S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

langkofel
10. led 2010

no nic babulky nebavi ma tu cakat ci mi to nacita ci nie, idem ja spat, dobru noc vam prajem

bambi09
10. led 2010

langoška,neboj,zvládneš to,prežila si aj horšie veci,si silná baba 😵 😵 😵 a teda dobrú nocku,aj mne to ide strááášne pomaly,ten koooooň 😠 😠 😠
fris,zaboč radšej do BA,dáme kávičku 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. led 2010

aj admini niekde písali,že sa pomaly načítava,že sa to opravuje...dobrú,langoška 🙂

bambuľa,neboj,zabočím 😀 😀 😀 😀

bambi09
10. led 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no,aby nie 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. led 2010

ach bože,takú hromadu mám žehliť,nejde mi furt spať,tak budem teraz v noci...haha,s novou žehličkou 😀

bambi09
10. led 2010

ejha,bude premiéra?? 😀 😀 😀 tak nech ti to ide šup-šup,ja až zajtra,aj stromček odložíme,stačilo 😅 😅
my máme Silvester,pozeráme v telke 😀 😀 😀

jalao
10. led 2010

ahojte, tak čo tu nové? 🙂

bambi09
10. led 2010

čo tu nové nerieš,čo ty máš nové??skúšky v suchu??? 😀 😀 ako nie že ťa do toho nič,ale čo furt riešime??? predsa sex,hovienka a momentálne aj kopu na žehlenie a kalamitu 😀 😀 😀

jalao
10. led 2010

ano, bambi, matiku mám v suchu, som strašne šťastná. teraz nemôžem dočítavať, zajtra v robote to prebehnem...píšte trpajzlice, ja idem makať. V piatok mám exkluzívny den...o druhej skúšku a večer ideme na ples.. 😀 😀 😀

nikinka008
10. led 2010

to co stym konom?nie a nie satu dostat 😝 a este jeden sprosty anglicky sused teraz nieco bucha rovno vedla nasej izby kde spi mala uz sa raz zobudila 😠 este takych hlupych ludi ako su anglicania ste nevideli este 🙄 😠 uz mam nervy.. 😖

nikinka008
10. led 2010

jalao blahozelam ku skuske tak vidis ze si to zvladla,sikulka 😀 😉

jalao
10. led 2010

niki, ved sa hovorí, že kludný ako angličan... 😀 😀 kalamitu ešte máte stále? lebo tu už druhý den len prsí... 🙄

nikinka008
10. led 2010

😀 😀 ale kde ze sneh uz mizne teraz vonku prsi a co som pozerala tak ma prsat aj dalsie dni 😖

bambi09
10. led 2010

julka,tak vidíš,ples bude za odmenu,že urobíš skúšku 😀 😀 😀 juj,ja by som šla plesať,si mi chúťky narobila 😅 😅
niki,buď rada,že nemáš nad sebou takého sprostáka,ako my,ale verím,že to človeka vytočí,u vás nie je nočný kľud o 22:00??? 😕 😕 😕 u nás niekto búchal celý deň,ale niekde na boku,takže to nebolo až tak hlasné,ale aj tak nechápem,prečo to musia robiť skoro každú nedeľu 😠 😠

nikinka008
10. led 2010

bambi oni nocny klud nepoznaju 😠 raz som sa v noci zobudila na strasne hlasnu hudbu aj mala sa v kuse prehadzovala vedla nejaky rusi si robili party a to bolo asi 2 hodiny rano akurat mm dosiel z roboty tak sa ma pyta ci mozeme spat a ja ze nie tak volal policiu iba upozornil ze co sa tu deje a potom siel zaklopat a vravi ze vedla mu male babatko a manzelka nemozu spat tak to potom hned stisili 😖 ale uz boli opity 😝 ...pootm o chvilku to zas dali nahlas ale nakoniec stisili a bol uz klud 😖

vanja
10. led 2010

ahojte baby, ažterazsomsa sem nejako doplazila.
fris díky za fotky, pekný domček, a tá kuchyňa kedy bude? Už si sa dohodla s oko? 😀
nika nič nenarobíš, suseda si nevyberieš. Ale je oaspoň rozumné, že to takto ukončili, že si dali od manželapovedať
jalao, gratulujem ku skúške a piatok to neprežeňs alkoholom. 😀 😀
vladka, ani ja nekupujem predražené. Našťastie mám kopu vecí pre malú po sestrách a po švagrinách, takže som iba niečo nové dokúpila a mám čo obliekať. No posteľ tiež chceme kúpiť už do detskej, ale zatiaľ je iba v postieľke. Tú mám ešte manželovu, má niečo do 40 rokov. Ale poslúžila.
🙂 simi a dnes čo tak skoro si šľa ľahnúť?
langoška, len pevné nervy, ono to prejde. Akoľko má rokov? Moja staršia bola od pol roka s mojou mamou, nakoľko ja som nastúpila do práce. Tiež jej veľa toho dovolila. Ale prešlo ju to. Ale niektoré návyky vidno dodnes.
pozdravuejm aj ostatné dari, veri, a snáď som nikoho nevynechala.

My sme boi aj dnes vonku, ale bola strašná hmla. Aleaspoň sme sa trocha prevetrali. A mali sme rodinnú pohodu, hrali sme Dostihy a sázky. Prvá som skrachovala. 😀 😀 😀

bambi09
10. led 2010

vanjuša,hmmmm a ja som od macochy,nééééé??? 😒 😒 😒 😀

jalao
10. led 2010

vanja, tak ty tiež ponocujes? Dakujem za podporu, som strašne šťastná....hroznú úľavu cítim. Faktom zostáva, že už drvím na tú dalsiu prekážku 😉 , chcem ešte nejakú polhodku potiahnuť a idem spať. Ráno vstávam do rachoty. Co bude s nami na plese, to ti teda nezarucím 😀 😀 😀 Hlavne sa chcem dobre s MM zabaviť, on to celé menežuje, tak je tiež vystresovaný, snažím sa mu pomôcť, v čom môžem, ale bremeno je na ňom, tak uvidíme, verím, že to všetko dopadne dobre.
My sme dnes mali rodinné posedko, syn bude mať v stredu meniny, tak tu boli naši a švagrovci, chystala som poobede okrem varenia obedu predtým aj nejaké misy a šalátik a babka mu upiekla obľúbenú banánovú tortu 😉, inak uplná pohodka. 😎 😎 Stromček sme stále nechali 😝 😝 😝

veronkaj
11. led 2010

dobré ráno v novom týždni babulky, priebežne som vás pozrela, no nakupuvať sa vám zachcelo, 😀 ved aj to treba.

od dnes sa kruto bude makať aj u nás v práci tak mám čo robiť,
dnes som v noci vôbec nespala, tak som išla do práce už o 5,00 poupratovala som a teraz si ešte pozerám po nete čo potrebujem.
Večer sme mali výmenu názor a mám dosť, takže asi tak,

dcéra mi dnes išla po dlhom čase tak ako vám maminy do práce tak tá má stres od večera toť vsjo.
prečítam si vás priebežne a ozvem sa.

veronkaj
11. led 2010

a aby som nezabudla, ďakujem za meili idem prezerať. 😉

simona55
11. led 2010

ahojte,a dobre ranko,dnes som skoro stavala,ved uz konecne 🙂 sa zacal normalny kolobeh,deti v skole,mm robote,uz uz , cize len syn je v skole,mladsia dcera ta zas cez vykend ochorela ,ze vraj mandle a kasle, 😒 a pritom uz vobec nechcela chybat zo skoly,ma vela hodin vymeskanich.no ale co uz,bambulka dakujem za opitanie,Davidko sa ma uz uz lepsi 🙂 ale este kasle,ale uz horucky ustupili,no a syn ci bol na disce,ani pocut nechce,a pritom ked nemal dovolene táááááák papuloval,ze jeho spoluziaci vsetci chodia a on musi sedet doma. 🙂 tak som ho pustila,a teraz?ani pocut nechce. 🙂 🙂 langofel ako stare mas deti?musim sa priznat,ja ked sm davala detom zakazy,a vykazytak to som nadlho nikdy nevedela dotiahnut,taky boli prefikani ze si to vyprosikali,a pre deti vsetko urobim. 😀 teraz uz pojdem na auto bus ,idem mladej sa popitat na soc.poistovnu,lebo ju chce lekarka vypisat na ryzikove,ale este som si neni ista co ma 270splnenich no a este tu moju rpidem povybavovat.a ozaj niki preto som isla tak skoro spat, lebo maly sa uz chistal hajat, a ked som tam tak lepsie zaspi, 🙂 no a ked som tam tak uz aj ja zaspim snim. 😀

jalao
11. led 2010

dobre ranko Darinky 😉 😉 VEronka, vy si radsej ziadne nazory nevymienajte, lebo ta to vzdy len rozladi 😝 😝 😝 . Ale nie, chapem to...Nase decka tiez dnes po dlhej dobe vstavali, vecer sme ich nahanali do posteli, aby vladali rano, aj boli celkom ustretovi a uz o 7 sme vsetci padali z domu vystrojeni 😵 😵 , tak nech im ta disciplina este vydrzi, ved o 2 tyzdne sa uz budu znamky uzatvarat, tak ten napor trochu polavi. vo februari mi idu obidvaja na lyziarsky, tak sa vytesuju, sneh dufam vydrzi...
tak prajem uspesny rozbeh noveho tyzdna vsetkym!

veronkaj
11. led 2010

jalao aj tebe dobré ráno
ja som si vymieňať nechcela, niečo som sa pýtala a poslednú dobu reaguje podráždene a potom som si v podstate nedala, lebo som začala hovoriť niečo a po dvoch slovách začal to čo vždy a vykričal mi čo som nikdy nepovedala a čo vôbec tak nieje a ..... nakoniec z neho vyšlo že robí len samé ústupky a... ani psa že nechcel ani nič a ešte aj polavil že si ma vezme aj ked je to preň len zdrap papiera a v podstate aj tak to nikomu nepovedal ani synovi a ten sa zase dal dokopy z tou... mladou takže veselo. Nakoniec ako vždy ja som tá najhoršia čo chcem len zle a tak... čiže zase z toho vyšlo pre mňa asi tolko, jeho syn je jak princ nedajbože mu niečo povedať aby as nenahneval a treba mu robiť full servis tak ako celému domu a osadenstvu, nič sa nepýtať nič nechcieť a nezabudnúť na rozmaznávanie a škrabkanie, a po jeho vyjadreniach asi tak medzi riadkami, že vlastne mi robí láskavosť a premáha sa že mi dal ten prsteň a v podstate ako vždy pokial som ticho, robím a snažím sa je dobre akonáhle sa na niečo ozvem už len vyčítam a rýpem,,,,,,
no tak som celú noc bola hore a oči mala ráno jak angorák a už som čakala kedy bude aspon akotak doba ísť do práca pred piatou som sa obliekla a šla takže pekný začiatok týždňa,
Dnes ked prídem mu pekne v kľude vysvetlím, ako sa správa jeho syn a že ja som aj tak ticho a ani o tom nevie aj tak ešte mňa zdupe a že o psa sa aj tak starám ja s dcérou a oni akurát naň nakričia alebo si ho mladý vezme na hranie s partiou ale ani vodu mu nedajú, a nemusí mi robiť láskavosť, ja som preň robila zatial všetko z lásky lebo som v danej chvíli verila a chcela pomôcť a nemusí mi robiť láskavosť aj tak sa hambí priznať kamošom a známim že sa chcel ženiť tak to nepotrebujem aj tak jeho predstava svadby je že dooobeda si mám nachystať občerstvenie pre rodinu, potom ísť povedať áno a potom sa u nás všetci pohostia a obsluhovať ich budem ja veď mi to ide. lebo treba šetriť. a môj argument že aspoň na obed by sme mohli ísť vraj drahé a už som raz svadbu mala.takže tak. ako sa vraví minule ma navštívilo šťastie - prišlo sa rozlúčiť.

tak a pekne som sa tu vyžalovala a teraz hor sa robiť, nebudeme si predsa kaziť všetci deň kvôli problému, ktorý musím niesť ja,

dobrá správa je že som si kúpila notebook takže sa pracuje aj na intern. pripoj. doma.a budem vás môcť pozreiť aj večer 😉

nikinka008
11. led 2010

Ahojte..vonku je hnusne pocasie 😖 asi bude zas prsat a vsetko je zamrznute dufam ze ke pojdem do skoly tak ma niekde nenatiahne 😀 😀 ...a taaka som dnes leniva 😔

nikinka008
11. led 2010

simi aspon si sa dobre vyspinkala 🙂

nikinka008
11. led 2010

veri tak to naozaj nieje pekne ako sa k tebe sprava a vyuziva na vsetko 😖 tak krasne ta poziadal o ruku a teraz toto? 😕 no fuj 😝 ja by som tomu jeho synovy full servis nerobila to urcite nie 😠

veronkaj
11. led 2010

nikinka a čo mám robiť, a vidíš aj tak je zle starám sa o nich lepšie ako jeho mama a bývalá a aj tak je zle. dnes mu ten pekný prsteň vráti, nech ho dá tej, na ktorej mu bude záležať, bude si ju vážiť a bude vedieť prečo jej ho dáva a nielen pre to aby cúvol a potom vyčítal to keď si niekoho túžim vziať znamená strašne veľa a nielen tak a ešte tvrdiť, že mu to jedno preňho je to len zdrap papiera,
no nemám inú možnosť nikinka, mám dcéru, chodí do školy teraz si už zvykla a veď on nič nerobí zle ani nehovorí nič zlé. tak čo už s pánom dokonalým, nemám už žiadne sny, túžby, nemám rodinu, mám len dcéru a punťa a povinnosti. takže je to jedno.

a teraz veselšie, ráno som sa skoro aj ja natiahla všetko bolo na ľad , aj som stála na kopčeku, odbrzdím a nič auto sa ani nepohlo, normálne som musela pridať plyn a by som ho dostala z ľadu

frisbee
autor
11. led 2010

čaute moje,ja som sa včera potom už nedostala na net,nenačítalo mi to koňove stránky 😕 😕 😕 😕 .
niki,to som si všimla,že sú Angličania divní a nepraktickí,u susedov tiež oslavovali jak blbí a revali aj na terase,ktorá je hneď vedľa našej spálne a po chodníkoch sa motajú ako blbí,idú v protismere a neuhnú,zavadzajú,na schodoch v metre ani nehovorím a večer všetci stoja ožratí pred krčmami...to som ešte nevidela,nechápem,ako mohli ovládať polku sveta 😕

veri.....za prvé,už som ti písala,že chlapi si pamätajú,respektíve nepamätajú,čo im žena povie,lebo to otočia po svojom..naša mladá tiež od piatku hovorila,že musí ísť do Brna na sústredenie a nevie,ako sa tam v tej kalamite dostane,až pre ňu prišiel jej otec s veľkým autom,čo sedí dobre na ceste a mm sa divil,že nevedel,že ona ide preč,že nič nehovorila,tak sme sa do neho pustili,že celú dobu sme premýšľali,ako sa dostane z domu...on to proste nevnímal 😀
za druhé..netráp sa,ale to s tou svadbou by som mu dala vyžrať,to bolo hrubé,ty si sa ho neprosila,aby ťa žiadal o ruku,fúha.... 😕 😕 😕

...a všetky ostatné vás zdravím a bozkávam,baby,ešte nad ránom tiekol sneh a voda ulicou,tera všetko zmrzlo,mm letel rýchlo autom nakupovať a do bankomatu,nevieme,čo ešte príde..

veronkaj
11. led 2010

frisbee ahoj moja ja viem, lenže vieš ako čo sa dá mu pomôžem, platím účty bez reptania aj ked si dom užijem akurát pri šporáku a večer ísť spať aj to čo by som keby sme boli spravodlivý nemala, za celý čas čo mám kartu k dispozícii som si ani 1,- nepoužila pre seba že pre radosť alebo tak ako jeho bývalá dokázala za mesiac aj tisíce,-varím každý deň hoci pred tým boli radi ked mali raz za 3 dni, upratujem a všetko, som ticho ked mladý sa chová ako v hoteli a ked som chcela aby mi do pc dal jeden program a poprosila tak to bolo rečí či to neviem sama a tak a potom ked som chcela niečo povedať ešte ani nevedel čo už vrčal po mne tak som len čumela, ako nemá doma kľud, a podobne a ako ho chcem štvať proti synovi a to len preto že som mu povedala nech mu vysvetlí že aspon tanier nech si umyje pretože ťažko potom dcére vysvetlím, že maká a on nič.
nakoniec som ja tá zlá. a to bolí ked robíš pre druhého všetko aby bol šťastný, spokojný a riešiš s ním jeho starosti a potom sa vyvrši a je jedno čo poviem aj tak budem ja tá zlá. bolí to., veľmi , on však si môže zo mňa uťahovať, kritizovať a všetko ja nič.

ja som tiež ráno tancovala na lade jak koza tak sa to hádam než pôjdem trochu roztopí, nerada by som nabúrať alebo polámať seba,

nikinka008
11. led 2010

fris dobre si to napisala to su otrasny ludia 😠 som myslela ze mala ani nezaspi lebo vedla zase nieco buchaju akoby isli zburat cely dom ale bola uz dost unavena tak jej ani to velmi nevadilo jedno stastie 😖 ...
veri ozaj mu chces vratit prsten?a mozno ze robis dobre uvidis ako zareaguje ci sa nespamata 😖