S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

darina60
29. led 2010

Juli, že pri krbe, ha ha. Síce ho máme ale ešte sme v nom nekúrili 😉 Mi ho máme len na okrasu 😠 😠 Muž zistil, že by ho musel občas aj vyčistiť, tak sa vyhovára, že nemôžme v nom kúriť kvôli jeho alergii....... Drevo máme prischystané od plynovej krízi 😉 😉 A tak je to u nás so všetkým..... Bože malý ma tu vymákol a vyhána ma od pc. Tak končím, ale ukážem sa ešte, vybehnem s ním aspon na ulicu 😉

veronkaj
29. led 2010

jalao to bolo dobré s tými teniskami, ja tiež nemám problém povedať čo si myslím, až na to,že môj sa hned oduje
darinka aj u nás na ulici nechodí žiadny uhrnák no mám veselo ale ja neuhadzujem, tak pred garážou a domom sa realizuje polovička. ved má doma dospeláka má komu povedať.

fris pozerala som tú fotku, tak to kým sa roztopí to budú musieť aj 3 slnká svietiť.

jalao
29. led 2010

Dari! 😀 😀 No to ten tvoj chlap sranduje...vies, aka je to parada, sediet pri krbe vecer a vonku pada sneh... 😉 😉 My to u segry tak zavidime... jednak ta atmosfera a teplucko v celom dome... 🙂 🙂 Pucovat musia akurat dvierka, tie byvaju zadymene, inak bez problemov... Prekvap ho! 😉

bambi09
29. led 2010

ahojte 🙂
darinka,čo sa ten kašeľ u malého tak drží?? 😕 ☹ ach jaj,zas to začalo,ten kolotoč chorôb 😝 😝 a teda ten krb by som nenechala čistý,kľudne zakúr ty,keď muž sa vytáča 😀 😀 😀 to musí byť pohodička-kamoška má v dome a muž si presadil otvorený,nedalo sa tam kúriť,nejako blbo im urobili komín,tak to dymilo-dali to preskliť,ale málo v tom kúria 😝 😝 ono záleží na tom,ako je to urobené,ale ja mať krb,tak som tam každý večer a mám to namiesto telky 😀 😀 😀 aj pri práčke občas sedím a pozerám,ako sa to pekne točí 😅 😀 😀
veronka,neviem,čo radiť,len sa mi zdá,že ten tvoj sa správa ako nedozretý puberťák občas-nemá zmysel pre zodpovednosť,keď chce adrenalín,nech ide na motokáry sa vybúriť 😖 😖 😖 ale takí sú občas všetci chlapi,nie??? 😅 😅 😅 julka?? 😀 😀 😀
simonka,už skôr som sa chcela spýtať,prečo si zmenila fotku??nič v zlom-ale tá predtým sa mi páčila viac 🙂 😉 vieš prečo,však?? 😉
tu začalo jemne chumeliť,ale je odmäk,padá sneh zo striech 😕 😕 počkám na synátora a pôjdeme na sane na hodinku,nech nesedí furt za tým PC 😒 😒

jalao
29. led 2010

no bambi, vitaj! Som ta pobavila s historkou s nazvom Chlap - tvrdohlavy baran? 😀 😀 😀

veronkaj
29. led 2010

bambi moja a ty fakt pozeráš na pračku ako sa pekne točí, to robila aj moja dcéra a teraz náš kuťo, dobre som sa nasmiala na tom dúfam, že sa nehneváš ale bolo to milé

inak krb aj MP má krb a občas v ňom kúrile, špina je v tom zmysle že ako sa doň dávajú polená občas trošku vyletí ale sú tam dvierka no a potom len metličkou pozametať popol zvnútra trochu, a je to len jeho práca, on to robí raz som skúšala a nevedela som podpáliť, zhasínalo. 😒

bambi áno to je tak ale ja mám skôr pocit, že ma aj ked si to neuvedomuje trestá za svoju ženu, akoby mi neveril, že môže existovať aj žena, ktorá nerozhadzuje, stará sa o rodinu a navyše ho dokáže milovať aj s problémami,

keby som mala sane alebo bobi aj my by sme išli s dcérou ale asi skočíme aspoň s punťom von on miluje takýto sneh aj ked ho v tom nieje vidieť a potom sa trase jak drahý pes. 😀

bambi09
29. led 2010

veronka,nehnevám sa 😀 😀 😀 odkedy máme spredu plnenú,tak pozerám 😀 😀 😀 😀
julka,hej,dobre som sa pobavila,keby tam mal aj mláku,tak si neprizná,že si mala pravdu 😀 😀 😀 😝
a veronka,tvoj priateľ by potreboval terapiu-lebo presne je to tak-porovnáva ťa s bývalkou a kým neprestane,to nem bude dobré 😒 😒 a Kuťovi kúp mikinu 😀 😀 😀

veronkaj
29. led 2010

bambi kuťo mikinu má ale nejako ju nechce nosiť, on je tvor lovivý takže tak,
a terapiu bude mať asi najlepšiu ked sa rozídeme ked to tam doženie, a či chce či nie bude mať teraz odo mňa dosť dlho pokoj, žiadny sex v postielke pretože ja to nedokážem ked necítim lásku a tak mu poviem že až bude ten správny čas. Kolko krát som mu povedala, že by mi mal dať šancu a brať ma ako niekoho úplne iného a nie prorovnávať alebo neveriť len preto lebo sa sklamal. Aj ja som si prežila svoje ale dávam mu šancu a nečakám čo urobí zle alebo aké budú chyby ale beriem ho ako jedinečnú osobnosť.

a nezabralo to, stále je taký, tak teraz nech si chvílu oddychuje, ked príde ten správny čas že budem cchieť ja tak sa dozvie, kolko krát ja som chcela a on nie a poslal ma spinkať tak čo nech si chlapec pospí aspoň si zvykne na novú posteľ dokonale. alebo môže pozerať tú svoju oblubenú telku.

babulky mám vás všetky rada 🙂

bambi09
29. led 2010

veronka,to je ono,možno mu to potom docvakne 🙂 😉
aj my ťa máme radi a Kuťo má pravdu,aj keď teda je mi tých psov ľúto,keď sa klepú od zimy,ale niekdy je to smiešne 😅 😅

veronkaj
29. led 2010

bambi ja sa na ňom smejem, nieje ho vidieť ale bude tam skackať a nadhadzovať a naháňať snehové gule a potom sa rozčuluje, že keď ju chytí tak sa mu rozsype tam vonku je hrdina ale doma ked pečiem niečo v rúre nepohne sa od nej ked ide od tial teplo alebo sa úplne vopchá pod radiátor, no teplomil hrdina.

ale keby som ho nemala bolo mi by veľmi smutno, pomáhami že mám také zlatíčko

simona55
29. led 2010

ahojte mozem pisat odznovu, napisala som dobry kus a chcela som prezred co ste pisaly a prelistovala som druhu stranu a vsetkop sa vymazalo. 🙂 🙂 🙂 🙂 Veronka je mi ta luto, z mojim temperamentumom by aj taniere lietali po kuchyni 🙂 🙂 🙂 🙂 lebo ked zijeme spolocnej domacnosti, tak mame jedendruheho respektovat, a ctit, no a ked on si necti a nerespektuje slova takl preco spolu zijeme? len preto ze chlap potrebuje slusku? a niekedy sex, no to nie!!!!!!! uz si niekedy rozmyslala nad tym ze co dobre ti dava tento vstah vktorom zijes? mozno ze mu vela dovolujes,urci si hranice odkial pokial,a potom uvidis.Bambi preco somsi zmenila fotku? no preto ze som si spravila ine fotky ale mi nema kto dat do pc,a zatial som nechcela byt bez foto tak tam je ta osoba ,ved ty vies kto toje vsak.ale dneska bude druhe,musim baby donutit aby mi pomohli stym.Fris prislo ti IP ktore malo ist k vani ale som sa pozabudla a islo k tebe,no ale nevadi ved ty oitom vies.Darinka aj mi mame krb, a keby som na mm mala cakat ze nam zakuri tak by sme nemali teplo, vecer si nachystam drievka na zakurenie,a rano len kurim. 😀 😀 😀 😀 😀 ved mi povie ved si doma zakursi 😀 😀

bambi09
29. led 2010

to som chcela napísať,ako dobre,že máš Kuťa 😵 😵 😵 😉

bambi09
29. led 2010

simonka 😀 😀 😀 😀 😀 a ja vieeem,teším sa na novú fotku 😵 😵

simona55
29. led 2010

Niki nateba som pozabudla, no nas Davidko uz vecer zaspava sam, spi snami chvilku pozera z ocinom tv drzi v ruke ovladacku ako ze ju prepina 😀 😀 😀 a ked to uz zunuje tak sa otoci na brusko a spinka, v noci sa asi raz dva krat zobudi napije sa caju a spi dalej. ale cez den ho musim uhajat v kociku, to by som ho chcela oducit.

jalao
29. led 2010

simka, ja som myslela, ze to si si dala dceru do profilu, ci sa mylim?
Bambi, nie, on uz by sa neprezul, ani keby mu cencule viseli zo snuriek... 😖 😖
Nasa lepsie ziacka polovicka je uz doma, ma"same", tak mi stastna volala, ja som to vedela od ucky, ale ona do poslednej chvile nie, udrzala som toto tajomstvo 😉 😉 S druhou studentskou polovickou to bude horsie, nastval ma, lebo v zavere vypustil a aj to tak na vysvedcku vyzera 🙄 🙄
Veri a neboj, my si tiez niekedy od seba musime aj oddychnut a potom zase vsetko naberie tie normalne kolaje, mozno aj u vas je to tak, len sa s tym zatial nechces akosi vyrovnat, ale ja to uz beriem ako normalka....Podla mna chlapi su taki, ze chvilu tutu-mutu a potom prestavka.. 😝 😝 😝

bambi09
29. led 2010

niki,aj ja som zabudla reagovať,naša je dlho rádioaktívna,aj my to už chceme zmeniť,ale včera mi spievala v postieľke hodinu potme-recituje,kecá,spieva,tuším som zaspala skôr,ako ona 😀 😀 inak sa mi v noci budí na didku,to niekedy ani neviem,že som jej dávala,lebo pri tom zaspíme obe 😅 😅 a ráno,teda u nás skôr doobeda čaká,kedy otvorím oči a potom je celá rozžiarená,ale kým mám zavreté oči,leží aj ona 😀 😀 niekedy ju nechám poležať s tým,že ja už nespím,ale sa mi ešte nechce vstať,hlavne po blbej noci,tak to poslušne leží pri mne 😀 😀
takže tak,my máme trošku iný režim,ale mne to zatiaľ vyhovuje,jasné,že keď pôjdem do roboty a malá do škôlky,bude to iné,nechce sa mi na to ani myslieť,ja chcem byť na materskej až do dôchodku 😀 😀 😀 😀 😀 😝

simona55
29. led 2010

ano jalo je to ona 🙂 keby si vydela mna a ju tak by si povedala ze sme sestry dvojicky 😀 s tym vysvedcenim som sa nasrala , dcera si to pokazila stym ze vela chybala kvoli angine a mala same jednotky a z matiky3 ale slubuje ze na druhy pol rok to bude ok.

bambi09
29. led 2010

julka,cencúle zo šnúriek 😀 😀 😀 kým nie z niečoho iného... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a teda dnes je vysvečko??hehe,ja som teda matka 😅 😅 😅 ja že načo včera mladý obal hľadal v šuflíku 😅 😅 😅
mali sme včera výchovný deň,tak som bola napálená,ale už som sa z toho vyspala 😝 😝
a veronka,je to tak,vy si na seba len zvykáte-veď ako dlho bývate spolu?? všade sú občas hromy-blesky a zas potom slniečko svieti 😉

jalao
29. led 2010

simka, je fakt kocica. 🙂 a mlada si to opravi...koncorocne je vzdy dolezitejsie, ako to polrocne, neboj.

bambi09
29. led 2010

tak už aj môj školák je doma,ešte som vysvečko nevidela,ale že vraj všetko za 1,tak aby som knižku letela kupovať 😀 😀 😀
fris,kde sa túlaš??poď k nám,chýbaš nám tu 😉

veronkaj
29. led 2010

babmi bývame spolu 5 mesiacov,

no kočky idem za dcérou už je doma aj s vysvedčením tak sa idem presvedčiť či je po mne.

pa a potom vás pozrem

jalao
29. led 2010

fiii, Bambula, to mas doma vzornaka...to som ani ja uz v osmicke nemala SAME 😉 😉 Gratulujeme stastnym rodicom 😉 😉 skvele,fakt. a este to upresnim, Daniel Vrazda ja novinar v SME, je to MM byvaly spoluziak 🙂 Jeho tato bol MUDr. Vrazda. 😀

bambi09
29. led 2010

veronkaaaa,tak sme domaaaa 😅 😅 to chce čas 😵 🙂 😉 vydrž 😉
juli,tak jeho otec nie je Samo?? 😅 😅 to by bol góóól 😅 😅 a teda neviem,po kom to dieťa je-ja som tiež nemala samé 1 ani na základke 😅 žeby po poštárovi?? 😀 😀 😀 😀

jalao
29. led 2010

bambi, neviem, tito su z BB.
A ten vas postar bol nahodou pomerne nadany panko. 😀 😀 Alebo to bude tou domacou drezurou 😉 😉 (potom mi daj na tu drezuru postup, lebo ja ju uplatnujem, ale bez vysledku.. 😠 )

bambi09
29. led 2010

julka,ja práveže žiadnu drezúru nerobím,len naháňam,či má všetko do školy,vždy zabudne úbor na telesnú,ešte,že má mňa 😀 😀 nejako sa ľahko učí,si myslia,že je bifľoš a opak je pravdou 😅 😅 bodaj by mu to zostalo aj na strednej 😕 😕 natrápili sme sa iba v prvom ročníku,učiť písať ľaváka je des,to fakt bola drezúra,preháňala som ☹ ☹ ale tak na prvom sa učíš,ja som chcela,aby mal pracovné zošity bezchybné-šiši som bola,tak písal do zblbnutia do cvičných 😒 😒 😒 k tomu bol dva mesiace na IŠP-kvôli vybratiu nosnej mandle a muž teda na učenie nemal trpezlivosť-raz mi vyčítal,aká som na syna prísna,tak som nechala jeho,nech sa mu venuje,za 10 minút vypenil a bolo po učení 😀 😀 😀

jalao
29. led 2010

bambi, Ip 😀 😀 😀 No ja sa dnes narehocem na tej teme o menach, fakt... 😀 😀 😀

bambi09
29. led 2010

aj ja 😀 😀 😀 😀 IP som prečítala-máš odpoveď a idem sa robiť-dohodli sme sa s babami z inej témy na sánkovačke,tak sa ideme robiiiiť 😅 😅 nám to vždy trvááááá 😝 😝
a mladý ma pobavil,ja že bude kniha za vysvečko,aj pochvalu dostal od triednej a on že a nový mobil by nemohol byť-vtipnú kašu asi jedol 😀 😀 😀 aké nenáročné deti si vychovávame 😅 😅 😝 😀

jalao
29. led 2010

bambi a co je ISP?
ty si nam neverna v inej teme??? 😎 😎

bambi09
29. led 2010

julka-individuálny študijný plán 😉
no,som,tak trochu,ale Dariparta-tu som najviac 😀 😀 😀

jalao
29. led 2010

no my ti to odpustame jednohlasne...Kto je proti?..........
...................................Vidis, nikto! TAk bez! 🙂
ja to tu uz balim. O 7 musim byt uz vystafirovana v plesovom....! 😉