• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ahojteeeeeeeeeeee :slight_smile:
vanjuša,ty mladica,vykaj mi ,héééj?? :grinning: :grinning: :grinning:
ale inak všetko naj,naj,naj,veľa lásky,zdravia,sexu a spokojnosti do ďalších rokov-cmuk,cmuk,cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a teda ulej,néé?? :grinning: :grinning: :grinning:
fris,ty čo máš čo večer spať,háááá??? :grinning: :grinning: :grinning: tu budeš :angry: :grinning:
vanjuš,ja si na teba nalejem večer vínko,o 17:30 mám tú angličtinu,tak ešte nemôžem,by sa mi jazyk motal a rehlila by som sa :grinning: :grinning: :grinning:
darinka,no hurá,že sa ozveš :wink: viem,že máš naperno v robotke,ale chýbaš nám tu :slight_smile: :slight_smile: :wink: a malý je už ok??
julka,už si fuč ale príjemný karneval :slight_smile: :slight_smile:
veronka,normálne mi je tvojej dcéry ľúto-načo to dievčatá majú tak skoro?? :unamused: :unamused: veď potom celý život,nestačilo by až od 18-tky?? :sweat_smile: :sweat_smile: tak nech to dobre zvláda-neostáva jej nič iné,len si zvyknúť :sweat_smile: :sweat_smile:
Vladka,vydrž Prťka,vydrž-zas bude dobre,Oliverko je tu cobydup a nervozita bude fuč :slight_smile: :wink: ja som bola v tehu s malou tiež nervózna,ale môj muž ešte viac,keď sme raz čakali na UZV na Antolskej,tak ma vytočil,až som tam revala :frowning2: :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: chlapi sú niekedy hrozní :cry: :cry:
niki,dobre si vanji napísala-veľa pohlavnej sviežosti-to je základ :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink:
no baby,u nás je výbuch,vy furt upratujete,ja furt niekde lietam :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ale zajtra sa do toho dám a vyleštím aj gule :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji dobre tesim sa a dakujem :slight_smile:
4. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,len si vínko daj,práve potom chytíš ten správny prízvuk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prízvuk opitej medvedice :grinning: :grinning: :grinning:
dík za mailík,som sa smiala-ty si iný detektív Oriešok :grinning: :grinning: :grinning: ale peknéééééé :slight_smile: :wink:
4. únor 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: au,skoro mi kalich vypadol :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zasuň naspäť :grinning: :grinning: :grinning:
no,idem sa poženštiť a večer som tu-bordel počká ešte jeden večer :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. únor 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: to čo je totok tu za flákačka??? :angry: :angry: :angry:
ale šup sem-nástup na nočnú smenu :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Vnji vsetko naj naj naj a veronkam tiez prajem vsetko naj k meninkam
My sme od obeda vonku na bobach ,mala sa vysantila a uz sa ani neboji opasem ju opaskom vzdy len sa mi pocikala uz pred barakom .. no ved cely den vonku ..
V exisporte je totalny vypredaj mama mi kupila bundu velmi peknu ciernu s 30 eur na 5.99eur tak sa tesim :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,no super,my sme v pondelok v Tescu kúpili nejaké handričky :wink:
zajtra už aj my pôjdeme na sane,len zlikvidujem výbuch,mladý ide zas na hokej,tak máme večer kľud :wink:
4. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi a tvoj maly hra hokej?????
Ja osm nic nekupovala nemoze teraz a ani nemam na viacej mama mi kupila :slight_smile:
4. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamina je zlatá-vidíš :slight_smile: :wink:
nie,mladý nehrá,len chodí revať :grinning: :grinning: :grinning: Slovan-do tohooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
náš sused nad nami práve dosexoval-moje nervy-to boli vzdychy a zvuky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kde je fris a zvyšok bandy??dúfam,že zas nezaspala,to by som jej neodpustila :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: no ten sex je co????
jaj Sovan to ja nemusim ... ja som Trnava :grinning:
4. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tu som...bambuľa,teda vy v tom paneláku...po schodoch,poznávam poschodia.... :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi uz tu mas pratnerku idem sa kupat zatim :grinning:
4. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,to nebolo po schodoch,to bolo počuť cez panel aj cez zvuk telky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: fuj,bimbo jeden-to je ten grc-grc :grinning: :grinning: :grinning:
Vladi,ja viem,ja nie som fanúšikom ani jedného,ale vieš si predstaviť,že by tam kričal Trnava do toho??by dostal po hube :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: inak s TT hrali minule,teraz ide tuším na Zvolen-BA :wink: a príjemné kupkanie :dizzy_face:
fris,no,že ideš-de si bola?? :confused: :confused:
4. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi ved to by teda dostal .. ja som fandila vela, ale uz nefandim :grinning:
4. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááj Vladi,veď tvoj muž aj hrával-hehe :grinning: :grinning: ja fandím,len keď sú MS alebo olympiáda :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
písala mi bývalá kolegyňa na ICQ,má v nemocnici nevlastného otca,jej mama s ním žila 20 rokov a až v decembri sa vzali a on je na tom zle.
4. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :frowning2: to je smutné :frowning2:
4. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásim nákuk! :slight_smile: No tak, milá študentka, ako prebehla conversation po prvé? Šlo to? A to s tými susedmi akože vážne???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeden vám tam vrta, druhý šú.ta... :grinning: , to by sa fakt tomu Richardovi Mullerovi dobre točili tie schody... :grinning: :grinning: :grinning: A ako vysvetlíš tieto divné zvuky synátorovi? :grinning: :grinning:
Vanja tu už asi neni, ale dúfam, že si to prečíta - Všecko najlepšie!!!!!! sme zistili, že tu patríš medzi soplandy :wink: :wink:
4. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,že to začalo záchvatom,vodou v pľúcach,skončilo to trojitý bypassom a neprebral sa po operácii a že zajtra im povedia,či nemal aj mŕtvicu a nemá poškodený mozog
4. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
julka,to je ten istý sused-on rád niečo niekam tlačí :grinning: :grinning: :grinning: džúra ako džúra :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: išiel pred nami do vchodu s tou svojou pipkou,olizoval ju tam a niesli pizzu-hovorím mužovi,uvidíš,že ju zožerú a budú trtkať :grinning: :grinning: :grinning: tak aj bolo,môžem robiť jasnovidku-ja budem bohatá,dnes je to populárne :sweat_smile: :sweat_smile:
a prvá lekcia v pohode,sme sa nasmiali,malá mala dve pestúnky,učiteľka je super,len mi vadí,keď mi niekto vyká,neskôr si potykáme,muž ju pozná už dlho,tak si tykajú :sweat_smile: :sweat_smile: mám si urobiť cvičenie,naučiť sa skloňovať to BE a vizitku,pani učiteľka povedala,že to pôjde-som vraj komunikatívna(rozumej ukecaná :grinning: ) a mám dobrú výslovnosť :sweat_smile: :sweat_smile: no,ja to až tak ružovo nevidím,ale uvidíme :grinning: :grinning: :grinning: bude to pre mňa mučenie,ale idem do toho :wink:
takže tak,dík,že si na mňa myslela :grinning: :grinning: som bola nervózna,ako keby som mala rande,ale je to super baba,veselá,pohoďáčka,takže to mi vyhovuje :slight_smile:
4. únor 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aj lav jú tú,aj hev e pen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,to je strašné :frowning2: :frowning2: :frowning2:
mojej kamoške zomrel muž -Turek po ceste z Turecka na SK,ani na pohrebe mu nebola,rodina jej nedala vedieť :frowning2: :frowning2: :frowning2: tiež mal by-passy a kadečo so srdcom,len on fajčil,jedol,pil-moslim bol len naoko :unamused: :unamused: nedostáva ani vdovský ani sirotský-nevedia vybaviť papiere a už na to nemá silu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,keby Sean Penn,to hej :grinning: :grinning: :grinning:
I love you too :grinning: :grinning: :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a k tomu sme pozvaní do sporiteľne,aby sme si urobili plné moci k našemu účtu,keby sa jednému z nás niečo stalo,aby ten druhý mohol vyberať peniaze,než bude dedičské konanie...hlavne,že je to spoločný účet,ale ešte vymysleli totok.No hneď som si to spojila s tým kamoškiný nevl.otcom a mala som po nálade.
4. únor 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hahaha..ja nemám výslovnosť,angličtina mi nejde do huby,ja som na tie románske jazyky.... :sunglasses:
4. únor 2010 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: my máme tiež spoločný účet,ale obaja máme dispozičné právo k nemu,lenže som to podpisovala taaak dááávno,že už mám hádam aj iný podpis :sweat_smile: :sweat_smile: tak neviem,či tam nezájdeme zas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda človek nechce myslieť na také veci,ale nikdy nevieš :frowning2: :pensive: :pensive:
4. únor 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
najskôr veselé- Bambi, neviem, či si postrehla, čo som v noci písala včera, že mám takú skúsenosť, že začiatočníci robia vždy najvačšie pokroky :slight_smile: :slight_smile: , jasné, že som na to myslela, ako si ty určite myslela na môj odvalený skener :rolling_eyes: . No a o spojleri som MM ešte nepovedala, bol na Skype práve pred večerou, vyhladovaný, a ako vieme, s hladným chlapom sa rozumne baviť nedá... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Fris, to je smutné toto, čo píšeš o kámoške a fakt je ten, že nikto nepoznáme dňa ani hodinu.... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. únor 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oli...tak už je najedený a kľudný,už móooooooožeš...včul :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek