S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
14. led 2010

fris tak ste mali veselo co 😀 😀 😀 zboznujem ten film 😀 aj tu babku 😀 😀

nikinka008
14. led 2010

vladka hlavne ze je vsetko v poriadku a maly rastie 🙂 😉 ...a si nam tu chybala...mala uz pocuva 😕

nikinka008
14. led 2010

ja si idem dat sprchu tak neskor zatial papa

veronkaj
14. led 2010

tak tak nikinka to je vyberaná frajerka, neje nič iné pizzu a šalátiky a ovoci aby bola štíhla - pomaly presvitá, a mladý kmitá podľa nej jak hodinky, zo začiatku ked spolu chodili a rozchádzali sa každý týždeň tak sa mu x krát vyhrážala že skočí z okna a pod ked sa nevráti a teraz zmenila taktiku, a ked sa pohádajú tak aby sa vrátil kúpi mu vždy niečo značkové a somár príde. a prstom pohnúť ani náhodou ešte tak ležať vo vani a v posteli.
no tak
babulky dnes mám toho veľa

vladkaz už sa teším na drobčeka až dáš fotku dávaj nám naň pozor, mi ti asi pôjdeme za netkrstné.

vladkaz1
14. led 2010

mala poslucha ako kedy riesim kocik 🙂 mam hlavu jak melon ,zajtra jej idem kupit tu postel 🙂

nikinka008
14. led 2010

vladka uz mas nejaky vybraty aj? 🙂 heh uz sa tesi na novu postielku 🙂 a bude ju mat v detskej ci pri vas?

nikinka008
14. led 2010

veri no tak to su najlepsie take dievcata 😝 este ze by si ty okolo nej skakala 😠

veronkaj
14. led 2010

vladkaz aký kočík by si chcela ??? škoda že nie si bližšie chodila by som kočíkovať

vladkaz1
14. led 2010

Niki kedze mame 2IZ. byt bez balkona 67M2 ,takze mame obyvku zariadenu s rostahovacim gaucom ,len na tom kozennom sa nam zle spi ,aj ked tam je plachta no a postel mame aj v detskej izbe s malu, ideme kupit novu tento rok a spojime si spalnu s detsku ta izba je totiz velmi velka 🙂
Kocik chcem Jane 🙂 ,len tu je velmi drahy tak ho kupim z nemecka a vajicko od kamosky 🙂

simona55
14. led 2010

ahojte Vladi to je aky kocik? ja si ho predstavujemako trojkolesovy ci nie?posli foto alebo link,vies ja som zvedavec 🙂 mi zase ideme s dcerou zajtra k gynde, zmeni si ju, lebo este nikde nic ledva bola unej iba 3krat a uz spravila dve chyby.1vobec ju nevisetrila, pritom mala silny zapal,a krv v moci,2museli smesnou ist na pohotovost, lebo jej bolo tak zle zo zapalu, a tam jej nasadili antb,ktore dobrala este 31.12.09 a vobec jej nnespravila kontrolu moci ani v pondelok a pritom bola na kontrole, 😕 nic jej stym nerobi, mozno ze ten zapal este moze mat ,no nie.ved jej nakazali aby povedala gynde ze aby spravila uplne,vysetrenie,a to sa nestalo tak zajtra ju menime,ani nweviem ci sa to da.

frisbee
autor
14. led 2010

veri...no sa nestačím diviť s tým s synom a tou jeho frajerkou...zvláštne,také hysterické reakcie 😕 😕 😕 ozaj,posteĺ je dobrá,u nás by to nešlo,ja sa chystám na kovovú kombinovanú s drevom,musíme mať niečo,čo nechytá psie chlpy a vydrží 😀
vladenka,som zvedavá,čo bude na sone 🙂 🙂 🙂
niki...veď sme sa aj nasmiali na Bohušovi a tete 😀 😀 😀
simi,dúfam,že ste im povedali na pohotovosti,že je mladá v druhom stave...vieš,keď jej dali tie atb.Určite sa dá zmeniť doktor,neviem,ako je to na Slovensku,tu je to myslím raz za štvrť roka.

darina60
14. led 2010

Ahojte, v prvom rade hlásim fris, som tu, živá zdravá, len unavená, lebo v práci toho máme teraz veľa. Oči mám ako angorák.
Vladi tak to máte ozaj veľký byt, my sme mali 67 m . 3 izbový vrátne balkona.
A kde máme Julku a bambi.?
Ozík bambi, mne ani jedno dieťa tak dlho nespalo, čo si jej dala makový odvar 😀 😀 😀
Bambi poslala som ti mailík 🙂
Simi fakt by sa malo s atb v prvých mesiacoch opatrne. 😉

langkofel
14. led 2010

ahojte kecalky,
veronka no postel pekna ja by som zase chcela novy gauc, len neviem co so starym, vyhodit ho nemozem, do pivnice sa nezmesti a kam dam teda ten novy 🙄

A mlady s frajerkou, to riadna tragikomedia u vas 😖

Vladi jane kocik sa aj mne pacia.

Ktosi sa pytal, ze ako to u nas s tymi kostymami, no ved vam vravim, ze oni sa tak vyobliekaju a podho do roboty 😀 😀 😀 a este je fajne ze ten fasiangovy tyzden, vacsinou prvy den ked zacnu fasiangy tak tu maju vacsinou vsade volno a potom ked koncia tiez posledny den je volno. Normalne nejdu do roboty, alebo len na pol dna do 12.
A mala ma kostym princezna (co ine, ze?) 😀 😀 😀

simona55
14. led 2010

fris,ano vraveli sme, ale ked nepovieme aj tak to vidiet nanej 🙂 ved ma brucho ako 22tt 😀 ved aj oni sa cudovali ze mavtedy6tt a brucho ako hovorim. dari tie atb co ona brala, to mozu tehotne ale iba ten zinatt,ine nic .aj ja som ich bravala ako tehotna.

frisbee
autor
14. led 2010

langoškááá...poď mi pomocť do témy mám staršieho partnera 😠

bambi09
14. led 2010

ahojte 😉
tak dnes malá spala "iba" 15 hodín 😀 😀 😀 ja neviem,čo to s ňou je 😅 😅 a to som ani vínko nepila 😀 😀
frisuľa,včera si to tu flákala a dnes si zas kdesi v iných témach?? 😠 ale šup sa sem a tu sedieť na kefke 😀 😀 😀
darinka,mailík prečítaný,odpíšem 😵 a v robote pomaly,robota nie je zajac-neutečie 😀 😀
simonka,lekárku zmeniť môžete,na to máš právo-slobodná voľba lekára 😉 ja sa na to chystám už od pôrodu 😅 😅 😅 mám najhoršiu gyndošku v BA 😒 😒
langoška,jéééé,to by som bralaaaaa,prečo sa to tebe nepáči?? 😕 😕 nech je aj sranda,nie len starosti v živote 😀 😀 😀
veronka,posteľ pekná,mali sme podobnú,len v ružovom,ale vadilo mi,že matrace nejdú vymeniť,my máme teraz kovovú s roštami a matracom vymeniteľným,nemám úlož.priestor,ale mám také bedne plastové pod posteľou a v nich všetko odložené 🙂 😉 páči sa mi to naše letisko 😀 😀 a teda tá frajerka...nepísala si,že sa na Vianoce rozišli?? 😕 😕 😕 to je teda dobré psycho 😒 😒 a prečo ty chceš novú posteľ??
niki,veď uvidíte,snaž sa naučiť jazyk,budeš mať obrovskú výhodu,aj keď sa vrátite 🙂 😉 ja začínam s angličtinou pre jazykových analfabetov vo februári 😀 😀 😀 chudera učiteľka,ošedivie zo mňa 😀 😀 😀
nejako sa mi nakopilo viac vecí-uvidím,ako to budem stíhať,prinajhoršom vodičák presuniem na leto 😝 😝
vanjuš,ako???
Vladenka,tak potom chceme my zväz kmotier z MK novú fotku Macka Pú 😀 😀 som rada,že si ok 😉 a máte teda rozlohou veľký byt,aj ja chcéééém 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

bambuľáááááááááááááá 😀 😀 😀 😀 ...mladá mi sedí furt na nete,teraz išla našťastie ku kamoške,tak som tu...bééééééééé,mám smutnú novinu,moja neter sa rozišla s tým Talošom,kam budeme chodiť a kde budem tančiť na stole,béééééééééééééé

bambi09
14. led 2010

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 a prečo sa rozišli??? 😕 ☹ ☹ ☹ to je fakt blbé,budeš tančiť v nejakom pube v BA,je ich tu kooopec 😀 😀 😀 predtým boli krčmy,kaviarne,bary,vinárne-teraz máme puby,coffee... 😀 😀 😝
a mladú posaď na stoličku,čo má čo sedieť na nete-nemáte stoličky?? 😀 😀 😀

vladkaz1
14. led 2010

no som tu na skok 🙂
Bambi pekne si mala pohajala moja len reve dnes bolia ju tie zuby zrejme ☹
Fris to ma mrzi ,veru neboj aj do TT mozes ,ale tus kapal veru .... zabava ziadna 😝

frisbee
autor
14. led 2010

no nejako im to už neklapalo...a celá rodina plakala,si mysleli,že sa vezmú ☹ ...no ja si pamätám starú BA a atmosféru v kaviarňach,úslužných a spoločensky vychovaných čašníkov,však ma matka vláčila celé detstvo po krčmách...

bambi09
14. led 2010

Vladenka,neboooj,prídu divoké trpaslice-malé,ceckaté a tááák to roztočia,že aj v správach budeme 😀 😀 😀 😀
a malinkú teda zúbky boja,chúďatko moje ☹ ☹ ☹ ja tiež vždy hovorím,keď malá nerváči,že je to zo zubov ale houby,to má po mne 😀 😀 😀

frisbee
autor
14. led 2010

bambuľa...aby nás nezatkli za verejné pohoršenie 😀 😀 😀
jé,vladenka,chudiatko moje,to ti nezávidím,nie si unavená? ☹

vladkaz1
14. led 2010

Fris tym detstvom nic moc teda ... ☹
Bambi no ved aspon ze sa mam na co vyhovorit ze?
nejako v poslednej dobe som si tak ulozila cas ze aj upratane mam ,aj navarene aj oprate a este si stiham po obede s malu pospat 😀 ci iba mam taky dobry tyzden ?
Dnes mi segra dala kos na pradlo je jak novy nic mu neni chcela ho vyhodit ze si kupila novy tak som ju pootravovala nech mi ho da ,ze som jak vetesaren 😀 😀 😀 😀
zajtra chcem ist s tatinom tu postel pozriet ci stoji na zivo za to ..
S kocika mam velku hlavu som zvedava kolko budu dane aby som vedela kolo mozem pustit a kolko nie veru este budeme malovat detsku .. sak satle nieco veru baby
byt mame velky ale neni stale nas ....takze ziadna slava ☹ raz bude no ...

veronkaj
14. led 2010

ahojte babulky, prekvapko
- tak mladý sa rozchádzajú a schádzajú pravidelne po pár týždňoch alebo mesiacoch, na štedrý deň sa ešte vozili kade tade, mladý dostal kopec darčekov od nej a na druhý deň sa rozišli, o 4 dni za ním v noci prišla, pri sexe pišťala až na chodbu a tak sú zase udobrený na ako dlho neviem ale aspoň že už tak psychicky nevydiera lebo mladý si vtedy aj poplakal že nevie čo s ňou a teraz zase aspoň menej pýta na tričká lebo ho dotuje mladá aby bol pri nej. no hlavne že vyhlasuje, že je dospelý,

a tak tá posteľ je pekná páči sa mi, včera sme ju boli pozrieť a dohodli sme sa že si ju kúpime a tú čo na nej spíme chce mladý aby mohol s frajerkou lepšie spať - je široká teda postel.
ale vzhľadom k tomu, čo sa stalo som si povedala, že nebudem sa ja pýtať že čo a kedy, aby som netlačila 😀 a tak dnes drahý rozpráva o práci a tak a ja nič ticho, a robím si svoje, potom ho napadlo, že a tá postel?? tak mám zistiť ako sa dá doviezť.
bambi chcem novú postel, lebo ja mám až príliš silnú predstavivossť a ked si predstavím že x. rokov tam spával a miloval sa so svojou ženou, a ja v podstate na to že ako sa ona správala doplácam, pretože drahý ma stále porovnáva a neverí v určiteé veci a už nedovolí mne to čo dovolil jej a to dosť tak sa mi nečuduj, z každého kúta, zásuvky skrine tu číha akosa povie jej ruka tak je to taký zlý pocit. a preto som povedala že aspon tú postel chcem novú.
takže tak,

fris škoda že sa tvoji rozišli to keby sa tí naši definitívne tak mi oslavujeme, a tancovať na stole sa ti zachcelo nuž ja vravím že treba urobiť kôň žúr. 😀

frisbee
autor
14. led 2010

vladi,neboj,krčmy to neboli...haha,iba kaviarne,ale aj tak 😝 😝 😝 😝
ozaj,veď kočík ešte tak nehorí,s tým si teraz nelám hlavičku,a neopováž maľovať sama...prídem ti dať na riťulu 😀

frisbee
autor
14. led 2010

veri,chápem,aké máš pocity...posteľ musí byť iba vaša..je to nepríjemné,hlavne,keď ty nesieš následky za ňu 😝
haha,koň žúr bude...neexistuje,že by sme sa nestretli 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. led 2010

Fris som si vybrala taku farebnu kobi ,ze moj mi povedal ze maluje na bielo hahaha som sa zasmila veru ..
No a malovat sama nebudem chcem tie umyvatelne farby takze to musi dobre spravit chlap ,j chodba by sa nam veru zisla znova uz je spinava od kocika
veronkaj chapem ta 😉 , len si kup novu postel a mlada keby vrieskala az na chodbu tak by videla jaky bordel by som narobila ved oni k vam chodia len sukat 😠

frisbee
autor
14. led 2010

veri,no vladka to povedala za mňa...som ti hovorila,že ti ju tam pošlem,by ich dala do pozoru raz dva 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
14. led 2010

no ved Veri nehnevaj sa ,ale vy ste strasne tolerantny rodicia, ved aj troska ucty k vam musia mat decka ,aj frajerky by videla mlada .. zas od tial po tial nie? 😒
taku by mi otec dal po papuli, keby som doma spavala s chlapcom ,ze by som sa s toho nespametala este aj rok 😅 😀

frisbee
autor
14. led 2010

vladenka,ja ťa milujem..si napísala do tej témy,čo ma napadlo až potom,že názov je o skúsenostiach.....pusu z každej strany 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂