S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

bambi09
11. únor 2010

ste trhli rekord tak máte fraj či čo?? 😕 😕 😝

vanja
11. únor 2010

čaute, bambi ešte si tu?

bambi09
11. únor 2010

vanjuš,len na skok-idem sa "robiť" 😀 a fičím na angličtinu 😝 😝 😝

nikinka008
11. únor 2010

vanji ahoj ja este cakam na ten recept ☹
bambi tak sa rob 😀 😀 😀

bambi09
11. únor 2010

aj ty si už off 😒 😒 večer si konečne sadnem k mailom 😝 😝
včera som mala povinnosti a večer som bola K.O. 😝 😝 po týždni som vytiahla z kabely knihu a robila domácu úlohu 😅 😅 😅 aj som sa učila,ale ťažký boj to bude,ťažký 😅 😅
mladý je maród,kašeľ,hrdlo,malá kýcha-takže paráda 😢 😢

bambi09
11. únor 2010

niki,keď sa mi tááák nechce,ale už fičííím 😝 😝 😝 😅

vanja
11. únor 2010

no my sme zatiaľ zdraví, tak len dúfam, že to tak ostane.
nika zabudla som na to celkom.
Klasický chlieb aký robím najčastejšie, resp. pravidelne:
2 lyžice oleja
400 ml vody
2 lyžice mlieka
2 lyžičky kryšt. cukor
2 lyžičky soli
600 g hladkú múku / alebo 400 g hladká a 200 celozrnná, alebo iná/
1a pol lyžičky sušeného droždia
mletá rasca, a môžeš obmieňať, že dáš do cesta slnečnicové semička, ľanové,

nikinka008
11. únor 2010

vanji dakujem pekne 🙂

langkofel
11. únor 2010

Bambi je najsamlepsia hladacka 😀 😀 😀 Dakujem bambi, presne tie posledne som hladala, jasne ze som nasla ine 🙄 , ale tesim sa, budem robit ked krpec zalahne.....uz onedlho dufam, lebo pred chvilkou mala taky hysak 😖

Asi sa objednam k Fris-inej dcere na konzultacie...len rozmyslam ci so mnou ci s malou 😕

frisbee
autor
11. únor 2010

čaute šukuľky 🙂

langoška,čo sa deje,až taký hysák to bol? 😕

langkofel
11. únor 2010

Ahojte, fuuuuuuuu som myslela ze ten hysak o 18.00 to bolo na dnes vsetko 😖 , nebolo o pol 8 si hodila repete a ake 🙄 , tak 2 za den to sme este nemali 😝 .Teraz zaspala urevana, usoplena, vynervovana, vyhadzana do prava do lava.....A ja rozmylsam co to ako malo znamenat ☹

A inac ma teraz napada, to ze ju volam terorista, mi v tomto pripade pripada dost "trefne"

frisbee
autor
11. únor 2010

hm,to musíš ignorovať,odíď z miestnosti,bez publika to prejde...ale je to ťažké.

langkofel
11. únor 2010

No fris to sa pokusam praktizovat, ale ono to neprechadza...Tak napr. dnes o tej 18 tu bola suseda a ona chytila hysak..tak my sme ju tiez ignorovali, ale to bolo vyse pol hodiny a to na intenzivite naberalo a nie naopak. Potom aj suseda (starsia pani) vravi, toto nie je len taky hysak pro forma...ona akoby mala daky problem...

frisbee
autor
11. únor 2010

ježiš...hm,tak to by sa fakt chcelo poradiť u odborníka.Možno ťa niekam nasmeruje aj vaša detská doktorka. 😕

langkofel
11. únor 2010

Uz som aj ja nad tym rozmyslala viac krat, neviem mam taky pocit ze to ma nieco s odchodom otca...Milon krat za den sa ma spyta ci ju lubim, a kolko ju lubim, a ci ju budem lubit vzdy, aj ked bude hovorit kaka (alebo rozne skarede slova...) ci aj vtedy ked zomrie 😕 , ci aj ked tu nebude..., ked je v skolke...Nikdy som jej nepovedala ze nie, aj ked ma hneva, vzdy jej vysvetlujem ze je moja dcera a budem ju lubit navzdy...Nechapem ☹ , rozmyslam co robim zle, no obcas kricim...ale neviem...fakt mi to zacina vrtat v hlave. A malokedy rozprava co zazila, kde bola, o vikende u tatka sa nedozviem ani slovo o skolke malo... Taka divna sa mi zda 😝

frisbee
autor
11. únor 2010

Aha,tak veru je to možné.Ale zase takéto vety mi prídu ako od dospelého,dúfam,že jej otec niečo nevtĺka do hlavy,nechcem robiť paniku iba ma to napadlo 😕

vladkaz1
11. únor 2010

Len prelietam ,pisala mi Simi ze obmedzuje PC ale chybate jej .... 😉
Idem hajat dobru ,dnes som prezrata a nic sa mi nechce

langkofel
11. únor 2010

Fris ona je ako dospelak 😀 , zavidim mamickam take uletene deti, co sa jasia, blbnu a rehocu na plne kolo... No nie ze by moja bola daka utiahnuta, ale ona nikdy tak riadne neblbne, neopakuje, nejasi sa..len hadze take dolezite ksichty a strasne vazne vsetko rozobera a filozofuje 😝 😝 😝 Tak sa aspon utesujem tym ze bude daky mudrosko...

langkofel
11. únor 2010

Vladi dobru noc, aj ja by som mala ist...

frisbee
autor
11. únor 2010

vladi,dobrú.
langoška,,tak to bude tým,bude také to dieta s vnútorným životom,ale to stejne ukáže až čas.
dobrú,kočky.
simi...ale ukáž sa,vieš,že tu chýbaš 🙂

bambi09
11. únor 2010

no,tu sa už spí,nemám s kým pokecať-my sme s mužom došli domov o 22:50 od 18:15 😒 😒 😒 😒
mladý dostal odmeny za stráženie 😅 😅

jalao
11. únor 2010

ja Bambi ešte nespím...si tu?

jalao
11. únor 2010

tak niiiiič ☹ dobrú noc...kopy nažehlené, dlážka vyšurovaná... 😝

bambi09
11. únor 2010

julkaaaa,ja že už nikto nepríde 😅 😅 😅 sorry
dnes príde domov Rómeo,čo?? 🙂 😉 super,že máš ožehlené,ja som včera zdolala moju kopuuu 😀 😀 😀
tak dobrúúúúú... 😵

jalao
12. únor 2010

dobre ranko, tu uz ste si spravili vikend Darinky??? 🙂 🙂 🙂

frisbee
autor
12. únor 2010

čaute,baby,ja som včera zaspala pri telke ako drevo....no starenka.....a čo je nového?...no nyšt,sneží 😠 chumelí ako svińa
oko skoro ráno zaviezol auto do servisu,tak dúfam,že nám ho dnes vrátia.

simona55
12. únor 2010

Dobre ranko, baby moje musela som obmedzit pc, uz som tu bola velmi casto a robota stala 🙂 ale prisaham na svoj zivot,ze som vas citala pri ranej kave 🙂 ako casopis novy cas 😀 ktory mam vélmi rada ako vas. 😵 😉 a aj pobede som vas precitala a rychlo odisla od pc,ale dnes som uz nevedela odolat uz som vam napisala vélmi ste mi chybali.

frisbee
autor
12. únor 2010

no hurá,simonka...veď my sme tu bez teba ako kol v plote,samy samičky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

vladkaz1
12. únor 2010

ahojte ja dnes hnijem a napchavam sa cokoladkou .. 🙂

jalao
12. únor 2010

simonka, ale ved nemusis stale len robit a robit, treba si aj zacetovat s kamoskami...nemaj prosim ta vycitky!!
Vladi, je piatok, dnes sa zije, nie hnije!! 😀 😀