S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
30. led 2010

neboj niki,ja viem,že to máte ťažké,to zvládnete.Napadlo ma,keď tam manžel normálne pracuje a platí dane,tak by ste mali mať nárok aj na sociálnu pomoc..to by chcelo všetko zistiť.

frisbee
autor
31. led 2010

no čo toto je? 😕 😕 😕 😕 všetky prekoprcnuté???? 😀 😀 😀 😀 Dnes ideme na rekord,tak šup sem,baby 😀

vladkaz1
31. led 2010

Ja vas iba pozdravim a idem naspat do postele tak pekny dnik ... zajtra pojdem doktorovi

frisbee
autor
31. led 2010

ahoj,vladi,pekne sa vyvaľuj,máš na to nárok 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
31. led 2010

Dakujem Fris ,sa mi toci hlava inak teplotu nemam, len nadchu hrdlo a sople hlavne ...

nikinka008
31. led 2010

fris mozno ze ano to neviem,trebalo by pozistovat 😕
vladka kludne oddychuj potrebujes to,rychlo sa vyliec 😢

frisbee
autor
31. led 2010

niki,no určite,oni majú dobrý sociálny systém,slobodné atky dokonca dostanú byt,myslím,že im to platí radnica...zistiť všetko,na čo máte nárok.Mladá v tom bývalom bydlisku mala susedov nejakú neprisposobivú rodinu,čo robila iba bordel a kradla a fakt im radnica platila ten byt.Neviem teda,ako je to s občianstvom,ale za opýtanie sa nič nedá. 😉

nikinka008
31. led 2010

ty co byvaju vedla nas tak im tiez dali byt,teraz im ho cely zadarmo prerabali,lebo je tam babatko a ze ono nesmie byvat v takom bordeli 😖 jedine toho baba mi je luto lebo ostatny niesu v poriadku asi 😠

simona55
31. led 2010

ahoj aj ja vas iba pozdravim a idem varit obed.Vladus skore uzdravenie 🙂

vladkaz1
31. led 2010

aspon ,malej varim zeleninu a tusim iba postavim polievku mamm celu sliepku ,tak sa moze varit

frisbee
autor
31. led 2010

vladi,je ti zle? 😕

vladkaz1
31. led 2010

nieje mi zle toci sa mi hlava som soplava nijaka

frisbee
autor
31. led 2010

ta k ani nevyliezaj,nech ťa rodina obskakuje 😉

simona55
31. led 2010

cavte, uz som navarila napiekla, a uz si tu sedim, potom pojdeme na prechadzku z Davkom. 🙂 Vladi je to nahovno ze tehotne si nemozu dat nic,ze? aj dcere vravievam ze ked nemusi nech nepije bublinkove napoje,ato este chladene, ved hned boli stoho hrdlo, a uz to bezi okolo,no ved to nenni sranda. 😒 mne sa stala taka vec, ked som bola tehotna z Marcikou,to je moje3dieta ani neviem kde som tak strasne prechladla ale mala som zapal hrdla a zapal stredneho ucha. ☹ au ked si na to spomenem uz mi je zle, a isla som k MUDR,a vravela som ze so26tt tehu a napriek tomu mi predpisal tetraciklin, a ani nereagoval co mu vravim, no ja sprosta som sa tesila ze sa vyliecim, aj som sa trosku obavala co bude ak to ublizi babu, no ale som zaroven si myslela ze vsak doktormi ich predpisall. no a mala sa mi narodila z VVCH laveho ucha, uplne ho ma zarasteny vobec nema dierku do vnutra, iba taku ciarku nevivinutu chrupavku, no a ja hovorim ze to moze byt stoho. ☹ 😒

nikinka008
31. led 2010

simi tak to je nase slavne zdravotnictvo 😠 .... ☹ ☹
vladka,som sa ta chcela spytat ale kludne mozes napisat az ked ti bude lepsie 😉 ty si malu nekojila vsak?ani ja nie,zaspavala ti mala sama alebo si ju musela ty uspavat ked uz bola vacsie cca ako nasa teraz? 😕 chcela by som malu naucit aby zaspavala sama,vecer uz vie celkom pekne zaspat,polozim ju do postielky a podla toho aka je unavena tak bud zaspi alebo zacne v postielke vystrajat aj hodinu,a ja si len lahnem vedla do postele a tvarim sa ze spim 😀 ale cez den ju musim uspavat na rukach,aj teraz som ju mala dlho na rukach lebo nie a nie zaspat 😖 a uz je dost tazka 😝 😝

nikinka008
31. led 2010

mala uz spi tak mam teraz chvilu cas 😀 by som si aj pospala,ale musim ist poupratovat kuchynu lebo je tam bordel a pojdem si aj umyt vlasy 🙂

frisbee
autor
31. led 2010

niki,ja som tiež nekojila,a malú se nechávali zaspávať samu,pustili sme jej vždy potichu hudbu,čo som počúvala v tehotenstve z walkmana 😉

baby,idem odhadzovať sneh,zase to povolilo,tak prídem okolo 16 tej.

vladkaz1
31. led 2010

Mala nam nezaspava sama od jakziva musim akoze spat pri nej a potom ju preniest ,teraz v novej posteli zaspava sama ale len poobede ..
Do teraz som spala ,som jak mys mokra,moj ide do bile ,na nakup nic doma nemame a co sme mali pojdeli moji hladosi ....
Jednu vec vie varit moj muz a to su spagety a omacku k nim tak si isliel na to nakupit hahaha

vladkaz1
31. led 2010

keby ste videli ,jak teraz papa tu zeleninkovu kasu s maslom na nic ine som sa nezmohla jej spravit ...ze jej chuti viacej nez masko 😀
Simi to ma mrzi ze si mala take problemi pri babetku s uskom ...
Mam kamosku ma 2 jky a jeden s nich nema chluchovody .. ale je este malinky tak sa nevie ci bude aj hluchy ☹ 😔

nikinka008
31. led 2010

vladka a ani to nejdes zmenit aby ti sama spala? 😕 😅
fris a nechavala si ju plakat? 😕

frisbee
autor
31. led 2010

niki,ona moc neplakala,ja som vždy počúvala za dverami,ona to trochu skúsila,videla,že nie je reakcia a ako jej hrala tá hudba,tak zaspala.Lenže aj keď bola väčšia,tak sedela tam,kde sme ju posadili 😀 😀 😀 ,nebola nejaká aktívna.Sedela s knižkou alebo hračkami a nevedeli sme o nej.

vladkaz1
31. led 2010

Niki ale ved spi sama ... 😕 😅 a co ju mam priviazat k posteli a ist prec??? ved je rada ked ju uspinkam a potom spinka sama 😉

bambi09
31. led 2010

ahojte 🙂
simonka,je mi ľúto,že dcérka má také problémy s uškom 😠 😠 nedá sa to operovať?? 😕 😕 ale niektoré ATB sa môžu aj v tehotnosti užívať,len neviem,či tetracyklín patrí k takým liekom 😒 😒
Vladenka,oddychuj a na soplíky si môžeš dať Sinupret-to môžu aj malé detičky a tehuľky 🙂
k tomu zaspávaniu-naša do roka len na rukách zaspala 😔 občas sama v hopsadle alebo koši na prádlo 😀 😀 ale inak sme mali ruky ako orangutáni,aj chrbtica dostala zabrať,škoda,že sme vtedy nepoznali ten nosič,čo máme teraz 😝 😝
fris,snehový fitnes už máš za sebou??a muž ťa pozdravuje a pýta sa,na kedy má naplánovať tú lyžovačku 😀 😀 😀

langkofel
31. led 2010

Ahojte,

peknu nedelu prajem. Ja mam dnes volno a este sme ani nos z domu nevystrcili...Ked ja som tak rada ked mam volno, ze mozem byt doma...cez tyzden sa nabeham dost...

Vladi skore uzdravenie, aj my s malou sme nachladnute uz druhy tyzden, kasle sople a nechce to prejst 😒

bambi09
31. led 2010

langoška,ahoj a nič si z toho nerob,ja som na materskej a milujem naše pyžamové dni 😀 😀 😀 nám sa dnes tiež nechce von,ale možno vybehneme na chvíľu na dvor,nech sa deti vyvetrajú,zoberiem deku a pohojdáme sa na veľkom koňovi(drevenom) 😀 😀 😀

frisbee
autor
31. led 2010

len pekne odpočívajte,ženy 🙂 🙂 🙂 ..ja som hádzala lopatou až mi soplíky vyseli,potom sme trochu skákali so psami,ešte idem žehliť.
sii,to som nevedela s malou,je to smutné ☹
bambuľa,keď to je ťažké povedať,záleží na počasí,ale hlavne na tom,či bude oko doma....už máme obaja nervy 😝

bambi09
31. led 2010

fris,veď práve preto 😀 😀 😀 vypustíš paru a on si uvedomí,že bez teba mu je ouvej 😅 😅 a ja sa budem pol roka odúvať,ale nech si idú!! 😠 😠 😠 😠 😖 najskôr o dva -tri týždne,ale to si vypije 😀 😀 😀

bambi09
31. led 2010

poslala som mail,9 MB,neviem,či prešiel-daj echo 😉

bambi09
31. led 2010

toto kúpim vanjuši 😀 😀 😀
http://www.webko.sk/160-toaletny-papier-sudoku....

bambi09
31. led 2010