S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

nikinka008
2. únor 2010

fris 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

😀 😀 😀 😀 a vieš,ako ma to zaskočilo??? 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
2. únor 2010

fris, to bude tým náročným IT procesom, čo si dnes prežila... 😲 😀 😀

vladkaz1
2. únor 2010

prcham prdet do perinky paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 pozor na indulonku 😀

frisbee
autor
2. únor 2010

oli,no veru. 😀 vladi,dobrú noc 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
2. únor 2010

dám pozor, aby som nešla okolo leštidla na boty...som taká zmorená, že sa mi ani do tej kupelne nechce...do kelu, sprchu som už zmákla, ale ešte geeesicht....Nažehlila som hory aj doly a nemá ma kto do postele dať... 😖 😖 😖 A to som chcela ísť dnes primnežene do postele...

frisbee
autor
2. únor 2010

baby,idem aj ja,ráno vstávam a čakám opäť na dopravcu 😝

Pá,dobrú noc,moje 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jalao
2. únor 2010

tak dobrú. bambi už asi Hlavu kuká... 🙂

bambi09
2. únor 2010

friiiiis,ja sa z teba pokakááááám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 muž sa pýta,či ti aj penila-tá Indulona 😀 😀 😀 😀 😀 😀 fuj 😀 😀 😀
julka,hej,viem,o ktorom príbehu píšeš 😔
fris a nad čím si sa taak hlboko zamyslela?? 😀 😀 😀 😀 😀
Vladka,dobrúúúú 😵 😵

bambi09
2. únor 2010

julka,ja ťa uložím aj prikryjem 😀 😀 😀 haji,haji,den je v háji 😀 😀
dobrúúú baby,julka,na IP ešte odpíšem,furt zabudnem 😝 😝 😝

jalao
2. únor 2010

ved nič to , za to....plazím sa smer spálna...dobrú noc...ešte chcem dopiť svoj šalviový lektvar 😉 😉 Už si toho šmolka uložila, prosím ťa? 😀 😀

bambi09
2. únor 2010

Krtkuľa je už spacifikovaná,idem sa aj ja dať do poriadku,som dopila môj nektár,dobré vínko 🙂 😉 tak pááááá a dobrúúúúúúúúúú 😉
ozaj,malá je už zdravotne ok?? 😕

jalao
2. únor 2010

ano, diky, ráno valíme do škôky. Máme tu na noc aj posilu, Vladka si kámošku zavolala, tak tu odfukujú na roztiahnutom gauči 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Pre ne je to milý zážitok a kedže nás je tu teraz menej, tak mi to vôbec neprekáža, práveže ráno pôjdu spolu do školy. 🙂

jalao
3. únor 2010

no ale co je toto tu??? Ved ja nemozem byt aj nocna aj denna! Baby, co vas zasnezilo? 😉 😉 😉

vladkaz1
3. únor 2010

No u nas veru zasnezilo ,vsatvala som skoro ,ale dobre som sa vyhajala 😉 inak dobre ranko 😀

veronkaj
3. únor 2010

dobré ráno
no vidím, že ste písali teda dosť, čo ste dostali odmenu za to???
fris to je dobre že pc opravený a čo komoda doriešené???
vladkaz no uvidíš ako ti bude dnes fajn vyspinkaná
bambi takže ked budeme mať problém s pc funguje u vás servis???
darinku ste kde mali aj vanju aj teodorku a pod účasť net???

inak ja včera som došla a normálne som sa na chvílu natiahla, spať sa nedalo, každú chvílu niekto z niečim treskne ale večer som dopozeraala panelák a spať a aj ked som sa budila dalo sa ide na mňa nejaká chrípka
dnes ideme na to právne kvôli tej darovacej zmlvue, že čo tam je zle ked nám to nechcú zaevidovať že máme doplniť tak to hádam doriešime.

meteorol okineko
ráno zima, sneženie miestami nie a nálada bude musieť byť pracovná.

vladkaz1
3. únor 2010

Veronkaj tak dobre vybavte ,nehc uz aj ty mas konecne nejaku istotu moja 😉

nikinka008
3. únor 2010

Dobre ranko.. 🙂
vladka coze tak skoro si vstavala? 😕 🙂

vladkaz1
3. únor 2010

😀 Niki ved muz dosiel o pol 1 dnes s prace tak niekto musi vstat k malej 🙂 ,uz ma tahala za vlasky vstavaj 😅

jalao
3. únor 2010

dobre, dobre, particka, podme pekne sa do robotky 😉 😉 😉 , Veron, hlava uz neboli?
Niki a co susedia, posluchali vcera? 🙂 Vladi, ja som sla spat az po polnoci, ako vidno na nocnej smene a budik bol rano nekompromisny... 😢 😢 😢

vladkaz1
3. únor 2010

Juli tak tak budik bol ... nic sa neda robit uz je aj muz hore necha ma chvilku za PC 😎

nikinka008
3. únor 2010

😀 😀 a lucka vstava skoro? 😕 nacvicuje si uz do skolky 🙂 a inak uz ste vybavily tu skolku co si chcela? 😕
jalao,ani nie zase si pustali ale uz pomenej nastastie 😔 uz kakam na to sa mi uz nechce rozculovat nad tym 😝 to je tym ze tu maju hlupo postavene tie domy strasne tenulinke steny su je to 100krat horsie ako v panelaku 🙄

vladkaz1
3. únor 2010

Niki ,az v marci je zapis do skolky 🙂 a Lcuka vstava je to individualne ... teraz je soplava tak skoro ..
a to mate teda domy .. 😔

jalao
3. únor 2010

niki a este aj radovka, nie? 😒 😒
dakujem za roztomily mailik. A tete Fris tiez dakujem, ledva som tu rehot udrzala na uzde... 😀 😀 😀
Niki a dlhujes este meteo okienko... 🙂

nikinka008
3. únor 2010

vladka,aha no ved to za chvilu 😀 a to ako vlastne ona od septembra pojde do skolky alebo az na dalsi rok,ako to je,ci? 😀 😀
juli,tak tak 🙄 ....
mame -1 stupen,vcera prsalo skoro cely den ale dnes by uz nemalo hadam sa vyberieme aj von po dlhom case mala nebola vonku ani nepamata,ale zase nechcem aby zas ochorela je mraz vonku tak neviem uvidime este 😕

vladkaz1
3. únor 2010

NIki a tebe vstava mala kadzy den rovnako 😕 ?
Baby u nas snezi jak besne ,no dnes doma isto ☹ a zas same ,akurat vstal muz

nikinka008
3. únor 2010

vladka ona je ako nacasovany budik,presne o 8 je hore za kazdym 😠

nikinka008
3. únor 2010

mala sa teraz hraje uvidim ako dlho jej o vydrzi 😀 😀 😀

veronkaj
3. únor 2010

jalao ďakujem hlava bolela ešte večer, za včerajší deň som zjedla 11 panadol ultra rapid šumivé a 10 takých istých tabletiek tak idem dnes dokúpiť zásoby. a hrdlo ma bolí, sopílim oči štípu a bolia no super, a to idem v pondelok do práce novej poobede.

frisbee
autor
3. únor 2010

čaute...hlásim,že práve odviezli komodu 😀 😀 😀 😀 😀