S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
8. únor 2010

frisuľa,nikam,tu budeš 😀 😀 😀
pôjdeme 3 trpaslice stopom po Európe 😀 😀 😀 😀
už asi všetky odpadli,tak aj tu dobrúúúú noc 🙂 😉

frisbee
autor
8. únor 2010

dobrú...Itááááááália,Itália...... 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
9. únor 2010

dobre ranko ...kde ste kto? mala mi este spi 😀

darina60
9. únor 2010

Ahoj Vladi, ja som tu pred chvílou som došla do práce? Ked si tu tak sa Ťa opýtam hned, že ked robíš mihalnice to čo robíš umelé, či trvalú na mihalnice?
Včera som sa tu neukázala, roboty je tu ako na kostole. 😠 V sobotu sme boli s malým na zápise, zvládol to až nad naše očakávanie, ale aj tak mu dávame odklad 😉 😉 Potom mi bol kúpiť muž šlahač, lebo ten starý sa mi pokazil a namiesto toho aby sme ho dali do opravy sa ho snažil muž opraviť a to som hned vedela, že po nom to už nikdo nedá dokopy 😀 😀
Baby tu večer vyrábali vnúčatá, a aj cestovali 😉 😉 Dcéra by chcela ísť tento rok zas na Rhodos a ešte aj do toho istého hotela a zase babská jazda, tak neviem 😉

jalao
9. únor 2010

dobre ranko prajem! ja som vcera aj nabehla do diskusie, ale mala plakala a sla som si s nou lahnut, no a kedze som bola ustvana, ako byvam kazdy pondelok, tak som pri nej odpadla, ani neviem, kedy mlady pri PC skoncil... 😒
vecer mi doprala pracka a vyviesala som ju az rano o pol 7 😀 😀 , uz som v noci nechcela bachotat... 😎
My planujeme tuto sezonu Chorvatsko, ale zatial nic konkretne nemame, akurat zostavu, s ktorou ideme.. 😉
Vladi a ty co buntosis? 🙂

vladkaz1
9. únor 2010

Dari ,ja robim normalka klasika farbim moja ,nic viacej ,uz pri oboci aj mihalnice spravim kto chce..
Tak uz planujete dovolenku?
Jaj babska jazda ,clovek ked sa ohliahne spat jak to letiiiii 😵
Julka no nebola si sama ustvana ,ja som vcera padla jak kabela a rano som buntosila preto ,lebo moj mud MM 😝 😅 ma zobudil volal mi ze uz ma zapaty telefon a ty este spiiiiiiis????Otazka boze dorazim ho ..
Dala som len tak prat periny na 20 minut aby vonali ,sak mi zas sisi ... a pojdem obliect malu sme pripravene vyrazit vonku mrzne 😝

teodorka
9. únor 2010

vcera sme boli asi viacere utate ..ja so tiez zaspala pri Teovi 🙂
vladka Ty si kozmeticka? ja som si robila kurz aj kozmeticky aj vizazisticky ale potom som sa rozhodla pre podnikanie v inom 🙂

vladkaz1
9. únor 2010

Teo niesom ,no mam talent jak sa povie bavi ma to ,este aj malujem na svadby 🙂
Sikovna mna kazdy laka nech si spravim kurt ale na co ???
Zivit sa tym nemienim a teraz som rada ,ze si privyrobim nejake to euro ..pre malu naviacej
Teo a co robis?Ak smiem teda vediet 🙂

jalao
9. únor 2010

vidis Teo, sme tu zvedave 😀 😀
Vladka, preco by si sa tym nezivila, clovek nikdy nevie... 😝 A ked si takato sikula..isto by si nemala s klientelou problem. Ale mas pravdu, takto to mas ako bokovku idealne, kym si na MD a este napr. 2-3 roky aj budes... 🙂

frisbee
autor
9. únor 2010

dobré ránko,ježiš,vy ste pilné 😀 😀 😀 😀 my sme dnes chceli ísť do Znojma,ale vonku to vyzerá na veĺké sneženie,tak ešte čakáme,čo sa z toho vyvinie 😒

dari...máš moje doporučenie...pekne poletíš na Rhodos dušičku potešiť 🙂 🙂 🙂 🙂

darina60
9. únor 2010

Jaj, Fris však pôjdem, len môjho naťahujem, že nie, že naposledy sklamal dôveru 😀 😀 Takže, pst, pôjdem, len on si myslí že nie. 😀
Aj ja chcem ísť v sobotu s kolegyňou na nákupy do TN, ona bude mať 50 rokov, tak dačo na seba si chce kúpiť a ja mám byť poradkyňa. Muž bude s deťmi doma. Len tiež počasie hlásia naprd a mi chceme ísť autobusom, lebo ja síce jazdím 10 rokov ale len v meste a tam by som si netrúfla. A bojím sa cestovať keby snežilo.

jalao
9. únor 2010

dari a tvoj nechce ist s vami, alebo nemoze? 😉

jalao
9. únor 2010

upresnim otazku...na ten Rhodos som sa pytala 😀 😀 😀 , nie na TN 😀 😀 😀 😀

darina60
9. únor 2010

Juli, môj muž nechodí k moru. Vlastne ani do zahraničia, preto som 13 rokov ani nikde nebola. A nám bolo s mamou a dcérou fajn. 😉 Však plánujem potom na týždeň Tatry alebo východné slovensko. On moc dovolenkovať nemusí, preto vybiehame sem-tam na predlžené víkendy, to stačí. Však workoholik 😒

jalao
9. únor 2010

no ale dievcata, co je to tu dnes? Simonka, ty si si vzala od nas dovolenku?? A Veron co dnes? nikde nikoho... 🙄

langkofel
9. únor 2010

ahojte co varite obed vsetky?

jalao
9. únor 2010

langos, ja som prave dojedla...ale priniesla som si ho z domu... 😉 😉

frisbee
autor
9. únor 2010

langoška..my sme dojedali tú paradajkovú omáčku,zajtra urobím gnocchi ...no mne sa variť teda nechce,tri roky som nevarila,iba sem tam pre seba nejakú diétu a včul nemám nápady.
Vonku padá taká hnusná krupica..mám depku ☹

jalao
9. únor 2010

ahoj Fris, to vazne? Zase snezis?? 😎

vladkaz1
9. únor 2010

som doma vonku je kosa jak hovado ,nakupila som si konecne kozmetiku ,uz som nemala ani sampon otras ,mala spi, ja by som zalomila ...

bambi09
9. únor 2010

ahojte 🙂
darinka,som rada,že si sa ukázala,škoda,že nemôžeš častejšie,ale tak človek keď je v práci-nedá sa vždy 😒 😝 😝
aj veronka asi maká ako divá,tak nás nestíha informovať,čo doma nové a aké robí Kuťo pokroky a ako sa jej spí v novej posteli 🙂 😉
dari,na ten Rhodos bez debaty-okukáte nových stewardov 😀 😀 😀 a možno si niekoho aj narazíte 😉 😀 😀
fris-ty a depka??to mi nejde dokopy-neverííím 😀 😀 neboj,dobehnú vnúčatká-bude po depke 😀 😀 😀 😀 😀
ja ti dám depkovať-ty si náš motor,všetkých nabíjaš a dobíjaš,my si ťa nedáme 😉 😵 😵 😵 😵 depka-heš,heš,heš 😠 😠 😠 to je tým počasím-dlhá zima-ja som bola taká na jeseň,teraz sa teším na jar,tak ma to obchádza 🙂
Vladi-ty šukuľka,založíš si živnosť a budeš nás všetky robiť krásne 😀 😀 😀
langoška,ty máš dnes voľno?? 🙂 😉
teo,ty si všeumelkyňa-šukuľka,je niečo,čo neovládaš?? 😀 😀 😉 😵
simonka tu veru dlho nebola,aj mailík sa mi vrátil nedoručený,neviem,čo sa deje 😕 😕 😕 ☹

frisbee
autor
9. únor 2010

bambuľa,mne by teraz pomohlo chvíˇku sedieť na brehu moríčka,tak si aspoň púšťam webcamery online,toto je moríčko,kam jazdíme,aj vlnky sa hýbu 🙂

http://www.ragnavela.com/WebCam_San Benedetto_d...

teodorka
9. únor 2010

bambi ked som bola mala bola som namyslena 😒 ale teraz, teraz uz nemam chybu 😀
fris moja to vyzera fakt na depku ☹ 😎 😀

vladkaz1
9. únor 2010

akurat som vstala ,vyliezla z vane sukulky moje 🙂
prisiel taky ujo opisovat nam merace a mate uz teraz vacsiu spotrebu nez minuly rok a ja na neho kukam ,ved merace mame od septembra tusim 😅 ,tak kukol a nechapal,do terazs me vykurovali vsetci na plno a vypocitalo sa to medzi vchody ...tak by mal prist preplatok 🙂

teodorka
9. únor 2010

vladi taketo navstevy potesia 🙂 😎

frisbee
autor
9. únor 2010

furt sneží...Slunce seno jahody..... 😠 pápapápapapa...

https://www.youtube.com/watch?v=tAaCgaUb9HY
frisbee
autor
9. únor 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 u 😀 sa mi nálada zlepšila,ss napísal zase niečo k veci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
9. únor 2010

🙂 no ved kukala som na neho jak puk .. idem si vyfukat hlavu ,len som pokazila ten spinac na fene takze ide na plno 😅

vladkaz1
9. únor 2010

inka zajtra idem na cukrovku ten glukozovy test 😝 ,skoro rano a na poradnu mne sa nechce nic a pribrala som kulo aj nieco 😀

frisbee
autor
9. únor 2010

vladi,s fénom opatrne,ty....a nezabudni si vziať do poradne čisté prádlo,šak vieš 🙂 😎