S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

už ste išli do hajan???tak teda dobrú noc bez búrok, vladka,dúfam,že si ok 😕 😕 😕

netmona
4. srp 2009

bambi,,no aj mne sa snívalo že , bobak sa topí,,no až ma trhalo,,to asi preto že, často na kupku

bambi09
4. srp 2009

jéééj,net,kde sa Ty tu berieš 🙂 🙂 🙂 😉
no,poviem Ti,bol to fuj sen,dodnes si ho viem živo vybaviť,aj keď sa snažím na to zabudnúť,fuj ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
4. srp 2009

tu som...ja sa budím na to,že aj slintám 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

fris,aj Ty??? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
4. srp 2009

čo sa divíš,my malé ceckane to robíme furt a normálne 😀 😀 😀

bambi09
4. srp 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby??? 😀 😀 😀 😀 no,pome spať,lebo som dnes jak mechom udretá,mám zaľahnuté uši z toho tlaku 😝 😝 😝
dobrú noc,teším sa na všetky ráno 🙂 🙂 🙂 😉

darina60
5. srp 2009

Ahojte, ako vždy prvá, ja som tu ako vždy prvá. Čo ste tu preberali 😀 Ja som včera pozerala telku s drahým, porezaným prštekom aj leukoplast si dal na bolačku a potom som išla spať. Do druhej témy dám čo nového ale v podstate nič. Baby mne sa nič v poslednej dobe nesníva, ale malý má chudák zlé sny a to z hentoho paka tak som mu to včera do telefonu povedala, že malý vykrikoval, že sa mu snívalo že tatino s dcérou sa nevrátili z toho východu. 😠 😠

frisbee
autor
5. srp 2009

tu som,ráno som ti šla odpovedať a oni nám na pol dňa vypli prúd 😠 .

vanja
5. srp 2009

čaute baby,
u nás dnes od rána prší, ale už aspoň nie je tak dusno 🙂
simi: vidieť matku mŕtvu - budeš dlho žiť
bambi: vidieť iného utopiť sa - lakomec ti strpčuje život
malá spí. dovarila som a konečne v kľude popíjam kávičku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
5. srp 2009

ahoj,vanji.... 🙂 🙂 🙂
bambi...ten lakomec bude ten sused,čo šetrí na rýchlej firme 😀 😀 😀
ja varím až teraz,zapli neskoro elektrinu a ten moj kosí rýchlo dvor,už sa zase chystá búrka...keby som sa neozývala,tak sme zase ako neandertálci v jaskyni bez prúdu 😀 😀 😀
aj sviečky mi už došli 😀 😀 😀 😀

vanja
5. srp 2009

načo sviečky veď máš doma muža 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

ja som vedela,že to povieš 😀 😀 😀 😀 😀

to je znojemská uhorka 😀 😀 😀 😀

simona55
5. srp 2009

no ale vani ja som maminu nevidela mrtvu, ☹ 🙂 iba ocino tam strasne plakal, ozaj fris ja sa ta vzdy zabudnem spita,ty si rodena ceska? alebo len ceska zijuca v cechach? baby aj unas strasne prsi 😠 vani aka bujna fantazia 🙂 😝 dnes som varila fazulovu polievku, a granadir z calamadou. nie uhorkovy salat 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

vanja,tak to mužovi poviem 😀 😀 😀 on nie je lakomec,dopraje mi,ale vie ma nasrať,keď kupujeme niečo do bytu(teda ja vždy niečo objavím,čo musíme mať 😀 😀 😝 ) a on sa tvári,ako keby som si kupovala norkový kožuch 😀 😀 😀 mimochodom ,ja kožuchy zo živých zvierat eee,nemohla by som,ale vegetariánka nie som 😅 😅
no,ale zabiť to len na parádu,fúúúj 😔
mne sa jednu dobu furt s cintorínmi snívalo,fuj, a ešte viem,že mútna voda a drevo veští chorobu a had zradu a falošnosť,to mám overené,aj keď ja také veci ako veštice,snáre a podobné odmietam...

bambi09
5. srp 2009

simi,tak u vás dnes bude delostrelecká paľba?? 😀 😀 😀 ja milujem fazuľovú polievku,mňááám
a keď dojdem sem,všetky zdúchnete...aj vedľa,fňuk ☹ ☹

frisbee
autor
5. srp 2009

čautéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé
simonka,ja som Slovenka,ale žijem v Čechách asi 25 rokov 😉
bambi,nezdrhnem,len musím chvíľami odbiehať 😀

bambi09
5. srp 2009

fris,veď aj ja,malá furt niečo potrebuje,neide jej napasovať bába do postieľka a jačí,ako keby ju rezali 😀 😀 😀
a keď to nie je tajomstvo,z ktorých končín SK pochádzaš???nemusíš mesto,stačí okres či kraj 🙂 😉
moja teta odišla,keď mala 18 do Ostravy a už tam žije vyše 50 rokov...len sme sa dlho nevideli ☹ ☹ ☹
a idem ja na tú blublaninu,aj keď muž mi píše,že papiere k autu budú až zajtra,tak neviem,ešte mu napíšem,čo a ako,ale dnes mám aj vysávanie a posteľ Paťovu rozobrať v pláne,spolu s mužom a presunúť skriňu,zas mi lupne v krížoch 😝 😝 😝

bambi09
5. srp 2009

oprava-do postieľky 😀 😀 😀 sa neviem sústrediť,keď mi tu piští to malé čudo 😅 😅

frisbee
autor
5. srp 2009

Ja som z Bratislavy. 🙂 😀 😀 😀 😀 že čudo,sama si si to vynosila,a ešte sa divíš 😀

bambi09
5. srp 2009

čoooo???super 🙂 😉 aj keď teda ja nie som rodená BA,ale tak 😅
no,vidíš,čo si to človek...porodíš si a potom sa divíš 😀 😀 😀 ale ona sa už tak vie zlostiť a jedovať,po kom to dítě asi je??? 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

bambi,moja rodina z babičkinej strany pochádza z okolia Vrútok a z deduškovej strany z okolia Nových zámkov,takže sme takí celoslovenskí 😀

bambi,po kom asi je 😀 ....malá,divá 😀 😀 😀 😀

ozaj,tie sny...ja sa vždy vydesím,pretože mávam živé sny,ktoré sa plnia 😠 😠 😠 😠

frisbee
autor
5. srp 2009

ja viem,že Nových Zámkov 😀

simona55
5. srp 2009

bambi ja fazulu rada varim, ale nerada jem ,mne to nechutí .ani starsia dcera tonema rada,ale ostatni to zboznuju, 😀 😀 no otej delostrelbe ani nevrav, u mm to ucinkuje na 100% fuj 😝 😝 😀 ale zato ho milujem. 😀 mm je tiez taky ze uz zase kupujes ? ja ze len toto a toto .trosku sa mraci ale kedto vydi uz ulozene na mieste tak sa stym chvali, 😀 hovori detom ze vraj vydite akeho dobreho ocina mate,co vsetko vam pokupi 😀 😀 😀 ale radsej som ticho a cenu nepoviem, 😀 😀 😀 lebo by ho slak trafil 😒 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 .uz mi ho vorieva uz ma steba srdece boli 😀 😀 😀 a ja ze az tak ma nemiluj 😀 😀 😀 😀 nenic si zdravie. a on ze ti si véééééééééééélmi prefikana vies ako namna 😀 😀 😀 hovorim ze nie nadarmo spim pri tebe uz18rokov 😀 😀 😀 😝 potom je to uz ok. 😀 uhorkac jeden alebo fas jeden? alebo kares jeden?baby kares je to iste ako fas. 😀 😀 len to je v inej reci. 😀

bambi09
5. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa z Teba raz ušúľam 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
5. srp 2009

simonka 😀 😀 😀 😀 😀 sa z teba pokakám 😀 😀 😀 😀 ty to vieš z nás s chlapmi najlepšie...bože a ako pekne,vo mne vybublá vždycky tá časť maďarskej a tureckej krvi,čo mám ako každý správny Slovan v sebe a krátky proces s chlapom 😀 😀 😀 😀 ...myslím,že bambi vezmeme funkciu vedúcej...toto ma položilo...simonka je prvotriedny psychológ...a cítim tam ten nádherný vzťah s jej manželom....to je úžasné 🙂 🙂 🙂 🙂
fazuľu milujem,aj keď po nej prestávam byť dáma 😀 😀 😀
simonka,ďakujeme za nový výraz,to si musím zapamätať 😀 😀 😀

bambi09
5. srp 2009

huráááááááááááááááá,simonka má svoju fotku,tlieskam... 🙂 🙂 🙂 😉

bambi09
5. srp 2009

fris 😀 😀 😀 😀 😀 to na tú fazuľu..aj na ostatné 😀 😀
a véééľmi rada predám simonke žezlo,ona to má už dááávno poriešené,všetko a netrápi sa blbinami,len ju občas depka prepadne,keď má nevítanú návštevu,ale to mám vtedy aj ja ☹ 😀

simona55
5. srp 2009

frííííííííííííííííííííííííííís slzy mi tecu ,po lici co sa smejem ale teraz ozaj, 😀 😀 😀 😀 😀 a aj soplik trocghu vyskocil, 😀 😀 😀 a dcera vstala mamina co ti je zas 😀 pockaj nech to citam mi hovori. 😀 a vravy mi mami ty ked sedis pri pc iba vtedy sa smejes co to stebou robi. vravim dobre sa tu citim. 😀 😀 fris to si uhadla mam krasne manzelstvo 🙂 🙂 a a nadherni vstah,vies fris o manzelsvo sa treba starat a dbat ako o svoje dieta 🙂 🙂 a iba vtedy moze vsetko fungovat 🙂 🙂 to nevravm pre chvalu,ale pre radost , no dost uz z manzelsva 😀 😀 😀 😀 vcera sa ma baby moje pitali ako ze som sa 16vydavala , 😀 😀 a ko som sa zoznamila z manzelom 😀 😀 mala som co skryvat aby som moc neprezradila 😀 😀 😀

simona55
5. srp 2009

babuky ja teraz opustim pc lebo som srasne hladna ,a ten granadir velmi lubim, 🙂 🙂 a este som ho ani neokostovala,tak cavééééééééééééééééé je mi svami véééééééééééééééééélmi dobréééééééééééééééééé. 😀 😀 😀 a ta depka to je horor uz som sa nejako znej dostala, moze zato ta hadia uhorocka co som ju mala vcera. 😀 😀 😀