S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

dari...naša výšková kategória si rozumie... 😀 a tomu tvojemu pofúkaj bebinko 😀 😀 😀 😀

vanja
4. srp 2009

nič mu nefúkaj 🙄
ešte by som mu to posolila 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

vanja...čo to z nás vyliezlo za sadistické sklony? 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
4. srp 2009

cfte prave sme dorazili z vonku mala sa mi pokadila do teplkov no super teda ☹ 😝 😅 ale sak mala hnacku ale pekne sa schovala pod strom 😀

bambi09
4. srp 2009

☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ zas som najmenšia,kua,celý život na chvoste... ☹ ☹ ☹ fňuk

bambi09
4. srp 2009

ha,ale aká odvážna,tomu predkožkáčovi som asi 3x po sebe vykričala,že je idiot a skoro som mu jednu vypálila,čo je aj o dve hlavy vyšší 😀 😀 😀
dari,mohol si trochu aj odfakliť,mal by to aj s mäskom 😀 😀 😀 ale nie,fuj,ale tak nech neblbne a navaríš mu,nie??? 😀 😀 😅 😝
malá Bop z Barneyho hovorí tak zlato-bebíčko 🙂 🙂 🙂

vanja
4. srp 2009

bambi, môj manžel stále hovorí že dobrého je všade málo 🙂

frisbee
autor
4. srp 2009

...a zlého aj málo stačí 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

amen 😔

frisbee
autor
4. srp 2009

vedúca povedala 😀

vanja
4. srp 2009

ženy nespím 😅
ale u nás sa chystá búrka, tak sa blýska že až, tak dúfam že elektrina vydrží. Ja zatiaľ držím 😀 .

frisbee
autor
4. srp 2009

baby,tak písali v novinách,ako nás postihli tie búrky,skoro 400 trafostaníc zničených,elektrické vedenie potrhané,pivnice vytopené,okolo nás padali strieborné smreky na domy,cestou do Znojma som videla samé zlámané stromy 😝 😝 😝 😝

vladkaz1
4. srp 2009

baby u nas je dobra burka tieskaju blesky jak hovado mala sa boji mne je zle .. ☹

vanja
4. srp 2009

no na mňa už apolubývajúci kričí aby sam vypla pc lebo sa veľmi blýska, tak asi sa na chvíľu odmlčím kým to prehrmí ☹

frisbee
autor
4. srp 2009

tak zatiaľ,vypni,mojemu chlapovi to minule zničilo noťas

vladkaz1
4. srp 2009

no aj ja koncim packo dobru je mi fakt zle

frisbee
autor
4. srp 2009

vladka moja,nestraš,tak si pospi a ozvi sa potom,ako sa máš ]- ☹

bambi09
4. srp 2009

tak tu tiež hrmelo,ale hádam búrka nebude,vypršalo sa cez deň,aj sa dobre schladilo...
fris,si ešte tu??či som len sama ostala?? 😕

frisbee
autor
4. srp 2009

tu som...potlačujem prasačiu chrípku čajom s rumom 😝

bambi09
4. srp 2009

😀 😀 😀 😀 to radšej rumom s čajom 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

ja mám 80 % rakúsky Stroh rum,to sa nedá normálne piť,tam nestrčíš ani jazyk,okamžite ti stŕpne 😀 😀 😀 ,iba do čaju alebo miešaných nápojov,fuj

simona55
4. srp 2009

catw . iba som si vas precitala ha ha haha 😀 aby som va s mala na ocu,a teraz dobru noc.

frisbee
autor
4. srp 2009

simonka...ty nám utekáš,aby sme ťa nepokazili 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

fris,no,ona sa nás bojí 😀 😀 😀 v poslednej dobe je smutná a stručná 😅 😅 😕
a ja som sa bola pohrať s uhorkou 😀 ostrúhať,nastrúhať... 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

bambi...máš šťastie,že ti my staršie nerozumieme 😀 😀 😀 😀 ,jak nastúhať,čo nastrúhať...pane Košťál a ješte dýmka míru...jste musel být aspoň 2x...3x,Bohoušku 😀 😀 😀 😀

simona55
4. srp 2009

nie uz ma nepokazite uz som, ved muzovy cely den vravim ze uhorka 😀 😀 😀 😀 😀 povedal ze uz budemmat zaka ist k pc no a co nech hovori 😀 😀 😀 😀 😀 bola som vedla,ozaj babule dnes v noci sa mi snival hnusny sen ☹ pochovavala som vlastnu matku ale ju som vo sne nevidela iba otca ktory strasne plakal. uz som sa chcela obliect do cierneho a nevedela som si nic obliect lebo som nemala cierne a bola som sivych teplakoch na pohrebe .mohlo to byt ze som sa prejedla z melonu a uskodil mi preto sa mi snivaju hluposti?

simona55
4. srp 2009

zabudla som dat na konci usmievacika 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a teraz ozaj uz dobru noc .bola som uz v posteli ked som zacula frisin hlas ze vravi ze ja utekam predvami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak som sa vratila a by som sem napisala. 😀 😀 😀 uz ,uz idem . 🙂

bambi09
4. srp 2009

kua hoši,guten taaag 😀 😀 😀
pštroooos???naco prštrooooos??? 😀 😀 😀
simonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa šúľam z Teba 😀 😀 😀 a dobrú noc a uhorkové sny,nie hororové 🙂 😉
fris,šak som si robila uhorkový šalátik...mňááám 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

simonka...z melónu to nebolo,papapapa,zajtra si napíšeme 🙂 🙂 🙂

bambi09
4. srp 2009

ja som sa minule zo sna nahlas smiala,až som sa na to zobudila,ale už neviem,z čoho 😀 😀
furt lepšie,ako keď sa zobudím s revom,raz som až vzlykala,to sa mi také hnusoby snívali,viackrát po sebe,že sa mi Paťo utopil,bŕŕŕ,fuj,preč,preč ☹ ☹ ☹