• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
mala teraz spi v kociku som myslela ze vonku ani nezaspi ale nastastie zaspala tak uvidime do kedy :grinning:
8. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak baby,bambi ma pravdu nebrat si take hovada :angry: nech idu tam skade prisli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
a zajtra budeme mudrejsi :pensive:
8. únor 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem popratat snad to stihnem dnes som sa este nicoho ani nedotkla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak,stolík predaný-moje pracovisko je fuč,bééééé :frowning2: :grinning: :grinning: :grinning:
musíme rýchlo niečo poriešiť,lebo moja malá pohroma mi tu bude asistovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
niki,ak budeš mať nejaké info-daj vedieť-držím tej sesternici palce :frowning2: :frowning2: :pensive:
8. únor 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak už nebudeš trtošiť na stolíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja už nemožem prispievať,lebo mi ss napísal,že zahlcujem diskusiu osobnými otázkami a to nie je k téme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte bola som pre prach ,ariel som si dala kupit z rakuska 2X a 2 lenore ta cena bomba a jak pere na jednotku to sa neda s nasim arielom porovnat kocky ..
Boli sme na nakupe teraz minuli sme kopec penazi a ja neviem ani kde :confused:
Idem este poplatit seky na zajtra cez IB a nehc mam klud ,zajtra mam jedno obocko .. tak ide prec nebudem doma tak aby ste sa o mna nebali :slight_smile:
8. únor 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je nekomentovateľné :grinning: :grinning: :grinning:
robot je robot :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vladi,to vážne??dám si kúpiť do AT,zatiaľ nám nosia kávu a olivový olej,ale asi si dám aj prášok a aviváž kúpiť :wink:
8. únor 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,máš pravdu,mne mm tiež vozil z Rakúska prací gel Persil,my máme tvrdú vodu,že ten prášok ani nerozpustí...ale aj voní lepšie ten rakúsky.
vrtuľa,to je pitomec,čo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no prach ariel 50 davok moje za 9,99eura a lenor 2L za 1.44eura :grinning:
8. únor 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mi je podozrivé,že sa kamil odmlčal,asi zabudol druhé heslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
má robota,načo heslo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

vladi,my máme práve do Rakúska blízko,takže tam sa dá raz za čas skočiť...a to je to hlavné,čo si vozím :wink:
8. únor 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no, ja som práve to počula-že to inak vonia-lepšie,ako naše,tak skúsim :wink:
8. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
sa nesmej,povedal,že sa mám venovať vnúčatám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda-tak ťa urazil?? :angry: :angry: :angry: :angry:
asi na neho nabehne naša trpasličia banda :grinning: :grinning: :grinning: dobijeme kolíkmi a hrabličkami :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambi,neboj sa ak budem vediet viac dam vediet :confused:
boli ma hlava jak kona :rolling_eyes: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry vecer, zdravim vas, ja len ze zijem...

Niki velmi smutne so sesternicou :pensive:
8. únor 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoska :frowning2: co ti na to poviem,sama si citala co sa to stalo :frowning2: :frowning2:
8. únor 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Robim este granatir ,neviem ake I Y tam ma byt to je jedno ,take rychle a dobre na zajtra s uhorkami :slight_smile:
8. únor 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoška,no,že sa ozveš :dizzy_face: :dizzy_face: a ty na naše stretko neprídeš?? :wink: teda ak nejaké bude :unamused: :unamused: baby statočne ignorujú druhú tému,teda až na Vadku,občas tam niektorá zablúdi,ale málo :angry: :confounded: :grinning: vy,vy,vy-traslice jedny :grinning: :grinning:
Vladka,grenadír-myslím mäkké i :sweat_smile: :sweat_smile: ale ono sa to píše nejako grenatiersky pochod či ako??grenadírmarš :grinning: :grinning:
ja som včera varila,ako pre regiment vojakov,tak dnes mám od varenia pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: urobila som pečené stehná+zemiakové pyré a soté s ananásom +ryžu a samozrejme polievku,tak máme ešte čo papať :slight_smile: :wink:
grenadír som dlho nerobila,urobím niekedy :wink:
langoška,som zabudla-fašiangy už máte za sebou??my sa tento rok nedostaneme na žiadny ples :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
až v apríli ideme do divadla a uvidím,čo bude na Valentína :sweat_smile: :sweat_smile: takže kultúra momentálne mínus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,venuješ sa vnukom?? :confused: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
8. únor 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dobre vedet moja ,tu sa inak vyprava vis???? :grinning: :grinning: :grinning: mnam stehna ... ja by som si dala zemiakovu kasu taku maslovu a k tomu opecenu spekacku a cibulku ... to su chute cooo????? :grinning:
8. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoška,no kde si ,ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vrtuľa,to by som si ich musela vyrobiť sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vladi,ja som včera robila zemiakovú kašu ako moja babička,mńam :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trpaslice,keď poviem včul,tak sa vrhnete na robota :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ozaj,však aj v našej starej téme som dnes písala :wink:
8. únor 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Fris ...
Take recepty su naj ze?????
TO nemate nik ten recept na jablkovy kolac pyte?????? myslim ze s palmarinu je to ceto nejako ...
Inak teraz vesiem to pradlo a zo svetrika mi zisiel stary flak :slight_smile: ,teskam sa a to som dobre ten prach osidila priznam sa do pracky ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je a musim sa vam pochvalit ,ze som dostala pre maleho dnes od kamosky supravicku nadherrnu hnedu s mackom z HM ... a tehu CD pre tehotne na cvicenie :slight_smile: tesim sa
8. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,jasné,keď zavelíš-na nehoooooooooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
Vladka,dočkaj,hodím ti link na ten koláčik,ja som ho robila nedávno-no,nedávno-pred Vianocami :grinning: :grinning: a bol taký mňamkovýýýýýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face:
a ten prášok kúpim,kúpim :wink:
fris,ja som ťa tam postrehla :slight_smile: :wink: a teda hybaj robiť vnúčatáááá :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hod cicus micus :grinning: :grinning: :grinning:
8. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi...včera hodila link v desperátkach teoška na nejaký jablkový koláč s Palmarínom,kukni tam :slight_smile:
8. únor 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...tu som,
čo sa deje???
8. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek