S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😃 😃 😃
frisbeeautor
18. únor 2010
vladi,nie,to ešte z tých upchaných dutín.Jejda,chudiatko malé =-)
bambi09
18. únor 2010
ja vás len pozdravím a idem si ľahnúť-pozriem si Top star o Karlovi Svobodovi 😞
nejako mi je zima,dúfam,že nebudem mať teplotu :-| :-| inak mi písala dnes kaderníčka sms,že ruší objednávku na sobotu kvôli vážnym zdravotným problémom 😞 😞 je tu toho skrátka plno,tých bacilov :-| :-| :-|
nič sa mi nechce,som taká nijaká :-p :-p
fris,na tie dutiny skús švédske-obklady-ono to fakt pomáha 😉
frisbeeautor
18. únor 2010
vrtuľa moja,tiež sa na to dívam 🙂 ...no neblázni,nie,že mi budeš choručká =-) =-) =-) =-) =-) ....haha,švédske obklady,na večer mám chlast,a na ráno sex 😃 😃 😃 😃 😃
nikinka008
18. únor 2010
Ahojky,baby zase nestiham 😃 😃 vecer sa stavim a dufam ze sa nebudem zase bavit sama so sebou,no nieje to prijemne =-) :-p 😃 😃 😃 😃 ....peciem dobosove rezy teda uz su cesta upecene uz len naplnim a necham do rana zmeknut ale to cesto no hruuuza :-p potom napisem
frisbeeautor
18. únor 2010
ahoj,niki,jé idem k tebe na dobošové 🙂 ...mne zas furt niekto volá,tak sedím s mobilom.
bambi09
18. únor 2010
niki,ty nejako furt vypekáš =-) =-) :-N naše dve torty sú už skoro fuč :-N :-N
fris,no,už som dlho nebola,ale teda nie som nadšená :-p :-p nemám ani energiu sadnúť si nad tú angličtinu,ale zajtra sa musím prinútiť :-p :-p
a teda momentálne nemám chuť ani na jedno,čo si spomínala 😃 😃 ani chlast,ani sex 😃 😃 dúfam,že je to len dočasné :-N :-N
a teda smutná bola tá relácia-človek má pocit,že tie celebrity majú všetko a nič im nechýba,ale asi to nie je vždy tak 😞 😞 😞 :-|
frisbeeautor
18. únor 2010
bambuľa,nebuď labuť....optimizmus 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
vladkaz1
18. únor 2010
babulaaaaaaaaaaaa ty ani sex ani chlast nooooo ja ani jedno ani druhe .... 😃 😃 😃 😃 nemozem
tak cicuska moja usmev ,no zajtra ti poslem asi nejaku dobru coko aby si si obalila nervyyy 😃
Sej na to zlato x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
bambi09
18. únor 2010
haha,to mi radí tá,čo nedávno skákala z okna 😃 😃 😃 😃 ja nemôžem,my sme na treťom,vjéééš??? 😃 😃 😃
neboj,to je len prechodné,už mi tá zima lezie krkom,aj tie choroby,ale bude dobre,neboj x-) x-) x-) x-)
a teda máš dobré liečivá 😃 😃 😃 len by som otočila poradie-chlast na ráno a sex na večer 😃 😃 😃 alebo aj aj večer,ja som poránu nepoužiteľná 😃 😃
a julka-malej dodatočné gratulácie,včera som tu nejako nebola :-N :-N
fris,skype ti funguje??som ti asi 2x písala,ale si neodpísala =-) =-) teda ak nechceš-nemusíš :-N :-N :-N 😉
frisbeeautor
18. únor 2010
a ja chcem gaštanové pyrééééééééééé 🙂 🙂 🙂 🙂
nikinka008
18. únor 2010
ahojte,kuchynu som mala ako po vybuchu ale nastastie som dobojovala a vsetok riad je umyty ale uz som ho nemala ani kam ukladat 😃 😃 😃 asi som pouzila vsetky hrnce co doma mame 😃 😃 som naraz piekla aj varila ale len granadir tak to bola rychlovka :-N :-S ....tie dobosove rezy som tiez robila prvy krat ale nejako sa mi to cesto nezdalo,do zajtra musi zmaknut uz je aj naplnene plnkou uvidim ako to zajtra bude chutit :-N
Jaaaaaaaj no baby priznam sa vam,snazim sa vypekat nasla som si niekolko receptov na internete a teraz skusam ako mi to pojde,lebo s mm romyslame ze by sme si tu otvorili obchod s nasimi slovenskymi kolacmi a tortami,tak sa teraz ucime a mozno ze nieco z toho aj bude,kiezby lebo potrebujeme kazde drobne 8-( :-S
Baby ved tu normalne za jednu tortu daju aj 450 eur =-) =-) =-) no nevyuzit to?tak sa teraz ucim predtym som nepiekla ziadne kolace v zivote som to nerobila tak uvidime :-N :-N =-) =-)
bambulka,juj uz aj ty si nam chora,tak sa skoro z toho vyliec 😢 uz nech je tu jaaaaaaaaaaaaaaaar :-p
fris,poslem ti mailom kolacik.....tož 😃 😃 😃 😃 😃
vladka,takze uz ste zdravucke obe hej?bude foto vlaskov?urcite ti to pristane 😉
Aj dnes vecer budem sama kecat? :-N =-) =-) |-|
Mm isiel dat malu spat,ale mu vravim ze sa vrat lebo si idem dat sprchu 😃 😃 😃 ale uz je hodinu hore zase zaspal 8-(
Taka som unavena,ale musim ist do tej sprchy aj ked sa mi moc nechce |-|
bambi09
18. únor 2010
Vladka,sejkám,len keď nie si fit,človek je taký nijaký :-N :-N
a ty nepyskuj a príď-bude aj pyré,aj gaštanové 😃 😃 😃
frisbeeautor
18. únor 2010
pyré mám ráno na záchodíku 😃 😃 😃 😃 😃 😃
bambi09
18. únor 2010
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 no fuj 😃 😃 😃 😃
vladkaz1
18. únor 2010
x-) x-) x-) x-) x-) x-) ja viem cicus micus .. babina len som ti chcela troska zdvihnut grady .. 😉 🙂 x-) vies ze ta mam rada ,vypot sa na cudzom tele
Niki sikovna si klobuk dole ..
frisulka sexuj a pi aj zamna 😉
bambi09
18. únor 2010
niki,vy máte teda smelé plány a teda to fakt také ceny tam máte?? =-) =-) =-) :-x :-x :-x moje nervy =-)
tak nech vám to vyjde,aj keď to bude chcieť as aj nejaké investície-či by si ty doma piekla?? =-) =-)
no,šukuľka si ty ináááá 😃 😃 😃
nikinka008
18. únor 2010
vladi,sikovna nie mozno az ked budem aspon takych 10 zakuskov vediet spravit bez problemov 😃 😃 😃
Ja tu cakam na uhoreckuu jak na spasenie 😃 😃
Idem do sprchy musim ale najprv skontrolujem mm 😃 😃
frisbeeautor
18. únor 2010
čo fuj,bambuľa...aj vonia 😃 😃 😃 😃
vladi,až rááááááááááááno 😃 😃 😃 😃

niki,a ešte sa nauč cheesecake,mňam,sme sa s mladou nevedeli dožrať,tož 😃 😃 😃 😃 😃
vanja
18. únor 2010
no len čo dôjdem už sa uhorky preberaju :- 😃 😃 😃
ahojte baby
nikinka008
18. únor 2010
bambula,ze vraj ano mm mi vravel =-) =-) tiez som pozerala =-) =-) ved to ak by sme to uz chceli rozbehnut tak treba do toho aj nieco investovat,dost vela stoji prenajat si nejaky obchod v centre 😢
fris,myslis v londyne ked si bola?juj tie ich cake nemusim :-p 😃 :-N
vanja
18. únor 2010
nika tak nech vám vyjdu tie plány s koláčikmi 🙂
frisbeeautor
18. únor 2010
vedúca povedala 🙂
vanja
18. únor 2010
nika veď na začiatok stačí ponúkať susedom 🙂
frisbeeautor
18. únor 2010
ha,na Prima cool dávajú Gréka Zorbu,budem revať
vanja
18. únor 2010
fris dutiny už mám prefúknuté 😃
nikinka008
18. únor 2010
jeeej ahoj vanjuska,super ze si sa ukazala 🙂 dakujeem snad to aj vyjde =-) =-)
frisbeeautor
18. únor 2010
vanja 😃 😃 😃 😃 😃 😃
vanja
18. únor 2010
fris ja som chcela napísať že či máš a nie že ja mám 😃 😃 😃 😃
frisbeeautor
18. únor 2010
😃 😃 😃 😃 😃 ja až ráno 😃 😃 😃 😃 😃
vanja
18. únor 2010
zarána je najlepšejši 😃 😃 😃