S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😃 😃 😃
nikinka008
30. led 2010
bambi ten calgel na zubky mame ale neviem ci jej to zabera teraz som jej ich potrela nim zatial je v pohode pospala si hodinu mozno aj preto ale zase vecer nebude chciet ist spat :-S a ten nurofen myslis sirup?a pomaha?
nikinka008
30. led 2010
vladka no potesia take veci co ]-(
bambi09
30. led 2010
niki,Nurofen som sirup myslela,len naša to vypľúva-to je vždy boj do nej dostať :-| :-| aj tie čípky sme oplakali obe,ale to fakt zabralo :-p
Vladka,nerozčuľuj sa-chápem ťa,ale škodí ti to-je to svinstvo ]-( ]-( my sme raz platili "pokutu" z Visa karty muž poslal o pár halierov menej ako mal-splátku a oni to brali ako nedoplatok!!! ]-( ]-( ]-( a to sme dlhoroční "dobrí" klienti TB ]-( ]-( ]-( čo k tomu dodať?? :-S :-S
nikinka008
30. led 2010
bambi maju ho aj tu v lekarni nejaky jahodovy ze vraj tak by to nemalo byt az take nechutne,ci? =-) uz sa mala pekne hraje dufam ze to nezakriknem 😃 😃 8-(
frisbeeautor
30. led 2010
čaute,nejde mi sa sem dostať,zase celé poobedie nejde ani posunúť stránka,teraz sa mi podarilo reštartovať,ale zase spomaľuje ]-(
bambi09
30. led 2010
my máme pomarančový,ale naša všeobecne lieky neznáša-ATB nám vyvracala,jedine Vigantol berie bez problémov a železo-to jej kvapnem do vody a vypije :-N :-N
nikinka008
30. led 2010
baby mala pojde asi do tanecnej 😃 mi tu tancuje 😃
bambi09
30. led 2010
fris a ja že ťa dnes nebavíme =-) =-) tak teda to nie je bohviečo :-| :-| nebude to tou kopou snehu?? =-) =-)
alebo Oko hrá karty?? 😃 😃
bambi09
30. led 2010
niki,tak ich dáme spolu-naša je tiež tanečnica preveliká-povie-ubu,ubu-to máme CD s pesničkami z rozprávok,zoberie plyšového macka a vykrúca ho 😃 😃 😃
frisbeeautor
30. led 2010
hraje karty 😃 😃 😃 😃 ja tu bojujem 😃
vladkaz1
30. led 2010
baby som total nachcipana od malej bolia ma usi ,mam sople teplotu nemam ale mozem coldrex?????
bambi09
30. led 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bambi09
30. led 2010
Vladka,ach jaj moje 😞 😞 😞 tie smajlíky boli na príspevok fris :-x
vladkaz1
30. led 2010
nemozem a jeden som si supla no neporazi ma? |-|
bambi09
30. led 2010
a ten Coldrex-to je dosť silné podľa mňa,ale pozri príbalový leták,malo by tam byť,či je vhodný pre tehuľky-aby si neuškodila Mackovi Pú 😞 😞
vladkaz1
30. led 2010
no nieje vhodny nic co obsahuje paracetamol a jeden som si uz dala
frisbeeautor
30. led 2010
vladi,pi,nech to dostaneš rýchlo z tela von.
vladkaz1
30. led 2010
no dala som si aj mlieko nehc to nema ucinok ...
nikinka008
30. led 2010
juj vladka chudatko a mala bola chora ci je? =-) asi neni moc dobre brat lieky =-)
simona55
30. led 2010
Vladi coldex nesmie brat tehulka!!!!! a paralen sa nesmie iba do10tt a potom moze, to nam povedala lekarka na pohotovosti vladi aj ja mam zamrazene pausali, ale uz na vyplatu si ich vyplatim,Baby prosim si komentááár 🙂 😉 a co je z Veronkou?
simona55
30. led 2010
a ozaj dobru noc vsetkym, volaju ma manzelske povinosti, 😃 😃 😃 ze vraj zanedbavam a ze uz to nem dopadne dobre 😃 😃 😃 😃 😃 tak zachranim co mozem 🙂 🙂 🙂 🙂 ale uz ozaj idem lebo mm mi taha lavu ruku a syn Davidko nohavice. 😃 😃 😃 😃 😃
vladkaz1
30. led 2010
Simi ja som ale ten pausal zaplatila ,len manipulacny poplatok som tam zabudla zaplatit ... ten som poslala dnes ani ma nenapadlo ze preto vypnu pausal =-)
Niki mala nebola chora len taka soplava ,za to mna boli uz hrdlo jak hovado ... :-p
nikinka008
30. led 2010
simi tak bez k rodinke 😃
nikinka008
30. led 2010
juuj vladka tak len si davaj pozor neni dobre keby si bola teraz velmi chora 😢 na hrdlo vela tekutiny pit,caj s medom a citronom to je najlepsie 😉
vladkaz1
30. led 2010
no je pravda ze ja som na tie caje neni ... mne to nechuti ale nalievam sa teraz s horucim a pojdem sa potit :-p
nikinka008
30. led 2010
taaak mala spinka uz asi 20 min dufam ze mi ju ty sprosty susedia nezobudia ]-( neznaaaaaaasam tych anglickych hlupakov 8-( ked cez den nevrtaju a nebuchaju do stien tak vecer vrieskaju ako zmyslov zbaveny,uz som im aj zabuchala na stenu,au az ma ruka boli ale cen ten hluk to asi tazko poculi :-S ale uz stichli tak snad 😃 😃
sa cudujem ze mala mi zaspala lebo dnes spala 2 krat cez den a naposledy do 4 hodinku som ju nechala tolko sa naplakala a chudatko aspon ju neboleli zubky ked spinkala 😞 ten gel jej asi zabral lebo uz bola dobra do 8 sme sa bavili ale uz mi lahala na ruky hlavicku si opierala tak som si myslela ze hadam uz aj pojdeme spinkat 🙂
teraz pozeram silvester na markize ale take o nicom to je :-S
a kde ste zase hm?
frisbeeautor
30. led 2010
tu som,vladi,teplé ponožky do postele a pekne sa vypoť,kurnik,nechcem,aby si bola chorá =-)
niki,vy ste v byte,alebo v domčeku?
nikinka008
30. led 2010
vladka ja tiez caje nemusim ale ked som chora tak ich tiez do seba lejem,len sa vypot dobre moja 😉
fris je to dom ale radova stavba takze dom na dome :-S neskutocne tenke steny este pocut ked si niekto aj pr... 😃 😃 😃
frisbeeautor
30. led 2010
no to je fakt na nervy,oni sú hluční a nepomožeš si :-|
nikinka008
30. led 2010
fris no veru nie :-S a na to ze by sme sa prestahovali nemame peniaze |-| tento novy rok sa zacal velmi zle vsetko nam ide dole vodou 😞 vidim na mm ako sa trapi len rozmysla stale co robit dalej :-S