S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

jalao
8. únor 2010

Vladi, povedz, či chceš ten recepis, idem preň do kasne!!
Mám nejakú zvláštnu schopnosť vás rozohnať, ked sa sem konečne dostanem...

frisbee
autor
8. únor 2010

prdky,oli,ja sa snažím uržať oheň v krbe 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

udržať 😀

jalao
8. únor 2010

uf...to mi odľahlo..už som si myslela, že to mám brať osobne!!!

frisbee
autor
8. únor 2010

ja som sa dnes rozrušila najprv v našej starej téme a potom v striedavej starostlivosti,haha,ako povedal strýc Pepin v Postřižinách,ten Francin je nějaký nervózní,měl by si omývat přrození vlažnou vodou 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
8. únor 2010

ten druhý môže byť Bambi...také dačo pekávam aj ja...

bambi09
8. únor 2010

fris,toto ti urobím,keď prídeš 🙂 😉
a čo sa rozrušuješ??škodí to kráse a pleti... 😀 😀 😀

bambi09
8. únor 2010

fris,ešte že nie užrať -ten oheň 😀 😀 😀 by si bola chŕlička ohňa 😀 😀 😀
a Vladenka,ja mám 2 DVD-cvičenie v tehu-ešte nerozbalené 😀 😀 😀 😅 žeby som využila pri treťom?? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
idem rajo 🙄 🙄 🙄

bambi09
8. únor 2010

zabudla som hodiť link 😅 😅
takže fris,totok:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22274

bambi09
8. únor 2010

kde ste všetky zdúchli??? 😕 😕 😕 😕

langkofel
8. únor 2010

ja som tu, len vykeciavam na skype s kamoskou

bambi09
8. únor 2010

tak len sa vykecaj-my sme s frisuľou už dlho nekecali 😕 😕 😕

vladkaz1
8. únor 2010

no dovarene idem kuknut ten link .. zajtra rano idem malemu kamoke gratulovat bolo Erika a potom nasim to obocko idem robit segre ..som ustata ,este som to popratala vsetko 😝

bambi09
8. únor 2010

Vladi-oddýchni si a na obočko raz prídem aj ja 😀 😀 😉 si šukuľka 😉 pekná fotka-ty naša hééérečka 🙂 😉
priznám sa,že nemám šajnu,ani akého je dnes,aha,nb mi hovorí,že 8.2.,musím zobrať kalendár a poznačiť si farebne dôležité mená a dátumy-14.2. Valentín,15.3.-malá narodky,9.4.-výročie svadby... 😅 😅 😅

frisbee
autor
8. únor 2010

bambuľa,my sme sa chceli s okom pozieť na fotky z Londýna,s tvojim sme ich presunuli asi na ten disk D...ke´d otvorím fotogalériu windows,tak ich vidím malé,ale nedajú sa rozkliknúť,že boli presunuté,čo včul?

vladkaz1
8. únor 2010

dik za recept uz zaktra spravim ked som malej slubila ..aj ja si rada dam ..
Bambi moja segra je 10 teho .3 🙂 mate toho dost veru aj my na leto sa posereme 😅

bambi09
8. únor 2010

fris,tvoju otázku som posunula,keď pôjde reklama(čo bude za chvíľu 😠 😠 ),napojíme sa na teba,muž pozerá Metalistu 😀 😀 a teda čo to toto??no,nechám to na odborníka 🙂 😉
Vladka,na leto už ani nehovorím-letná dovolenka,mladý narodky,meniny,muž narodky máj,ak Boh dá tak aj dve stretká z koňa-no neviem,neviem 😝 😝
a to mi treba šetriť na vodičák a školu 😝 😝 školné je na rok 400 eur 😝 😝 😝

nikinka008
8. únor 2010

bambi,aj ja som 15.3 😀 😀 ...

langkofel
8. únor 2010

Juj uz som tu, no ako sa mi mate? Teda okrem toho ze fris je zasnezena 😝 , juj nezavidim, ja uz mam tejto zimy dost, a to tu vobec nemame take extremy ako vy doma...

Kto sa to pytal na fasiangy? tak od zajtra im oficialne zacina sibat... Mala ide v maske do skolky, ja ale do roboty urcite v maske nepojdem, ja som dobra maska aj tak...

A vytesujem sa konecne sme zabookovali tu dovolenku, len dufam ze to vsetko dopadne dobre, inac bude zle na mna 😀 😝

A v piatok mi pride maminka a berie si malu na sk na prazdniny, tak sa tu vsetci vytesuju na nieco...teda okrem ocka Leonky, sa ma spytal ci pojde "poza skolku" ked bude na prazdninach na SK 🙄 , tak som mu zakontrovala a spytala sa ho ci "doma vsetci zdravy" poza skolku sa nechodi, skolka nie je povinna 🙄 ale to blbeckovi nevysvetlis...

langkofel
8. únor 2010

ja som 13.3. 😀

bambi09
8. únor 2010

langoška 😀 😀 😀 😀 to na to posledné 😀
a kam idete na dovolenku?? 😉 ja by som veru takú srandu brala s tými fašiangami 😅 😅 a nebude ti za malou smutno??to ide teraz preč??na ako dlho??ale nech si ju aj starkí užijú-to je super 🙂 😉
niki-jé,tak ti aspoň nezabudnem gratulovať 😅 😅 😅

bambi09
8. únor 2010

langoška,ty máš pekný dátum,ešte tak 13.3.1983 😀 😀 mne keby malá deň počkala,tak mám oboch 16-teho,len v iný mesiac 😅 😅

langkofel
8. únor 2010

Bambi, no mala doniesla papier zo skolky ze vo stvrtok maju pyzamovu party a vraj aj rodicia ich maju doniest do skolky v pyzame, reku dobre, hodim zupan na seba, aspon si mozem dlhsie pospat 😀 😀 😀

Ideme na Malorku na tyzden, strasne sa tesim 😵

Ze ci mi nebude za malou smutno, no uz som si zvykla na tie jej vylety na sk, ale ked bola 1x na 6 tyzdnou, to mala 2,5 roka, inac som doma revavala...ale nebolo inej moznosti, musela som pracovat.... Teraz bude len 2 tyzdne, ale starky uz na mna skusali 3 tyzdne, no ja by som aj povolila, ale vid otecko, vraj poza skolku 😀 😀 😀

bambi09
8. únor 2010

pyžamová párty-to je super 😀 😀 😀 a vidíš,nemusíš sa ráno ani prezliekať 😀 😀
tak Mallorca-super-to nám nehrozí ešte hooodne dlho 😀 😀 nech vám to vyjde 😵 😵a užijete si to spolu 😉
no,ja som mala syna tiež raz na 3 týždne u mamy-500km od nás a to som orevala ☹ ☹ ☹chodil tam aj do škôlky,ja som bola ako bez ruky ☹ ☹teraz to už inak vnímam,ale tiež by som bez malej nevedela byť-ešte je malinká 🙂 😉

langkofel
8. únor 2010

hej hej 1983 😝 , takych 1933 😀 😀 😀 😀

pridaj bambi, pridaj...ja uz som stara rachetla, dve take 83-kove ...no dobre skoro dve
😀 😀

langkofel
8. únor 2010

Bambi, aj ja som si myslela ze mi to urcite nehrozi....a nakoniec to tak vyzera ze nas to vyjde lacnejsie ako keby sme isli autom tuto dole dakde k moru Bibione, alebo Rimini. My sme minuly rok zaplatili len za ubytko a stravu v Jesole viac ako som teraz dala ze letenky + hotel a polpenzia. A to podotykam ze nikdy nechodim cez cestovku.
Tak cakam co to tam na tej Malorke vlastne bude ale tesim sa aj preto ze to bude 1x co pojdem na dovolenku s chlapom, ja som totiz doteraz na dovcu chodila uplne sama a neskor len s malou a niekedy sme vzali aj moju mamu...

bambi09
8. únor 2010

juj,tak nech vám to vyjde-držím silno palce 😵 😵 😵
teraz som sa ja s frisuľou zakecala na skype 😅 😅

frisbee
autor
8. únor 2010

langoškáááá,idem s vami 😀

frisbee
autor
8. únor 2010

langoška,stretneme sa v Cupra Marittima po prázdninách 🙂 🙂 🙂