• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
už ste išli do hajan???tak teda dobrú noc bez búrok, vladka,dúfam,že si ok :confused: :confused: :confused:
4. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi,,no aj mne sa snívalo že , bobak sa topí,,no až ma trhalo,,to asi preto že, často na kupku
4. srp 2009 ve 22:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jéééj,net,kde sa Ty tu berieš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
no,poviem Ti,bol to fuj sen,dodnes si ho viem živo vybaviť,aj keď sa snažím na to zabudnúť,fuj :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. srp 2009 ve 23:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu som...ja sa budím na to,že aj slintám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz  • To se mi líbí
fris,aj Ty??? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 23:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čo sa divíš,my malé ceckane to robíme furt a normálne :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: žeby??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no,pome spať,lebo som dnes jak mechom udretá,mám zaľahnuté uši z toho tlaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú noc,teším sa na všetky ráno :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
4. srp 2009 ve 23:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte, ako vždy prvá, ja som tu ako vždy prvá. Čo ste tu preberali :grinning: Ja som včera pozerala telku s drahým, porezaným prštekom aj leukoplast si dal na bolačku a potom som išla spať. Do druhej témy dám čo nového ale v podstate nič. Baby mne sa nič v poslednej dobe nesníva, ale malý má chudák zlé sny a to z hentoho paka tak som mu to včera do telefonu povedala, že malý vykrikoval, že sa mu snívalo že tatino s dcérou sa nevrátili z toho východu. :angry: :angry:
5. srp 2009 v 06:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tu som,ráno som ti šla odpovedať a oni nám na pol dňa vypli prúd :angry: .
5. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
čaute baby,
u nás dnes od rána prší, ale už aspoň nie je tak dusno :slight_smile:
simi: vidieť matku mŕtvu - budeš dlho žiť
bambi: vidieť iného utopiť sa - lakomec ti strpčuje život
malá spí. dovarila som a konečne v kľude popíjam kávičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,vanji.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
bambi...ten lakomec bude ten sused,čo šetrí na rýchlej firme :grinning: :grinning: :grinning:
ja varím až teraz,zapli neskoro elektrinu a ten moj kosí rýchlo dvor,už sa zase chystá búrka...keby som sa neozývala,tak sme zase ako neandertálci v jaskyni bez prúdu :grinning: :grinning: :grinning:
aj sviečky mi už došli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
načo sviečky veď máš doma muža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja som vedela,že to povieš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

to je znojemská uhorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
no ale vani ja som maminu nevidela mrtvu, :frowning2: :slight_smile: iba ocino tam strasne plakal, ozaj fris ja sa ta vzdy zabudnem spita,ty si rodena ceska? alebo len ceska zijuca v cechach? baby aj unas strasne prsi :angry: vani aka bujna fantazia :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dnes som varila fazulovu polievku, a granadir z calamadou. nie uhorkovy salat :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 14:31  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
vanja,tak to mužovi poviem :grinning: :grinning: :grinning: on nie je lakomec,dopraje mi,ale vie ma nasrať,keď kupujeme niečo do bytu(teda ja vždy niečo objavím,čo musíme mať :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a on sa tvári,ako keby som si kupovala norkový kožuch :grinning: :grinning: :grinning: mimochodom ,ja kožuchy zo živých zvierat eee,nemohla by som,ale vegetariánka nie som :sweat_smile: :sweat_smile:
no,ale zabiť to len na parádu,fúúúj :pensive:
mne sa jednu dobu furt s cintorínmi snívalo,fuj, a ešte viem,že mútna voda a drevo veští chorobu a had zradu a falošnosť,to mám overené,aj keď ja také veci ako veštice,snáre a podobné odmietam...
5. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
simi,tak u vás dnes bude delostrelecká paľba?? :grinning: :grinning: :grinning: ja milujem fazuľovú polievku,mňááám
a keď dojdem sem,všetky zdúchnete...aj vedľa,fňuk :frowning2: :frowning2:
5. srp 2009 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čautéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
simonka,ja som Slovenka,ale žijem v Čechách asi 25 rokov :wink:
bambi,nezdrhnem,len musím chvíľami odbiehať :grinning:
5. srp 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
fris,veď aj ja,malá furt niečo potrebuje,neide jej napasovať bába do postieľka a jačí,ako keby ju rezali :grinning: :grinning: :grinning:
a keď to nie je tajomstvo,z ktorých končín SK pochádzaš???nemusíš mesto,stačí okres či kraj :slight_smile: :wink:
moja teta odišla,keď mala 18 do Ostravy a už tam žije vyše 50 rokov...len sme sa dlho nevideli :frowning2: :frowning2: :frowning2:
a idem ja na tú blublaninu,aj keď muž mi píše,že papiere k autu budú až zajtra,tak neviem,ešte mu napíšem,čo a ako,ale dnes mám aj vysávanie a posteľ Paťovu rozobrať v pláne,spolu s mužom a presunúť skriňu,zas mi lupne v krížoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava-do postieľky :grinning: :grinning: :grinning: sa neviem sústrediť,keď mi tu piští to malé čudo :sweat_smile: :sweat_smile:
5. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja som z Bratislavy. :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že čudo,sama si si to vynosila,a ešte sa divíš :grinning:
5. srp 2009 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
čoooo???super :slight_smile: :wink: aj keď teda ja nie som rodená BA,ale tak :sweat_smile:
no,vidíš,čo si to človek...porodíš si a potom sa divíš :grinning: :grinning: :grinning: ale ona sa už tak vie zlostiť a jedovať,po kom to dítě asi je??? :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
bambi,moja rodina z babičkinej strany pochádza z okolia Vrútok a z deduškovej strany z okolia Nových zámkov,takže sme takí celoslovenskí :grinning:

bambi,po kom asi je :grinning: ....malá,divá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj,tie sny...ja sa vždy vydesím,pretože mávam živé sny,ktoré sa plnia :angry: :angry: :angry: :angry:
5. srp 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja viem,že Nových Zámkov :grinning:
5. srp 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
bambi ja fazulu rada varim, ale nerada jem ,mne to nechutí .ani starsia dcera tonema rada,ale ostatni to zboznuju, :grinning: :grinning: no otej delostrelbe ani nevrav, u mm to ucinkuje na 100% fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale zato ho milujem. :grinning: mm je tiez taky ze uz zase kupujes ? ja ze len toto a toto .trosku sa mraci ale kedto vydi uz ulozene na mieste tak sa stym chvali, :grinning: hovori detom ze vraj vydite akeho dobreho ocina mate,co vsetko vam pokupi :grinning: :grinning: :grinning: ale radsej som ticho a cenu nepoviem, :grinning: :grinning: :grinning: lebo by ho slak trafil :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .uz mi ho vorieva uz ma steba srdece boli :grinning: :grinning: :grinning: a ja ze az tak ma nemiluj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nenic si zdravie. a on ze ti si véééééééééééélmi prefikana vies ako namna :grinning: :grinning: :grinning: hovorim ze nie nadarmo spim pri tebe uz18rokov :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom je to uz ok. :grinning: uhorkac jeden alebo fas jeden? alebo kares jeden?baby kares je to iste ako fas. :grinning: :grinning: len to je v inej reci. :grinning:
5. srp 2009 v 15:40  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa z Teba raz ušúľam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
simonka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sa z teba pokakám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty to vieš z nás s chlapmi najlepšie...bože a ako pekne,vo mne vybublá vždycky tá časť maďarskej a tureckej krvi,čo mám ako každý správny Slovan v sebe a krátky proces s chlapom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...myslím,že bambi vezmeme funkciu vedúcej...toto ma položilo...simonka je prvotriedny psychológ...a cítim tam ten nádherný vzťah s jej manželom....to je úžasné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
fazuľu milujem,aj keď po nej prestávam byť dáma :grinning: :grinning: :grinning:
simonka,ďakujeme za nový výraz,to si musím zapamätať :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
huráááááááááááááááá,simonka má svoju fotku,tlieskam... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink:
5. srp 2009 v 16:12  • Odpověz  • To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to na tú fazuľu..aj na ostatné :grinning: :grinning:
a véééľmi rada predám simonke žezlo,ona to má už dááávno poriešené,všetko a netrápi sa blbinami,len ju občas depka prepadne,keď má nevítanú návštevu,ale to mám vtedy aj ja :frowning2: :grinning:
5. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  • To se mi líbí
frííííííííííííííííííííííííííís slzy mi tecu ,po lici co sa smejem ale teraz ozaj, :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a aj soplik trocghu vyskocil, :grinning: :grinning: :grinning: a dcera vstala mamina co ti je zas :grinning: pockaj nech to citam mi hovori. :grinning: a vravy mi mami ty ked sedis pri pc iba vtedy sa smejes co to stebou robi. vravim dobre sa tu citim. :grinning: :grinning: fris to si uhadla mam krasne manzelstvo :slight_smile: :slight_smile: a a nadherni vstah,vies fris o manzelsvo sa treba starat a dbat ako o svoje dieta :slight_smile: :slight_smile: a iba vtedy moze vsetko fungovat :slight_smile: :slight_smile: to nevravm pre chvalu,ale pre radost , no dost uz z manzelsva :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vcera sa ma baby moje pitali ako ze som sa 16vydavala , :grinning: :grinning: a ko som sa zoznamila z manzelom :grinning: :grinning: mala som co skryvat aby som moc neprezradila :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 16:16  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
babuky ja teraz opustim pc lebo som srasne hladna ,a ten granadir velmi lubim, :slight_smile: :slight_smile: a este som ho ani neokostovala,tak cavééééééééééééééééé je mi svami véééééééééééééééééélmi dobréééééééééééééééééé. :grinning: :grinning: :grinning: a ta depka to je horor uz som sa nejako znej dostala, moze zato ta hadia uhorocka co som ju mala vcera. :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2009 v 16:21  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek