

jalao
8. led 2010

dobre ranko a tu sa este spi???? 😉
tu zase krasne nasnezilo a snezi dalej..., v noci som sla spat dost skoro...uz o jednej, takze dnes nie som az taka matoha 🙄 🙄 🙄 Tanicka si vecer zmyslela, ze zostane spat u segry a hoci tam nespala uz hadam pol roka, mala som obavy, ale zrejme to zvladli, lebo tam boli babska zostava - 3 dievcata, takze mali taku prazdninovu pyzamovu party 😀 😀 na roztiahnutom gauci, ja som to milovala, ked som bola mala...
Simonka, ja som to pocula, o tych bezdomovcoch, to bolo v Rumunsku, dobry extrem...muz odkladal uspory a skryl ich pred zlodejmi do ciziem a pani manzelka vramci predvianocneho upratovania aktivne tie stare cizmy vyhodila 😀 😀 😀

simona55
8. led 2010

ahoj jalao,to bolo vrumunsku? ja ze tu 😕 no to je jedno,pre manzlov s,ola a pre bezakov stastie, 😉 jalao preteba o jednej je skoro spat? preboha unas je uz spica ked vydrzim do 21 nespat hore.a ozaj Vani ty nemas chalana? prepac ja som si to teraz vsimla,ani netuzis mat?.Jalao aj naseho Davidka si chcu sestriny vzdy zobrat aby tam bol cez1 noc aj den,ale nejak ho neviem pustit,pritom viem ze by neplakal,ale aj tak.strásne som nanho naviazana a on namna. 🙂 🙂 🙂 🙂 maminkyn milacik,aj ockov asi este veci.