S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

frisbee
13. črc 2009

Tak sme tu všetky,ktoré máme pocit,že nástrahy a problémy života sa musia zvládať s humorom a optimizmom,že čo nás nezabije,to nás posilní,a že depresia je zabiják 🙂 .Píšte všetky,ktoré musíte v živote bojovať,ale robíte to s úsmevom a nadhĺadom 😉 ,život máme iba jeden a mám pocit,že z neho živí nevyviazneme 😀 😀 😀

vladkaz1
4. bře 2010

aj sorac letela som s malu do vane mi tu revala jak besna ,to uz nemozem kedy chcem byt na nete vis ked muz neni doma.
bambi a idete zajtra ci co?

bambi09
4. bře 2010

Vladi,no,ráno fičíme 😝 😝 😝
ja viem,veď ani ja tu nie som celý deň a to bol dnes muž doma 😅 😅

frisbee
autor
4. bře 2010

á mne volá mladá,tak nestíham písať 😉

vladkaz1
4. bře 2010

jaj dobre kocky ,bambi davajte si pozor a uzite si to moje pekne .
Frisulka pozrvaj dcerku nehc sa jej dari ..
mala etse nespi kukame panelak len ma nechce pustit za pc

simona55
4. bře 2010

ahojte baby moje, isla som vas precitat 🙂 chybali ste mi a teraz ked kazdy spy alebo uspava tak si tu trosku posedim, som trosku nasrata cely den mi to trva a nie a nie ukludnit sa , som ako sopka, raz je vsetko dobre raz je velmi zle. tak som si pomyslela ze tu sa ukludnim, no od pondelka tu budem viac tychto hodinach mm sa zacinaju pobednajsie smeny,tak budem mat viac volna 🙂 🙂 🙂

bambi09
4. bře 2010

simi a prečo že to tak?? 😕 😕 ☹
ale dobre,že tu budeš častejšie 😵 😵 😵 no,babule,idzem-pridzem,idem pratať do tašiek,ale tááák sa mi nechce 😝 😝 😝 😝 tak čafte,ráno vás ešte pozdravím,než pofičíme 🙂 😉
Vladka,dík a nech malá poslúcha 🙂 😉
dobrú noc 🙂 🙂

vladkaz1
4. bře 2010

som tu kto je tu?

frisbee
autor
4. bře 2010

už som tu 🙂

frisbee
autor
4. bře 2010

simonka,čo sa deje? 😕

vladkaz1
4. bře 2010

no uz aj ja ,simi co je?

frisbee
autor
4. bře 2010

ja som žehlila...teraz som nervózna,čo sa stalo...simi,veď nemusíš verejne

jalao
4. bře 2010

ahojte, dievčatá, fičí tu nočná?
Ale Simonka, čo to vravíš....
Vladi, už si asi šla búvať, však? Fris, vidíš, cez leto si dokola kosila, cez zimu zase sňah odhadzuvala...život hospodára je taký... 😉 😉 😉

frisbee
autor
4. bře 2010

no hospodár ako vyšitý 😉 ..zase mi píše decko....

jalao
4. bře 2010

jak že nééé, ved ty teda SI!!
My sme oproti tebe len panelákové paničky, ted s výnimkou Simonky 😉 😉 😉 😉 Ty ked opisuješ tie svoje činnosti, ktoré vykonávaš okolo chalupy, vždy mi preblesne v hlave, že 😉 ako ja budem toto zvládať...a popritom aj toho plánovaného stavača.. 😝 😝

jalao
4. bře 2010

a decko vybav...to je prvoradé. Ja som si pustila Primu zúfalky a idem ešte kúštiček požehliť.
Od budúceho týždňa nám idú robiť na dome kúrenarske práce, trošku sa toho desím 😒 😒 , ale majstri sú už zajednaní. 😉
Niki, kde si dnes?

frisbee
autor
4. bře 2010

jalao,ale prdky,veď aj kočky makajú okolo domov..človek sa naučí.Mladá je nejaká chorá,tak preberáme všetko.

jalao
4. bře 2010

fris, no a ked ťa tu mám takto online 🙂 , povedz, je to pravdepodobné, že 3-mesačné šťeňa spadne z postele a zlomí si zadnú labku? pýtam sa kvôli tomu malému, čo mi behá po kancelárii...už som o ňom písala... lebo mne sa to moc nepozdáva. 😒

frisbee
autor
4. bře 2010

no samozrejme,veď je to ako decko,kurnik,ten chlap nemá rozum,to chce k veterinárovi 😠

jalao
4. bře 2010

ved uz bol, ked mu to spuchlo. Ale ja som myslela, že šteňatá majú pružné tie kostičky, skôr preto sa pýtam. a este IP stručne.

jalao
4. bře 2010

fris, tak dobrú noc...kdesi si sa mi stratila nad La Mančom 😝 😝 😝 😝

bambi09
5. bře 2010

helov,helov 😀 😀 😀
tu sa ešte chrááápe?? 😕 😀 😀 čoskoro fičíme,tak tu buďte slušné,sexujte,jedzte a pite s mierou a v pondelok koňovi zdar 😀 😀 😉
a ja nie som panička,ja som šukuľka 😀 😀 😀
Julka,všetko najlepšie k tým 20-tinám 🙂 🙂 😉
čaute baby,mám vás rada 😵 😵 😵

vladkaz1
5. bře 2010

Ahojte ,vsetko naj oslevencovi ze Juli .
Bambi dobre poriadte jak sa hovori a stastnu cestu .
Ja od ranka upratujem uz mam hotvo .
Dnes nevarim v podstate uz mam klud ,asi dnes nieco upeciem .
veronkaj je kde????

frisbee
autor
5. bře 2010

čaute,no veru,ja som vytuhla ako drevo 😀 😀 😀 😀 bambuĺa,opatrne,cmuk,cmuk 🙂

simona55
5. bře 2010

ahoooooj babinuska uz tu asi niesi prijemni vylet,aj ja ta mam velmi rada, a aj tu vsetki baby joj baby prepacte mi ja sm sa vecer zabudla aj od pozdravit, nejak som bola mimi myslienkami a radsej som isla spat,ale som nespala iba prevracala v posteli. ze co mi je? uz mam plne zuby mojho buduceho zata, je ako male decko zakazdu pi....ovinu si natiahne nos a je urazeni zavsetko,a tym potom znervoznuje dceru, a potom sa iba hadaju, a ja som potom nervozna,a hned placem,lebo si pomyslim ze taka ako moja dcera musi mat vzivote take to stastie jednoducho by som bola radsej keby odisli byvat svokrovcom,ale zaroven by som ju mala doma.je mi jej luto,nestaci ze sa musim nad svojimi problemami trapit este aj oni mi pridaju. nechcem sa im do toho pliect aby som nebola navine im rozchodu,ale neviem neviem do kedy to vydrzim, jednoducho je to 18rocne soplave detsko, co nemal vychovu, lebo sa vychovavali ako kanibali.a preto mi je luto dcery prave ona si musela najst takeho mamlasa. uz radsej nebudem onom pisat lebo sa zas naseriem.Fris citala som prispevok tej kocky co chce vedet o darinke,a ozaj ma pravdu uz aj ja som pisala este na zaciatku ze sa jej zivot zacinal ako telenovela 😀 😀 😀 😀

darina60
5. bře 2010

Ahojte kočky, dobré ránko nestíham čítať lebo oslavujeme aj dnes. Včera bolo super, dobrá nálada, jedlo, prostredie, fešáci čašníci 😉
Fris ďakujem, že si mono napísala za mňa , lepšie by som to nenapísala. AKo vždy moje myšlienky ........
Mono , Fris, ja som to fakt vtedy písala ako telenovelu, neviem či by som to ešte dakedy takto dokázala napísať ale čítať naspät to už nedokážem, ešte vždy to bolí. Nerada sa k tomu vraciam. Už som to raz skúšala čítať ale prišla som len po druhú stranu. 😉 Tak končím o tejto boľavej teme písať, dnes som už chvalabohu inde, hoci nie všetko je ideálne ale nerada sa vraciam do minulosti. Ale plus to malo určite aj v tom, že spoznala som všetky super baby čo sú tu a vydžali sme až doteraz a myslím, že tu vznikli priateľstvá aj keď zatiaľ virtuálne. Amen..... 🙂

jalao
5. bře 2010

bambi....!!!!neviem, ci si este tu, ale DAKUJEM ti velmi pekne!!!
Tato dvadsiatka, to ti je krasny vek, ze? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Same dobrodruzstva! Nase sukulkovanie sa bude postupne zdokonalovat, som si ista, tak mamula, stastnu cestu ti zelam a posluchaj tam!
A coskoro sa ozvi, paaaaaaaaa 😉 😉 😉

frisbee
autor
5. bře 2010

ja sa tiež pripájam,juli, všetko najlepšie prajem.
simonka moja,ber to z nadhľadom,presne si to vystihla,je to soplavé decko,,ty sa s tým netráp,to už je ich život,ako si ho zariadia,tak ho budú mať,nebuď smutná,srdiečko.

že,ja som si to včera tak zbežne zase čítala a bolo to napínavé,aj na teba som natrafila,ako si tam prišla,že si chcela čítať knihu a toto ťa tak chytilo,že si sa nemohla odtrhnúť 🙂

simona55
5. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ris musim sa smiat, vsetci sme ako si prisli do tej temy,pre nieco a zrazu sme tam a tu zostali, comu sa velmi tessim a mamv vas velmi rada. JULKA prajem ti vzivote iba to najlepsie ,najkrajsie, najsladsie, vela vela zdravicka.april bude unas vladnut mame cela rodina narodky,dcerta bude mat18tku+vodicak,ja,mama,starka syn, sesternica , neter. jojojoj. no teraz sa poberem do kuchyne davidko je hladni potomsa tu zastavim.

jalao
5. bře 2010

vladi, frisula, dakujem VELMI PEKNE!! 🙂 🙂 🙂 Tu sa bude v marci myslim viackrat oslavovat, minibambula je tiez marcova a myslim, ze aj Niki, takze si dame vsetky NA ZDRAVIE.
Simonka, oni su este strasne mladucki...ja ked som mala 17-18 rokov, juuuuj, to som este nemala o takejto ozajstnej zodpovednosti ani paru, vztah, tehotnost, rodicovstvo...ved to su narocne prekazky, tak to bude asi ako na hojdacke u vas...raz hore, raz dole. 😅 😅
Dari, viem, ako to myslis, ja som sa tiez kedysi k tomu vratila a nechcela som to uz citat...Tak, ako mam aj od segry poodkladane maily z toho jej tazkeho obdobia, ale citat ich nevladzem, radsej hladme vpred!
Vladi, ja som ta vcera na FB vyvolavala, vypisovala a zrazu kukam a pekna pani s novym ucesom uz OFF. 😝 😝

frisbee
autor
5. bře 2010

simi,to bol osud,že sme sa tam zišli,my ťa máme radi veľmi veľmi 🙂

baby,u nás začína snežiť.

dari,veď som ti písala,aby si tam neliezla,to by si dostala odo mňa na tú riťku...zbytočne sa rozrušovať 😉
to som rada,že si sa včera odreagovala a povavila,len si to užívaj,haha,kľudne sa trochu aj pripi a urob doma uragán,trochu to rozhýb,nech si rodina má o čom ešte roky hovoriť 😀 😀 😀 😀