S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
1. bře 2010

cafte na zapise dobre ,povedali nam ze mala je velmi vnimava a dali jej taky obrazok krokodila aj vedela pomenovat aj cikat sa tam pytala ..
Teraz sme prisli od nasich vonku je paradne a papam zmrzku 🙂

frisbee
autor
1. bře 2010

vladi,malá je šikuľka,teším sa s tebou 🙂
ja som naložila mäso,zajtra ho uvarím,nakrájala som ho na pásiky,hodím k tomu šampiňóny a bude...haha,ledaže bysme byli spolu, se k tobě nastěhuju a bude,ale služku ti dělat nebudu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

darina60
2. bře 2010

Tak dobré ránko, či vlastne deň, nikde nikoho? Hlásim príchod. Vrátili sme sa včera poobede. Do rána napadol sneh tak sme sa doobeda stihli aj pobobovať. Ale v sobotu sme boli na Štrbskom plese a tam snehu habadej. Bolo fajn, až nato že som asi od klímy prechladla a nemám hlas. TO sa muž poteší 😉 Hoďte dáke recepty na vyliečenie 😉
A včera ako sme sa vrátili tak som mala tak zaľahnuté v uchu, že som myslela, že budem musieť skočiť k dr. Našťastie to prešlo ale ten hlas ma štve...........
Narýchlo som Vás prečítala a musím ísť makať.

jalao
2. bře 2010

Ahojte dievcata, letim okolo, tak vas chcem pozdravit.
Dari, ty nemas hlas, ja nemam nos....od stvrtku som grogy, ale na lezanie veru casu nezostava, tak len smrkam a smrkam, v usiach mi zalieha niekolkokrat denne, takze mam v hlave klud... 😎 😎 Priznajte sa, od ktorej som to chytila!! Ja mavam nadchu tak raz za 3 roky! 😠 😠
Bambi, takze ruda kriza prekonana...Vladi, to mas radost, ze lucka splnila kriteria 🙂 🙂
nasa Tana sa v nedelu naucila R 😀 😀 , tak teraz hovori KRAVIR, KRADIVO,...vsade ho dava 😎 😎 , hrozne ma to potesilo, lebo uz ju to asi polroka tRenujem 🙂 🙂
My sme vcera stravili cely den v Trencine po doktoroch s mladym na kotrole, tak sme si spravili tak trochu aj vylet, v robote som nebola, bolo krasne pocasie, aj teraz nam tu pece slniecko.
Tu uz ranne smeny neficia?? 😖 😖

simona55
2. bře 2010

ahojte no fajn Dari citila si sa dobre ako citam, no na ten hlas si daj Calcium,alebo slanu vodu kloktat, 😉 😉 joj baby moje clovek tu je menej a menej, ved vonku je tak krasne a cloveka to vaby von no nie? vcera som si skalku upratala vonku ulicu pozametala pohrabala, nasejem potom niekedy travnik ale ja by som chcela ten co tam rastu aj tie male kvietky,alebo to sa kupuje do toho zvlast? ledva cakam leto.

jalao
2. bře 2010

jej, simonka, tak ty uz poriadky v zahradke robis, ty sa maaas 😉 😉 A ake kvietky chces v travniku? ak myslis sedmikrasky, to je len burina, to ti ju vykynozi, tej sa segra zbavuje cele leto... Ja ani neviem, co si posadim teraz na jar, este na to ani nemyslim, ale vcera som videla v kvetinarstve nadherne tulipany, tak to uz vyzeralo fakt jarne... 🙂 🙂

simona55
2. bře 2010

ahoj jalo ano sedmikrasky som myslela, preco mne sa to paci velmi v travniku.vcera som bol v lidli a videla som rozne kvety a nieco si potom na vyplatu kupim,vcera ako som lezala vecer v posteli tak som rozmyslala 🙂 ako si urobim zadny dvor, a napadlo ma take ze mm ma v za garazou vela pneumatik 🙂 co nepotrebuje, tak ma napadlo ze si ich zoberiem a postavim si znich take male oplotenie, 😉 🙂 do 1metra ich poskladam ako by to boli tehli a naplnim ich zemou, a nasadim do nich rozne tahave kvety vsetkej farby, a vela zelene. ja som to vydela v casopise zahradkar,a v relacii urob si sam, a bolo to krasne.

frisbee
autor
2. bře 2010

čaute,už som doma,idem robiť chlebíčky a ešte nejaké drobnosti,nech si to tu ráno nerozťahujem.
simi,mne sa tiež páčia sedmikrásky a aj nezábudky,mám rana jednoduché kvietky,my máme zase na jar obsypanú záhradu malými fialkami,je to ako koberec 🙂

frisbee
autor
2. bře 2010

no teda kde ste,našla som článok o mne,akurát ten posledný odstavec,ako to fyzioterapeut napravuje ma znechutil a odradil 😀 😀 😀 😀 😀

http://zena.atlas.sk/zensky-chvostik-kde-nas-bo...

bambi09
2. bře 2010

ahojte 🙂
mrk na novú verziu koňa,máme tam skupinu 🙂 😉 na skúšku 😉
a špióni si môžu lízať labu 😀 😀 😀
ale aj sem budeme dúfam ešte chodiť,keď už máme tých krásnych 430 strán 😅 😅 😀

bambi09
2. bře 2010

no fris-nechať si strkať do riti prsty a nesexovať-ďakujem,neprosím 😀 😀 😀 😀

frisbee
autor
2. bře 2010

bambuľa,tak som tam kukla,akurát som nevedela,ako sa prispieva,už som to zistila 😀

no fuj,aby mi tam niekto v riťke vŕtal..ale trtáč ma bolí furt 😝

vladkaz1
2. bře 2010

ahojte no ja som vam tam uz napisala 🙂
Prave som dovarila umyt riady nemam silu 😝

frisbee
autor
2. bře 2010

vladi,ja som doumývala dlážku,ešte musím odložiť riad a umyť drez a už na to kakám.

vladkaz1
2. bře 2010

ser na to 😀

bambi09
2. bře 2010

vladi,už mooožeš 😅 😅 😉
fris,tak keď bolí,strč si prstík do riťky a nebude 😀 😀 😀 ale nie,tebe by pomohli tie cviky L.Mojžíšovej-mám knihu,len ju za svet neviem nájsť 😝 😝 😝

vladkaz1
2. bře 2010

ano ano viem 😀

frisbee
autor
2. bře 2010

bambuľa,keď mňa bolí kostrčka,keď sedím na tvrdom..a ako je to už dlho.

bambi09
2. bře 2010

kúp si loptu 😀 😀 😀 ja na nej sedím,ale nie je to dobré na dlhé sedenie 😝 😝 😝

nikinka008
2. bře 2010

Ahojky,hlasim ze sa ma asi nezbavite 😀 vo stvrtok nam konci internet a mysleli sme ze dalsi si uz nebudeme davat kvoli peniazkom ale nakoniec sme sa rozhodli ze ho vezmeme tak mm tam vcera volal tak do 3 dni by nam mal prist aj s notebookom ale mozno ze ten predame a zarobime 😀 😀
Dnes nam prisiel kocik,jupiiiiiiii tak som sa tesila 😀 😀 tak sme ho isli rovno vyskusat,boli sme sa prejst v meste ale jasne ze nemohlo byt vsetko dokonale 😠 strasne zacali pistat a vrzgat zadne kolesa,ze v celom tescu vedeli ze sme tam 😖 baby ja som sa tak nanbila ze som cely cas chodila s hlavou do zeme 😔 kazdy na nas pozeral no hroza 😠 rychlo sme nakupili a utekali domov 😀 mala pekne zaspinkala v kociku ale sedela tak jej hlavicka padla dole potom si ju zase zodvihla a zas jej padla a ja som si len myslela ze si dala hlavicku dole lebo jej slniecko svietilo a to ona spinkala tak som ju hned dala lazkat si ale bola taka chutna no 😀 😀 tož 😀 mm doma namastil kolieska takym mazivom a uz je to super tak dufam ze uz nebude robit ziadne problemy 🙄 ale tesim sa z neho akurat bude treba este ist dofukat kolesa lebo sa nam zdaju trosku make 😅
Mm si isiel lahnut lebo o polnoci ide do londyna odviest kamarata na letisko take 3-4 hodiny cesta tam ak budu ok cesty 😖 nemam rada ked musi takto chodit niekam mam strach vzdy potom ked sa mi neozyva ☹ 😔
Dnes sme rozmyslali ze mozno by sme v lete niekam slo na dovolenku,z anglicka su strasne lacne dovolenky tak snad ak videme s peniazmi tak radi by sme mozno na Ibizu alebo niekam inam 🙂 este sme ani jeden neboli tak by bolo super aj mala uz bude vacsia 😅
Inak mne sa nepaci ten novy konik 😖 ale tie sukromne skupiny ano 😀 ale nechce ma tam pustit 😕 😕

nikinka008
2. bře 2010

idem si lahnut k malej zase nas zacalo boliet brusko bude dobra noc ☹ 🙄 papa

nikinka008
3. bře 2010

Dobre rano, 😕 😕 😕 haloooo 😀 😀
Inac baby o tej dovolenke,najdete si na internete dovolenku za 300 libier pre 2 osoby a nakoniec ked sa preklikate a chcete sa zabookovat vam vyskoci suma 890 libier 😠 😠 !!!!ze lacna dovolenka? 😔 ☹
Mm este nieje doma o pol 7 rano mi pisal ze si ide v aute zdriemnut 😀 ale radsej nech zastavi a pospi si lebo uz neraz m vravel ze ho taha do mikrospanku, 😠 uz len toto by nam chybalo ☹ 😔

frisbee
autor
3. bře 2010

ahoj,niki..nám prišla tá návšteva,zatiaľ je to v pohode,sedia vedľa v izbe a ja robím opekané zemiaky a ryžu,akurát mi strašne slzia oči,vyzerám ako Mr.Bean 😀 😀 😀 😀

niki,tak hlavne nech ten tvoj odpočíva,tá cesta je dlhá,ja so takto skoro zaspala po ceste z Talianska,stačila som zastavi´t a padla mi hlava na volant a aj som zatrúbila.

nikinka008
3. bře 2010

ahoj fris,tak uz navsteva prisla a ty tukas do notebooku 😀 😀 tož Mr.Bean 😀 😀
Tak to verim ze taka cesta musi byt unavna 😔 len dufam ze tam neprespi pol dna ako ho poznam 😀 😀 😕
a k comu robis tie zemiaky a ryzu? 😅

simona55
3. bře 2010

ahojte baby unas je véééélmi krasne, ja som si zapla pracku poperiem si a uvarim a potom pojdem z Davidkom trosku von aj on si trosku pospi a hajde von, 🙂 ved zme boli iba vo vnutry cez zimu,iba sem tam sme boli vonku a teraz cely den. 🙂 hned ma clovek lepsiu naladu ked vidi slniecko 🙂

frisbee
autor
3. bře 2010

no a my máme hneď lepšiu náladu,keď vidíme teba,simonka naša 🙂 🙂 🙂 🙂

niki,urobila som bravčové na šampiňónoch v bešamelovej omáčke a k tomu dám na tanier polovičku opekaných zemiakov a polovičku ryže

nikinka008
3. bře 2010

fris,mnaaaam to by som si dala 😀 uz en hod recept ako to robis 😅 😕
Baby ja dnes oslavujem,mala mi po vyse mesiaci spapala na obed polievocku nechala len 2-3 lyzicky a to som si myslela ze da len takych 10 a budem z toho stastna no a aha ju 😀 😀 😀 tak som ju pekne pochvalila len dufam ze to nebola len nejaka nahoda a ze zajtra sa to zopakuje 😖
Dnes co mi mala spravila 😠 dobre vie ze nesmie liezt na schody a chvilku som sa na nu nepozerala a uz sa na ne stverala tak som ju odtial zobrala a tak sa mi na rukach od nervov prehla ze som myslela ze sa zlomi 😠 tak jej vravim ze nono nesmies na schodiky,tak mi capla po tvari a poskrabala ma nechtikom 😖 potom s placom isla prec odomna vratila sa a capla mi este jednu 😠 ale uz som jej capla po ruke lebo co je vela to je vela 😠 😔 je neskutocne rozmaznana ale sama si za to mozem lebo jej vela veci dovolim ale toto co uz ona robi tak 😖 tak som sa vcera rozhodla ze koniec nebudem jej dovolovat,proste to co nemoze tak nebude mat a nebude robit a nech sa kludne hadze o zem a nervozni sa ,lebo nechcem raz ist snou po ulici jej sa nieco znepaci a hodi sa mi ozem lebo k tomu to smeruje a musim to hned zmenit kym sa to este da 😅 dufam 😕 😕 ....a este sa bojim ze ked pojdeme medzi tie deticky a nejake babo pride a vezme jej hracku z ruk a ona jej jednu capne alebo poskrabe 😖
Mm dosiel v poriadku asi o 10 teraz spi v obyvacke na gauci,je hotovy 😔 mali sme ist o pol2 do centra ale tak nebudem ho trapit pojdeme zajtra 🙂

frisbee
autor
3. bře 2010

tak som tu,návšteva odišla,pijem kávu.niki,to je dobre,že už je doma,už máš dušičku na mieste,čo?
no musíš sa naučiť byť prísnejšia a trvať na tom,aby malá poslúchala,je to hlavne o jej bezpečnosti,naša koza nebývala chorá,ona mala úrazy,ten najhorší bol,keď som ju pustila s deckami z rodiny u nich pred panelák na trávnik,oni lietali ako splašení,lebo boli zvyknutí,ona spadla a to tak nešikovne,že si ruku pod sebou zvrtla,to bolo v druhej triede,na chirurgii jej dali sádru a tým to pohnojili,nevšimli si,že je to treba operovať a nie zafixovať,potom už bolo neskoro a od tej doby sme pod dohľadom ortopéda,jej vyskočili kosti,čo tvoria predlaktie a ramenná kosť z takej kostičky,čo ich drží v lakti pohromade,takže to bola samá nemocnica a rehabilitácia,neudražala ani pero v ruke,oslobodená z telocviku,lebo tie kosti má voľne pod kožou.Operovať sa to dá až okolo 18 rokov,keď die´ta prestane rásť,inak by jej tá ruka mohla prestať rásť.Samozrejme,že ako odišla na školu,tak sa to vykašľala,ale stačí neopatrný pohyb a skončí v nemocnici.

A nedovoľ malej,aby ťa udrela,tam musíš rázne zakročiť.Dieťa si musí zvyknúť na autoritu.Neboj,všetko zvládneš,človek sa učí za pochodu.

Ten recept..ja som tam hodila,čo ma napadlo.Nakrájala som pekné chudé bravčové na pásiky a naložila som ho na noc do zmesi olivového oleja,bobkového listu,cesnaku,mletého korenia,rozmarínu.Potom som si podusila šampiňóny na cibuľke,trochu pokrájanej zelenej papriky a k tomu som hodila to mäso.Na druhej panvici som urobila bešamel....asi 40 deka hladkej múky osmažíš na masle,zaleješ pol litrom mlieka,furt miešaš,až to zhustne.V tom necháš varit asi 2 bobkové listy,postrúhaš trochu muškátového orechu a osolíš.Potom to pridáš k tomu mäsu.Najlepšie to je,keď sa to je až druhý deň,keď sa tie chute rozležia.

simona55
3. bře 2010

niki ja len oci gulam 😕 take male dieta kolko zlosti ma vsebe, 🙂 a to je len malinka ved ani rocik nema, moj maly ma 21m a aj on sa splha vsade ale poviem mu ze tam nesmies lebo bude bum bum a posluchne. inak aj onje tiez taky neposed. 😀 no a tie facky dava aj on poriadne, mne sa neodvazi dat ale koho vidi ze sa nanho nepozera tak ten sa chyti za lice 😀 😀 😀 neviem ale akoby predomnou mal respekt, ja mu capnem na zadok aj nanho narevem ked treba,takze trosku som knemu prisna,ale ho nadovsetko milujem 😀 vcera si chcel otvorit dvere do kupelne ze si ide umyt rucicky, ukazoval ze ich ma kakane ja ze nemas nechod nechcelo sa mi v stat bola somleniva,on vie ze tam tece voda a tam sa umyva, tak on ako dospely automaticky ide tam po papani. no a ked nedociahne na klucku tak si podlozil nohy zo satami a isil d nu a postavil sa na lavor a pustil si vodu,a umyl sa.smiala som sa a zaroven tesila mu. fris co to bolo za navstevu? dajaka rodina?ozaj zabudla sonm vam napisat moj maly si popalil hornu peru , davala som drevo ndo krbu a on sa zohol blizsie co som nezbadala a potom pocula ze bum bum bum, trosicku plakal a na rano tam mal ako by opar chuda male. on sa vobec neboji ohna, tesi sa ked idem zakuroit uz hlada papier a zapalku. 🙂

nikinka008
3. bře 2010

fris,ano to mam isiel si lahnut s malou 😅
to so simonkou ma mrzi,to museli byt hrozne chudatko tak len si musi davat velky pozor aby sa jej nic nestalo 😕
Ja viem ze jej nesmiem dovolit aby ma bila 😖 budem ju musiet naucit ze toto robit nesmie ani mne ani nikomu inemu a ze nebude vzdy po jej a nebude mat vsetko na co si zmysli 😠 je hrozne ako sa mi hadze o zem az sa cela prehne od zlosti 😠 neviem co snou mam robit ☹ 😔
mnamky ten recept vyzera byt vyborny hned si ho zapisem 😉
a ako dopadol obed chutilo vsetkym?
simi,no vidis to kto by to povedal na take male 😀 😀 😖 a kolko zlosti to vsebe ma 😔
tak davidko je aky sikovny chlapcek 😅 keby uz aj nasa bola taka velika 😖
A kde ste dnes vsetky?mate sexualne volno 😀 😀 😀