• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
no sak este peciem zemiaky a uz boli chrbat chcem ist este do vane ....na kura kaslem :sweat_smile:
Sak ja ti tu nestacim?
10. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stačíš,aj s červíčkom :grinning: :grinning: ,no ale musíme prekonať rekord :slight_smile: ...bež sa naložiť do vaničky,ja sem furt nakukujem :slight_smile:
10. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk aj ja.
Ahoj fris, ako zijes, som si pred chvilkou na teba spomenula, snezi tu.... :rolling_eyes:
10. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ste som nebola vo vani moji uz chrapu a moj tu ckaaaa ze tukam :slight_smile:))) chi chi
10. únor 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, žije to tu ešte? :slight_smile: ja mám konečne trošku kludu...
10. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam klud, prave som dopiekla zemiaciky a papkam kolacik hihi ,dobry je ale dost sladky :grinning:
co nove Juli?
10. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
langoška moja...mám depku z počasia,no tu sneží celý deň,zajtra príde chlap s nejakým elektrickým strojom,aby nám odrezal spodok brány,pretože sa nedostaneme von s autom,ako nám mráz zdvihol betón,to tu už tri roky nebolo.Dnes som išla po dlhej dobe sama autom a nemohla som sa dostať do vjazdu medzi tie snehové hromady,tam sa už nedá ani zabočiť,a ke´d cůvam na cestu,tak si o ďaľšiu hromadu odtrhnem výfuk.
oli,žije,ideme na rekord :grinning:
10. únor 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kde je vrtuľa? :confused: :confused: :confused:
10. únor 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris nedepkuj ...cmuuuuk :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala som náročný deň, cez deň som sa vôbec na koňa nedostala, akurát som vás ráno na chvíľu pozdravila...potom som bežala do škôky a do opravovne obuvi, konečne som zaniesla mladej čižmy aj moja sa začala párať... :unamused: Tak týždeň budem nosiť len športovú obuv :sunglasses: :sunglasses: Ked som došla domov, najedli sme sa a normálne som asi na hodinku zalomila...pravdaže ma medzitým Táňa asi 10x prišla s niečím zásadným osloviť... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No a potom som dostala záchvat upratovania a prelietla som celý byt, pracka, umývačka, vysávač, hadr...všetko som aktivizovala a ešte chcem trochu požehliť, ale neviem, či to už neoželiem.... :wink: :wink:
vladka, ako glykémia?
Fris, na snehové hromady bacha, vieš, čo sa mi stalo pred týždňom...je to zákerné...A od zajtra má výdatne snežiť.. :confounded: :confounded:
10. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ďakujem,srdiečko :slight_smile:

fúúúúúúj,na HBO dávajú horor s Johnnym Deppom...Sweeney Todd,diabolský holič...fúj,on vraždil a z toho mäsa robili pirohy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..tož na to sa dívat nebudu :grinning:

ešte som vám zabudla povedať,že mladá má školu vo Whitechapelle,tam vraždil Jack Rozparovač,nedobre som sa cítila na ulici teda.
10. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jalo sukulka si bola?
Test dobre na jednotku ,len som tam bola pol dna ..
Zozrala som 3 kusky pyte a idem spat papapa cmuk cmuk :grinning: :dizzy_face:
10. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,
ako ponocujete???
fris tak ja by som sa bála určite,

vladkaz takže sladký deň a ako dopadol test nestihla som prečítať dúfam že dobre

jalao aj ja som mala , polovička bude teraz chorá po mne a tak dnes u nás nálada 0 bodov
10. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladenka moja,dobrú noc,pekne spinkaj,cmuk cmuk :slight_smile: ;
10. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris, to je ale náhoda, nie? s tým Jackom, myslim.
baby, idem po vladkinych stopách...do vane. Ked dojdem oslávim s vami dvanásť tisícovku Anapurnu :wink: :wink:
10. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej a uzatváram stranu 400!!! :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a my sme sa dnes od kamoša kamča dozvedeli,že sme deprimované zakomplexované osobnosti :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
to som si ani nevšimla,že strana 400 :confused:
10. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a ja idem spat.... :rolling_eyes: lebo takto ledva oci drzim...

A kamil tu este stras?i
10. únor 2010 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no veru straší :grinning: ,bež moja,ja sa dodívam na thriller a tiež idem,dobrú noc prajem :slight_smile:
10. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no...tu som, vyvanená a vyvoňaná!! :slight_smile:
10. únor 2010 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak šup,musíme hodiť posledných 10 a idem spinkať :grinning:
10. únor 2010 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
asi zaspinkám,než bude celá,teda :grinning:
10. únor 2010 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fris, ja som si pomyslela, že mám vypínať...ale ešte kúsok...bojuj!!
10. únor 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte brúsiť aj v iných témach?
11. únor 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerám na CT2 cosi s titulkami, je to zábavné...o takých dvoch zúfalcoch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , nie si pri telke?
kde siiii??????
11. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ja som čakala ešte bambuľu,ale asi spinká,tak to chcem doraziť a utečiem :grinning:
11. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha ,teraz som to prepla,ani som nevedela,že to tam je,už mám iba jedno otvorené oko :grinning:
11. únor 2010 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ráno idete niekam? či čakáte toho majstra?
11. únor 2010 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no doobeda by al prísť,uvidíme,aké bude počasie,dúfam,že nepodpália bránu,keď budú rezať :grinning:
11. únor 2010 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
al je mal :grinning:
11. únor 2010 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek