• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
bambi ten calgel na zubky mame ale neviem ci jej to zabera teraz som jej ich potrela nim zatial je v pohode pospala si hodinu mozno aj preto ale zase vecer nebude chciet ist spat :confounded: a ten nurofen myslis sirup?a pomaha?
30. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka no potesia take veci co :angry:
30. led 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,Nurofen som sirup myslela,len naša to vypľúva-to je vždy boj do nej dostať :unamused: :unamused: aj tie čípky sme oplakali obe,ale to fakt zabralo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladka,nerozčuľuj sa-chápem ťa,ale škodí ti to-je to svinstvo :angry: :angry: my sme raz platili "pokutu" z Visa karty muž poslal o pár halierov menej ako mal-splátku a oni to brali ako nedoplatok!!! :angry: :angry: :angry: a to sme dlhoroční "dobrí" klienti TB :angry: :angry: :angry: čo k tomu dodať?? :confounded: :confounded:
30. led 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi maju ho aj tu v lekarni nejaky jahodovy ze vraj tak by to nemalo byt az take nechutne,ci? :confused: uz sa mala pekne hraje dufam ze to nezakriknem :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
30. led 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,nejde mi sa sem dostať,zase celé poobedie nejde ani posunúť stránka,teraz sa mi podarilo reštartovať,ale zase spomaľuje :angry:
30. led 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme pomarančový,ale naša všeobecne lieky neznáša-ATB nám vyvracala,jedine Vigantol berie bez problémov a železo-to jej kvapnem do vody a vypije :sweat_smile: :sweat_smile:
30. led 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby mala pojde asi do tanecnej :grinning: mi tu tancuje :grinning:
30. led 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris a ja že ťa dnes nebavíme :confused: :confused: tak teda to nie je bohviečo :unamused: :unamused: nebude to tou kopou snehu?? :confused: :confused:
alebo Oko hrá karty?? :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,tak ich dáme spolu-naša je tiež tanečnica preveliká-povie-ubu,ubu-to máme CD s pesničkami z rozprávok,zoberie plyšového macka a vykrúca ho :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hraje karty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja tu bojujem :grinning:
30. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby som total nachcipana od malej bolia ma usi ,mam sople teplotu nemam ale mozem coldrex?????
30. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,ach jaj moje :frowning2: :frowning2: :frowning2: tie smajlíky boli na príspevok fris :zipper_mouth:
30. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemozem a jeden som si supla no neporazi ma? :pensive:
30. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ten Coldrex-to je dosť silné podľa mňa,ale pozri príbalový leták,malo by tam byť,či je vhodný pre tehuľky-aby si neuškodila Mackovi Pú :frowning2: :frowning2:
30. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nieje vhodny nic co obsahuje paracetamol a jeden som si uz dala
30. led 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,pi,nech to dostaneš rýchlo z tela von.
30. led 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dala som si aj mlieko nehc to nema ucinok ...
30. led 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
juj vladka chudatko a mala bola chora ci je? :confused: asi neni moc dobre brat lieky :confused:
30. led 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi coldex nesmie brat tehulka!!!!! a paralen sa nesmie iba do10tt a potom moze, to nam povedala lekarka na pohotovosti vladi aj ja mam zamrazene pausali, ale uz na vyplatu si ich vyplatim,Baby prosim si komentááár :slight_smile: :wink: a co je z Veronkou?
30. led 2010 ve 20:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ozaj dobru noc vsetkym, volaju ma manzelske povinosti, :grinning: :grinning: :grinning: ze vraj zanedbavam a ze uz to nem dopadne dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak zachranim co mozem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale uz ozaj idem lebo mm mi taha lavu ruku a syn Davidko nohavice. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 20:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Simi ja som ale ten pausal zaplatila ,len manipulacny poplatok som tam zabudla zaplatit ... ten som poslala dnes ani ma nenapadlo ze preto vypnu pausal :confused:
Niki mala nebola chora len taka soplava ,za to mna boli uz hrdlo jak hovado ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
simi tak bez k rodinke :grinning:
30. led 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuj vladka tak len si davaj pozor neni dobre keby si bola teraz velmi chora :cry: na hrdlo vela tekutiny pit,caj s medom a citronom to je najlepsie :wink:
30. led 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je pravda ze ja som na tie caje neni ... mne to nechuti ale nalievam sa teraz s horucim a pojdem sa potit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. led 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
taaak mala spinka uz asi 20 min dufam ze mi ju ty sprosty susedia nezobudia :angry: neznaaaaaaasam tych anglickych hlupakov :rolling_eyes: ked cez den nevrtaju a nebuchaju do stien tak vecer vrieskaju ako zmyslov zbaveny,uz som im aj zabuchala na stenu,au az ma ruka boli ale cen ten hluk to asi tazko poculi :confounded: ale uz stichli tak snad :grinning: :grinning:
sa cudujem ze mala mi zaspala lebo dnes spala 2 krat cez den a naposledy do 4 hodinku som ju nechala tolko sa naplakala a chudatko aspon ju neboleli zubky ked spinkala :frowning2: ten gel jej asi zabral lebo uz bola dobra do 8 sme sa bavili ale uz mi lahala na ruky hlavicku si opierala tak som si myslela ze hadam uz aj pojdeme spinkat :slight_smile:
teraz pozeram silvester na markize ale take o nicom to je :confounded:
a kde ste zase hm?
30. led 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som,vladi,teplé ponožky do postele a pekne sa vypoť,kurnik,nechcem,aby si bola chorá :confused:
niki,vy ste v byte,alebo v domčeku?
30. led 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladka ja tiez caje nemusim ale ked som chora tak ich tiez do seba lejem,len sa vypot dobre moja :wink:
fris je to dom ale radova stavba takze dom na dome :confounded: neskutocne tenke steny este pocut ked si niekto aj pr... :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je fakt na nervy,oni sú hluční a nepomožeš si :unamused:
30. led 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris no veru nie :confounded: a na to ze by sme sa prestahovali nemame peniaze :pensive: tento novy rok sa zacal velmi zle vsetko nam ide dole vodou :frowning2: vidim na mm ako sa trapi len rozmysla stale co robit dalej :confounded:
30. led 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek