S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

ešte furt nyšt 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

idem tatat 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. únor 2010

Som tu len som rychlo vysmazila prsty rybie a zemiaky k tomu a mam pokoj ,obed nachystany kazdy nech si zohreje sam
Inak som sa konecne po dlhej dobre vyspala 🙂

frisbee
autor
19. únor 2010

No tak to je super,že si vyspinkaná.Ešte kontrolná otázka:ryba má prsty? 😕 😕 😕 😀

vladkaz1
19. únor 2010

ryba ma prsty a jake 😀 😎
Boze ta tema JHS to co Je???
Ako ja neviem moc dobre gramatiku ,ale to uz je namna privela 😖

frisbee
autor
19. únor 2010

vladi,on je chudák úplne mimo,fanatik najhrubšieho zrna,tam nemá cenu ani kukať 🙂

vladkaz1
19. únor 2010

no to je cita vymleta hlavicka ☹ bohuzial ,nechcem nikoho urazit ,kazdy ma narok na nejake presvedcenie ,ale namna je toto moc 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

no mne to teraz nedalo,hlavne,že ti píšem,aby si tam nekukala 😀 😀 😀 😀 .Je to moc,sused v BA takto zblbol a skoro nechal umrie´t svojeho 8 ročného syna,ktorý musel na operáciu...ale hlavne,že po smrti budú v raji 😝

vladkaz1
19. únor 2010

no ved to je to 😝 nechajme to eeeeeeeeeeeeeee

frisbee
autor
19. únor 2010

už tam nejdem,chlapec každému píše IP,ja nepotrebujem rady od nejakého cvoka,čo si to šudlá doma pod duchnou 😎

vladkaz1
19. únor 2010

😀 😀 😀 mozno pod duchnou aj nieco ine .. jaj jaka som hnusna 😅

frisbee
autor
19. únor 2010

však tak som to myslela 😀 😀 😀 😀

vladkaz1
19. únor 2010

pustam muza uz mi tu frfloce ide do prace za chvilku
😉 pa lasko maaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 vecer

vanja
19. únor 2010

ahojte vospolok, dnes máme na programe JHS? 😀
vladi ako macko pú 😉

frisbee
autor
19. únor 2010

vladi,jasne,ja idem vari´t a vypratať verandu,blbne nám čerpadlo,príde inštalatér.
vedúca....no nenasral by ťa taký fanatik?

vanja
19. únor 2010

nasral, idem aj ja upratať, navarené mám od včera, tak len upracem, nech mám zajtra pokoj.

frisbee
autor
19. únor 2010

ja sem budem nakukovať,kľudne nakukuj tiež 🙂 🙂 🙂 🙂

vanja
19. únor 2010

ale keď nakukneš tak aj ťukni dačo, lebo nebudem vedieť, že si iba nakukla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

šak urobím kuk aj ťuk 😀 😀 😀 😀 robím talianske rizoto s hubami,tak odbehujem,ale to sa musí furt miešať,takže asi ě0 minút budem prilepená k woku 😀 😀 😀 😀

vanja
19. únor 2010

nie že budeš ochutnávať dovtedy, kým sa oku nič nezvýši 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

ty ma poznáš naprosto dokonale 😀 😀 😀 😀

vanja
19. únor 2010

jasné, mám ťa prečítanú 😀 😀 😀 😀 ako telenovelu 😀 😀

frisbee
autor
19. únor 2010

šak som taká malá telenovelička 😀 😀 😀 😀 ..tak,už som tú ryžu zaliala vývarom,idem miešať....fuj,u nás je vonku hnusne,nad nulou a hmla,jaruna na ulici odhadzuje sneh na hromadu,ako sa to topí,steká to k barákom,super.

vanja
19. únor 2010

kurát jednu, čo neviem čo akurát nahádzala do kotla, ale len čo som okno otvorila aj som ho zatvorila, lebo taký smrad, že až. 😠

vanja
19. únor 2010

začiatok som si vymazala
že máš šukuľku susedu ja mám akurát jednu........

frisbee
autor
19. únor 2010

no šukuľka tiež páli v kotli babičku,pretože keď cvičím so psami na dvore poobede,tak musíme prchať domov,lebo sa nedá nadýchnuť,úplne čierny štipľavý dym a máme ho aj v baráku.... 😠

vanja
19. únor 2010

babička musela byť poriadne naložená v octe, keď jej tak dlho vydrží 😀 😀 😀 😀

vanja
19. únor 2010

no idem fris, hore mám upratané idem ešte dole a potom keď uložím malú spať hádam prídem,čauko

frisbee
autor
19. únor 2010

ic,ja dováram a idem sa pustiť do tej verandy 😉

vanja
19. únor 2010

ták, už mám poupratované, požehlené, malá spí, a v domácej pekárni mi kysne cesto na škoricovníky
je tu niekto?