S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

dnes vobec niesom v obraze o com sa tu melie 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

to máš jedno,hlavne,že je veselo 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

vlladka, ja sa tu šúlam momentálne na tom decinku na ct2, tak toto si všetko presne pamatám.... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

😀 😀 😀 ved ano ............................... 😀 😀 😀 kde je to zlte??? 😝 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

v gaťulách aj v bazéne 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

no, tak už to skončilo...presne som si dačo také myslela, réžia Vera Chytilová....vybavillo sa mi vela spomienok...ale to už je preč. 🙂 🙂 🙂
Fris, daj správu....sneží u vás?

frisbee
autor
2. únor 2010

kuknem,ja som bola hodiny na sedačke,tak neviem 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

nee

bambi09
2. únor 2010

julka,neskoro,bola som u mladého a akurát to skončilo a na ČT 1 ide HlavaXII-do kelu aj s Krťasom 😀 😀 😀
ale ten dokument zajtra v noci opakujú,dám si to nahrať 🙂

bambi09
2. únor 2010

fris,ty si dole blondína?? 😕 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

Hlava XXII 🙄 🙄 😝 😀

nikinka008
2. únor 2010

bambi,dakujem to je mm babka velmi zlatucka 🙂 tak ale oco uz ma po 50 😀 😀 ale este je mladyyyy 😀 ,ale som sa tesila ze bude mat ocka po mm take pekne zelene ale co uz ma ich pomne 😀

bambi09
2. únor 2010

niki,ja také babičky milujem 🙂 a naša malá má tiež oči po mne,ale nohy po mužovi-dlhé 😀 😀 😀
baby,v starej téme máme problém-chlapa 😕 😕
ozaj,darinka sa dlho neozvala,dari-hlásenie 😕 😕

frisbee
autor
2. únor 2010

to som ani nevedela,že to dávajú. 😕

bambi09
2. únor 2010

fris,čo??? 😕 😕

vladkaz1
2. únor 2010

ano je zlatunka a pripomina mi moju straenku ,take ciste su tie babicky uhladene ,, no nadhera 😵

jalao
2. únor 2010

bambulina, vieš, že s telkou nie som extra kamoška, taká bežná, ale milujem na CT tie nekomerčné veci a tie skutočné príbehy Heleny Treštíkovej- časozberné dokumenty...alebo Jak se žije... A toto, čo bolo, bolo nádherné, dokument o ročnom dievčatku...nechce sa mi veriť, že aj my sme si to prežili...a dokonca 3x!!!! A čo máš s tým krtkom? to akože malý drobec pozerá DVDčko teraz? 😅 😅
Vanja ma dnes obišla....za čo ma to dievča tresce????

frisbee
autor
2. únor 2010

no tú Hlavu.Oli,ja tiež dokumenty 😉

bambi09
2. únor 2010

Vladka,veru 😵 😵 😵 ja som jednu takú poznala,nebola to moja babka,ale z rodiny,ale som ju milovala 😵
a nevadí,že nevieš,o čom tu točíme-hlavne,že neprudíme a je nám veselo 😀 😀 😀 😅 😝 😉

bambi09
2. únor 2010

julka,mladá sa poobede vyspala,tak straší 😅 🙄 😝 ale už nie dlho,nevolaj sociálku 😀 😀 😀
Hlavu nahrávame a ja teda tiež mám veľmi rada tie dokumenty na ČT,aj tie Manželské etudy som pozerala a niektoré aj oplakala 😔

vladkaz1
2. únor 2010

idem kuknut ci mam maila ,ja vam dam ma tu zas vynechavat 😀 😀 😀
dokumenty nieeeeeeeeeeee to ja nemusim to moj hlavne take fasisticke pozerava mna poraza pri tom ale ciernobiely film zboznuje ,natocene kocky co volakedy mali tie obocka namalovane a tak to sa mi paci 😀

bambi09
2. únor 2010

Vladka 😀 😀 😀 v jednej téme ukazuje jednej babe 74tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀 žeby bola slonica?? 😅 😅 😕

vladkaz1
2. únor 2010

No tak Vanjuska sa namna vyprdla neni si sama Juli 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Bambi ze slonica 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

a ja budem za práskača 😀 😀 😀 😀 😀

nikinka008
2. únor 2010

ved mala sa ako z prvou skamaratila s prababkou a na nej stale lezala a oni ju kolisali 😀 😀

jalao
2. únor 2010

bambi, ja som všetky tie etudy oplakala, vážne...Ešte pár dní dozadu sme s MM na jeden ten príbeh takých tých aktívnych podnikateľov spomínali, čo mali obchod s nábytkkom, pamatáš? A mali tuším 5 detí, ale druhý chlapec bol hrozný, nevychovateľný...máme v okolí takýto prípad, že rodičia par excellant a syn...akoby som ho nazvala...lajdák, feťák, nezodpovedný, nespoľahlivý...a nikto nevie, čo s ním...
Fris, neboj, neprezradíme ťa..

vladkaz1
2. únor 2010

Fris ty praskac ja ta zradim 😀 😀 😀 😀 😀 chcem maila hned 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

mám nápad..Fris nech nám ho prepošle!!!!! 😝 😝 😝 😝

frisbee
autor
2. únor 2010

pošlem..baby,ja som sa zamyslela v kúpelni a strčila som si do huby miesto pasty indulonu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

😀 😀 😀 Fris tak ja som si skoro po precitani tvoho zamyslenia skoro cvrkla 😀