S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vanja
12. led 2010

langoška lae maškrané sú až vo februári, ešte dočkaj 😀

langkofel
12. led 2010

juj vanja to si pis ze vo februari sa vyobliekam, my vzdy chodime s malou v maskach, tu im to riadne hrabe, ja som to tie prve roky nechapala...ides do obchodu a pokladnicky v maske , v banke ma uradnik zelenu parochnu, a tak ja som sa nehorazne prve roky sulala... A teraz mi hrabe ako im 😀 😀

vanja
12. led 2010

neboj aj k nám to za pár rokov dojde, tak ako valentín, ako halowenn, či ako sa to píše....
a my pekne ako opičky....... 😀

langkofel
12. led 2010

idem hajat bo rano sa nevytrepeme do skolky, ja mam volno, ale malej som neprezradila, bo by chcela byt doma so mnou 😀 😀 😀 , hrozna mater som, co? tak dobru.

vanja
12. led 2010

dobrú langoška 😀 😀 😀 😀 😀

vanja
12. led 2010

a sociálku na teba pošlem 😀 😀 😀

nikinka008
12. led 2010

Ahojte az teraz som sa sem dostala 😖 dnes bol strasny den....u susedov uz od 8 rana vrtali do stien jak blazni vlastneho slova sme nepoculi 😠 takze som sa rozlucila s tym ze mi dnes mala zaspi,nakoniec zaspinkala ale horko tazko v kuse sa strhavala na ten strasny zvuk ktory ju nakoniec asi po 30 min co spinkala aj tak zobudil 😖 na obed mi vobec nechcela jest neviem co je snou v poslednych dnoch a do teraz jej tak chutilo ze som jej nestihala davat papat...vecer si asi 2-3 krat potiahla z mlieka a tobolo vsetko ale zaspala...potom sa asi 2 krat zobudila a nechcela uz zaspat este teraz tu sa hrala do pol11 ale mm ju uz vzal hore do izby zatal je ticho snad uz ajj spi 😖 a este k tomu jr cela vyhadzana nejakymi vyrazkami chudatko a neviem vobec z coto to moze mat,myslim si ze z tych obruskov co pouzivam na utieranie vzali sme jedny na oskusanie tesco obycajne take v bielom valeni a od vtedy sa jej na zadocku zacali robit cervene vyrazky a zrazu sa vyhadzala od hlavy az po paty...alebo dufam ze nema nejaku alergiu na nieco co zjedla 😒 ach jaj...este k tomu nemozem uz ani tv pozerat lebo nam nejde ani nedej zo slovenskych programov z nicoho nic to prestalo ist mame ten skylink 😝 takze mi uz z toho ticha sibe vtedy aj ked som nepozerala stale ale aspon mi tu nieco hucalo 😀 ... ☹ 😠

nikinka008
12. led 2010

a este aj ten kon tu nejde poriadne 😔

nikinka008
12. led 2010

vladka aj mne zistili ked som bola tehotna ze som chudokrvna 😕 kazdy mi stale hovoril preco som taka biela 😖 tak som brala nejake vitaminy na to zelezo aj teraz by som mala ale neni na to cas 😀 a este sme aj s mm ali rovnaku krvnu skupinu tak som musela dostat taku injekciu aby mala bola v poriadku 🙂

nikinka008
12. led 2010

fris dnes davali spravy aka je kalamita v cesku 😕 tak to je dobre ze je tento rok tolko snehu lebo inak by sme ta mali stale len v zahradke 😀 😀 😀

nikinka008
12. led 2010

fuuuu to co boli za fotky? 😀 😀 😀 ...a to bol pipino aleb pipina 😀 😀 hrozne zeny 😝

nikinka008
12. led 2010

a kde je vladka dnes tu asi nebola alebo som prehliadla 😕

jalao
12. led 2010

ahojte, tu sa dnes nespí? 🙂

jalao
13. led 2010

niki, mrkla som tvoj album....vy ste dali malu tu pokrstit? to zlaté 🙂 🙂 , muž je fesák, to sa musí nechať, ale vy ste mladučkí človiečkovia 😉 😉 😉 , ale zvládate všetko prima!! Malá tam má rozkošné fotečky...ako ju voláte, ked má 2 mená? ci kazdý po svojom? 😀 😀 Ozaj, a pokrstili ju aj ako Jess? U nás by s tým mali totižto nááááramný problém.... 😒 😒 😒 😒

nikinka008
13. led 2010

jalao..jasne ze doma sme ju pokrstili 🙂 😉 ...heh a za mm dakujeem 😀 😀 ...snazime sa to ako tak zvladat aj ked nie vzdy to je prechadzka ruzovou zahradou ale tak co uz 😅 ...my sme nemali ziaden problem s jej menom normalne ju pokrstili Sara Jessica.....ale volame ju len sarka to ked ona bude velka tak uz nech si vravi ako chce SJ 😀 😀 ...a preco by to bol problem u vas hm?ved kazdy si moze dat meno pre dieta ake chce 😕

veronkaj
13. led 2010

dobré ráno babulky

tak ako čítam nie som sama čo má problémy s koňom, teda myslím modrého, aj mne sa zle načítava a ide pomaly a fris ty sa len pekne prihlasuj,

fris, s tým snehom a ladom to je nepríjemné, a to môžeme byť radi, že nie sme ako v iných štátoch, inak ten tvoj dom by som si skúsila taký strašidelný nachvílu, mám rada strašidelné veci aj ked sa potom bojím, jedine kedy sa nebojím ničoho je ked som riadne nahnevaná vtedy by som aj hada nakopala do ritky a to sa ho bojím viac ako čerta 😀

nikinka, - ja som mala v paneláku nad sebou strojovňu a ked sa pokazil výťah tak to bol lomoz a škripot takže viem plne pochopiť ako ste to mali

darinka a ty kde si????? dúfam , že je všetko ok

vanja - no niekto si užíval, tak to má byť a opakuj častejšie, jednak aby si sa zdokonalila a jednak lebo aj to treba chválim ťa

langkofel - ja mám tiež posledné dni blbec a riadne takže zdása že je to víriusové

babulky, ostatné dočítam priebežne
inak podávam hlásenie:
včera som povedala čo som mala na srdci, a nič zo všetkého jediná reakcia bola že nemám chcieť prevychovať jeho syna a k téme o prsteni že ma ľúbi a nemyslel to až tak ako povedal a že ma chce. viac mi nemá čo povedať a že ved ma vypočul (jedným uchom dnu a druhým von). a tak sa ide po starom
a ešte na tému dieťa mi povedal jasné že nie nechce v žiadnom prípade dieťa. takže asi tak ak sa náhodou niečo stane tak viem, že za ním ani menusím ísť, a môžem ísť bud na interupciu alebo sa vrátiť domov a vychovávať sama. ale dobré vedieť.
takže tak. a teraz ešte nejaký čas budem potrebovať stráviť všetko a nájsť zmysel prečo ráno vstávať teda okrem dcéry , ktorá je viac a viac samostatná a účtov.
a ešte perlička mladý zase chodí s tou kočkou čo sa rozišli už po x krát najnovšie ju nosí potajomky večer okolo 23 domov ani topánky dole nenechá vezme si ich do izby a potichučku idú k sebe a potom cez deň popozerá či je niekto pri vchode a ked nie prešupnú sa von. no super. nejako ju rýchlo prešlo čo vyhlásila, že k nám viac nejde, kupuje mladému kopec vecí a tak si ho drží a ked sa pohádajú zase mu nejaké tričko alebo tak kúpi a zase sú spolu. No veselo a tak si idem zvykať že som vlastne v drahom podnájme, kde si nemôžem nič urobiť ani podla seba ani nič povedať len robiť a platiť účty.

inak babulky neviem čo je tento rok ale už 3 ľudia dostali v okruhu známych výpoved dohodou a to len preto lebo šéf chce ušetriť. u vás je to ako??

darina60
13. led 2010

Ahojte, som tu čítam Vás len nepíšem, lebo mám hrozne práce, do piatku mám termíny na takú veľkú prácu, ide mi to pomaly a čas uteká.... Pozdravujem Vás, ďakujem za mailíky ktoré mi posielate, vidím, že nočná smena sa rozbehla, tak dúfam, že aj bezomňa to tu bude fičať dnes aj doobeda 😀 😀
Veri drž sa a podľa mňa moc na neho netlač, /moja skúsenosť z týchto mesiacov/, lebo sa budeš viac a viac trápiť. A s tým dieťaťom je mi ľúto, viem, že by si chcela a ešte nie si taká stará 😒 😒

frisbee
autor
13. led 2010

čaute,ja so včera išla skoro spinkať,haha,nastavila som si budík a prd,zazvonil,ja som ho vypla a spala ´dalej...ideme pre mladú k vlaku,ešte teda neviem kedy,tak sa civilizujem 😀

nikki,to mi poslala kamoška,fuj,to tam tým babám vyrástlo ako berú tie hormóny a prášky na svaly,ble... 😝
veri,netráp sa,ono sa to nejako vyvinie,hlavne im nerob poskoka,musíš nastaviť mantinely...vladenku by som poslala na tvoje miesto,tá by ich postavila do late 😉

dari.....srdiečko,už si si kúpila niečo pekné na seba?Užívaj si výpredajov,zájdi si niekam s kamoškou,plánuj si svoje voĺno,po tom polroku potrebuješ relax 😉

ahojte všetky,koho som zabudla 🙂 🙂 🙂 🙂

nikinka008
13. led 2010

veri a ten prsten si mu vratila?a ty by si chcela babo a on nie?potesi 😖 ked ta lubi a chce tak preco sa tak potom sprava,ja ich nikdy asi nepochopim 😝

darina60
13. led 2010

Niki, veru to som sa chcela aj ja Veronky spýtať.A s ostatným absolútny súhlas 😠 Ty chlapi sú ani nechcem povedať čo 🤐 🤐 ,

veronkaj
13. led 2010

nikinka, darinka tak takto
včera som okrem iného mu povedala aj to, že ked mi dal ten prsteň tak som bola šťastná a myslela som si, že hoci som vedela že sa ženiť nechce že mu predsa len začalo tak na mne záležať a tak ma ľúbi že sa rozhodol, že ma chce mať viac ako priateľku a milenku ale ako manželku so všetkým čo to obnáša aj v dobrom aj v zlom a že si ma natolko proste váži a miluje a potom ked mi teraz to vyčíta a nakoniec že ja som ho k tomu dotlačiala a že mi ustúpil aby urobil radosť je ochotný si ma vziať a že preň to aj tak nič neznamená tak hovorím to nemusíš vôbec robiť, ja som ťa k ničomu nedonútila a ochotný na to byť nemusíš takú vec musíš cítiť a hlavne chcieť zo srdca tak si ho môžeš klľudne zobrať a dať tomu a vtedy kedy uznáš že to má význam a robíš z lásky,
nepovedal nič, potom po hodine som povedala že som to myslela vážne a môže si ho zobrať je na stolíku. povedal že ma miluje a chce si ma zobrať lebo to tak cíti a že bol príliš nahnevaný a tak povedal aj to čo nechcel (podla mňa to tak myslí ako to povedal v hneve) a tak ho zatial mám ale som sa zaprisahala že sa ho viac sama od seba na tému svadba neopýtam nech si robí ako chce aj tak nechce ani aby sme z rodinou mali obed v reštike vraj mám urobiť doma.

a dieťa som chcela ja pre x rozumných dôvodov aj s tým,ž e by som predala byt aby sme riadne znížili úver aby nás nezaťažoval a on nechce napriek všetkým argumntom takže už ani to sa nebudem pýtať a od kedy sa v ich roidne narodilo dieťa tak aj tak nás stále podpichujú kedy budeme aj my aj nám nechávajú výbavičku a kočík.

prečo sa tak správa nechápem ani ja takže tak
darinka a tiež súhlasím s ostatnými chlapi sú... a to čo poslala nikinka že po svadbe plne sedí a to ešte nie som ani po svadbe

nikinka008
13. led 2010

veri dobre si mu povedala a mala si mu ten prsten aj nechat na stoliku 😖 ked raz vravi tak a inokedy zase inak...a este aby si ty na svoju svadbu behala doma okolo sporaka a obsluhovala,vedby z neho neubudlo keby ta vzal do restauracie bez problemov kde sa o vsetko postaraju no nemam slov 😖 ...veri vidno ze ty robis vsetko preto aby bolo dobre a kto to oceni 😖

nikinka008
13. led 2010

darinka a ty sa mas ako doma je vsetko v poriadku,manzel pocuva? 🙂

frisbee
autor
13. led 2010

darinka má veĺkú varechu a poriadok si doma zaistí,že ,dari 😉 😉 😉

veronkaj
13. led 2010

frisbee tak mne by sa občas zišla doma nie veľká varecha ale už lopata. 😀

inak babulky poradte mi pred sviatkami som padla na schodoch a narazila som ruku dlaň pri prstoch a bolelo to pri pohyboch prstami teda ten posledný klb čo ide k malíčkovmu prstu a po sviatkoch mi to nedalo išla som na rtg a je to vraj len pohmliaždené mám si dávať fastum gel, dávam bolo trošku zlepšené ale ako som prestala tak je to znovu čo s tým nemáte nejaký dobrý recept na také niečo???

vanja
13. led 2010

no tak ženy povinne si dnes ide každýá kúpiť veľkú varechu a bude pokoj. Veď kto je hlava rodiny? No my nie? 😀 😀 😀

nikinka008
13. led 2010

ach jaj dnes tu uz zase buchaju mala spala len 15 min potom sa zobudila na ten hluk chudiatko vobec sa nemoze poriadne vyspinkat uz mam toho dost 😠 🙄

darina60
13. led 2010

Fris díky, nevedela som ako mám Niki napísať diplomatickú odpoveď, ale Ty si ma zachránila 😉 😉
Veri skús flector náplasť alebo prášok vypiť, ja na to nedám dopustiť. To mi radí môj neurolog a pomáha skoro na všetko 😉 😉

bambi09
13. led 2010

ahojte 🙂
ženy,moje dieťa malo dnes 17 hodinový spací maratón,už som myslela,že ju poštípala mucha tse-tse a má spavú nemoc 😅 😅 😅 zaspala večer a vstala pred treťou poobede 🤐 🤐 🤐 nechápem,ale asi je to tým nedospatým včerajškom-niki,aj my to tu máme skoro na dennom poriadku-takých vŕtacích maniakov 😠 😠 😠
chlapi sú u zubára,mladý má tri kazy 🙄 🙄 a stále bol chorý,keď bol minulý rok objednaný,tak teraz musí vydržať 😝
inak má celý týždeň zákaz na PC,za dva dni prečítal 170 stranovú knihu a napísal obsah na 4 A4 a že sa mu tá kniha páčila 😅 😅 bol úplne grogy,ale nech,nechali sme ho vymáchať sa v tom a ešte necháme,kým sa nenaučí,že najprv povinnosti,potom zábava 😀 😀
už má hlas jak zamrmlaný medveď 😀 😀 nedávno mu ešte preskakoval,že som mala čo robiť,aby som sa mu nesmiala,ale už je to za ním 😀 😀
tak uvidíme,dokedy mu to vydrží-toto je pre neho strašný trest,ani skype,ani fóra,kde kecá s kamošmi 😅 😅 ale ocino povedal,tak bude tak,málokedy sa v tomto zhodneme,ale tentoraz sme jednotní 😅 😅
darinka,kývni a trpasličie komando nabehne a bude rošáda 😀 😀 😀 😉 sme tu pre teba,píš,chýbaš nám tu-viem,že máš veľa práce,ale aj tak 🙂 😉
no a kým vás dočítam bude večer 🙄 🙄 my sme večer nahrávali Raňajky u Tiffanyho a pozerali sme ten film na Marke o tom pakovi,čo zabil cez 70 prostitútok-to bol brutál-podľa skutoč.príbehu-20 rokov ho nevedeli vypátrať 😕 😕 😕 mala som problém zaspať-fuj 🙄 🙄
idem si urobiť kávu,píšte,čo je nové
a fris,mladá kedy letí do UK??

nikinka008
13. led 2010

bambi to sa ako podarilo ze mala tolko spinkala 😕 😀 kedy ja toto zazijem 😀 😀 noo ja som v buducnosti chcela byvat ked z budeme na svk v nejakom peknom bytiku ale uz som to zamietla nikdy viac najblizsich susedov chcem mat aspo o 20 m dalej 😀 😀 😀 sestra tiez byva v panelaku a na silvestra boli do rana do 7 hore lebo nad nimi si nejake dievca robilo party lebo nemalo doma rodicov a oni to nechali tak 😖 no ci silvester alebo nie ja by som to hned riesila 🙄