S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

teodorka
4. únor 2010

ale uz viiiiiiiiii 😀

teodorka
4. únor 2010

pusinkujes Vas vsetky a prajem hezku plodnu noc 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
4. únor 2010

teoška,tak bež hajať,pekné od teba,že si nakukla 🙂

teodorka
4. únor 2010

pusinkujem 🙂 uz nevidim kua

frisbee
autor
4. únor 2010

dobrúúú,krasavico 🙂

jalao
4. únor 2010

teo, šak čo nechodíš ku nám aj na denné?
A fris....co nevím? o tej adminke myslíš? No šak zasek nemožem vedieť šecko! 🙂 🙂

jalao
4. únor 2010

idem sa vyvaniť, lebo zaspávam. pá zatím. 😔

frisbee
autor
4. únor 2010

tak,tak,oli,tož aj ty dobrúúúúúúúúú 🙂

jalao
4. únor 2010

avooooj 🙂

bambi09
4. únor 2010

ja tu ešte niekto?? 😕 🙄 🙄

bambi09
4. únor 2010

tak ništ,som si chcela ešte "pokecať",ale idem do vanje 😀 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

fris,tie československé slová sú bombááááááá 😀 😀 😀 😀 daj ešte 😀 😀

bambi09
4. únor 2010

😠 😠 😠 😠 len by to tu spalo 😠 😠 😠 😀
tak dobrúúúú noc má milá dobrú noc,nech ti je sám Pán Boh na pomoc,dobrú noc,dobre spi,nech sa ti snívajú krásne sny 😀 😀 😀
už len jedna infoška-tu fučí ako besné,tuším dnes nevytiahneme päty z domu,pozerám,či mi nestrhne prádlo z tyčiek 😕 😕 😕
dobrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú... 😵

veronkaj
5. únor 2010

dobré ráno
ja len na skok, vôbec vás teraz nestíham ani neviem čo rozoberáte,
ja som včera rýchlo v práci dopísala ten dodatok k zmluvám, po robote ísť rýchlo s tým k notárovi, dúfam, že dnes to polovička odnesiem, potom nákup, variť, rozprávala som sa s dcérou kvôli menzesu, a gratulovali sme jej, potom nám urobila zmrzku s mňam - hlavne že chudneme a poprať, vyvešať, osprchovať sa a večer som si na chvlíu lahla ale spala som tak 3 hodiny v noci, stále som kašlaal, kýchala smrkala, no super. a ked sa mi podarilo zaspať, zas niekto išiel na wc a neviem prečo ale búchajú dvermi a tak som sa vždy zobudila,
no a dnes pokračujem ´dalej takže občas mrknem

jalao
5. únor 2010

ahoj veron, no moc si toho chutiatko nenaspala, ale ide vikend, trochu si oddychni. Ma byt zase kosa, tak sa radsej doma kuriruj, posli na cvicak toho vaseho mladasa. 🙂
Bambi, ja som ta vecer cakala...kdyz jsem travu trhala....Ale Fris sa uz zberala buvat, tak som tu nechcela sama strasit, keby som vedela, ze sa este zjavis, este chvilu poseckam na teba... 😉 😉

veronkaj
5. únor 2010

jalao ahoj
to bolo dobré že pošli na cvičák mladasa 😀 😀 😀 niekedy mám pocit, že by výcvik potreboval on,
ked nepôjdeme nič sa nestane, pretože ja ho aj doma priebežne učím - teda kuťa
mali sme ísť zajtra k babke ale zavolám, že nejdem nikam že som nakapatá,

no niekedy by som si aj ja dala rada s vami takú nočnú debatu, ked budem mať bezdrôt. internet a budem večer makať tak vás budem prepínať 😉

jalao
5. únor 2010

Veron, no vidis, to by si mohla doma navrhnut, ze aj mlademu najdes nejaky vycvik 😀 😀 😀 Ked si vezmes, ze kedysi chalani v jeho veku isli povedzme na rok/dva na vojnu, vies si toto predstavit u neho? Dnes by to neuniesli takito chalani ani fyzicky, ale ani psychicky, si myslim 🙄 🙄 🙄
Na debaty teraz chodim trosku viacej, lebo som bola sama a skolu teraz nemam, tak mam viacej priestoru vecer. 🙂

veronkaj
5. únor 2010

jalao - no jemu by teda aj mnohým iným vojna prospela a dovolím si tvrdiť, že je hlúposť že ju zrušili tam sa aspoň trochu museli niečo naučiť o seba postarať.

tak to je super, že máš viac času, ja budem teraz od pondelka poobede v tej novej práci, takže bude veselo, ráno do práce upratať, potom roibiť, potom do poobednej, večer nakúpiť, navariť a tak, no ked už budem dobre poznať ten program budem môcť robiť doma, tak hádam to pôjde. uvidíme
a ako naschvál, tam kde som robila predtým s pani, s ktorou sa poznáme už asi 10 rokov, tak ona chcela, že na celý deň nech som tam, a tak som povedala že to nieje možné, lebo nevedela na ako dlho a tak si našla za mňa náhradu, a nakoniec ona robí tolko hodín čo ja len chodí do obeda a za tú dobu čo tam je tak krátko už bola 2x na pn a boli aj vianoce, no a teraz je nešťastnáí, že najviac práce a ona tam nieje, a to sa jej pri mne nikdy nestalo, ja som zostala alebo prišla aj v sobotu, takteraz že či nepôjdem späť.????
no super a teraz ja čo???

frisbee
autor
5. únor 2010

ahojte,letím na záchodík,potom vás dočítam 🙂

veronkaj
5. únor 2010

fris - no dočítaj

fris prosím poraď, náš kuťo sa asi zbláznil, teraz mi volala polovička nahnevaný no hrozne.
to už som spomínala, že už asi dva mesiace spí kuťo hore pri dverách v pelešku čo má, aj ked občas ide z neho von k radiátoru alebo len tak ku dverám a nechávame mu otvorené dvere do garáže kam môže ísť keby mu súrne bolo treba a zvykol si na to ako tak aj cez deň že ked náhodou sme hore a nevidíme ho stáť pri dverách tak ide tam ale chodíme s ním pravidelne von a aj ked sa pýta, Ked ide dcéra do školy dá ho do garáže a zatvorí aby nebehal po dome.
a stalo sa že nešiel do garáže ale napr. ku krbu a tam sa vyčurkal alebo ... ale to bolo ojedinelé a dnes ráno som išla do práce a nič a teraz sme spolu volali a že ráno ked vstal tak bolo načurané aj naložené v obyvačke ?? tak musím zistiť, či ho dcéra nevyvenčila alebo čo ,? tá ked má teraz prvú mrchu tak mala ráno iné starosti ale je nahnevaný že až . Ako ho to odučiť???? už tak bolo dobre a teraz toto?? čo nestihne tam dobehnúť???

frisbee
autor
5. únor 2010

veri,on je ešte malý,to je ako keby ste sa hnevali na nemluvňa,je to aj počasím,ja mám psov starších a veru sa im nechce do zimy a cvrkajú aj na verande.Nemá zmysel mu nadávať za to,ten pes si to nepamätá,čo urobil.

jalao
5. únor 2010

baby, nas sef si sem niekedy posledne dni nosi steniatko 2mesacne, aby nezostal sam doma, ma ho v pelisku pri sebe, ale uz je osmeleny, pobieha aj po nasej kancelarii 🙂 🙂 , ale vzdy sa tu na jednom konkretnom mieste pod oknom vytoto... 😒 , hoci pri pelechu ma prichystanu podstielku...Sefa musim volat, ze podte to tam upratat.. 🙄 🙄 Sef potom na neho tak hulaka, jak keby milionove skody narobil...chudiatko.. ☹ Ja by som sa tiez pototo, keby takto po mne dakto hulakal... 🙄 🙄

frisbee
autor
5. únor 2010

hm,tak nechápem,načo si niekto kupuje psa,keď tomu nerozumie,šťeňatá ovládajú zvierače až od 4tého mesiaca,do tej doby sú ako kojenci,na tých tiež nehulákame,že nechodia na záchod 😠

veronkaj
5. únor 2010

fris ja to viem, aj tak to doma polovičke vysvetlujem, aj to sa jeduje že ked prídem domov teda mi alebo známi tak sa tak teší že skacká jak divý a crkne si.

aj ja som mu hovorila, že aj dieťa aj ked sa odučí od plienky tak si občas cvrkne že ešte má na to právo a že tých prípadov je málo. no proste možno aj chcel ísť ale už nestihol, nerobí to pravidelne, no uvidím hodím doma reč s dcérou že či ho nevyvenčila alebo čo.

a ten môj asi nepochopí že stať sa to ešte môže má 7 mesiacov ale inak sa snaží a s tým skáknaím hovorím no trestaj ho za to, že prejaví radosť že sme prišli???? kedy sa ty tak budeš tešiť že som prišla,??

jalao
5. únor 2010

veron, ved to som aj kdesi citala, je skutocna laska je, ked ta pes stastne vita a vrti chvostom
, hoci si ho nechala zavreteho doma cele hodiny sameho. 🙂 🙂 🙂
Baby, tu nadherne slnko svieti a je modra obloha... 🙂 a sneh sa topi...vsade snehove bacoriny... 🙄

veronkaj
5. únor 2010

jalao veď aj ja som to hovorila, že kedy sa drahý bude tak tešiť zo mňa 😀
meteor. okienko
: u nás slnko nesieti, obloha nieje modrá - je šedá a sneh sa netopí len šmýka 😀

darina60
5. únor 2010

Dámy, ťahám nás z druhej strany 🙂
U nás to také isté počasie ako veronky a ešte k tomu fúka vietor ako divý.
Fris, dík za mailík. To môj otec presne takto odhrnul moje auto ked ho bral do opravy a nebolo to moje ale vedla stojace susedky 🙂
Bambi dobre si napísala do mojej pôvodnej témy 😉 Lepšie by som to nenapísala, hor skúsenosti 😉
Aj ja chcem psa, ale muž nechce, škoda 😉

frisbee
autor
5. únor 2010

dari 😀 😀 😀 😀 😀

no ja mám migrénu ako sviňa 😝 ....ja som si až potom všimla,že tam bambuľa písala,ale on toto isté píše asi v piatich témach,kočky mu vždy všetko poradia a on si založí novú úplne stejnú,alebo vytiahne starú tému,ako objavil včera tvoju 😉

darina60
5. únor 2010

Fris, presne aj ja som si ho všimla, kade tade chodí, možno aj tu sa zjaví 😀 Ale mám taký divný pocit z neho, skôr z neho ako s jeho ženy 🤐 🤐
Ja migrénu síce nemám ale hlava ma bolí, čo nebýva často a ešte mám dáku alergiu na viečkach mám ich červené a svrbia ako svine, aj ma bolia keď čumím do pc. Neviete čo je na to dobré? Asi jablčný ocot nie, že fris 😀

bambi09
5. únor 2010

ked nepôjdeme nič sa nestane, pretože ja ho aj doma priebežne učím - teda kuťa
za to, že prejaví radosť že sme prišli???? kedy sa ty tak budeš tešiť že som prišla,??

veronka,na tomto som sa schuti zasmiala 😀 😀 😀 no,ja som rada,že vojnu zrušili,lebo mám syna,ale ten má občas vojnu doma odo mňa,takže je to ok 😀 😀 😀 muž bol aj na vojne ako starý degeš,ale po prvých dvoch mesiacoch mal tak už len ulieváreň 😀 😀 😀 nastúpil tu do Vajnor,aj som mu bola na prísahe a už vtedy sme sa bavili,že zostaneme v BA 😅 😅 ale potom ho prevelili do Martina a tam mal známych,tak sa mal ako prasa v žite 😀 😀 😀 a na BA sme zabudli,ale nakoniec sme aj tak tu skončili 😅 😅 😅
veronka,ten tvoj priateľ by tiež potreboval malé školenie 🙄 🙄 🙄 ja by som mu občas jednú takúúú vyťala,juj,až ma ruka svrbí 😀 😀 😀 ale to len preto,že ťa mám rada a serká ma jeho správanie 😝 😝
julka,no,ja som večer bola rajovať a mladá sa nejako moc prebrala,začala robiť stojky na hlave,tak som čakala,kedy zalomí 😒 😒 potom o jednej také revy,že ma uši boleli,tak som ju chvíľu nosila a potom zaspala 😝 😝 😝
a si sa pýtala,ako vysvetľujem tie pazvuky z bytu suseda mladému 😀 😀 😀 včera to nepočul,bol v sprche a on väčšinou ani mňa nepočuje,keď na neho volám,lebo je vo svojom virtuálnom alebo televíznom svete 😀 😀 😀
v lete to tu máme bežné,že z barákov oproti idú už večer vzdychy 😀 😀 😀 takže on už asi vie,o čo ide 😀 😀 😀 niektorí ľudia majú fakt zvieracie pudy 😀 😀 😀 a sú prihluční 😝 😝 😝 a minule dávali Bestiář pred 22-hou a teda na mňa to bolo na film o ôsmej až moooc ostrééé 😖 😖 😖 normálne som čumela ako puk,že Markíza tam dala,že vhodné od 15 rokov!!! 😠 😠 😠
darinka,to je teda fakt zo života,ten mail od fris-mala si ocinovi dobrú kávu uvariť 😀 😀 😀 a ako je u vás doma?? malý je už v poriadku?? my by sme teda psíka chceli všetci,ale až do väčšieho bytu a neskôr 🙂 😉
včera sme sa s mužom a malou stavili ešte v Lidli a pred nami v aute bol taký krásny havo 😵 😵
sme odchádzali z obchodu a pokladníčke sme sa pozdravili dovidenia a malá začala kričať dodedeniaaa,dodedeniaaa,až k autu 😀 😀 😀
vanjuša,simonka,vldka,niki,kde sa flákate?? 😕 😕 😕
baby,občas mrk aj do tej druhej témy,hej??ja sa tam občas vyňadrujem,tak šup aj vy-čas letí jako bláznivýýýý 😅
a emjee sme nejako neoslnili asi 😅 😅 😅 málo trpaslíkov??? 😀 😀 😀