S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
10. únor 2010

no sak este peciem zemiaky a uz boli chrbat chcem ist este do vane ....na kura kaslem 😅
Sak ja ti tu nestacim?

frisbee
autor
10. únor 2010

stačíš,aj s červíčkom 😀 😀 ,no ale musíme prekonať rekord 🙂 ...bež sa naložiť do vaničky,ja sem furt nakukujem 🙂

langkofel
10. únor 2010

kuk aj ja.
Ahoj fris, ako zijes, som si pred chvilkou na teba spomenula, snezi tu.... 🙄

vladkaz1
10. únor 2010

ale ste som nebola vo vani moji uz chrapu a moj tu ckaaaa ze tukam 🙂))) chi chi

jalao
10. únor 2010

ahojte, žije to tu ešte? 🙂 ja mám konečne trošku kludu...

vladkaz1
10. únor 2010

aj ja mam klud, prave som dopiekla zemiaciky a papkam kolacik hihi ,dobry je ale dost sladky 😀
co nove Juli?

frisbee
autor
10. únor 2010

langoška moja...mám depku z počasia,no tu sneží celý deň,zajtra príde chlap s nejakým elektrickým strojom,aby nám odrezal spodok brány,pretože sa nedostaneme von s autom,ako nám mráz zdvihol betón,to tu už tri roky nebolo.Dnes som išla po dlhej dobe sama autom a nemohla som sa dostať do vjazdu medzi tie snehové hromady,tam sa už nedá ani zabočiť,a ke´d cůvam na cestu,tak si o ďaľšiu hromadu odtrhnem výfuk.
oli,žije,ideme na rekord 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

a kde je vrtuľa? 😕 😕 😕

vladkaz1
10. únor 2010

Fris nedepkuj ...cmuuuuk 😵

jalao
10. únor 2010

Mala som náročný deň, cez deň som sa vôbec na koňa nedostala, akurát som vás ráno na chvíľu pozdravila...potom som bežala do škôky a do opravovne obuvi, konečne som zaniesla mladej čižmy aj moja sa začala párať... 😒 Tak týždeň budem nosiť len športovú obuv 😎 😎 Ked som došla domov, najedli sme sa a normálne som asi na hodinku zalomila...pravdaže ma medzitým Táňa asi 10x prišla s niečím zásadným osloviť... 🙄 🙄 🙄 No a potom som dostala záchvat upratovania a prelietla som celý byt, pracka, umývačka, vysávač, hadr...všetko som aktivizovala a ešte chcem trochu požehliť, ale neviem, či to už neoželiem.... 😉 😉
vladka, ako glykémia?
Fris, na snehové hromady bacha, vieš, čo sa mi stalo pred týždňom...je to zákerné...A od zajtra má výdatne snežiť.. 😖 😖

frisbee
autor
10. únor 2010

ďakujem,srdiečko 🙂

fúúúúúúj,na HBO dávajú horor s Johnnym Deppom...Sweeney Todd,diabolský holič...fúj,on vraždil a z toho mäsa robili pirohy 😝 😝 😝 😝 ..tož na to sa dívat nebudu 😀

ešte som vám zabudla povedať,že mladá má školu vo Whitechapelle,tam vraždil Jack Rozparovač,nedobre som sa cítila na ulici teda.

vladkaz1
10. únor 2010

Jalo sukulka si bola?
Test dobre na jednotku ,len som tam bola pol dna ..
Zozrala som 3 kusky pyte a idem spat papapa cmuk cmuk 😀 😵

veronkaj
10. únor 2010

ahojte babulky,
ako ponocujete???
fris tak ja by som sa bála určite,

vladkaz takže sladký deň a ako dopadol test nestihla som prečítať dúfam že dobre

jalao aj ja som mala , polovička bude teraz chorá po mne a tak dnes u nás nálada 0 bodov

frisbee
autor
10. únor 2010

vladenka moja,dobrú noc,pekne spinkaj,cmuk cmuk 🙂 ;

jalao
10. únor 2010

fris, to je ale náhoda, nie? s tým Jackom, myslim.
baby, idem po vladkinych stopách...do vane. Ked dojdem oslávim s vami dvanásť tisícovku Anapurnu 😉 😉

jalao
10. únor 2010

jeeej a uzatváram stranu 400!!! 😀 😀 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

no a my sme sa dnes od kamoša kamča dozvedeli,že sme deprimované zakomplexované osobnosti 😎 😀 😀 😀 😀 .
to som si ani nevšimla,že strana 400 😕

langkofel
10. únor 2010

no a ja idem spat.... 🙄 lebo takto ledva oci drzim...

A kamil tu este stras?i

frisbee
autor
10. únor 2010

no veru straší 😀 ,bež moja,ja sa dodívam na thriller a tiež idem,dobrú noc prajem 🙂

jalao
10. únor 2010

no...tu som, vyvanená a vyvoňaná!! 🙂

frisbee
autor
10. únor 2010

no tak šup,musíme hodiť posledných 10 a idem spinkať 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

asi zaspinkám,než bude celá,teda 😀

jalao
10. únor 2010

no fris, ja som si pomyslela, že mám vypínať...ale ešte kúsok...bojuj!!

jalao
10. únor 2010

ešte brúsiť aj v iných témach?

jalao
10. únor 2010

pozerám na CT2 cosi s titulkami, je to zábavné...o takých dvoch zúfalcoch 😀 😀 😀 😀 😀 , nie si pri telke?
kde siiii??????

frisbee
autor
10. únor 2010

no ja som čakala ešte bambuľu,ale asi spinká,tak to chcem doraziť a utečiem 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

aha ,teraz som to prepla,ani som nevedela,že to tam je,už mám iba jedno otvorené oko 😀

jalao
10. únor 2010

a ráno idete niekam? či čakáte toho majstra?

frisbee
autor
10. únor 2010

no doobeda by al prísť,uvidíme,aké bude počasie,dúfam,že nepodpália bránu,keď budú rezať 😀

frisbee
autor
10. únor 2010

al je mal 😀