• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
vladi,nie,to ešte z tých upchaných dutín.Jejda,chudiatko malé :confused:
18. únor 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vás len pozdravím a idem si ľahnúť-pozriem si Top star o Karlovi Svobodovi :frowning2:
nejako mi je zima,dúfam,že nebudem mať teplotu :unamused: :unamused: inak mi písala dnes kaderníčka sms,že ruší objednávku na sobotu kvôli vážnym zdravotným problémom :frowning2: :frowning2: je tu toho skrátka plno,tých bacilov :unamused: :unamused: :unamused:
nič sa mi nechce,som taká nijaká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,na tie dutiny skús švédske-obklady-ono to fakt pomáha :wink:
18. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrtuľa moja,tiež sa na to dívam :slight_smile: ...no neblázni,nie,že mi budeš choručká :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ....haha,švédske obklady,na večer mám chlast,a na ráno sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,baby zase nestiham :grinning: :grinning: vecer sa stavim a dufam ze sa nebudem zase bavit sama so sebou,no nieje to prijemne :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....peciem dobosove rezy teda uz su cesta upecene uz len naplnim a necham do rana zmeknut ale to cesto no hruuuza :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom napisem
18. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,niki,jé idem k tebe na dobošové :slight_smile: ...mne zas furt niekto volá,tak sedím s mobilom.
18. únor 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,ty nejako furt vypekáš :confused: :confused: :sweat_smile: naše dve torty sú už skoro fuč :sweat_smile: :sweat_smile:
fris,no,už som dlho nebola,ale teda nie som nadšená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemám ani energiu sadnúť si nad tú angličtinu,ale zajtra sa musím prinútiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda momentálne nemám chuť ani na jedno,čo si spomínala :grinning: :grinning: ani chlast,ani sex :grinning: :grinning: dúfam,že je to len dočasné :sweat_smile: :sweat_smile:
a teda smutná bola tá relácia-človek má pocit,že tie celebrity majú všetko a nič im nechýba,ale asi to nie je vždy tak :frowning2: :frowning2: :frowning2: :unamused:
18. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa,nebuď labuť....optimizmus :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulaaaaaaaaaaaa ty ani sex ani chlast nooooo ja ani jedno ani druhe .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemozem
tak cicuska moja usmev ,no zajtra ti poslem asi nejaku dobru coko aby si si obalila nervyyy :grinning:
Sej na to zlato :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha,to mi radí tá,čo nedávno skákala z okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja nemôžem,my sme na treťom,vjéééš??? :grinning: :grinning: :grinning:
neboj,to je len prechodné,už mi tá zima lezie krkom,aj tie choroby,ale bude dobre,neboj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a teda máš dobré liečivá :grinning: :grinning: :grinning: len by som otočila poradie-chlast na ráno a sex na večer :grinning: :grinning: :grinning: alebo aj aj večer,ja som poránu nepoužiteľná :grinning: :grinning:
a julka-malej dodatočné gratulácie,včera som tu nejako nebola :sweat_smile: :sweat_smile:
fris,skype ti funguje??som ti asi 2x písala,ale si neodpísala :confused: :confused: teda ak nechceš-nemusíš :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink:
18. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ja chcem gaštanové pyrééééééééééé :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,kuchynu som mala ako po vybuchu ale nastastie som dobojovala a vsetok riad je umyty ale uz som ho nemala ani kam ukladat :grinning: :grinning: :grinning: asi som pouzila vsetky hrnce co doma mame :grinning: :grinning: som naraz piekla aj varila ale len granadir tak to bola rychlovka :sweat_smile: :confounded: ....tie dobosove rezy som tiez robila prvy krat ale nejako sa mi to cesto nezdalo,do zajtra musi zmaknut uz je aj naplnene plnkou uvidim ako to zajtra bude chutit :sweat_smile:
Jaaaaaaaj no baby priznam sa vam,snazim sa vypekat nasla som si niekolko receptov na internete a teraz skusam ako mi to pojde,lebo s mm romyslame ze by sme si tu otvorili obchod s nasimi slovenskymi kolacmi a tortami,tak sa teraz ucime a mozno ze nieco z toho aj bude,kiezby lebo potrebujeme kazde drobne :rolling_eyes: :confounded:
Baby ved tu normalne za jednu tortu daju aj 450 eur :confused: :confused: :confused: no nevyuzit to?tak sa teraz ucim predtym som nepiekla ziadne kolace v zivote som to nerobila tak uvidime :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
bambulka,juj uz aj ty si nam chora,tak sa skoro z toho vyliec :cry: uz nech je tu jaaaaaaaaaaaaaaaar :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,poslem ti mailom kolacik.....tož :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vladka,takze uz ste zdravucke obe hej?bude foto vlaskov?urcite ti to pristane :wink:
Aj dnes vecer budem sama kecat? :sweat_smile: :confused: :confused: :pensive:
Mm isiel dat malu spat,ale mu vravim ze sa vrat lebo si idem dat sprchu :grinning: :grinning: :grinning: ale uz je hodinu hore zase zaspal :rolling_eyes:
Taka som unavena,ale musim ist do tej sprchy aj ked sa mi moc nechce :pensive:
18. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladka,sejkám,len keď nie si fit,človek je taký nijaký :sweat_smile: :sweat_smile:
a ty nepyskuj a príď-bude aj pyré,aj gaštanové :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pyré mám ráno na záchodíku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no fuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ja viem cicus micus .. babina len som ti chcela troska zdvihnut grady .. :wink: :slight_smile: :dizzy_face: vies ze ta mam rada ,vypot sa na cudzom tele
Niki sikovna si klobuk dole ..
frisulka sexuj a pi aj zamna :wink:
18. únor 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
niki,vy máte teda smelé plány a teda to fakt také ceny tam máte?? :confused: :confused: :confused: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: moje nervy :confused:
tak nech vám to vyjde,aj keď to bude chcieť as aj nejaké investície-či by si ty doma piekla?? :confused: :confused:
no,šukuľka si ty ináááá :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi,sikovna nie mozno az ked budem aspon takych 10 zakuskov vediet spravit bez problemov :grinning: :grinning: :grinning:
Ja tu cakam na uhoreckuu jak na spasenie :grinning: :grinning:
Idem do sprchy musim ale najprv skontrolujem mm :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čo fuj,bambuľa...aj vonia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vladi,až rááááááááááááno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

niki,a ešte sa nauč cheesecake,mňam,sme sa s mladou nevedeli dožrať,tož :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no len čo dôjdem už sa uhorky preberaju :- :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte baby
18. únor 2010 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambula,ze vraj ano mm mi vravel :confused: :confused: tiez som pozerala :confused: :confused: ved to ak by sme to uz chceli rozbehnut tak treba do toho aj nieco investovat,dost vela stoji prenajat si nejaky obchod v centre :cry:
fris,myslis v londyne ked si bola?juj tie ich cake nemusim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:
18. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika tak nech vám vyjdu tie plány s koláčikmi :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vedúca povedala :slight_smile:
18. únor 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
nika veď na začiatok stačí ponúkať susedom :slight_smile:
autor
ha,na Prima cool dávajú Gréka Zorbu,budem revať
fris dutiny už mám prefúknuté :grinning:
jeeej ahoj vanjuska,super ze si sa ukazala :slight_smile: dakujeem snad to aj vyjde :confused: :confused:
autor
vanja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris ja som chcela napísať že či máš a nie že ja mám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja až ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zarána je najlepšejši :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek