• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
ahojte,predstavte si,že som spala do pol desiatej ako zabitá,konečne sa mi upravil spánok,ako som ho mala rozhádzaný po tých nočných :slight_smile: .
simi,pekne odpočívaj. :slight_smile:
vladenka,hoď to na chlapa,že dovliekol domov kočiar :grinning: :grinning: :grinning: ..ale nie,povedz jej normálne,že to bolo náhle a bla bla.Tak za to sa nemože uraziť,to je iba tvoja vec,čo a kde si kúpiš alebo nekúpiš. :wink:
21. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris jasne aspon ze tak si si dala do kopy ten spanok super ,ja od rana od 7 dem strasim ...
ano nejako jej to poviem ,zas budem pocuvat ze je to unahlene ze som vyhodila peniaze ,ale je to moja vec ja si rozumiem :slight_smile:
21. únor 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baby,pomoc :confused: :confused: :confused: :confused: ..ja mám dneska deń blbec,na čo siahnem,to potentujem,varenie mi nejde,jemne nakrájanú cibuľu,čo mala byť do ryže som hodila do mäsa a plátky do ryže,tri hodiny so nebola schopná dovariť mäso..a to bolo nakrájané na pásiky,postavila som si sklenenú nádobu s múkou na sporák,že zahustím šťavu a zároveň som chcela variť ryžu,zrazu rana...omylom som pustila platničku pod tou sklenenou nádobou,prdla mi celá...ja neviem,čo sa mi ešte dnes stane :astonished: :confused: :angry:
21. únor 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fris no popi... :pensive: fakt den blbec ...
21. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris to poznam ,ja som tak zohrievala caj v sklenenom cajnicku na ohni :grinning: ale nastastie to iba prasklo a pomaly vytekalo ,keby sa cajnik naraz rozletel to by bola ina sranda :grinning:
baby idem ja od Vas prec lebo vsetky ste tu chore tak nech sa nenakazim :grinning:
21. únor 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
teo,utekaj,je tu bacilonosička :grinning:
mne teda vôbec nie je lepšie-naopak-ležím už tretí deň a bolí ma celé telo :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: teplotu vysokú nemám,ale myslím,že je lepšie mať 2 dni horúčku,vypáliť bacily a mať pokoj :cry: :cry: :cry:
v hlave mám kladivá :rolling_eyes: :rolling_eyes: ležať ma už nebaví,ale keď vstanem,som ako na kolotoči-ááách :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
muž bol vyvenčiť malú-už to nutne potrebovala,mladý dobral ATB,ešte pokašliava,ale zajtra ide do školy,tak budem na malú sama :rolling_eyes: :rolling_eyes: keď otvoril balkón na vyvetranie,normálne mi bolo ľúto,že nemôžem ísť von-taký závan jari som cítila,vtáčiky štebotali a ja v posteli :frowning2: :frowning2: :unamused: už mi to lezie na mozog :pensive:
dúfam,že vy ste zdravé a fris-taký deň B.poteší :confounded: :confounded: :confounded: čo si zamilovaná?? :sweat_smile: :sweat_smile: ale neboj-zajtra bude dobre :wink:
21. únor 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa....len pekne lež..ozaj,máš na koňovu konkurentku,že rajo3 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
strašný deň,bojím sa na niečo siahnuť,že čo zase vyvediem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte uz mam vanicku jupi jooo ,no tak sme komplet tesim sa a mam pokoj :wink:
Bambi no to je mi luto ze si tak ble :unamused: ,neboj bude lepsie hodne pi prosim ....ved vetracku si mozes otvorit bude sa ti lepsie dychat ja som bola vonku moj prespal skoro cely den chudak :frowning2:
Fris moja no co lepsie ?
Teo ja s teba skapem :grinning:
21. únor 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi co stoji taky kocik?s Tebou sa bavit mozem ha bo Ty si len tehotna :grinning: ale ostatne tu soplia ,kaslu a bacile roznasaju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vladi..super,už budeš mať pokojnú dušičku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
teoška....vlaďka ti predá,až budeš potrebovať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo no spod ruky ma stal rocny moja 420 cat eur ,inak novy ako ktory okolo 500 :slight_smile: 560 eur v nemecku
no ja ta nakazim ale tehotenstvom hihi
pojdem si lahnut dnes som vycerpana :slight_smile:
21. únor 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
vladi ved ja sa chcem nakazit :grinning: tieto Jane kociky su vraj dobre preto som sa pytala na cenu pouziteho...
fris diky za sprostredkovanie obchodu ,provizia je Tvoja :grinning:
21. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teo no tu na sk 3 kombi stoji 25 tis,. :stuck_out_tongue_closed_eyes: v kamennom obchode ,ta nova kolekcia 27 tis
Inak ten 09 model v kamennom obchode je teraz akcia tusim za 650 eur neviem moja
21. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: vyberiem v naturáliách....jablkový koláč :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes som piekla makove rozky ...beres??????? :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik to co je take drahe na tych kocikoch? :stuck_out_tongue_closed_eyes: to aby som bola doma rok a pol a potom uz bude vonka behat po svojich :grinning:
21. únor 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo no ved sama si pisala ze je drahy :grinning: ,ja som proste chcela
Ja chcem makove rozky :slight_smile:
21. únor 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dam Ti recept,chceees? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne ja chcem kolac upeceny :grinning:
21. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: som Ta chcela odrbat co? :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja scem koláčik :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chcela si ma veru ty potvora :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
babenky smola prave sme ich secky sezrali ...takze uz len ten recept Vam mozem poslat :grinning:
21. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teoška...si sa vykakala na kamošky :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris to by som si nikdy nedovolila :confused: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a kde je teda koláčik?tu čakám pred domom ako hladný pes a nyšt nepriletelo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. únor 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sak som Ti uz tri krat klopala na okeeenko a Ty ne a ne otvorit :grinning:
21. únor 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šak som stála na ulici..to si bola tyyyyy? :grinning:
21. únor 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte neni bambi neni nocna,teo robila si z mieseneho cesta tie rozky? ja som robila zase makovolekvarove buchty a tvarohovolekvarove, try plechy nech maju aj na ranajky,ved uz pomali mivlasy budu zrat,uz nech je leto,viac piju ako jedia :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bambi ako sa mate ? uz ste zdravucki, Veronka co ako sa mas? a ostatny?Vladi uz ledva cakas co kedy budes kocikovat oliverka ze,? ja som tiez ledva cakala, hlavne uz tie posledne tyzdne boli tazke, no a teraz sem tam dostane na zadocek ,ale zaroven ho milujem. Vcera mi dcera povedala ze mami vies preco nechcem odist byvat k priatelovi? ja ze preco? lebo nebudes mat tam blbca ako som ja? :slight_smile: ona ze mamíííííííííííí, :unamused: no ze preto ze mi bude Davko véélmi chybat, a bola by som viac smutna ako vesela. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a uz aj plakala. hovorim ty niesi normalna.táááááááák strasneho lubime. :grinning:
22. únor 2010 v 07:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko prajem,nemala som cas pisat :confounded: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek