S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

učia ich bez palíc, asi aby si neublížili hneď na začiatku, tak pošli foto 😀

frisbee
autor
8. led 2010

to sa to machruje,keď niekto nie je trpaslík 😀 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

jáj teta fris 😀 😀 😀
vieš ako sa hovorí, dobrého je všade málo 😀

frisbee
autor
8. led 2010

no ja by som mohla byť aj horšia 😀 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

ale nie si hádam 😀 😀
veď z teba dobrota vyžaruje
žný tískam tvrdé bobaľky, čo sa zvýšili a zapíjam vínkom, aby zmäkli 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

ženy malo byť 😀 😀

bambi09
8. led 2010

fris,my malí-teda nízki sa utešujeme,že dobrého veľa nebýva 😀 😀 😀 a fotky budú len do PC-do rodinného albumu,nebudem vás tým zaťažovať 😀 😀 😀 tu máme hovienok až nad hlavu vždy 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

veď práve bambi že je to o téme, ktorú tu máme, takže nebudeš vyčnievať z davu neboj 😀 😀 😀

bambi09
8. led 2010

vanja,tak ešte bobaľky si vyhrabala??ja som naše zožrala po štedrej večeri celú misu 😅 😅 😅 mňáááám
a vínko je dobrý nápad,idem si kvapku naliať-nazdravie 😀 😀
a s tým o fris súhlasím-dobrého veľa nebýva 🙂 😉

vanja
8. led 2010

bambi som natrafila teraz na inzerát, ohľadne tých kníh čo som ti písala, predáva ojazdené, takže som jej poslala maila či je toešte aktuálne. Dúfam že ešte je.

frisbee
autor
8. led 2010

ve´d preto by som mohla byť horšia...a vyššia,tak som to myslela 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

a nesneží, a ty si na lyžiarskom zájazde 😀 😀 😀

bambi09
8. led 2010

vanji,ok,my ti pozrieme v Poluse alebo inde v Panta Rhei,len daj vedieť,či si nekúpila skôr 🙂 😉

vanja
8. led 2010

fris daj si aj ty vínko, bude ti veselšie 😀 😀 😀

vanja
8. led 2010

bambi ok
a fris daj si vínko, tebe budeveselšie skôr ako mne,lebo vieš kým mne to dôjde až dole.... 😀 😀 😀

frisbee
autor
8. led 2010

baby,my sme dnes večer zistili,že sa nedostaneme do bankomatu pre prachy..furt sneží...no to bude sranda,neviem,prečo sme si nevybrali minule v Znojme 😠

vanja
8. led 2010

aspoň ušetríte 😀 😀
aj tak by si len somariny nakúpila, prípadne jedlo 😀 😀 😀

bambi09
8. led 2010

ešte som našla toto-Martinus to má 🙂
http://www.martinus.sk/?uMod=list&uTyp=search&u...
fris,fúha,to je teda problém 😒 😒 😒

vanja
8. led 2010

hej ale ostatné mám a je tam iba 4, 3 je vypredaná a 2 tam nie je
ale počkám na tú baby kým sa mi ozve
diky

nikinka008
8. led 2010

babule dala som fotky malej do albumov tak sa mozte pozriet 🙂

nikinka008
8. led 2010

aj v tom druhom su 😉

bambi09
8. led 2010

dobre vanji,daj vedieť,ktoré máme pozerať-čo nemáte 🙂
niki,pozrieme a ideme haji,dobrúúúúú babule 😵 😵

frisbee
autor
9. led 2010

dobré ránko..fuj,sa mi sníval hnusný sen,musela som vstať,že nám po byte chodili nejakí bezdoovci a vetko brali,aj žiarovky z lustru,že som furt revala,aby to okamžite vrátili 😕 😕 😕
oko je vonku,v noci padal mrznúci,celá ulica lopatami oškrabáva chodníky,dnes má byť odmäk a poĺadovica....

kukla som na správy...no pekné teda:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/pocasi/clanek...

niki,krásne fotečky 🙂 ...haha,strkajú dieťa do kufra... 😀

nikinka008
9. led 2010

fuuha fris riadne kalamity tam mate 😕 ...hehe vrukach mala vsetko co potrebuje mobil a utierky 😀 😀

nikinka008
9. led 2010

poradte co dnes varit ja fakt neviem 😖

vladkaz1
9. led 2010

cafte len na rychlo mala uz dnes vrcholne neposluchala a nicila si hracky vsetko sme zabalili do mechov a kociky kuchynku no proste vesetko vsetko je v pivnici akoze sme vyhodili .. ma zakazanu telku a hracky kym si neuvedomi co robi .. no neviem ci to 2 rocnej pomoze ale ked chce a rozumu dost .. popisala nam tu novu bielu sedacku s perom a nejde to dole a rano si lamala kuchynu .. papuluje a neposlucha ..
Inak nic nove prajem pekny den som nasrata nem ani hcut pisat a citat

nikinka008
9. led 2010

vladka velmi sa nenervozni aj ked urcite z toho nervy musia byt 😖 snad mala pochopi co robi zle ked si jej zakazala a vzala hracky 😉

vladkaz1
9. led 2010

Niki nerozculujem sa proste sme to zbalili schovali a hotovo ma uplne prazdnu izbu 😅 , horsie to kvantum hraciek bude upratat a dat na svoje miesto ☹ ,zas budem mat robotu na viecej ,ale nakazal muz a on chcel ozaj vyhodit hracky ku kontajneru a ja mu hovorim co si blazon? A ja budem davat zase tisice za hracky 😀 taky bol nasraty
varila som vcera chrenovu kremovu omacku knedllu a kare udene ,a my sme mali s malu parenne buchty

nikinka008
9. led 2010

ale kdeze hracky vyhodit to nie ale dobre ze ste jej ich skryli a este stale neposlucha?...

vladkaz1
9. led 2010

teraz spi a vo svojej postielke ma taku este asi 25 rocnu a je velka .. a nechce tam spat a ked je zle tak aj sat sa tam da .. chcem ju odnaucit ze spava len pri nas ,je to neunosne ...
Hmm mozno sme si mali skor zmysliet robit poriadky a nie az ked ma take zachvaty zlosti krpata .. vsetko sa jej dovolilo ,len podporovalo a tak to je teraz ..co by bolo dalej???