S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

vladi,neprovokuj,ja som si ju furt ešte nekúpila,tak papám aspoň tvarohový krém s čokoládovou polevou 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
12. únor 2010

😀 no tak ja piatok hnijem
😀

jalao
12. únor 2010

ja cakam vecer 4 spoluziakov, spravime sedenie a klebetenie 🙂 🙂 prichystame si nejake obcerstvenie, donesu aj decka, tak bude rachot 😎 😎

vladkaz1
12. únor 2010

jaaaj jak vam bude dobre veru .. ja pocitam ze si lahneme a budeme hajat odpocivat

jalao
12. únor 2010

no dufam, ze sa dobre nasmejeme, dobre mi to padne po tyzdni povinnosti sa odreagovat takto...Vcera som si pustila Ordinaciu, naliala vino a vydrhla kefou dlazku v kuchyni, jak palubu, lebo som mala Tanu u nasich, tak mi tam nebehala. Potom sa pytam mladeho, ze ci vidi ten rozdiel, ze nech ma potesi a on vravi, ze Hej, vidim, ako sa tam hviezdicky ligocu a vidim svoj odraz v dlazke 😀 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

hm,a ja budem striasať sneh z kríkov 😝 😝 😝 😝 😝

jalao
12. únor 2010

No Friska moja, ja ked budem mat zahradku, tiez budem musiet aj toto robit, neboj, nenecham ta v tom samu 🙂

frisbee
autor
12. únor 2010

tak dobre 😀 ,jseš fakt kámoška 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalao
12. únor 2010

jo jo. VEd vies, ze ked so minuly tyzden odhadzovala snahy pred domom, som na teba myslela, ze ty uz musis mat aj bicepsy namakane... 😉 😉 😉

frisbee
autor
12. únor 2010

ja na šťastie tento rok nechávam chodník na chlapa,máme najdlhší v dedine,pretože to kedysi bývali dva domy,ale skoro celý život som tu bola v tých najhorších kalamitách sama...teraz sa starám o dvor a záhradu,je mi do plaču,keď vidím,čo ten sneh narobil na rastlinách,ktoré tam mám už 15 rokov a majú nejaký tvar...guľaté ihličnany to veru v zdraví neprežijú 😒

jalao
12. únor 2010

fris, ty tam uz byvas 15 rokov? ja som myslela, ze len zopar...ze ste tam taki novousadlici 😉 😉

jalao
12. únor 2010

fris, neboj, ved tie rastliny musia aj cosi vydrzat... 🙂

frisbee
autor
12. únor 2010

no veru bývam,ale novousadlíci sme,my sem nikdy nezapadneme,aj keď nás majú radi a máme tu rodinu...proste nemáme tie prasatá,lesy a hnoj,o čom by sme sa s nimi bavili a nepatríme k žiadnemu klanu,tu bojujú proti sebe sedliaci s komunistami,ktorí im tie majetky zabavili,to sa dedí v rodine tá nenávisť.

jalao
12. únor 2010

aha, ano, to poznam presne... 😒 😒
A vy proste s nikym nebojujete.. 🙂 , takze nezapadnete...
Fris, ale ved preco nechces prasaaatko?

frisbee
autor
12. únor 2010

lebo na mojom dvore sa nič živého nezabije 😉

jalao
12. únor 2010

jeej, dobra zasada..ved to su aj starosti a zavazky, ja by som tiez nic nechcela...hoci MM vravi, ze si opatri vceliny...ze aspon 2..to nic nezabijeme a budeme aj chovat 🙂 🙂 a bude aj medik.

simona55
12. únor 2010

ale fris neprehanaj 🙂 ved vediete tu super debatku aj bezomna 🙂 😉 aj tuu pada sneh alôe aky si vodnaty, uz by sneho bolo dost, uz by som chcela jar,aj vy ze? 🙂 no a co sa tyka zvieratiek tak tento rok a to uz marci si ideme kupovat prasiatka3ks, aj kuriatka,kacky sliepky proste vsetko,nech ozije dvor. 🙂 davno som to vsetko mala, len teraz ako mame tento druhy dom,som robila aj ja aj mm tak sme nemali nan cas.ale teraz su aj deti velke,uz viac pomozu,a tesia sa na dobytok,ved kde su kone tam musi byt aj hydina 😉 .

frisbee
autor
12. únor 2010

simi,nepreháhaňam,lebo s tebou sme sa vždy tak nasmiali,ako s nikým iným 🙂

jalao
12. únor 2010

tak tu mame dva diametralne odlisne postoje obyvateliek rodinneho domceka... 🙂 Fris kontra Simi... 🙂
A kazda ma svoju pravdu!
och, ta demokracia 😀 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

veď hej,ja mám dvor živý psíkmi,mačkou a papagájom 😀 😀 😀 😀

jalao
12. únor 2010

a nepoznate niekoho, co ma vcely? 🙂 Je s tym vela roboty?

frisbee
autor
12. únor 2010

včely má náš sused,roboty je s tým veľa,aj choroby tomu hrozia,oni to majú za domom v záhrade,takže sa tam nedá moc sedieť a už som zažila aj keď niekomu ušiel roj,taký oblak v dedine,hasiči zasahovali,no fuj.Druhý sused to má ďaleko na poli za dedinou v takej maringotke.No ale ten med je výborný.

jalao
12. únor 2010

no, ved my by sme to mali vzdialene od ludi, na konci zahrady a potom je uz les, takze toto by nevadilo...Ved uvidim, ci sa na to odhodla...mozno na stare kolena, ked bude mat vela casu, tak ano. Alebo to silou mocou skusi a uvidi, ako to funguje a odradi ho to... 😝 😝

simona55
12. únor 2010

jalo a preco prave vcely? byvas na dedine? jalo fris tam kde teraz byvam je dvor stvoreny pre zvieratka, mam strasne velky dvor pred domom,tam mam travnik a kvety,tam ani psia labka nemoze v krocit lebo vtedy som hystericka podla mm,a zadny dvor tam si kraluju mm kobylky,a za plotom je taky pekny potok a priroda,sice to neni nase ale kym nikto nepovie nic tak tam chodime z konikmi na pasu. ked uz bude jar ,ja vam to cele odfotim, to cez jar a leto oziva a robi dobry pocit. 🙂

jalao
12. únor 2010

Jeej, simi , aka romantika.. 🙂 Urcite nam to nafot, to by som rada videla. No my zatial nebyvame, ale chystame sa na dedinu... 😉 😉 zahrada je za domom dost velka, do svahu a potom je uz len lesik, takze tam by nikoho nerusili...

bambi09
12. únor 2010

ahojte 🙂
halooooo,ja tu a vy ste kde?? 😕 😕 😕
ani vám nechýbam,čo?? 😠 😠 😠 😀
simi,no,máme rovnaký problém-sme závislééééé 😀 😀 😀 😀 a teda ahoj po dlllhej dobe 😉 poslala som ti mail a vrátil sa mi 😒 😒
Vladka,ty prdkaj na robotu a konečne relaxuuuj,to znie krajšie ako hniť 😀 😀 😀
frisuľa,nezúfaj,aj tu sneží,síce jemne,ale vytrvalo 😝 😝 😝 včera muž išiel z roboty 2 hodiny!!!!inokedy mu to po diaľnici trvá 15-20 minút,ja nachystaná o 17:15 pod barákom a jeho nikde,pozerám mobil a tam sms a neprijatý hovor-v tuneli hromadná nehoda a kolóny nenormálne na diaľnici,ja som bola na nervy 😖 😖 😖
tak sme došli k lektorke skoro o pol siedmej 😒 😒 😒 a domov-to som už písala-Billa,Lidl zavreté,tak sme si to švihli ešte do Tesca do Lamača-nebolo doma kúska pečiva 😝 😝 😝 a večeru sme mali super zdravú-z McDonaldu 😅 😅
raz za čas neuškodí 😅 😅

frisbee
autor
12. únor 2010

ahoj,vrtuľa,umývam podlahu,oko išiel pre auto do servisu,dúfam,že bude hotové,no už aby bolo po zime,sa z toho potentujem 😝 e všetci

bambi09
12. únor 2010

fris,no,to ti verím,že sa nevieš jari dočkať 🙄 🙄 🙄 🙄 ja sa už tááák tešííím na snežienkyyyyy... 😅 😅 😅 😀

frisbee
autor
12. únor 2010

ty snežienka 🙂 🙂 🙂 u nás sa vypúšťajú priehrady,lebo s jarným topením hrozia povodne,bude bahno a blato...pripadá mi to nekonečné.hahahaha,kamčo nazval aksharu bradatá mužožena 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambi09
12. únor 2010

no,to len budú záplavy,keď sa to začne topiť... 🙄 🙄 🙄
a teda pekne ho nazval,mňa z tých dvoch bolí hlava,keď ich čítam-ss a kamílek,tak ich radšej nečítam 😅 😅 😅
tam je škoda slov... 😔 😔 😔