• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
Fris a neozvali sa za tu komodu? no zajtra volaj a ja by som uz pisala staznost moja mailom pekne a nech ti daju zlavu, alebo dopravu zdarma oki?
Musia mat urcite normy a mozes a ohanat datumom kedy si to mala mat vyhotovene a etse to poslali poskodene ci nedorobene ci to tak neh sa staraju ..
Vstal mi MM ... budem musiet prachat ale az za chvilu ,lebo v poslednej dobre frfle na PC :grinning:
23. únor 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
isiel kadit, etse mam cas tak pol hodku :sweat_smile:
23. únor 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neboj....oni majú ešte týždeň času,aby dodržali termín reklamácie,tam ma viacej štve to,že baba nie je schopná ani zavolať...a to je ona jediný kontakt s firmou..neskutočne neschopná.
23. únor 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inak citam po sebe ,mala mi tu lieta bere mys ,ale uz cim dalej v tej nesustredenosti pisem horsie a horsie .... :rolling_eyes: sorac
23. únor 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
langoška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: má pravdu,předsedo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vladenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že išiel kadiť-mám ešte pol hodinu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fris :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: to na tú firmu-ja by som sa na ich mieste už hanbou prepadla :angry: :angry: :angry: :angry:
23. únor 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambi no kupe malu mam este 10 sat minut :grinning: a ajstak pojde panelak ..
Ako moja lepsie?
Fris a co nad kuch. uvazujes ci co? Stoji to na bode mrazu jak ta moja chodba?
Kedy sa dostava vyuctovanie za dane? v marci ?
23. únor 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuľa...no ja už som s nimi skončila. :unamused:
vladi,u nás v apríli,neviem,ako na Slovensku.My sa chceme ísť pozrieť do Brna,je tam akcia do 3.3. a potom sa uvidí.
23. únor 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi,ja lepšie,ďakujem-len malá je dnes na nevydržanie,keď je chorá,je hrozne upišťaná,nechce papať,nič ju nebaví :unamused: :unamused: :unamused: som zvedavá,čo lekárka zajtra povie-akú diagnózu :unamused:
no,fris,máme rovnaké sny-ostrov v kuchyni,ale tebe sa to skôr splní :slight_smile: :wink:
Vladi,to vyúčtovanie-neviem presne,ale myslím že tak nejako :sweat_smile: :sweat_smile: ten preplatok na dani :confused:
23. únor 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj baby ja mam take sny .. no nespnia sa mi . :grinning:
Som rada ze je vam lepsie moja ,uvidis a napis ako ste dopadli aj my ideme do skolky k DR pre tlacivo .
23. únor 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vladi a kedy ti malá pôjde do škôlky??naša by tiež mala ísť na zápis v podstate,ale ja aj keby som mala zostať pol roka dobrovoľne nezamestnaná,nedám ju v troch rokoch :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: až od septembra,ak mi nepredĺžia materskú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris,no aby nie :angry: :angry: :angry: takto sa seriózna firma nechová,aj keď máš od nich pekné veci,ale... :confounded:
a teda sny ja mám riadne-dnes v noci som sa vydávala za nejakého Karola-fešák a mala som s ním dvojičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mal vilu s bazénom a chodili sme po svete,na Floridu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: normálne som bola nasraná,keď som sa zobudila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja ani teraz nemám sny,lebo najprv musíme na dome urobiť omietky a dlážky a potom sa uvidí.
bambuĺa,ty divoška,tak karol.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no môžem ja za to??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale bolo to také príjemné,ležať s bruškom pri bazéne,Karol mi nosil pitie,hladkal bruško... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ani do roboty som nemusela chodiť :grinning: :grinning: :grinning:
no,dobre,už sme v realite :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
bambula ja sa poseriem ja som tuto noc tiez porodila dvojicky :grinning: dievcata ale jedno bolo postihnute :grinning: tak na rozdiel od Teba som bola rada ked som sa zobudila :grinning:
23. únor 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no fuj,to čo bola za noc??? :grinning: :grinning: :grinning: nebol náhodou spln?? :grinning: :grinning: :grinning:
ale mrcha mešká,kua :angry: :angry: :angry: :confused:
23. únor 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a teraz tomu čurákovi krásne jedna babenka pomenovala šulína-čumbrlák :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja len dúfam,že sa niekto nebaví na náš účet,aj keď v tomto prípade by to bolo aj super :confused:
23. únor 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vy dve niečo predpovedáte,som zvedavá,čo to bude...hm,dvojičky :grinning:

idem tam kuknúť :confused:
23. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
spln ma byt v nedelu :slight_smile: fris tak na co si prisla? sranda ,zeeeee???// :slight_smile: :slight_smile: obidve dvojicky :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne mrcha nemeskala tak neviem preco take plodne sny :grinning:
23. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,čo som našla na nete v snári:
dvojčata -» starosti budou radostmi a úspěchem korunovány
23. únor 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris este ze Ta mame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris,nééé :frowning2: :frowning2: :frowning2: ja chcem Karolaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bambuĺa,aj karola nájdem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nájdi,ale nech sa nevolá Karol :sweat_smile: :sweat_smile: to sa mi veľmi nepáči :grinning: :grinning: :grinning: ale zas keď bude mať vilu s bazénom,šoféra a všetko to ostatné,môže byť aj Karol :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty nájdeš skôr Kamila,ako Karola :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pekné meno,že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja mám na skype mladú,hľadáme v googli masových vrahov,píše nejakú prácu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme si s Tomim robili pedikuru :grinning:
23. únor 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fris-teda-brrrrr :pensive: :pensive:
ja som pozerala Allison Dubois,okúpala malú a urobila som jej pedikúru a nakopla ešte raz práčku,aj som si pokukala práčkovú TV,kým sa malá máčala :grinning: :grinning: :grinning:
teo- a kto komu??či navzájom??one tebe-ty jemu?? :grinning: :grinning:
23. únor 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
teo,si ma doplietla-ja som malej robila manikúru :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kočky, dlho som tu nebola, mam teraz vela prace, je danove a popri tom aj drobca ale zvladam :slight_smile: po nociach hihi a vy čo mate nove?
23. únor 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tinika naša,ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ako sa máš,čo synček?Si šťastná,že????? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek