S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
13. črc 2009

baby,vy ste geniálne,za odmenu,vás poteším

https://www.youtube.com/watch?v=ppPYkwx-ztE
martinano
13. črc 2009

ajojte idem precitat co ste napisali,ale musim este upratat,tak neskor.pa 😉

vanja
13. črc 2009

zlatý kakadu a ten záver.....
hlásim: riad umytá, odložený, ale neodolala som jogurtu, takže tískam 😀 😀
a to som dobrá, lebo dnes som už spráskala 6 kolá´čov. Kolegyňa robila svatbu, tak mi poslala koláče po manželovi.
joj ale boli dobré 😀

vanja
13. črc 2009

svadbu 😀

ada32
13. črc 2009

ja tlacim melon.genialny som si dnes kupila 😵 sladucky.
lezim pri notasi na lakti a nemozem pisat velke pismena,mam vonu len jednu ruku a mam tu taku tmu,ze nevidim na klavesnicu 😝
no ale idem skusit ten dotaznik 😉

vladkaz1
13. črc 2009

deprimuju ma ludia okolo seba co sa hraju v skutocnosti na co co niesu a ubyja ma ludska hlupost 😔
zalezi mi na ludoch, co otvoria srdce ,rozdavaju lasku ,placu somnou a v noci sa kumne tulia az man hreje pri srdci 😵
MOj partnej je pripad sam o sebe 😀 , ale milujem ho aj napriek jeho nedostatkom a poslinuje ma to v nasom vstahu do predu ..
Herec: .. uprimne neviem doplnim ked si spomeniem ..
Konfikty: som poriadna potvora ked sa rozcertim hlavne ked niekto poviem nieco na moju rodinu chranim si ich !!
Rozplace ma vsetko .. som lutostiva citliva .. hlavne nespravodlivost na svete .. deti krore nemaju co jest a maju slabe soc. podmienky pre zivot .. krutost a nespravodlivost vo svete...laska mojej Ĺucinky a Manzela pritelstva uprimne a percitene to je podstata zivota ,,,
rozosmeje ma cokolvek smiesne hlavne moj sasko Lucka a deticky.... ved o tom je zivot
v tomto svete je vela zleho nik nieje dokonaly .. ale keby sa spon troska snazili ludia byt milsimi lepsimi laskavejsimi svet by bol omnoho krajsi ☹ 😢

frisbee
autor
13. črc 2009

jaké my sme dobré duše,baby 🙂

vladkaz1
13. črc 2009

ja som sa nejako rozcitila idem fajcit lebo plackam 😢 neviem nejao som si premlela zivot malu a vsetko mi prislo take citlive silne.. musim sit prevetrat hlavu neviiem i ma chapete ☹

frisbee
autor
13. črc 2009

vladka...miminko naše,len si uľav 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
13. črc 2009

no uz je lepsie.... oki kocky idem hajat mam dnes den blbec ,paa dzte sa rada ze vas mam istym sposobom vas velmi lubim paaaa 😀 😵

ada32
13. črc 2009

ja som blb.uz som bola s dotaznikom na konci a som si to vsetko zmazala!musim si ist zapalit,lebo ma zo seba trafi 🙄 🙄 🙄 🙄 take pekne uprimne to bolo....jaaaaaaj

frisbee
autor
13. črc 2009

vladka,pa a nebuď smutná 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
13. črc 2009

niesom mojko 🙂 ak ked len citam vas ,mam hned lepsiu naladu, len taka nostalgia namna padla .. som rada ze mala je zdrava a lubim celu moju rosinu aj ked ma stvu no ten dotaznik ma dostal .. som precitlivela 😀
A pisem si so segru a obe sme revali tak preto... 😀 no zenske 😀

vladkaz1
13. črc 2009

kukam ze pisem ozaj jak dement hihi no neva 😎

frisbee
autor
13. črc 2009

a že téma pre optimistky 😉 ...bež spinkať,a zajtra zase v plnej sile a s úsmevom,pá srdiečko 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
13. črc 2009

😀 oki idem ... 😵 alebo apon nepachnem sem uz dnes .. no .. aby som vas nenakazila 😎

vanja
13. črc 2009

dobrú noc vladka, ani ja sa asi dlho nezdržím, tiež mi nejako ťahá oči, resp. zaťahuje 😎 😎 😎 😎

ada32
13. črc 2009

deprimuje ma ked sa hadam so svojim puberakom.a kazdy si meleme svoje.a on ma pocit,ze ho nikto nechape a ze ho nemame radi.
a ked vidim trpiet deti a ludi ,ktori sa nevedia alebo nemozu branit.
a ked vidim narkomana
a ked vidim bezdomovcov
zalezi mi najviac na mojich detoch.na tom,aby mali vzdelanie a aby som z nich vychovala slusnych ludi.
pozor!slusnych.ale nie blbych.
a na mojom terajsom manzelstve.
patrner ma byt presne taky akeho mam doma.
vazit si zeny a nebyt k nim hruby.
chranit svoju rodinu.
mat rad deti a vediet sa o ne postarat.
vediet zabezpecit rodinu.
inteligentny a vtipny a jemny .aj v posteli aj v zivote.
herec Harrison Ford - kym sa mu nezapalili lytka a nezacal sa chovat ako idiot
herecka Iva Janzurova a ine
reakcie- cholerik
co ma rozplace?to co ma deprimuje.
a este Schindlerov zoznam.ten mnou velmi otriasol.ale to bolo pred 15 rokmi.
teraz zbieram odvahu si to pozriet este raz ,co by to so mnou urobilo dnes.
a rozosmeje ma cokolvek.zalezi od situacie.
a ceske komedie.take tie s Janzurkou.
a este film Pred svadbou nie. 😀 😝

frisbee
autor
13. črc 2009

adi...je to krásne a úprimné a je to podstata toho,na čom nám záleží.Dodatočne ma napadlo tolľko starých a krásnych filmov z dávnej doby,ale spomeniem dva Prázdniny v Ríme s Gregory Peckom a Audrey Hepburn a Na zlatom jazere s Henrim Fondom a Katharine Hepburn...to ma vždy tak vezme,že sa smejem aj plačem zároveň. 🙂

frisbee
autor
13. črc 2009

vyzerá to,že sme všetky odpadli,idem aj ja,už nevidím na obrazovku,dobrú noc a ukážte sa s dobrou náladou 🙂 🙂 🙂

ada32
13. črc 2009

aj ja uz idem zalahnut
dobru.cmuk

simona55
14. črc 2009

vanja stym slonom toje sranda clovek sa tu uci same hovadiny 😀 😀 😀 😀 ja som to dnes muzovy vravela ze je slon a on ze nemam velke usy a potom som mut to ukazala ako sa to roby 😀 😀 😝 a on nato ved si cely cas na pc preto sa ucis blbosty 😀 😀 😀 ale aj on sa smial .

vladkaz1
14. črc 2009

no cafte prajem vam nadherny den .. ideme von s malou paaaa cmuk 😵 😀

vejinka
14. črc 2009

dobre ranko

frisbee
autor
14. črc 2009

simonka 😀 😀 😀 aspoň sa pri nás niečo naučíš 😀 😀 😀 😀

caute baby,asi si skočím zaplávať,mám pocit,že odkedy sme s darinkou,ani sa nepohybujem... 😀 😀 😀 poobede budem tu..vladka,veselo,slniečko naše 🙂 🙂 🙂
vejinka čau 🙂

bambi09
14. črc 2009

ahojte 🙂
tak ja vás prudko zanedbávam,ale fakt nestíham,mám toho veľa a včera som vám nechcela kaziť náladu,lebo mne došiel humor,keď debil vycapil ďalší papier,že bude ďalej rámusiť od dnes do 20-teho,tak mám zas nervy v kýbli 😠 😠 😠 😠 už mám normálne v podvedomí zafixované,že od ôsmej nemôžem spať,aj keď je ticho ☹ ☹ ☹
malá je zas vykoľajená,bojí sa toho rachotu,tak pôjdeme poobede von,do lesa,možno na chvíľu zdriemne,aj keď nás tie komáre asi dožerú,neviem,prečo čakali s tým postrekom tak dlho,až keď sa komáre premnožili 😠 😠 😠
ale to je to isté,ako naši cestári,vždy sú pripravení na zimu,napadnú 2cm snehu a je kalamita 😀 😀 😀
no,moc veselo mi dnes nie je,ale nebudem tým deprimovať ešte aj vás 😉
fris,dotazník vyplním neskôr,oki??? 🙂 😉
pekný deň vám prajem 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
14. črc 2009

bambi,mali by ste mu búchať vy,keď spí on,kretén.to je nekonečné.
ja som sa tiež ráno nasrala,tak vydražila som v aukcii luster z nemecka za 155.-Kč,krásny...ja platím okamžite,že som zodpovedná...píšem chlapovi...ozval sa až druhý deň e-mailom,že čaká rýchlu platbu,že už to má zabalené k odoslaniu.
to bolo v sobotu.dneska mi píše,že platba dorazila a že on to pošle v sobotu,kretén,hlavne,že sa ponáhľal...ja si ten luster sama nepovesím a moj chlap je doma iba cez víkend.ešte čakám jeden luster,ale ten je z čiech na dobierku,tak snáď do piatku príde.idem sa mučiť do bazénu,zlikvidovať to mäso,čo mi vyrástlo sedením na koníkovi 😀 😀 😀 😀

bambi09
14. črc 2009

fris,k tomu len jedno,ľudská blbosť je nekonečnááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 nekazme si ňou deň 😝 😝 😝

vejinka
14. črc 2009

no bambi nezavidim ten ramus..ale raz sa to skonci..len treba vydrzat

ja som dnes tiez nejaka nemastna neslana...nic sa mi nexce a len sa poflakujem esteze drobec zaspal tak tu mozem zavislacit

vladkaz1
14. črc 2009

😀 ahojte tak som prisla od kadernicky mala je konecne pekne ostrihana .... aj ja hihi 😀