• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
ste trhli rekord tak máte fraj či čo?? :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, bambi ešte si tu?
11. únor 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanjuš,len na skok-idem sa "robiť" :grinning: a fičím na angličtinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji ahoj ja este cakam na ten recept :frowning2:
bambi tak sa rob :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ty si už off :unamused: :unamused: večer si konečne sadnem k mailom :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera som mala povinnosti a večer som bola K.O. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: po týždni som vytiahla z kabely knihu a robila domácu úlohu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: aj som sa učila,ale ťažký boj to bude,ťažký :sweat_smile: :sweat_smile:
mladý je maród,kašeľ,hrdlo,malá kýcha-takže paráda :cry: :cry:
11. únor 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,keď sa mi tááák nechce,ale už fičííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
11. únor 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my sme zatiaľ zdraví, tak len dúfam, že to tak ostane.
nika zabudla som na to celkom.
Klasický chlieb aký robím najčastejšie, resp. pravidelne:
2 lyžice oleja
400 ml vody
2 lyžice mlieka
2 lyžičky kryšt. cukor
2 lyžičky soli
600 g hladkú múku / alebo 400 g hladká a 200 celozrnná, alebo iná/
1a pol lyžičky sušeného droždia
mletá rasca, a môžeš obmieňať, že dáš do cesta slnečnicové semička, ľanové,
11. únor 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanji dakujem pekne :slight_smile:
11. únor 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi je najsamlepsia hladacka :grinning: :grinning: :grinning: Dakujem bambi, presne tie posledne som hladala, jasne ze som nasla ine :rolling_eyes: , ale tesim sa, budem robit ked krpec zalahne.....uz onedlho dufam, lebo pred chvilkou mala taky hysak :confounded:

Asi sa objednam k Fris-inej dcere na konzultacie...len rozmyslam ci so mnou ci s malou :confused:
11. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute šukuľky :slight_smile:

langoška,čo sa deje,až taký hysák to bol? :confused:
11. únor 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, fuuuuuuuu som myslela ze ten hysak o 18.00 to bolo na dnes vsetko :confounded: , nebolo o pol 8 si hodila repete a ake :rolling_eyes: , tak 2 za den to sme este nemali :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teraz zaspala urevana, usoplena, vynervovana, vyhadzana do prava do lava.....A ja rozmylsam co to ako malo znamenat :frowning2:

A inac ma teraz napada, to ze ju volam terorista, mi v tomto pripade pripada dost "trefne"
11. únor 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm,to musíš ignorovať,odíď z miestnosti,bez publika to prejde...ale je to ťažké.
11. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No fris to sa pokusam praktizovat, ale ono to neprechadza...Tak napr. dnes o tej 18 tu bola suseda a ona chytila hysak..tak my sme ju tiez ignorovali, ale to bolo vyse pol hodiny a to na intenzivite naberalo a nie naopak. Potom aj suseda (starsia pani) vravi, toto nie je len taky hysak pro forma...ona akoby mala daky problem...
11. únor 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ježiš...hm,tak to by sa fakt chcelo poradiť u odborníka.Možno ťa niekam nasmeruje aj vaša detská doktorka. :confused:
11. únor 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz som aj ja nad tym rozmyslala viac krat, neviem mam taky pocit ze to ma nieco s odchodom otca...Milon krat za den sa ma spyta ci ju lubim, a kolko ju lubim, a ci ju budem lubit vzdy, aj ked bude hovorit kaka (alebo rozne skarede slova...) ci aj vtedy ked zomrie :confused: , ci aj ked tu nebude..., ked je v skolke...Nikdy som jej nepovedala ze nie, aj ked ma hneva, vzdy jej vysvetlujem ze je moja dcera a budem ju lubit navzdy...Nechapem :frowning2: , rozmyslam co robim zle, no obcas kricim...ale neviem...fakt mi to zacina vrtat v hlave. A malokedy rozprava co zazila, kde bola, o vikende u tatka sa nedozviem ani slovo o skolke malo... Taka divna sa mi zda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha,tak veru je to možné.Ale zase takéto vety mi prídu ako od dospelého,dúfam,že jej otec niečo nevtĺka do hlavy,nechcem robiť paniku iba ma to napadlo :confused:
11. únor 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Len prelietam ,pisala mi Simi ze obmedzuje PC ale chybate jej .... :wink:
Idem hajat dobru ,dnes som prezrata a nic sa mi nechce
11. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris ona je ako dospelak :grinning: , zavidim mamickam take uletene deti, co sa jasia, blbnu a rehocu na plne kolo... No nie ze by moja bola daka utiahnuta, ale ona nikdy tak riadne neblbne, neopakuje, nejasi sa..len hadze take dolezite ksichty a strasne vazne vsetko rozobera a filozofuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak sa aspon utesujem tym ze bude daky mudrosko...
11. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi dobru noc, aj ja by som mala ist...
11. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi,dobrú.
langoška,,tak to bude tým,bude také to dieta s vnútorným životom,ale to stejne ukáže až čas.
dobrú,kočky.
simi...ale ukáž sa,vieš,že tu chýbaš :slight_smile:
11. únor 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,tu sa už spí,nemám s kým pokecať-my sme s mužom došli domov o 22:50 od 18:15 :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
mladý dostal odmeny za stráženie :sweat_smile: :sweat_smile:
11. únor 2010 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja Bambi ešte nespím...si tu?
12. únor 2010 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak niiiiič :frowning2: dobrú noc...kopy nažehlené, dlážka vyšurovaná... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 00:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
julkaaaa,ja že už nikto nepríde :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: sorry
dnes príde domov Rómeo,čo?? :slight_smile: :wink: super,že máš ožehlené,ja som včera zdolala moju kopuuu :grinning: :grinning: :grinning:
tak dobrúúúúú... :dizzy_face:
12. únor 2010 v 00:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko, tu uz ste si spravili vikend Darinky??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čaute,baby,ja som včera zaspala pri telke ako drevo....no starenka.....a čo je nového?...no nyšt,sneží :angry: chumelí ako svińa
oko skoro ráno zaviezol auto do servisu,tak dúfam,že nám ho dnes vrátia.
12. únor 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko, baby moje musela som obmedzit pc, uz som tu bola velmi casto a robota stala :slight_smile: ale prisaham na svoj zivot,ze som vas citala pri ranej kave :slight_smile: ako casopis novy cas :grinning: ktory mam vélmi rada ako vas. :dizzy_face: :wink: a aj pobede som vas precitala a rychlo odisla od pc,ale dnes som uz nevedela odolat uz som vam napisala vélmi ste mi chybali.
12. únor 2010 v 08:51  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no hurá,simonka...veď my sme tu bez teba ako kol v plote,samy samičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte ja dnes hnijem a napchavam sa cokoladkou .. :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
simonka, ale ved nemusis stale len robit a robit, treba si aj zacetovat s kamoskami...nemaj prosim ta vycitky!!
Vladi, je piatok, dnes sa zije, nie hnije!! :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek