• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

S humorom ide všetko lepšie. Pridajte sa

11. dubna 2010 
autor
vladi,a nech kúpi dve riadne cukety,uhorka už nestačí :wink:

ja som hrabala,pálila,cvičila psy,teraz pijem čaj so slivovicou..haha,volala mi trénerka,že zajtra prvý cvičák po štvrť roku,si ceckami oko vybijem :grinning:
6. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ozaj,dnes som robla sekanú a ešte som piekla naloženú krkovicu...normálne sa tak scvrkla,že z nej ostali dva plátky a špička :confused:
6. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
no moze byt moja ,my sme mali dnes sekanu u nasich a polievku slepaciu ...
6. bře 2010 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Taká zima je u nás,že to nie je možné...a vŕba pritom má bahniatka a lezú snežienky :angry:
6. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
no teda ,ved sa zblaznilo pocko ne?
rozmyslam ci idem do toho obchodu alebo nie .
6. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani nevyliezaj,iba že by si sa chcela troch arozptýliť,ja som nalepená na radiátore,ukazujú správy,aké boli všade nehody...to je nekonečné...
6. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hmm neviem ci sa mi chce ,ale vies ranko by som mohla zacat varit aj masko aj pizzu a cely dne budem mat pokoj ,takto kym sa rozhybem do obchodu no zbohom rano .. budu 4 ry a ja budem este varit :grinning:
6. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak choď,aspoň sa nemusíš ráno štvať.
6. bře 2010 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
nesla som nechcelo sa mi ... hahaha
6. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=23006 asi tuto urobim a
spravim rezanku ale s baravcoveho
nakrajat na male kusky maso, zamiesat worcester ,nechat odstat, pak sprutka opiect s trnavsku pomazanku, osolit okorenit, zvlast cibulku osmazit, oharky ,barani roh ,alebo kapiu, usmazit .
Az to bude make podlievat, na koniec dve lyzice horcice ,aj kecup nechat prevarit a dochutit ked to chces z ryzou tak da viac vody aby sa ti urobila stava :slight_smile: niekto tu chcel recept ..
6. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mňam,to vyzerá dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Caute kecalky, tak hlasim prichod, konecne...
A hned hlasim ze som prastena...Nesmejte sa mi ale ked vam poviem co som prave urobila...rozmyslam, ze nemozem mat vsetkych pohromade....Pisem....
6. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a už si urobila rekord :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
lagoska no pis som strasne zvedava ,tak co trehli sme to? :grinning:
6. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
langoška..hihi,som samé ucho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No prisli sme domov, ja dnes periem o 106....A teraz tam mam 4 pracku, no neviem co ma to napadlo, dako mi to nedoslo....pracka bezi, perie a ja som si zmyslela, ze otvorim ten ventil, viete kde sa cisti to sitko (samozrejme ked pracka stoji...ja to viem len nechapem preco som si to zmyslela teraz za jazdy..)no a tak som ho otvorila..... :astonished: neviem kolko litrov vody my vytieklo do kupelky, pokym sa mi to podarilo znovu zatvorit....ale dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: , zlomila som si pri tom 3 gelove nechty a teraz rozmyslam ci som zdrava...
6. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
langoška,to museli lietať slová :wink: ...no ale to sa tak nekedy prihodí,že nevieš,prečo si to vlastne urobila :grinning:
6. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja som mierumilovny clovek, ja som si nenadavala :grinning: :grinning: :grinning: skor som ja letela na balkon po klieste, lebo som to nemohla zatvorit normalne rukou, sa mi to stale smykalo, fuj ale mi bilo srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no však si to viem predstaviť,fuj..langoška,máš IP
6. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ha,zase sme na chvoste...my ideme obedovať a o pol tretej odchádzam,fuj,už sa vidím,ako mi tečie soplík zo všetkých otvorov pri tom behaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
caute, nova verz. nejde :unamused:

My sme boli dnes lyzovat s malou a ex :rolling_eyes: , tak bola vytesena riadne :slight_smile: no a zajtra nam uz zacina rutina...skolka, praca :unamused: sa mi nechce po tyzdni dovolenky. :unamused:

A vy ako ste nedelovali?
7. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte Langoska super ze ste mali pekny dnik ,aj my sme mali ,rano som narila o 11 tej som mala komplet vsteko a upratala som si aj.
cakala som amminu isla do BA do divadla na nejake predstavenie,ale neprisla ...
teraz sme boli vonku s malu aj s muzom hrat fotbal a sme riadne vymrzli vam poviem .
7. bře 2010 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
langoska stava sa :sunglasses: :confused:
my sme boli hodinu s mm na prechadzke a ako sa vraciame domov tak kukam a pred bytovkou na chodniku lezia mm botasky :confused: ja neviem kde odchadzali same bez noh ...no pochopite to? :sunglasses: :grinning: a to ked sme odchaadzali este boli pred dverami ...my si vsetko nechavame pred dverami a obcas zistime ze uz to tam nie je ale toto sa nam tiez este nestalo :rolling_eyes: takze asi den blbec
inac Vas zdravim vsetky uz som tu davno nebola :slight_smile:
7. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte Vladi ty si nejako aktivna :slight_smile: alebo to ta oliverko prehana :slight_smile: raz dva mas vsetko urobene. unas je strasna zima, raz teplo raz zima. dneska som z malym ani nebola vonku. varila som pieklasom,teraz si dam kavu, a trosku tu budem surfofat,a potom pojdem navstivit malu neter. teraz odchadzam prisla mi nejaka cudna navsteva.
7. bře 2010 v 17:17  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Simi no chcela som ale bola som nervozna lebo mala chcela pomahat a jedla mi len kukuricu z pizze ... a zavadzala mi ..
Boli ma jazva co mam po porode po malej ,neskutocne ...
Simi sikovna si aj ty
teo ajoj :dizzy_face: no potesi teda :angry: a kto vam to robi?
7. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
vladi ty si malu mala sekciou? ta cudna navsteva mi us odisla, :stuck_out_tongue_closed_eyes: bol to mm majster v robote, neviem ako sa sem dostal ale podla mna mal hlave ,a bolo mu malo tak vedel ze tu mu mm naleje a pritom mal aj decko so sebou.
7. bře 2010 v 18:32  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
čaute,tu so,zmrzbutá,vyzerala som ako robot Emil,traktorky a šusťáky,behať i nešlo,yslela so,že mi pľúcka roztrhne,ten blbec zase lietal ako pardál,mám do krvi popraskané ruky,posoplený nos...no sama sebe sa nepáčim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
vladi ...to keby som vedela ale podla mna do uvahy prichadzaju len dve susedky jedna je horsia bosorka nez druha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fris ,chlapci boli cely den vonka a Tomi prisiel domov normalne s omrzlinami ,uplne fialove ruky ,cele popraskane kurnik tak som ho zdrbala a on uplne v pohode ze mozem ist este von? :rolling_eyes: teraz mu to natieram s kalciovou mastou ...joj ci ma naserinkat...takze viem ako si vymrzla
7. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
malá,stará,chuderka...pretože som blbá,rukavice som mala vo vrecku.
7. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nie nemala som sekciu myslela som jazvu medzi nohami ,som bola zasivana az k zadku :rolling_eyes: ,sem tam ma to poboliava ...
7. bře 2010 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek