• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
vladka a ty sa ako mas?este ti byva zle,ci uz ani nie :slight_smile: a ten kocik je nadherny,my sme si dali poradit od jedneho predavaca ten kocik teraz vyzera ako keby som ho z prepacenim krave z pyska vybrala :grinning: :grinning: :grinning: hnusny material atd atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: na jar by som chcela nejaky novy ale len ked budu peniazky :confounded:
16. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde te?bambi tu dnes nebola :confused:
16. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klusajte sem :grinning: :grinning: :grinning: , ci co zase mate stredu?
16. led 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, je tu este niekto? ja mam dnes komatický deň :sunglasses: , kruhy pod očami sa zvačšili :grinning: :grinning: , nohy ma bolia z vysokých opatkov, ale stálo to za to....myslím, že každý bol spokojný, hoci unavený..Spať sme šli ráno o pol 7 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. led 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalao ako bolo ? :grinning:
16. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
komaticky, ja zas citam komicky, reku co to ako ma byt a preco? :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz chapem, jaj tak to niekomu je :sunglasses: ja som sa uz o pol 7 chystala do roboty...
16. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,zase sa mi seká net,jeden príspevok sme budem dostávať hodinu.
jalao,haha,už vieš,aké to je chodiť na nočné :grinning:
niki,langoška,trpaslíci spinkajú??? :slight_smile:
16. led 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris nevyhovaraj sa, ktovie kde sa flakas??? a pises tu o sekani :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bolo výborne, dobre sme sa vytancoali... ale regenerovať budeme ešte tak do utorka... :grinning: :grinning: :grinning: Predsa len, vek nepustí...20 ročný človek môže aj celú noc flámovať a ráno vstať do školy, ale čo už my... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Langoš, ved ja viem, že my ked ideme domov z plesu, mnohí už šlapú do práce....je to taký divný pocit :grinning: :grinning: :grinning: ..a slovo kómatický som myslela od slova kóma... :confounded: :confounded: :confounded:
16. led 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris trpaslik spi teraz som trosku bola pri nej lebo sa zobudila ale uz spi :sweat_smile:
16. led 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chapem, chapem jalo, mame jedneho znameho a ten ked cez vikend flamuje a v pondelok ho dakto zhana, jeho zena zdviha telefon s vetou, " Nie mrzi ma R...bude urcite do zajtra v kome" ja ked som to 1x pocula strasne som sa na tom pobavila :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, no co, ešte sa Sarka dnes hrala s káblikmi? :grinning: :grinning:
fris, tu je tiež len blato, práveže by sme uvítali trochu snehu, nech je vonku opticky upratanejšie..ten biely sneh budí taký dojem... :wink: :wink: Vraj možno zajtra trošku nasneží, čo som správy pozerala... Mne tu inak neseká nič...Ale dnes mi v hlave cez deň sekalo, to je fakt... :sunglasses: :sunglasses:
Lango a u vás je sneh, alebo ako tam teraz máte? si na severe, alebo niekde dole? Ozaj, včera som spievala do mikrofonu so spevákom LAšatemi kantare.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee dnes ju to tam nejako netahalo :grinning: :grinning: ale musela som dat stolik pred telku aby mi ju stale nevypinala :confounded: :grinning: :grinning: ....heh ejha to musela byt riadna zaabava :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jalo sneh :rolling_eyes: , boze ani nespominaj fuj uz nechcem, uz dost, prosiiiiiiiiiiiiiiiiim uz ziadny sneh!!!!!
Ja som v Dolomitoch
16. led 2010 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki, toto som aj ja musela robievať, ked boli deti malé :grinning: :grinning: lango, nám ešte snehu nestačilo...ved sme boli iba raz lyžovať!! Takže ty si v kopcoch, hovoríš... No a prellož mi to lašatemi kantare...italiano bero.. :grinning: moja taliančina je nulovaá :sunglasses: :sunglasses:
16. led 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechajte ma spievat a italiano vero, nie bero, vero je akoze pravy, cize sono italiano vero...som pravy talian :grinning: :grinning: :grinning:

hej hej horalky su z nas, alebo sedliacky? :confounded: , juj a ja teda na lyze moc nie som, snowboardovala som, ale uz 4 roky odkedy mam malu tak som nie, mam problemy s kolenami, klbami, no do srotu so mnou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem za výklad...a poznáš tú pesničku? Ste horalky vravíš? Ale šak nežijete na samote hádam! :wink: :wink: :wink: :wink: Ja sa po taliansky budem učiť, ked už dokončím školu, dostaváme dom a odrastu nám decká....takže asi tak za 20 rokov... :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hehe tak teraz som sa pobavila, ako si sa spytala, ze sak nezijete na samote hadam??? :grinning: :grinning: :grinning: Tak na samote nezijeme, ale v dedine s 200 obyvatelmi a tak ked sa vyberieme tuto do mestecka (5000obyv.) tak si vzdy myslim ze sme v NY :grinning: :grinning: :grinning:

Hej pesnicku poznam, jeden cas si ju mala stale spievala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2010 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja predpokladám, že u vás je mestečko s 5 tis. obyvatelmi na vyššej úrovni, než tu n SVK 20 tisícovom....žili sme v Bavorsku, tam sme to tak presne mali...Máme krásne spomienky a často si s MM vravíme, že tam deti vezmeme, boli sme tam kedysi so synom, ked bol malý, ale teraz sa nám už nejako nedá, škoda... :pensive:
17. led 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ženy....už mi nejde ani posunovať text hore-dole a keď kliknem na našu tému,začne sa krútiť koliesko miesto šépky a na lište je napísané,že neodpovedá..super,tak už neviem,čo s tým. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
langoška,ja Dolomity milujem,vždy,keď sa blížime po diaľnici od Villachu k Tarvisiu,tak si hovorím,že už som doma :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dievčatá, ja už nevládzem...idem do sprchy a pod duchnu :wink: :wink: Fris, už aj ten PC je asi unavený....brú noc!
17. led 2010 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris to vies ze o pol noci chodia bosorky? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 00:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ved...preto sa už ja radšej lúčim.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2010 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nestrašte,idem :grinning:
17. led 2010 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja idem spat....

ale ja myslela ze ako sem na forum :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2010 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dobre ranko,no co kazd&y este spí? jalo tak si sa mala dobre ze? mala si zivu hudbu?
17. led 2010 v 08:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko,zobudila ma jaruna klebetnica ako nám jačala pod oknom,počasie plní predpoveď.je tu uragán,vstávam s náladou paní učiteľky zo Slunce,seno....pápapapapapapapapapapááááááááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:

baby,premýšľajte,čo mám za problém,je to počítačom,alebo netom?A vždy až večer,cez den je síce pomalší,ale nejako sa sem preboxujem,ale v noci nič,reštartujem,chvíľu to ide,a potom sa iba točí to koliesko,čo je miesto šípky,kua :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
17. led 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris no to je parada ,mas zly signal ,alebo je niekto na teba napojeny
17. led 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my máme wifi,všetko je ožné,lebo to začne vždy až večer a idem sa posrať a neodošlem príspevok,neposuniem text hore-dole...kua
17. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek