S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

ahojteeeeeeeeeeee 🙂
vanjuša,ty mladica,vykaj mi ,héééj?? 😀 😀 😀
ale inak všetko naj,naj,naj,veľa lásky,zdravia,sexu a spokojnosti do ďalších rokov-cmuk,cmuk,cmuk 😵 😵 😵
a teda ulej,néé?? 😀 😀 😀
fris,ty čo máš čo večer spať,háááá??? 😀 😀 😀 tu budeš 😠 😀
vanjuš,ja si na teba nalejem večer vínko,o 17:30 mám tú angličtinu,tak ešte nemôžem,by sa mi jazyk motal a rehlila by som sa 😀 😀 😀
darinka,no hurá,že sa ozveš 😉 viem,že máš naperno v robotke,ale chýbaš nám tu 🙂 🙂 😉 a malý je už ok??
julka,už si fuč ale príjemný karneval 🙂 🙂
veronka,normálne mi je tvojej dcéry ľúto-načo to dievčatá majú tak skoro?? 😒 😒 veď potom celý život,nestačilo by až od 18-tky?? 😅 😅 tak nech to dobre zvláda-neostáva jej nič iné,len si zvyknúť 😅 😅
Vladka,vydrž Prťka,vydrž-zas bude dobre,Oliverko je tu cobydup a nervozita bude fuč 🙂 😉 ja som bola v tehu s malou tiež nervózna,ale môj muž ešte viac,keď sme raz čakali na UZV na Antolskej,tak ma vytočil,až som tam revala ☹ ☹ 😒 😠 😖 chlapi sú niekedy hrozní 😢 😢
niki,dobre si vanji napísala-veľa pohlavnej sviežosti-to je základ 😀 😀 😀 🙂 😉
no baby,u nás je výbuch,vy furt upratujete,ja furt niekde lietam 😅 😅 😅 ale zajtra sa do toho dám a vyleštím aj gule 😀 😀 😀

nikinka008
4. únor 2010

vanji dobre tesim sa a dakujem 🙂

frisbee
autor
4. únor 2010

bambuľa,len si vínko daj,práve potom chytíš ten správny prízvuk 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 prízvuk opitej medvedice 😀 😀 😀
dík za mailík,som sa smiala-ty si iný detektív Oriešok 😀 😀 😀 ale peknéééééé 🙂 😉

frisbee
autor
4. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 au,skoro mi kalich vypadol 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 zasuň naspäť 😀 😀 😀
no,idem sa poženštiť a večer som tu-bordel počká ešte jeden večer 😅 😅 😅

bambi09
4. únor 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 to čo je totok tu za flákačka??? 😠 😠 😠
ale šup sem-nástup na nočnú smenu 😀 😀 😀

vladkaz1
4. únor 2010

Ahojte Vnji vsetko naj naj naj a veronkam tiez prajem vsetko naj k meninkam
My sme od obeda vonku na bobach ,mala sa vysantila a uz sa ani neboji opasem ju opaskom vzdy len sa mi pocikala uz pred barakom .. no ved cely den vonku ..
V exisporte je totalny vypredaj mama mi kupila bundu velmi peknu ciernu s 30 eur na 5.99eur tak sa tesim 🙂

bambi09
4. únor 2010

Vladka,no super,my sme v pondelok v Tescu kúpili nejaké handričky 😉
zajtra už aj my pôjdeme na sane,len zlikvidujem výbuch,mladý ide zas na hokej,tak máme večer kľud 😉

vladkaz1
4. únor 2010

bambi a tvoj maly hra hokej?????
Ja osm nic nekupovala nemoze teraz a ani nemam na viacej mama mi kupila 🙂

bambi09
4. únor 2010

mamina je zlatá-vidíš 🙂 😉
nie,mladý nehrá,len chodí revať 😀 😀 😀 Slovan-do tohooooo 😀 😀 😀 😀
náš sused nad nami práve dosexoval-moje nervy-to boli vzdychy a zvuky 😀 😀 😀 😀
kde je fris a zvyšok bandy??dúfam,že zas nezaspala,to by som jej neodpustila 😠 😀 😀 😀

vladkaz1
4. únor 2010

😀 no ten sex je co????
jaj Sovan to ja nemusim ... ja som Trnava 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

tu som...bambuľa,teda vy v tom paneláku...po schodoch,poznávam poschodia.... 😀 😀 😀

vladkaz1
4. únor 2010

bambi uz tu mas pratnerku idem sa kupat zatim 😀

bambi09
4. únor 2010

fris,to nebolo po schodoch,to bolo počuť cez panel aj cez zvuk telky 😀 😀 😀 😀 fuj,bimbo jeden-to je ten grc-grc 😀 😀 😀
Vladi,ja viem,ja nie som fanúšikom ani jedného,ale vieš si predstaviť,že by tam kričal Trnava do toho??by dostal po hube 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak s TT hrali minule,teraz ide tuším na Zvolen-BA 😉 a príjemné kupkanie 😵
fris,no,že ideš-de si bola?? 😕 😕

vladkaz1
4. únor 2010

Bambi ved to by teda dostal .. ja som fandila vela, ale uz nefandim 😀

bambi09
4. únor 2010

jááj Vladi,veď tvoj muž aj hrával-hehe 😀 😀 ja fandím,len keď sú MS alebo olympiáda 😀 😀

frisbee
autor
4. únor 2010

písala mi bývalá kolegyňa na ICQ,má v nemocnici nevlastného otca,jej mama s ním žila 20 rokov a až v decembri sa vzali a on je na tom zle.

bambi09
4. únor 2010

😕 😕 😕 😕 😕 ☹ to je smutné ☹

jalao
4. únor 2010

Hlásim nákuk! 🙂 No tak, milá študentka, ako prebehla conversation po prvé? Šlo to? A to s tými susedmi akože vážne???? 😝 😝 😝 😝 😝 Jeden vám tam vrta, druhý šú.ta... 😀 , to by sa fakt tomu Richardovi Mullerovi dobre točili tie schody... 😀 😀 😀 A ako vysvetlíš tieto divné zvuky synátorovi? 😀 😀
Vanja tu už asi neni, ale dúfam, že si to prečíta - Všecko najlepšie!!!!!! sme zistili, že tu patríš medzi soplandy 😉 😉

frisbee
autor
4. únor 2010

no,že to začalo záchvatom,vodou v pľúcach,skončilo to trojitý bypassom a neprebral sa po operácii a že zajtra im povedia,či nemal aj mŕtvicu a nemá poškodený mozog

bambi09
4. únor 2010

julka,to je ten istý sused-on rád niečo niekam tlačí 😀 😀 😀 džúra ako džúra 😀 😀 😝 išiel pred nami do vchodu s tou svojou pipkou,olizoval ju tam a niesli pizzu-hovorím mužovi,uvidíš,že ju zožerú a budú trtkať 😀 😀 😀 tak aj bolo,môžem robiť jasnovidku-ja budem bohatá,dnes je to populárne 😅 😅
a prvá lekcia v pohode,sme sa nasmiali,malá mala dve pestúnky,učiteľka je super,len mi vadí,keď mi niekto vyká,neskôr si potykáme,muž ju pozná už dlho,tak si tykajú 😅 😅 mám si urobiť cvičenie,naučiť sa skloňovať to BE a vizitku,pani učiteľka povedala,že to pôjde-som vraj komunikatívna(rozumej ukecaná 😀 ) a mám dobrú výslovnosť 😅 😅 no,ja to až tak ružovo nevidím,ale uvidíme 😀 😀 😀 bude to pre mňa mučenie,ale idem do toho 😉
takže tak,dík,že si na mňa myslela 😀 😀 som bola nervózna,ako keby som mala rande,ale je to super baba,veselá,pohoďáčka,takže to mi vyhovuje 🙂

frisbee
autor
4. únor 2010

aj lav jú tú,aj hev e pen 😀 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

fris,to je strašné ☹ ☹ ☹
mojej kamoške zomrel muž -Turek po ceste z Turecka na SK,ani na pohrebe mu nebola,rodina jej nedala vedieť ☹ ☹ ☹ tiež mal by-passy a kadečo so srdcom,len on fajčil,jedol,pil-moslim bol len naoko 😒 😒 nedostáva ani vdovský ani sirotský-nevedia vybaviť papiere a už na to nemá silu ☹ ☹ ☹

bambi09
4. únor 2010

no,keby Sean Penn,to hej 😀 😀 😀
I love you too 😀 😀 😵

frisbee
autor
4. únor 2010

no a k tomu sme pozvaní do sporiteľne,aby sme si urobili plné moci k našemu účtu,keby sa jednému z nás niečo stalo,aby ten druhý mohol vyberať peniaze,než bude dedičské konanie...hlavne,že je to spoločný účet,ale ešte vymysleli totok.No hneď som si to spojila s tým kamoškiný nevl.otcom a mala som po nálade.

frisbee
autor
4. únor 2010

hahaha..ja nemám výslovnosť,angličtina mi nejde do huby,ja som na tie románske jazyky.... 😎

bambi09
4. únor 2010

☹ ☹ ☹ ☹ my máme tiež spoločný účet,ale obaja máme dispozičné právo k nemu,lenže som to podpisovala taaak dááávno,že už mám hádam aj iný podpis 😅 😅 tak neviem,či tam nezájdeme zas 😝 😝
a teda človek nechce myslieť na také veci,ale nikdy nevieš ☹ 😔 😔

jalao
4. únor 2010

najskôr veselé- Bambi, neviem, či si postrehla, čo som v noci písala včera, že mám takú skúsenosť, že začiatočníci robia vždy najvačšie pokroky 🙂 🙂 , jasné, že som na to myslela, ako si ty určite myslela na môj odvalený skener 🙄 . No a o spojleri som MM ešte nepovedala, bol na Skype práve pred večerou, vyhladovaný, a ako vieme, s hladným chlapom sa rozumne baviť nedá... 🙄 🙄 🙄
Fris, to je smutné toto, čo píšeš o kámoške a fakt je ten, že nikto nepoznáme dňa ani hodinu.... ☹ ☹ ☹

frisbee
autor
4. únor 2010

oli...tak už je najedený a kľudný,už móooooooožeš...včul 😀 😀 😀 😀